Smatram da ova vest zasluzuje da bude na Caffe-u,a moderatori neka je smeste po njihovoj zelji gde hoce.Naime,kako Delije.net objavljuje:

"Desetine ljudi danas je u ul. Ljutice Bogdana,gde se nalazi stadion naseg voljenog kluba, imalo pune ruke posla.Mnogi su nervozno vrteli glavom u neverici,mnogi se cak tiho i smejali,a neki su kleli svoje ukrase za retrovizor crno-belih boja.
Kako smo uspeli da saznamo,mnogi navijaci partizana sto iz Beograda sto iz unutrasnjosti, nisu mogli kolima kuci posle utakmice koja je odigrana u sredu uvece,jer je neko resio da im busenjem guma naplati parkingu ulici nekadasnjeg evropskog sampiona."

Sve pohvale...  :rofl       :rofl       :rofl

?????????? ? ???????.  :D

xi xi xi...  :D  :D  :D

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

A hteli ste parking  za ligu sampiona :finger  :finger

zato evo :finger grobaru moj , grobaru moj :cigara  ga ti....

:rofl  :rofl  :rofl

hvala braco za ovolike pohvale za akciju mene i mojih ortaka   ;pljuga

Pravi se nova navijacka ekipa u sastavu BBRS, a pod nazivom: PARKING SERVIS R.S.

p.s. Nisam znao da si bio sa nama...  :finger
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Evo vam ga parking   :finger  :jebanje

GROBARI DO

:rofl   :jebanje

Al' su se ukenjali od kinte vulkanizeri na auto komandi!!!

HTELI SU PARKING, DOBILI SU GA, MAMU IM JEBEM...
:rofl   :rofl   :rofl
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

Ma ovo uopste nije dobro sto smo uradili,sad ce oni iste te gume(busne) da iskoriste kao deo koreografije za derbi,naravno ako im uspe da unesu neki upaljac  :rofl ,i jos ako navuku one djubretarske kese  :o pa mi smo ga najebali,nece nam pomoci nikakva koreografija.
Pozdrav  :sampion
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Kakvi ste Vi likovi!!!!!!!!!!!!! :rofl  :rofl  :rofl

Svaka Vam cast.  :D  :D  :)  :)  Ako hoce parking mora da plate. Logicno. Muka mi je od onog jadnog vica o tome kako se planira da MARAKANA a bude parking za talibanske automobile.  Pa jadnici nisu do pre par godina imali ni svoj stadion.


Mrzim JSP :finger  :finger  :finger :jebanje  :jebanje  :boks  :batine  :batine