Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Убијен навијач Лација
#2
Убијени навијач звао се Габријеле Сандри , 28-годишњи диџеј из престонице. Радио је у најбољим римским локалима и због тога је био и познат.
Убијен је на аутопуту близу Ареца, у простору где су бензинска пумпа и бар. Он и његови другари сусрели су се са јувентусовим фановима који су ишли у Парму. Дошло је до сукоба али је то био врло мален сукоб, будући да је била реч о врло маленом броју људи, и због тога оно што се десило после апсолутно је несхватљиво. Дошла је патрола из саобраћајне полиције и један пандур је пуцао као упозорење. Зашто?
Када је био погођен метком, Сандри је мирно седео у ауту и метак је ушао преко бочног стакла. По свему се изгледа како није било никакве потребе за пиштољем и ако је метак испаљен као упозорење, зашто је пребио бочно стакло?
Свакако, још се мало зна о том догађају.
Међу осталим протестима и нередима, издвојим то: током поподнева лациови навијачи су напали полицијску станицу у улици Новара у Милану близу Сан Сира. Викали су "Убојице, Убојице" и бацили камење на прозоре станице. Требале су да интервенишу ојачане снаге полиције у помоћ полицајаца и грађана који су били унутар станице.
Reply


Messages In This Thread
Убијен навијач Лација - by LukaLoko - 11-11-2007, 06:36 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)