Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

ФК Црвена звезда - Сезона 2018-19

октобар 04, 2018, 11:52:35 пре подне
Одговор #140

Red Star Forever

• Administrator

• 4345
    Поруке

• Погледај профил
Одг: ФК Црвена звезда - Сезона 2018-19
« Одговор #140 послато: октобар 04, 2018, 11:52:35 пре подне »
Кизо, колико год био у праву и колико год било и дела истине у твом излагању, нема потребе да то буде у таквом тону и расположењу... Шта као очекивао си да се надмудрујемо са "ванземаљцима", да играмо тика-таку на Парку Принчева? Дај брате, зајеби ме... Лепо је то што смо сви били оптимисти, што смо се надали бар нерешеном исходу и најлепше од свега што су наши другари отишли у Париз да бодре Звезду и прескоче све Уефа-ине и псж-ове препреке...

Али, мислим да је врло реално било да не изгубимо са више од 2-3 гола разлике и сходно томе тврдим да смо подбацили... Зашто? Па нису ни наши играчи баш топузи и скупљени са кo'ца и конопца... Има ту материјала... Како је све кренуло низбрдо? Па ту могу да се сложим са Кизом да ми не смемо да размишљамо на нивоу Чукаричког, уз сво дужно поштовање једног од тренутно најстабилнијих и најбољих српских клубова (сигурно у топ 4-5)... Ми не смемо да имамо тактику "само да не уђе, а у нападу шта нам Бог да"... Па Бог неће да те награди ако не покажеш бар мало храбрости... И то није сам ЛШ, ми смо исту игру приказали у првом полувремену и против малог партизана... И боли ме помало што смо онако играли против Наполија на нашем стадиону, али ме мање боли кад знам колико смо пара добили за нерешен исход... А, да ли је све у новцу? Па нажалост, у савременом фудбалу изгледа да јесте... Са гомилом победа у ЛЕ не би добили пара колико смо добили само за улаз у ЛШ...

Дакле, слажем се, поставка игре не приличи реномеу клуба, али да ли је то онај исти клуб који је стицао тај реноме и градио Звездино европско име? Наравно да није, пуно тога се променило и потребно је изнова градити и име и заслужити поштовање противника и европске фудбалске јавности... Оваквим приступом, тј. искључиво одбраном свог гола то ће ићи баш тешко... Ја то овако гледам, признајем да можда није исправно, али ми је "у духу предака".... Знамо да ћемо да изгинемо (читај изгубимо са 3,4,5 - 0), али дај бар да изгинемо славно... Е сад, многи ће рећи, али они су толико добри да ти не дозвољавају да играш и то мало што би могао... Ма немогуће је да не можемо да разменимо више од 3-4 паса... Немогуће! То се показало када смо се мало ослободили у другом делу игре...

Не бих много сад ту нешто кривио играче, али су морали много храбрије, тврђе, у месо што би се рекло... Еј први жути картон у 64. минуту а већ губиш 5:0... То није нормално!!! Правиш фаул на 20 метара а то је за Нејмара исто као пенал... Значи и паметније се морало... Што се тиче конкретних имена, то је депласирано скроз причати о томе... Сви су изгледали као дечица поред ових "ванземаљаца"... И они најискуснији.. Али, ако баш морам нека имена да издвојим, рекао бих да су Чаушић и Симић на свим већим утакмицама мени изгледали изгубљено и недоречено... Бен такође, колико год био један од најзаслужнијих за пласман у ЛШ... Одбрана не личи на ону из прошле сезоне, олако примамо голове против Младости а камоли против оваквих екипа...

Друго полувреме и начин игре већ могу да буду путоказ за игру против Ливерпула... Мало храбрије, и са клупе и на терену...
« Последња измена: октобар 04, 2018, 11:56:33 пре подне Red Star Forever »
Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера!

октобар 04, 2018, 12:36:56 поподне
Одговор #141

KizaLion

• Administrator

• 7554
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #141 послато: октобар 04, 2018, 12:36:56 поподне »
Нисмо показали ни став, ни гард, ни јаја. Жути картон добио Павков јер је борбен. Шта је с бековима и задњим везнима? Чаушић, Крле и питбул Бакула, ниједан жути картон?
Морала су сва тројица добити по жути, ови би тек пазили на ноге, јер би се ми и мало показали као месари као Спартак Трнава. Изгубили би 3:0 и ја бих био задовољан.

Друго, ја нерешен исход нисам очекивао. Они су изгубили у Енглеској тесно, и ово је била текма за вађење. Намирисали су крв и ишли до краја. Могу бити задовољан што није било 10:2 или тако нешто. Ватерполо резултат. Чак сам мислио да је боље да се направи неко срање или глупост, типа, као у Вигу, играо неки играч који није пријављен, па изгубимо лепо с 3:0 пар форфе. :)

Иначе, ово ми што играмо, не приличи реномеу клуба, ми нисмо никада овако играли, још против Наполија. Ми смо један зезнути ПСВ драли 3:1 и замало да им мунемо још који за 4:1.
Мислим да Милоје неће далеко догурати с овим, можда ако оде на неку додатну обуку или курс у Европи, у Ајаксу нпр.
Такође, овако нисмо ни играли кад смо с малтене не превише познатим играчима добили Реал у Београду. Тада нисмо имали изговоре и оправдања попут буџета и сл.
Као ни Гробари кад су играли с Реалом 2003. у Београду.

