Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

ФК Црвена Звезда - сезона 2019/2020

новембар 29, 2019, 05:12:17 поподне
Одговор #60

KizaLion

• Administrator

• 7646
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
Одг: ФК Црвена Звезда - сезона 2019/2020
« Одговор #60 послато: новембар 29, 2019, 05:12:17 поподне »
Тако је! Ја мислим да су Гобељић и Родић криви што Ван Ла Пара не може да предрибла бека Мачве.

Не тако давно Лазетић је фино играо у пару с Нинковим. Та страна је фино радила неко време и доносила резултате. На супротној страни нисмо имали ништа.
Чим су нас при крају те сезоне фино други прочитали и затворили, изгубили смо титулу кад се томе нико није надао.

Дакле, ја лепо питам, с ким наша крила треба да играју позади? Родић и Гобеља су "вештачки" репрезентативци. Квалитет немају.
ВУЧИЋУ, ПЕДЕРУ, ИЗДАО СИ СРБИЈУ!

новембар 29, 2019, 07:50:21 поподне
Одговор #61

Звездаш

• Moderator

• 2939
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #61 послато: новембар 29, 2019, 07:50:21 поподне »
Играли су фино, јер је и Лазетић играо фино. Ла Пара не одскаче у односу на Мачву која је последња у лиги.

децембар 03, 2019, 10:30:06 пре подне
Одговор #62

Red Star Forever

• Administrator

• 4395
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #62 послато: децембар 03, 2019, 10:30:06 пре подне »
Да је тужно, тужно је... У неким моментима и смешно, па чак и трагикомично... Какав бре Ла Пара? Па тај ни у чемпионшипу није био редован, еј у другој енглеској лиги... И то нам је појачање? Значи ми тежимо игри коју креирају играчи за трећу енглеску лигу? Ало бре, нама требају играчи који су квалитет за ЛШ! Ако нема таквих на тржишту, тј. ако нема квалитетних за мале паре, а генерално нема, онда пусти бар нашу децу да играју, да уче, да неке продаш па зарадиш паре, јер ће показати сгурно више од Ла Паре...

Чак ме ни Гарсија није нешто одушевио, иако је решио пар домаћих утакмица... Али ми њега нисмо довели да решава Линг Лонг дуеле, него да буде бољи од осталих на утакмицама ЛШ... О Кањасу не бих трошио речи, свака му част на пар утакмица у квалификацијама, али то је његов максимум, нажалост... Говорио сам да је Крстичић од њега бар за два нивоа бољи играч, али јбг, ко да је битно шта ја кажем... Жандер? Причали смо овде да офанзивно чак и није лош, али у дефанзиви, за коју је превасходно и доведен = рупа...

Наши играчи, Родић и Гобељић су играли и прошле године, али су били много бољи... Ако већ Киза хоће да користимо поређења по питању комбиновања крила и бекова, онда је поменути пар био много бољи са Срнићем и Беном, а Ла Парла и Гарсија су далеко од ове двојице... У сваком смислу... И да, фале Гишка, Жуле, Срна, па чак и Радоња и Пешић... Ако ништа друго због атмосфере, лудила које су производили на терену и извлачили из себе 150% својих могућности... Свакако атмосфера није била нарушена кад су прву двојицу споменутих прогласили за реметилачки фактор... Сви до једног су знали за кога играју и како треба да играју... Погубили су се сви помало, и Терза и Мркела, али и Милоје... Можда и засићење, ко ће га знати... Код нас је то тако, чекали смо 25 година на ЛШ, а онда је "изгустирали" за једну сезону... Страшно!
Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера!