Posts: 2,305
Threads: 76
Joined: Apr 2002
Posts: 612
Threads: 3
Joined: Oct 2006
Posts: 709
Threads: 6
Joined: Jan 2010
Posts: 709
Threads: 6
Joined: Jan 2010
Да ли је могуће да нико не реагује на овакво писање у92. Знам да су медији под командом, и јасно ми је да су ова говеда одавно обрисала Космет са наше мапе, али овакво писање је већ претерано. Све званичне функције ''државе Косово''
'
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?..._id=554323
Posts: 709
Threads: 6
Joined: Jan 2010
ПРОГЛАС ЖЕНА КОСОВА И МЕТОХИЈЕ СРПСКОЈ ЈАВНОСТИ …
2 новембар 2011, Београд
Quote:„Удружење жена са Косова и Метохије – ЖеКиМ оганизује у четвртак 17.новембра у 17 часова на Тргу Републике у Београду скуп добронамерних и вољних да помогну у знак подршке Србима на Косову и Метохији. Позивамо све који ће са нама мирним протестом, као народ, без партијских и других обележја, да се појаве и дају сваку врсту помоћи овим путем нашој браћи и сестрама на КиМ.“
http://facebookreporter.wordpress.com/20...#more-8013
Posts: 2,305
Threads: 76
Joined: Apr 2002
Posts: 378
Threads: 3
Joined: Jul 2009
Арбајт,арбајт
Вапај нашег народа
СЕВЕРНИ ОДРЕД-ДЕЛИЈЕ СА КОСОВА-ЛИПЉАН
Posts: 2,305
Threads: 76
Joined: Apr 2002
Quote:KОСОВСКА МИТРОВИЦА – Србин Саво Мојсић убијен је пројектилом велике ватрене моћи!
Примаријус др Радимир Јанковић изјавио је око 01.00 да је пацијент Саво Мојсић примљен на одељење хирургије са тешким повредама виталних органа – јетре, слезине, желуца, панкреаса…
„Ти органи разнети су пројектилом велике ватрене моћи. Покушали смо за четири сата колико је трајала операција на све могуће начине да спасимо живот пацијента. Рађена је и реанимација, али, на жалост, нисмо успели“, рекао је др Јанковић.
Према речима др Милене Петровић, начелника анестезиологије, други тешко повређени пацијент Радош Вукићевић примљен је у болницу са повредама задњег дела кичме.
„Пацијент је погођен у задњи део кичме. После операције његово стање је стабилно. Пробудио се, нема болове и интезивно ћемо га пратити“, рекла је др Петровић.
Повређени Дејан Вукомановић испричао је да је синоћ са братом кренуо код братанца на кафу у насељу Брђани.
„Код албанских кућа у насељу иза зида су искочила двојица Албанаца. Један је носио аутоматску пушку. Без икаквог повода су скочили на нас и напали нас. Онда су скочила још четворица Албанаца. Почели су да ме ударају каменом по глави. Један од њих имао је горњи део униформе, и некакав амблем на њему, ОВК или неки други. Изгубио сам свест од удараца и после неколико минута пробудио сам се у стану у оближњој згради. У тим тренуцима напољу се чула рафална пуцњава“, испричао је Дејан, који има видне повреде по глави.
Са Дејаном на одељењу ортопедије смешен је и Вељко Ђорђевић коме је метак окрзнуо надлактицу.
Posts: 709
Threads: 6
Joined: Jan 2010
Човече па зар ни пројектил није довољан да држава реагује? ООО јебем те Србијо!
Posts: 460
Threads: 5
Joined: Nov 2011