Фудбал је сада интелигенција, људи у западној Европи када плате карту, желе да виде занимљив и интелигентан фудбал, а четвртина наших играча то не зна.
Нама је Родић резерва у репрезентацији, што ти је показатељ колико смо ту танки. Једино Коларов зна знање, као и Баста. Рукавина, Родић, Милетић из Партизана... толико се види шта знају и баш толико јефтино коштају. Треба нам играч који зна макар упола као Томас Меније, а овај Родић не зна ништа. Жао ми Марка Марина, нема с ким да игра по тој страни. Ko Нинков и Лазетић некада, фино је то изгледало.
« Последња измена: октобар 04, 2018, 12:52:10 поподне KizaLion »
ВУЧИЋУ, ПЕДЕРУ, ИЗДАО СИ СРБИЈУ!

октобар 04, 2018, 12:47:23 поподне
Одговор #142

KizaLion

• Administrator

• 7554
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #142 послато: октобар 04, 2018, 12:47:23 поподне »
Терза је такође крив. Требало је да уђе у свлачионицу ПСЖ-а на Обилићевом стадиону "Парк принцезе Цеце" па да преокренемо на 4-6.
Али није могао, фалио је Брано Мићуновић с пиштољем око опасача.  ;D

октобар 04, 2018, 03:52:25 поподне
Одговор #143

Red Star Forever

• Administrator

• 4345
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #143 послато: октобар 04, 2018, 03:52:25 поподне »
Јој Кизо, претерујеш, није смешно  :P
Као што рекох, слажем се да није било ни храбро, ни тврдо ни онако како би ми сви желели... Али, сем Марина, где је било који од ових играча могао да осети и види озбиљан фудбал? Мало Крстичић у Италији и то је то, Савићеве, Жулетове и епизоде још пар играча ни не рачунам у озбиљно играње са најбољима на свету... Сви остали су, иако солидни играчи, играли по прилично лошијим лигама од нпр. француске лиге... Немамо ми пре свега искуства за овакве мечеве, али ћу се опет сложити, морали би да имамо бар храбрости и снаге, толико може и мора да се покаже у оваквим дуелима...

октобар 04, 2018, 04:16:43 поподне
Одговор #144

KizaLion

• Administrator

• 7554
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #144 послато: октобар 04, 2018, 04:16:43 поподне »
http://www.youtube.com/hMl5Ni7s6uc?t=81

Погледај подсетник с мондијала... како му је Љајић јебо мајку... нико не може да ме убеди да Родић и Чаушић нису могли овако, Бакулу питбула да не помињем.

октобар 04, 2018, 07:32:05 поподне
Одговор #145

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 837
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #145 послато: октобар 04, 2018, 07:32:05 поподне »
Ово је тек почетак.
Зна се циљ! Титула и лш слиједеће године. Дуг да се топи уз постепену селекцију играча.
Фијаско је оно што се десило југословенима. Могли су нас уканалити и одскочити, али стока без разума и визије.
Неђе Србин сакривен у гори,
Страшно чудо измисли и створи.
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

октобар 04, 2018, 09:56:54 поподне
Одговор #146

Звездаш

• Moderator

• 2888
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #146 послато: октобар 04, 2018, 09:56:54 поподне »
Слажем се са Кизом да је морало тврђе.
Наравно, није трагедија, преко пута су била два играча која су заједно плаћена 400 милиона. Два смо света различита.

Милоје ме мало разочарава поново са поставком. Салзбург тамо је требао да буде рецепт, како се повезује игра. Значи никакав Чаушић, него Бакула, Крстичић, Јованчић, када играш против аждаја. Није срамота са три задња везна. Поготово што Крстичић и Јованчић знају и напред да одиграју, нису батинаши.

октобар 12, 2018, 05:53:51 поподне
Одговор #147

KizaLion

• Administrator

• 7554
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #147 послато: октобар 12, 2018, 05:53:51 поподне »
https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2018&mm=10&dd=12&nav_id=1455272

Можда је ово разлог што није морало тврђе

октобар 13, 2018, 12:22:21 поподне
Одговор #148

Звездаш

• Moderator

• 2888
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #148 послато: октобар 13, 2018, 12:22:21 поподне »
Скроз шупља прича.

октобар 15, 2018, 10:01:25 пре подне
Одговор #149

Red Star Forever

• Administrator

• 4345
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #149 послато: октобар 15, 2018, 10:01:25 пре подне »
Знамо сви врло добро ко је Терза и нисмо заборавили шта све уме и може, али морам да се сложим са Звездашем да је ово прилично шупља прича... А и поврх свега "недоказива"... "Нама је речено, ми смо пратили, нисмо видели примопредају, а нема ни тих уплата регистрованих"... О чему је онда реч? Јурите духове? Где је ту проблем? Шта је ту урађено противзаконито? Једино ако је неко испод руке примио паре, а на исти тај начин их и исплатио након утакмице... Али, та количина кеша је немогућа за такав начин промета...

Оно што може да има везе са целом причом: ПСЖ је већ дуго трн у оку уефи због финансијског фер плеја, у Белгији попадали силини менаџери због махинација са трансферима, у Србији "многи" не воле Звезду, а ни у Европи нисмо најомиљенији клуб... Све заједно добро дошло да боцну и да пробају да нас згазе... Али, тешко да ће им проћи... Не смем ни да помислим које би последице могли да сносимо уколико истрага оде у погрешном правцу... Могли би и буквално да се закатанчимо...