Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
КК ЦЗ 2005/06
Izgleda da dobijamo veliko pojacanje,Dzerald Henderson se vrace u Zvezdu.Bio je pozitivan na neku doping supstancu(izgleda da je pusio marihuanu)pa su ga otpustili iz bivseg kluba Kolosa i kao slobodan igrac 99% dolazi kod nas.
SportskaCentrala:
Ne mari što vari :rofl
13.10.2005 09:40

Posle povrede Gorana Jeretina u Crvenoj zvezdi su se dali u potragu za plejmejkerom koji će rasteretiti mlade novajlije Miloševića i Markovića i čini se da će do utakmice sa Zadrom taj problem biti rešen.
___________________________________________-

Zvanican Sajt:
"Dži" blizu Crvene zvezde
Amerikanac Džerod Henderson doputovao je u Beograd na završne pregovore sa košarkaškim klubom “Crvena zvezda”. On će danas biti podrgnut detaljnim medicinskim testovima i ukoliko ih prođe, potpisaće ugovor sa crveno-belima do kraja sezone.

Uprava kluba sa Malog Kalemegdana odlučila se na ovakav potez pošto se kapiten ekipe i organizator igre Goran Jeretin povredio pred početak sezone i neće biti na raspolaganju stručnom štabu određeni vremenski period.

Henderson (27 godina, 193 cm), je pre dve godine nastupao za Hemofarm, posle čega je potpisao za Panionios, a zatim je prošle sezone igrao za Crvenu zvezdu i bio jedan od najboljih igrača beogradskog tima u plej-ofu.

U Goodyear ligi je prosečno igrao 29 minuta i beležio 12 poena, tri skoka i tri asistencije po meču.

Posle odlaska iz redova crveno-belih na kraju prošle sezone, on je prešao u grčku ekipu Kolos sa ostrva Rodos, ali je pre dva dana raskinuo ugovor.

13 Oct 2005



Duvao, ne duvao, puno bi nam pomogao... ;pljuga
,Устаните људи и подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"
Bekovski tandem Leri O'Benon i Dzerod Henderson,na trojci Milan Gurovic,cetvorka Miroslav Raicevic,petica Dragojlovic(Antic).Ako sad ne uzmemo titulu skoro necemo.
Samo da Dzi ne navuce i O'Benona na tu supstancu :rofl
vezda, Srbija, nikad jugoslavija
Quote:Samo da Dzi ne navuce i O'Benona na tu supstancu
Ako vec nije na njoj.Sa sve Cedom i ostatkom ekipe. :rofl
Ja cu sigurno otici na svaku tekmu na kojoj bude bilo ljudi.Ja navijam za Zvezdu pa makar i u ovoj guma ligi.
Quote:Дакле, и ове сезоне до марта-априла Пионир ме неће видети
U nemoj tako, sta fali Uleb kupu.Ja ove godine najvise ocekujem bas od Uleb kupa.
..a patrole Kalabic Nikole...
Лоше вести поново.Повредио се Драгојловић и неће играти против Задра сигурно.Повредио је рожњачу.У међувремену огласио се и Копривица и испљувао клуб што му нису дали ни динара за лечење у Белгији,нити су се о њему бринули за време рехабилитације,а затим му уручили једнострани раскид уговора.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!
G bi nam mnogo značio, ali pripremite se za veliki broj izgubljenih lopti. Još ako bude duvao pred tekmu... :lol:
A jel se to petar-DELIJE024 solidariše sa njim preko avatara...? :lol:
Koprivice mi baš i nije žao, jest se borio ali nikako nisam kontao koja je njegova svrha u ekipi, šta on igra. Nije ni prvi a nažalost ni poslednji koji će tako napustiti Kališ. A najebali smo bez Dragojla.
[Image: 35c0qqq.gif]
Quote:A jel se to petar-DELIJE024 solidariše sa njim preko avatara...? :lol:

Uvek za dzojus vishe .

Pa brate , naduva se lik pre tekme i poludi . Jeste videli one chamuge sa mix tape-a , to je 90 % bilo pod granjem ..

Solidan je igrach , mislim da bi nam pomogao .
Izgleda da dobijamo jos jedno odlicno pojacanje,naime Goran Nikolic nekadasnji centar FMP-a i Efes pilsena,trebao bi da nas pojaca.Sa njim bi prakticno bila zakljucena lista pojacanja,a tim ce sigurno izgledati veoma mocno.Sjecam se da su on i Ognjen Askrabic prije par godina kad su zajedno igrali u fmp-u nazvani ''tornjevi blizanci'',po ugledu na cuveni nba tandem Dankan-Robinson.Sve u svemu odlican igrac,pa sad ako ove godine sa ovakvom ekipom i ovakvim trenerom ne uzmemo titulu nikad necemo.
Konacno nesto da valja.
P.S.
Originalni twin towersi su Ralph Sampson i Hakeem Olajuwon namigivanje


Forum Jump:


Users browsing this thread: 5 Guest(s)