Четврти пораз у Лиги шампиона @ 23 October 2006 02:34 AM
Као што се и очекивало, рукометаши Црвене звезде су претрпели четврти пораз у групи Ц лиге шампиона.

Наша екипа је у Француској поражена од Шамберија резултатом 35:28 (16:11), али оно што је најбитније је да још увек има изгледе да се домогне трећег места у групи које гарантује наставак такмичења на међународној сцени.

Врло лако су Французи дошли до бодова јер су већ средином првог полувремена имали предност од седам голова, а у 38. минуту она је већ износила читавих 11 голова. Променом начина игре у одбрани Звезда успева да смањи предност Шамберија и у последња два минута се избори за частан пораз.

Вреди истаћи учинак искусног Ненада Максића који је чак 11 пута затресао мрежу Шамберија, док су слаб дан имали голмани Веркић и Перишић одбранивши само пет шутева.

Црвена звезда: Перишић (3 одбране), Веркић (2 одбране), Вуковић 3, Пејовић, Шћепановић, Курбалија 1, Максић 11, Грбић, Радановић 3, Павлов 2, Лековић, Симић 3, Савић 3, Милашевић 2.