06-10-2011, 12:20 PM
12 година труда да Србија заборави. Е па нисмо заборавили! НИКАД у nato!
http://dverisrpske.com/sr-CS/prenosimo/i...a-nato.php
http://dverisrpske.com/sr-CS/prenosimo/i...a-nato.php
![[Image: 2e1f67k.jpg]](http://i39.tinypic.com/2e1f67k.jpg)
Слика данашње Србије..
|
06-10-2011, 12:20 PM
12 година труда да Србија заборави. Е па нисмо заборавили! НИКАД у nato!
http://dverisrpske.com/sr-CS/prenosimo/i...a-nato.php ![]()
06-10-2011, 04:38 PM
(06-10-2011, 10:40 AM)luconi link Wrote: http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/akt...e-sve-teze Ово је неправда. Не може да буде овако уопштено. Јбг, неко ко је например професор у школи може радити 40-50 година стажа и без проблема остварити пензију. Они који раде у фабрици, сигурно да неће дочекати своју пензију и уживати у њој. У Грчкој због овога су већ месецима протести. Искрен да будем, баш им завидим. Не због демонстрација, и сукоба, већ због колективне националне и друштвене свести коју Срби тешко да ће икада имати. Протести су само одраз тога.
[url=http://www.delije-caffe.net/forum/index.php?topic=3990.0]
![]()
06-10-2011, 05:06 PM
http://www.vesti-online.com/Vesti/Kolumn...Tasmajdanu
Quote:Насупрот Алијеву, налази се биста Милорада Павића. Зашто баш Павића, а отпали су краљ Петар, Стефан Немања, Милош Обреновић, Меша Селимовић, Мика Алас?! Па зато што је Павић написао "Хазарски речник", а тамо се помињу преци данашњих Азербејџанаца. Дакле све је било подређено покојном Алијеву. Уосталом ко су поменута имена из српске историје наспрам једног Азербејџанца?! А, и два милиона на ову немаштину није за бацање. О да, они ће заузврат у центру Бакуа подићи споменик Николи Тесли. О свом трошку. Они Теслу, ми Алијева, баш је за поређење.
[url=http://www.delije-caffe.net/forum/index.php?topic=3990.0]
![]()
06-10-2011, 07:57 PM
(06-10-2011, 07:52 PM)UrbanBaby link Wrote: http://www.smedia.rs/vesti/vest/66648/Sr...pasos.htmlДок је год оваква власт,ништа ме не чуди,на све ће они пристати само да уђу у ту "проклету" унију,продаће и веру и народ и земљу,ма све ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Четници Север
06-11-2011, 02:26 PM
Почело је! ![]()
06-11-2011, 03:53 PM
ово је снимак из 2008
06-13-2011, 01:40 PM
Да ме неко не схвати погрешно, али овај скуп није био пријављен, нема везе што је био миран протест али било какав скуп на јавном месту мора бити пријављен, и оваква реакција жандара је сасвим нормална када су такве ситуације у питању, није то само код нас када су такви случајеви.
06-13-2011, 03:12 PM
(06-13-2011, 01:40 PM)Дебели link Wrote: Да ме неко не схвати погрешно, али овај скуп није био пријављен, нема везе што је био миран протест али било какав скуп на јавном месту мора бити пријављен, и оваква реакција жандара је сасвим нормална када су такве ситуације у питању, није то само код нас када су такви случајеви. Не разумем да смо дозволили да се Србија оволико понижава. Ти се правиш препаметан. Врло добро знаш да пољопривредницима није дозвољен скуп у Београду, нису дозвољени ни скупови подршке Ратку Младићу али ће геј парада вероватно бити одржана? Мањине су заштићене на штету већине а то се не зове демократија. ![]() |
« Next Oldest | Next Newest »
|