Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

ФК Црвена звезда - Сезона 2018-19

април 08, 2019, 09:08:11 поподне
Одговор #200

KizaLion

• Administrator

• 7635
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
Одг: ФК Црвена звезда - Сезона 2018-19
« Одговор #200 послато: април 08, 2019, 09:08:11 поподне »
Данас се игра 80. и неки минут, кад оно видим улази Милијаш капитен. Ништа ми није било јасно.
Вулић и Вукановић, скупо плаћени, чекају своју шансу. И не играју.
Нама улази Мики капитен за кога су сви мислили да је на заласку каријере.
ВУЧИЋУ, ПЕДЕРУ, ИЗДАО СИ СРБИЈУ!

април 20, 2019, 11:17:01 поподне
Одговор #201

KizaLion

• Administrator

• 7635
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #201 послато: април 20, 2019, 11:17:01 поподне »
Данас смо играли без класичног нападача. Павков на клупи.
Незамисливо.
С друге стране, сва три играча који су данас ушли у игру, су већ на полувремену почели да се загревају, знали су да ће играти.
Ово је била она утакмица када имаш прегломазан играчки кадар, а мораш свима дати шансу да не би почели психички да пуцају. Тако да је данас био поприлично усиљен састав, а не најбоље што имамо.

април 21, 2019, 07:28:27 поподне
Одговор #202

Звездаш

• Moderator

• 2926
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #202 послато: април 21, 2019, 07:28:27 поподне »
Незамисливо што је чувао Павкова од картона пред дерби?
Био би идиот да није.

мај 07, 2019, 03:52:50 поподне
Одговор #203

Red Star Forever

• Administrator

• 4382
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #203 послато: мај 07, 2019, 03:52:50 поподне »
Цигани, срећна нам 30. титула!!!
Још само да је прославимо како треба, 19.05. сви на Маракану!
Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера!

мај 23, 2019, 09:01:13 поподне
Одговор #204

Eribo

• До краја Звезди верни!
  • **

• 396
    Поруке

• Небо је плаво, а Звезда црвена !!!

• Погледај профил
« Одговор #204 послато: мај 23, 2019, 09:01:13 поподне »
Шта су ово наши радили данас? Најгора утакмица у задњих 2 године. Катастрофа су били све и један. Борјан плива као мамут. Штопри као одбојкаши. Средине нигде, крила већ на одмору.
Знају да га усеру дебело са овим. "Дуга сезона" - извини ми имамо две сезоне, ова друга траје од половине фебруара.
Уметност је направити немогуће - могућим,  могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

мај 23, 2019, 10:22:15 поподне
Одговор #205

Звездаш

• Moderator

• 2926
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #205 послато: мај 23, 2019, 10:22:15 поподне »
Па мање-више као и сваки дерби.
Имаш два тима на располагању и победи те Саво мајмун.

мај 24, 2019, 08:59:08 пре подне
Одговор #206

KizaLion

• Administrator

• 7635
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #206 послато: мај 24, 2019, 08:59:08 пре подне »
Да се не лажемо, имамо играче који свој недостатак квалитета надомешћују певањем испред трибине, великим звездаштвом.
Тешко ми пада кад Гобеља не игра, а играју мртви Родић и Жуле Стојковић. Квалификације се приближавају, а ми још немамо штопера брзањца, већ скоро три иста профила штопера - чистача у ваздуху.

мај 27, 2019, 10:39:08 пре подне
Одговор #207

Red Star Forever

• Administrator

• 4382
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #207 послато: мај 27, 2019, 10:39:08 пре подне »
Нема потребе да се превише пљују исти они играчи који су у овој сезони одиграли значајан број историјских утакмица... И то одиграли мајсторски! Постоји доста разлога за неуспех у финалу купа...

Прво и основно, не може форма да се темпира за свих 10 месеци такмичења! Најбољи су били кад је највише и требало, крај квалификација, ЛШ и први део сезоне... Слажем се да су и у том периоду и након тога дербији морали да буду боље одиграни, али то су већ неке Милојеве тактичке грешке, које је некад успевао да исправи а некад не... Видели сте да је пуно тога покушавао и на овој утакмици, мењао стране играчима, уводио свеже снаге, али ништа није полазило за руком/ногом...

Оно што је приметно је да су играчи изгледали некако незаинтересовано, уморно и задовољно претходно постигнутим... Али, толико су дуго у Звезди (поготово ови најистакнутији) да знају да нема простора за киксеве и губљење трофеја! Не могу да се наљутим на њих после овакве сезоне, али мора да им се укаже на грешке и на ствари које не смеју више да се понове...

