Posts: 2,347
Threads: 61
Joined: Dec 2005
Нико не мора да вам каже да је свака утакмица на којој ћемо бити велика и тешка борба за наш клуб, нико не мора да вас подсећа шта треба да урадите тим поводом, нико не сме да вас одврати од ваше љубави, ни даљина, ни цена карте, ни "голубар", НИКО!!! Ово је прва од 4 утакмице на којима ћемо бити у могућности да бодримо наш клуб, свака следећа утакмица је за нас најважнија, на свакој следећој утакмици учинимо све да се играчи осећају као на свом стадиону, обојимо све и један стадион у црвено-бело. Делије, СВИ У КУЛУ у недељу!!! Разлога и мотива је и превише, неке ружне ствари остале су иза нас, много тога доброг учинили смо ове сезоне за наш клуб, иза нас је можда и најбоља навијачка сезона од оснивања и зато завршимо сезону на најбољи могући начин. Само заједно и сложно можемо до титуле!!!
Posts: 101
Threads: 14
Joined: Sep 2005
Врло ,врло важна утакмица за наш клуб може се испоставити да буде чак и важнији меч од самога дербија.У Кули и њеној околини има много навијача Звезде те се надам њиховом великом одзиву где ће свима дати до знања у које је боје Кула обојена и који клуб воли.Поред Куле сви релативно ближи нека крену у великој бројности пут Куле док сви остали стижу у огромном броју,нема сумње.КУЛА,ВРБАС,ОЏАЦИ,СОМБОР,НОВИ САД,БАЧКА ПАЛАНКА,ВУКОВАР,БЕЧЕЈ,СРБОБРАН и друга места у близини нека буду УДАРНА ПЕСНИЦА што се тиче бројности на овој утакмици.БРАЋО ДЕЛИЈЕ ЗАКРЧИМО ПУТЕВЕ КОЈИ ВОДЕ КА КУЛИ!!!
Posts: 101
Threads: 14
Joined: Sep 2005
Као што рече Генерал ако нема места на главној трибини купујте карте за супротне трибине али се већином базирајте на куповину карата за супротни део трибине иза гола.Ако би било вишка људи онда би се и на тој трибини формирао коп који би исто тако навијао и вршио притисак свих деведесет минута.Ако видите да за главну трибину више нема карата не чекајте више ни часа него на супротну трибину одмах крените. НЕКА СЕ ТРЕСЕ СТАДИОН ОД БУКЕ И ПЕСМЕ КОЈА ЋЕ СЕ ОРИТИ!!!
Posts: 678
Threads: 8
Joined: Oct 2008
Posts: 202
Threads: 5
Joined: Nov 2008
(04-20-2010, 10:18 PM)фрактура link Wrote:
клип врхунски!
Ајмо Делије да направимо такву атмосферу да се наши играчи осећају као код куће,ајмо цео стадион да обојимо у наше боје!
Што рекоше људи пре мене,највероватније неће бити места за све нас на нашој трибини,али одма нек се узимају улазнице за остале трибине! Нека буквално цео стадион буде преплављен звездашима!
Задатак веома прост,цео Север у недељу да се премести у Кулу!
Posts: 2,347
Threads: 61
Joined: Dec 2005
Утакмица у Кули је у недељу у 15 часова.
Posts: 2,347
Threads: 61
Joined: Dec 2005
Quote:Ти што ово читаш, знај, на овој теми нећу да ти причам о времену које нас очекује, јер ако си прави, осетићеш тренутак и отићи тамо где се бије пресудна битка, таман да из неба падају секире уместо кише! Нећу ни да те обавештавам о преносу јер ти је довољна казна да данас преко тв-а пратиш наш тим како се до последње капи зноја бори пред сабласно празним трибинама!
Рећи ћу ти нешто што мора да те занима!
Што се превоза возом тиче:
Из Београда има линија до Врбаса а из Врбаса даље за кулу са преседањем.
Што се превоза аутобусом тиче:
06:15 09:08 да 28 136 БЕОГРАД Н.САДА И КУЛЕ ЛАСТА БЕОГРАД
07:30 10:03 да 32 136 БЕОГРАД АУТОПУТА,Н.САДА,КУЛЕ И СОМБОРА СЕВЕРТРАНС СО
08:45 11:22 да 32 136 БЕОГРАД АУТОПУТА,Н.САДА,КУЛЕ И СОМБОРА СЕВЕРТРАНС СО
09:45 12:18 да 32 136 БЕОГРАД АУТОПУТА,Н.САДА,КУЛЕ И СОМБОРА СЕВЕРТРАНС СО
10:30 13:20 да 26 136 ВРЊАЧКА БАЊА АС АУТОПУТА,Н.САДА И КУЛЕ МОРАВА ТУРС
11:00 13:34 да 28 136 БЕОГРАД АУТОПУТА,Н.САДА И КУЛЕ СЕВЕРТРАНС СО
Posts: 9
Threads: 0
Joined: Jan 2010
(04-20-2010, 10:18 PM)фрактура link Wrote: Свака част за клип Делије Сви у Кулу !!!
Posts: 589
Threads: 38
Joined: Aug 2008
Ко се одлучи за варијанту воз(која је чини ми с е најбоља),директно до врбаса има воз,а из врбаса има шинобус до куле,мозе се ићи пешке,мала раздаљина,и у такси,за мале паре,према томе,ајмо делије,"наоружајте" џепове јер ће карта бити скупа,а ући се једноставно мора на време и кренути са навијањем.ИДЕМО,СВИ У КУЛУ !!! КУЛА ЈЕ НАША !!!
Posts: 1,054
Threads: 44
Joined: May 2009
Из Врбаса до Куле шинобус иде на сваких 1 сат,а пешке ко има кондиције 4 км је раздаљина.
Jeдна је Србија!
|