Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СДЦЗ WEB
#1
Да ли постоји неки e-mail на који се може писати људима из маркетинга и уредницима званичног сајта спортског друштва?
[Image: pobednik.jpg]
Reply
#2
За тај сајт је задужен Маркетинг агенција Црвене Звезде.
[Image: redstarzf5.gif] [Image: ultras01xm6.gif] [Image: banner3pi3.jpg] [Image: delijehj6.gif]
Reply
#3
webmaster@sd-crvenazvezda.net


Ево ти маил од маркетинга.

Имаш га на сајту спортског друштва на главној страни на дну где пише 2006 СД Црвена Звезда Београд.
Reply
#4
06.11.2006.
www.sd-crvenazvezda.net

"Звездино вече - Звездино сутра"

У присуству бивших, садашњих и будућих асова велике и успешне породице Црвене звезде, у Медија центру стадиона Црвене звезде је одржана неуобичајена прес конференција на којој је најављено одржавање донаторске гала вечери, 11. децембра у хотелу Хајат поводом реновирања дворане СД Црвена звезда.

Спортско друштво Црвена звезда је покренуло велику донаторску акцију с циљем прикупљања средстава за обнову спортске дворане СД-а, у којој тренира више хиљада Звездиних спортиста.

У хотелу Hyatt, 11.децембра 2006. године биће одржано гала донаторско вече на коме ће се после много година на једном месту наћи Звездини спортисти свих генерација, али и поштоваоци овог клуба из света познатих – бројни забављачи, музичари и личности из медијског живота.

На гала вечери под називом "Звездино вече - Звездино сутра", они ће се наћи у улози домаћина.
Познати привредници, и сви они који буду желели да својим прилозима помогну реализацију ове акције, постаће почасни добротвори Спортског друштва, а њихова имена или лого фирме наћи ће се и у реновираној хали.

За почетак радова на простору у којем у изузетно лошим условима тренирају одбојкаши и одбојкашице, рукометаши и рукометашице, џудисти, мачеваоци, каратисти, атлетичари и фудбалери, преко донатора је већ обезбеђено 65.000 евра, али за потпуну реконструкцију неопходно је прикупити 365.000 евра.

Нова управа СД Црвена звезда, на челу са председником Скупштине Спортског друштва Црвена звезда, Александром Влаховићем, и председником Управног одбора Спортског друштва Црвена звезда, Слободаном Вучићевићем, иницирала је ову акцију у намери да се мотивише што већи број привредника и јавних личности, поштовалаца клуба, да својим учешћем допринесу стварању бољих услова за припреме спортиста и помогну даље остваривање врхунских резултата.

Реконструкцијом и модернизацијом хале створиће се услови и за одржавање такмичења, што ће значајно смањити трошкове клубова који су сада принуђени да за ову сврху изнајмљују друге просторе.

Председник Фудбалског клуба Црвена звезда, Драган Стојковић, и Звездин
спортиста века, Драган Џајић, истакли су потребу заједништва свих звездаша, како би се обезбедили што бољи услови за младе спортисте.

У дворани СД Црвена звезда, у којој тренира више хиљада спортиста свих старосних категорија, од изградње 1965.године, није било већих улагања ни модернизације.

Спортско друштво Црвена звезда, једно од најстаријих у Европи, добило је нову Скупштину и Управни одбор, 7.јуна 2006. године, који је до сада одржао четири седнице.
Обнова и ревитализација спортске дворане на стадиону тренутно је приоритетан задатак СД Црвена звезда.

Један од циљева зацртаних на Скупштини је и отварање клуба за спортисте Црвене звезде чија се реализација очекује до краја године.

Завршетак хотела на Космају, где ће звездини спортисти моћи да заврше припреме за такмичења, следећи је велики задатак, који је Спортско друштво поставило.

Биће отворен и посебан подрачун преко којег ће се обавити све трансакције везане за пројекат реконструкције хале.


www.fc-redstar.net :

Фудбалски клуб се укључио у велику акцију

Фудбалки клуб као жила куцавица СД Црвена звезда, како је рекао председник Драган Стојковић, има обавезу и жељу да у својим могућностима помаже остале, условно речено, мање клубове и даће пун допринос да се хала доведе у стање које доликује реномеу највећег спортске породице на овим просторима.

Зато је фудбалски клуб Црвена звезда одмах помогао боксерском и ватерполо клубу Црвена звезда донацијом спортске опреме за све селекције ова два клуба.
[Image: pobednik.jpg]
Reply
#5
Спортиста месеца :

[Image: sdgurasg8.jpg]
[Image: pobednik.jpg]
Reply
#6
1/12/2006 | Izvor: B92
SDCZ: 278.000 evra za halu!

Sportsko društvo Crvena zvezda prikupilo je 278.000 evra za rekonstrukciju hale SD Crvena zvezda, koja je smeštena uz upravnu zgradu, u neposrednoj blizini stadiona "crvno-belih". U toj hali karijere počeli su mnogi veliki sportisti, posebno odbojkaši, rukometaši i atletičari.

Najveću donaciju klub je dobio od Đorđa Nicovića, koji je dao 30 hiljada za pravo da imenuje novu halu. U narednih pet godina hala će nositi ime Irva.

Četiri lopte sa potpisima istaknutih članova sportskog društva Crvena zvezda prodate su na aukciji za ukupno 26.600 evra.

Fudbalska lopta, na kojoj se nalaze potpisi sadašnjeg predsednika FK Dragana Stojkovića, njegovog prethodnika Dragana Džajića i mnogih Zvezda iz sedamdesetih (Aćimović), osamdesetih (Šestić) i devedesetih (Stojanović) dostigla je ubedljivo najvišu cenu od 15 hiljada evra.

Na košarkaškoj lopti, koja je plaćena pet i po hiljada evra, nalaze se potpisi kapitena iz prethodne tri i po decenije – Kapičića, Kovačevića, Ilića – kao i najboljeg igrača današnje generacije Milana Gurovića.

Odbojkaška lopta otkupljena je za 4000 evra, a na njoj su potpisi proslavljenih reprezentativaca (Brđović, Jokanović) i zvezda bronzane ženske reprezentacije iz Japana Anje Spasojević i Ivane Đerisilo.

Konačno, rukometna lopta koštala je 2100 evra, a na njoj se nalaze potpisi Nenadića (oca, koji je bio član sjajne generacije 80-ih, i sina, šampiona iz prvih decenija 21. veka), Cvetkovića, Škrbića.

Cena svakog mesta na donatorskoj večeri koštalo je 500 evra, a u dvorani se nalazilo 30 stolova.

Donatorska večera koju je organizovalo SD Crvena zvezda prva je akcija tog tipa namenjena izgradnji sportskih objekata u Srbiji.
Priredio: Vladimir Novaković
Reply
#7
Звездина сала, данас :
[Image: sala1is7.jpg]

Звездина сала, ускоро :
[Image: sala2ic9.jpg]

Ова лепа вест ће обрадовати све наше "борове и јеле" који тренирају у овој сали.
[Image: pobednik.jpg]
Reply
#8
Таман хдетох да вас опоменем да није лепо да се зајебавате, али када сам видео нови изглед хале зајабавајте се нашироко... Еј па они ће да је само умију мало, без проширивања трибина, па то су могли да ураде и за 10 сома... Где ли ће оволике паре да оду?!

И како мисле да неко уопште дође да гледа рукометашке и одбојкашке клубове када тамо може једва пар стотина људи да уђе?!
Quote:"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "
Reply
#9
Држите се теме!
Reply
#10
Da li neko ima vise informacija o satelitskom kanalu FK koji je u planu, a kojem je bilo govora na sednici UO?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)