Милоја много ценим и ове две сезоне не могу да се забораве, али се бојим да и код њега и код играча полако избија на површину та мала доза засићења... Треба бити паметан и рећи када је доста и не усрати све претходно урађено...

Оно у шта сам сигуран, јесте да би екипа која је играла против Напретка, Јирка и Јевтовић по боковима, Вулић, Иванић, Гајић, Гобеља од почетка, па можда чак и Поповић на голу, одувала овај партизан у финалу купа! Момци горе од жеље да се докажу и покажу, фале им утакмице, кад ако не сад... Е ту су можда те Милојеве процене могле да дођу до изражаја, али верујем да је желео само најбоље... Уосталом, на терену су били сви најбољи које Звезда тренутно има... Зашто нису били бољи? Управо споменух неке од разлога...

Време је да се мало одморе, напуне батерије и за 15а-ак дана почну припреме за нову сезону... Сигурно да је већ и током пролећног дела разговарано о местима која треба попунити и евентуално појачати за предстојеће квалификације... Очекујем појачања, али не превише... Мислим да 2-3 озбиљна играча уз постојећи кадар могу да донесу можда и нову ЛШ...

мај 28, 2019, 06:40:08 пре подне
Одговор #208

Звездаш

• Moderator

• 2926
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #208 послато: мај 28, 2019, 06:40:08 пре подне »
Проблем је што ми слабо играмо готово цео пролећни део. На темпирање форме тешко да могу да се ваде, пошто имамо два комплетна тима
Проблем је што их ниједан дерби нисмо одучили од фудбала. Не очекујем ја 10:0, већ један дерби да доминирамо на терену, јер играчки за то имамо материјала. Партизан ове године није јебао само ко није хтео.
Није ствар у пљувању, већ страх да се усере добро започета прича.

Све честитке Графичару. За сад та прича иде у добром правцу.

мај 28, 2019, 09:54:33 пре подне
Одговор #209

Red Star Forever

• Administrator

• 4382
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #209 послато: мај 28, 2019, 09:54:33 пре подне »
@Звездаш

Слажем се, и ја имам исти страх, а још ме више нервира када смо много бољи зашто то до краја и не покажемо... Мој упис је више био усмерен Кизи (који их напљува за све паре) и Ерибу... Полако, исти су то играчи, до јуче смо их дизали у небеса... Као што ме нервира пад њихове форме и залагања, тако ме нервира и та наша спремност да пљунемо тек тако... Подршка им треба много више од негативне енергије коју су многи Звездаши ових дана исказали...

На крају крајева, да се запитамо шта је са нама? Што би они играли неки врхунски фудбал, за кога? Титула освојена, циљ остварен, сезона из снова, а трибине целу полусезону празне? То није срамота? То није за пљување? Али, кад дође Лпл или Наполи, онда су сви велики цигани, сви би на стадион... Не иде то тако другари... Није у реду... Кад смо се ми опустили, не видим што не би и они? Њима је то посао, раде га за паре, многи ће рећи... Па јесте, али колико је свако од нас на свом послу 100% свакодневно "присутан" и посвећен?

Спомиње Милоје недостатак страсти коју је видео код супротног тима, на конференцији после утакмице... Па нисам видео ни неко претерано страсно навијање наше... Чак ни Севера... У пар наврата ок, али најстрасвеније на крају када је остало до хиљаду људи и било гласније од монголоида преко пута...

Тако да... Сви исто мислимо и желимо, само начин на који се указује на недостатке мора бити за нијансу "лепши" и финији... Не обраћамо се неком тамо Милетићу, беку ривала, него играчима који носе дрес који су пре мање од пола године прославили широм Европе... И слажем се да је цело пролеће било прилично шарено... Сем победе у дербију (првенственом), није било неке претеране доминације, лепршаве игре итд. Али је добар део утакмица добијен чврстом, сигурном игром... Шта више, неки момци из другог плана су заслужили много више минута... Моје мишљење је да у ту групу спадају пре свега Јирка и Јевтовић... Остали имају још да "гуле"... Мислим да се нпр. Вукановић форсира на погрешном месту, такорећи жртва је тактике... Човек је класичан нападач, ништа крило, по страни итд. Није било довољно времена ни утакмица да видимо ни Вулића, али кажу људи који су га гледали да је у питању нови Пикси... Ако је тако, ми имамо мало играчко благо, а нисмо ни свесни тога...

