Реми у Новом Саду @ 14 April 2007 09:42 PM
Фудбалери Војводине и Црвене звезде ремизирали су без голова у Новом Саду у дерби утакмици 25. кола Меридијан Суперлиге, што је искористио Партизан и тријумфом над Бежанијом (1:0) смањио заостатак у односу на вечитог ривала на седам бодова.

Утакмица у Новом Саду одиграна је пред 10.000 гледалаца, а уводни моменти припали су домаћој екипи. Војводини је у 17. минуту поништен погодак, због офсајда у којем се нашао најбољи играч "лала" Ранко Деспотовић.

Звезда је у 33. минуту пропустила две добре прилике за гол – прво је Огњен Короман са леве стране шутирао, али је Кахриман избио лопту у корнер, након којег је Душан Баста са 16 метара погодио пречку.

Нову шансу гости су прокоцкали у 56. минуту, када је Ненад Милијаш оклевао са ударцем, а када је то учинио Кахриман је лако интервенисао...