Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

ФК Црвена Звезда - сезона 2019/2020

октобар 01, 2019, 11:23:42 поподне
Одговор #40

Звездаш

• Moderator

• 2931
    Поруке

• Погледај профил
Одг: ФК Црвена Звезда - сезона 2019/2020
« Одговор #40 послато: октобар 01, 2019, 11:23:42 поподне »
Честитке Терзићу мађионичару, успео је да на утакмици ЛШ нема пун стадион. Пре 5 година бих ставио стан да је немогуће успети тако нешто.
Прво ужас, друго агресивно и одмах резултат.

Не капирам што тражимо више странаца у домаћој лиги. Да није можда Томане бољи од Павкова или Ван Ла Пара од Вукановића. Јес шишарке.
Честитке Милоју што је на време увидео грешке и исправио их.

октобар 02, 2019, 11:59:16 пре подне
Одговор #41

KizaLion

• Administrator

• 7640
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #41 послато: октобар 02, 2019, 11:59:16 пре подне »
Joванчић кад је изашао, видео сам да Милоје иде на све или ништа. То се потврдило кад смо заиграли с два нападача. Још има наде за нас :)

Чекамо Динамо Загреб у фебруару или марту :)
ВУЧИЋУ, ПЕДЕРУ, ИЗДАО СИ СРБИЈУ!

октобар 03, 2019, 08:27:21 поподне
Одговор #42

Eribo

• До краја Звезди верни!
  • **

• 397
    Поруке

• Небо је плаво, а Звезда црвена !!!

• Погледај профил
« Одговор #42 послато: октобар 03, 2019, 08:27:21 поподне »
Не могу рећи да се слажем потпуно ни са којом од констатациа у зања 2-3 уписа. Што се тиче стадиона, глупо је да није пун, али 43 000 је сасвим добра бројка. Има и јачих клубова (богатијих земаља) којима стадиони никада нису пуни, нпр. Ман. Сит. А зна се да код нас и када је за џабе, у домаћим такмичењима дође 10-ак хиљада.

Што се тиче утакмице против Олимпиакоса, по мени сасвим коректно прво полувреме, али без завршице. Друго веома добро отворено, а црвени картон је условио још јачим притиском. Оно што бих најрадије издвојијо је конференција и Милојев монолог при крају, где је коначно се мало "одковчо" и "јебо" матер многима, али опет на веома културан начим за разлику од могих других. Притисак је невероватан на екипи - све што добро направе се омаловажава, као "па то је нормално, све остало је катастрофа", а ту предњаче гробарски хоштаплери и зихераши уз подрћку квази Звездаша (читај; пичкурина размажених).

Што се триче странаца нисам ни за 4, а ни за 8. Треба се прво направити анализа, извагати шта је "за", а шта "против" оној или овој или некој трећој опцији. НА први поглед ја сам за 5 странаца у протоколу, 4 заједно на терену. Законски шта нам је радити када се узму у обзир играчи ис ЕУ, треба да буде како и нашим играчима у ЕУ.
Једна ствар која нама не одговара са малим бројем странаца, је да се пумпају цене играчима који ваљају у нашој лиги. Нпр. ми смо Радоша платили 400К, једном раду плус проценте (немам ништа против овог момка, шта више има потенцијал и не боји се - иде "у кост" у дуелима. 300К за Вукановића Напредку којем је уговор истицао овог лета. Ми продамо Крстичића-маестра АЕК-у за 500К.
Када се сузи тржиште цене расту, и обрнуто.
Уметност је направити немогуће - могућим,  могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

октобар 07, 2019, 06:32:26 пре подне
Одговор #43

Звездаш

• Moderator

• 2931
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #43 послато: октобар 07, 2019, 06:32:26 пре подне »
Парадокс је што то није испратио резултат, али јуче смо одиграли наш најбољи меч у првенству од почетка сезоне.
Коначно је постојала идеја у игри и доминација. Далеко је од савршеног, али и далеко боље од оног што смо до сада гледали у првенству.

октобар 08, 2019, 03:56:06 поподне
Одговор #44

Red Star Forever

• Administrator

• 4389
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #44 послато: октобар 08, 2019, 03:56:06 поподне »
@Eribo
Немој брате да нас поредиш са Ситијем, то више није тај клуб... то су арапски клубови пуни пара, који су размазили публику до те мере да се гледају противници а не Сити... Јел вас то подсећа на некога? Жао ми је што по том питању идемо за светом... 
Иначе, скоро сам разговарао са једним колегом који је из Манчестера и на моје изненађење рече ми човек да је то много популарнији клуб него Јунајтед... Мислим, у самом Манчестеру... Друга је ствар што је Јунајтед у периоду сер Фергусона постао светски бренд па има навијаче широм света...

И морам да се сложим са Звездашем, посета је катастрофална, прво коло ЛШ што каже он, пре 10 година гајбу и све би дао да ће да се тражи карта више, па још са браћом утакмица... Да ли је крив Терза или се показало да ови трендсетери, селфисти, инстаграм и фејсбук јунаци ипак толико не воле Звезду, то је право питање... Лако ми је за нас редовне...

Што се тиче приче око странаца, већ сам нешто и прокоментарисао у свом претходном упису... Ако треба да чекамо странце да почну да играју, не видим зашто не би чекали неке наше играче, млађе или оне нешто старије... Па Ла Парла је у 3-4 утакмице добио више времена него Мелег, Јирка и Јевтовић заједно... Ок, можда претерујем, Јевтовић је добијао довољно времена, али опет кажем, боље да трпиш њега него оваквог Ла Парлу... Дај Боже па ме овај демантује и почне да игра како треба...

И на крају игра... Милоје, молим те као брата, играј бре са два нападача... Видиш колико смо опаснији, боље играмо и на крају се то одрази и на број шанси па и на ефикасност... Поготово када противник паркира бус испред гола, као у случају Напретка... А није да се није исплатило и против браће...
Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера!