Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
КК Црвена Звезда 2013/2014
Утакмицу у Билбау нисам гледао, само сам овлаш видео статистику. И даље ми није јасно како може да маши онакво полагање, а није му ни први пут, често сам то виђао у Пиониру, кад није у форми.

Мени је и даље Радоња нејасан као тренер. Задњи минут данас, цедевита има напад. изводи Бобија, уводи Лазића који добро чува бекове. На крају се онај црња прошетао сам кроз средину и поентирао. Нико висок, нит огроман да остане у рекету, све ниски играчи. Онда ми имамо напад. Уводи Бобија а враћа Лазића на клупу. Нејасно. Уместо да је извео рецимо Нелсона и заменио Лазићем, а Бобија оставио у рекету да лупа банане (као ону једну).

Што се тиче Мицића, дефинитивно одскаче од других, није статистичар. Пети најбољи омладински играч у Европи, само 4 степеника ниже од Дарија Шарића из Цибоне..
ВАШЕ ЈЕ ДА ДОЂЕТЕ А ЗА ОСТАЛО ЋЕМО СЕ МИ ПОБРИНУТИ
Reply


Messages In This Thread
Одг: КК Црвена Звезда 2013/2014 - by KizaLion - 02-16-2014, 09:23 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 8 Guest(s)