Полако... Као што рекох, очекујем паметно одрађен прелазни рок, тј. да оду само они који морају и за које можемо да добијемо доста пара, а да дођу играчи само на позицијама које нам фале... И таквог квалитета да праве разлику... Не треба нам леви бек истих квалитета као Родић, не треба нам штопер истих карактеристика као сва три која имамо... Требају нам 2-3 бомбе!
« Последња измена: мај 28, 2019, 09:56:30 пре подне Red Star Forever »

мај 29, 2019, 12:58:14 поподне
Одговор #210

Звездаш

• Moderator

• 2926
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #210 послато: мај 29, 2019, 12:58:14 поподне »
Ја колико сам видео већини играча су повећани уговори. Мој газда да ми повећа плату, а ја да имам слабији учинак него пре повећања или би ми скинуо од плате или ме шутнуо у дупе.

Не желим да прихватим да са 40 фудбалера не можемо целу сезону да будемо на високом нивоу и да не можемо ниједан дерби да издоминирамо.

мај 29, 2019, 01:06:43 поподне
Одговор #211

KizaLion

• Administrator

• 7635
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #211 послато: мај 29, 2019, 01:06:43 поподне »
https://www.clip.rs/isplivali-privatni-snimci-ozenio-se-fudbaler-crvene-zvezde-a-potez-njegovih-saigraca-je-podelio-srbiju-video/13928

Гардисти, то су заправо навијачи у фудбалској опреми. Навијају, пале бакље и још играју фудбал, и за то су добро плаћени, па то је феноменално! :)

мај 30, 2019, 01:17:33 поподне
Одговор #212

Red Star Forever

• Administrator

• 4382
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #212 послато: мај 30, 2019, 01:17:33 поподне »
Ја колико сам видео већини играча су повећани уговори. Мој газда да ми повећа плату, а ја да имам слабији учинак него пре повећања или би ми скинуо од плате или ме шутнуо у дупе.

Не желим да прихватим да са 40 фудбалера не можемо целу сезону да будемо на високом нивоу и да не можемо ниједан дерби да издоминирамо.

Moжда им јесу повећане плате, али нисам сигуран да су на време исплаћиване... Кад те твој газда не плаћа, ти и даље радиш пуном паром као пре него што ти је рекао за повећање плате? Дугује се и то поприлично... Један од Милојевих услова за останак је била и РЕДОВНА ПЛАТА свим играчима... А то се нигде јавно не спомиње... Ако је то био услов, онда треба да буде јасно да ипак све не штима како треба по питању финансија... Играчи су се заситили приче око недостатка пара, показали су љубав, показали су борбеност, гинули су за дрес и навијаче... Али, ако клуб (читај: Терза) то не испрати, џаба све...

Као што рекох, превише је ту разлога за шарено пролеће, овај део приче сам намерно прескочио, али кад ме већ вучете за језик, ајд' нек' се зна и за паре... И једна још битнија ствар: Терзић је зацртао ЛШ, нас чак ни ЛЕ не може финансијски да извуче у његовим плановима... Не дај Боже да се не пласирамо у неко евро такмичење, чека нас страшнији пад него икад!!!

А што се тиче 40 играча... Ту смо се сложили, рекао сам да су многи други морали да играју пре 11-орке која је истрчала у финалу купа... То иде на душу и играчима и стручном штабу који је много веће и озбиљније противнике сјајно изанализирао... Немогуће да распали партизан нису "снимили" и одредили тактику којом ће да их "одвале"... Све је "мало смрдљиво", али и даље мирише јер је покривено претходним успесима...

Суштина мог писања је да је најлакше пљунути на "извођаче радова", а "главешине" у свакој причи купе кајмак... То једноставно није у реду... Две сезоне смо их дизали у небеса, клицали им имена, награђивали сваки добар потез (а било их је пуно), они показивали да су спремни да изгину за дрес нашег клуба, како домаћи тако и добар део странаца, када су се пењали на трибину да певају са нама тада су били цареви, мајстори, невиђени краљеви итд... И сад због једне, али реално једне утакмице гледа се сваки детаљ њихових живота, свака "грешка", сваки корак... Еј полако... Свесни су и они сами где је проблем, ако га стварно има... Решиће, без прозивања и подјебавања... Ми смо подршка, ми смо ветар у леђа, а не камен везан за ногу дављеника...

мај 30, 2019, 10:38:41 поподне
Одговор #213

Антиполитика

• До краја Звезди верни!
  • **

• 532
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #213 послато: мај 30, 2019, 10:38:41 поподне »
                Момци у Звездином дресу и стручни штаб имају две изузетне-врхунске сезоне иза себе... Ову једну утакмицу ћемо им опростити...  Свесни су они да су направили кикс у Купу који треба исправити у следећој сезони... И да нас поред поновног пласмана у евро-такмичење морају обрадовати и дуплом круном!