06-14-2014, 11:30 AM
(06-12-2014, 07:46 PM)херцеговац link Wrote:Милоше,
какве везе Човић има са избацивањем? Зечевић је тај који је задужен за те ствари. Човић се послије сукоба повукао са позиција које је у старту имамо.
Има свакакве јер је он очигледно једна од пар највећих глава у клубу (лично сам сигуран и највећа) а не Зечевић. У осталом, он је тај који је преузео одговорност, стао пред медије и пре годину дана кренуо у "спашавање" Звезде и враћање дугова. А онда су довел 16 играча у једном прелазном року. Није Зечевић дао таква обећања. А само упирање прстом у једног човека ми говори да је он ту заправо и најмање крив и да највећи кривци перу образ. Ни један клуб не функционише тако. Значи ако председник подели радне задатке он је свој посао завршио и јебе му се шта ће "радник" да уради?! Ајде да се не зајебавамо.
Када неко пљује Зечевића а у исто време хвали Човића и Кокезу мој једини коментар је - Јебо вам ја свима заједно матер лоповску.