Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ФК ЦЗ - Сезона 2006/2007
Da, prvi gol je njegova greska. Imam utisak da je Gaja kiks igrac, iako je definitivno najbolji u odbrani. Porazavajuce.

Posle svega, sta reci? Kada sam pre nekoliko godina na Severu doziveo Zenit, mislio sam da je to Dno. I da od tada moze samo bolje. E pa zajebao sam se. Da mi je neko rekao da cemo da primimo gol na Mari za vreme koreografije, da ce ostatak meca da nas odradjuje neki Liberec, da cemo zavrsiti sa stoperom na golu i katastrofom u najavi (samo nas je nezainteresovanost Ceha spasila), da postoji gori igrac od Miladinovica koji ce igrati u Zvezdi (citaj Pantic), da
nas Predsednik neece ni doci na Marakanu u mecu koji odlucuje o evropskoj sudbini Zvezde...da ce pola Zapada (ljudi kojima nije mesto na Marakani) da krene kuci 20 minuta pre kraja, da ce zandari opet da se pojacavaju pored loze...
E ne znam sta bih tom nekome odgovorio...Nisam siguran da nam je bilo pametno prozivati vec sad Piksija, ali...ne, vise ne znam sta da mislim..Mozda se treba poceti miriti sa perifernom ulogom koja nam je u evropskom fudbalu rezervisana. Cetiri prave tekme- cetiri poraza.
..кажу да причам много...
Ja cu reci samo ovo, ako ode Piksi e onda smo tek najebali.
procitajte Piksijev intervju od danas na zvanicnom sajtu fk-a.
img]http://img.photobucket.com/albums/v653/unwise/ultras.jpg[/img]
Jel ima neke istine tome kako je Marakana pod hipotekom sto je izaslo u glasu a izjavu je navodno dao Lekovic.
Stadion Crvene zvezde u rukama Meridijan i Komercijalne banke

"Marakana" pod hipotekom

Stadion Crvene zvezde nalazi se pod hipotekom Komercijalne banke na osnovu koje je fudbalskom klubu iz LJutice Bogdana odobren kredit od 80.752.000 dinara, saznaje Glas javnosti iz Palate pravde.

Navedeni ugovor sastavljen je preko Četvrtog opštinskog suda u Beogradu, a zahtev za uknjiženje hipoteke odobren je preko Drugog opštinskog suda 10. februara 2006. godine.
Da je na "Marakanu" moguće staviti hipoteku potvrđuje i podatak iz 2000. godine, kada je FK Crvena zvezda upisao vlasništvo nad stadionom u katastarskoj parceli broj 20022 opštine Savski venac. Isti objekat po propisu je zaveden i u zemljišnjim knjigama Beograd 7, broj parcele 22.

- Tačno, ali stadion je odavno pod hipotekom - rekao je za Glas generalni sekretar Crvene zvezde Nebojša Leković. - Nisam u prilici da vam sada kažem kakav je to ugovor potpisan sa Komercijalnom bankom jer sam u klub došao u maju ove godine, ali činjenica je da hipoteka nad stadionom postoji od aprila 2005. godine i tada je kod Meridijan banke podignut kredit od sedam miliona evra.

Dragan Stojković Piksi izabran je za predsednika FK Crvena zvezda na Izbornoj skupštini kluba 6. jula 2005. godine. U maju je prihvaćena ostavka Dragana Džajića, dakle, prema tvrdnji Nebojše Lekovića - mesec dana posle podizanja hipoteke, odnosno kredita od sedam miliona evra.

Prema podacima koji su već odštampani u raznim medijima za vreme dosadašnjeg mandata Dragana Stojkovića FK Crvena zvezda prodala je igrače u visini od oko 27,5 miliona evra, a na pojačanja potrošila tri miliona (spisak transfera objavljen u Glasu 3. septembra). Ipak, kada se priča o novcu u fudbalskim transferima, ne sme se ispustiti da je skoro obavezno reč o ugovorima koji se isplaćuju na rate.

- Što se tiče hipoteke, mi smo do sada vratili dug od pet miliona evra, a taj milion kod Komercijalne banke stvar je reprogramiranog duga. Odlučili smo da već jednom razjasnimo sve te priče oko dugova i nasleđenih dugovanja. Učinićemo to sledeće nedelje na konferenciji za medije - poručio je Leković.

P. Roganović
[Image: redstarzf5.gif] [Image: ultras01xm6.gif] [Image: banner3pi3.jpg] [Image: delijehj6.gif]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)