Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Слика данашње Србије..
#48
Слажем се са написаним.

Апсурд је то што раде у Загребу.. хрватска православна црква!?
Шта све неће  да ураде како би Срба било што мање... измишљају нове нације, нове језике, нове цркве, нове државе?!?!!?
Докле више..


А јбш ми све ако не би сада дошао у искушење, и да покренем акцију о Србима католицима у Војводини, и да више нема Хрвата, Мађара, и Буњеваца.

Ово што Кука вели.. то се све слажем.
Уреду је да се помене католички Божић, председник честита у име свих нас.. као што ред и обичај налаже, исто важи и за Бајрам.. и крај.. А што каже 40-дневни помен патријарху Павлу, стрпали у неки леви ћошак!? Замислите када би ТВ у Сарајеву придавао толико пажње када дође Божић 7. јануара? Или у Загребу, да то ураде?
Кога ми ту више лажемо.. ОК, нема више рата, слажем се.. не кажем да треба да се кољемо.. али људи моји, зашто да трпимо толике бедастоће, да нас понижавају и име европских интеграција.. дебили из наше политичке сцене су пре 50 година то називали братство и јединство.. сада су само променили назив.. а суштина је остала иста. У име неких нама споредних циљева, трпимо понижења?!
[url=http://www.delije-caffe.net/forum/index.php?topic=3990.0][Image: stopkrimifudbal.jpg]
Reply


Messages In This Thread
Одг: Слика данашње Србије.. - by дрвосеча - 12-24-2009, 09:38 PM
Одг: Слика данашње Србије.. - by ЈеленаРС - 01-18-2011, 04:50 PM
Одг: Слика данашње Србије.. - by ЈеленаРС - 06-12-2013, 12:42 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 5 Guest(s)