Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

ФК Црвена звезда - Сезона 2018-19

септембар 16, 2018, 12:19:11 пре подне
Одговор #120

Антигва и Барбуда

• Зборничар
  • *

• 689
    Поруке

• Погледај профил
Одг: ФК Црвена звезда - Сезона 2018-19
« Одговор #120 послато: септембар 16, 2018, 12:19:11 пре подне »
маракана сја и гори 8)

https://i.imgur.com/UkMrfhu.jpg

септембар 16, 2018, 07:46:11 поподне
Одговор #121

KizaLion

• Administrator

• 7539
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #121 послато: септембар 16, 2018, 07:46:11 поподне »
Добро је било синоћ, не као раније, другачије. Разноврсно.
Ко је био говедо па остао у фотељи ко Хомер, много је пропустио.
Живеле "мале" утакмице!  ;)
ВУЧИЋУ, ПЕДЕРУ, ИЗДАО СИ СРБИЈУ!

септембар 19, 2018, 10:13:44 поподне
Одговор #122

Eribo

• До краја Звезди верни!
  • **

• 381
    Поруке

• Небо је плаво, а Звезда црвена !!!

• Погледај профил
« Одговор #122 послато: септембар 19, 2018, 10:13:44 поподне »
Хајде да онај подвиг од јучер не прође не запажено.
Имали смо среће, али смо је и заслужили! Свака част СВИМА!
Уметност је направити немогуће - могућим,  могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

септембар 20, 2018, 11:48:07 пре подне
Одговор #123

Red Star Forever

• Administrator

• 4333
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #123 послато: септембар 20, 2018, 11:48:07 пре подне »
Одговор са друге теме на овом подфоруму, али садржина је адекватна за ову тему:

Да ли је Ебисилио промашај или не, то ћемо видети, не би био ни први ни последњи... Реално, нису се ни у насјрећнијим временима сва појачања одлично сналазила и пружала врхунске партије... Исти тај играч био је главни у свом клубу када је играо ЛШ, али као што рекох, а и сви смо поновили милион пута, мора ту много коцкица да се сложи да неко проради и покаже сав свој таленат и знање на нашем стадиону...

Мишљења сам да се можда и без потребе направила гужва са појачањима, поготово у средњем реду, али неки играчи су морали бити купљени јер су опет неки други чекали развој ситуације и дошли у минут до 12... Не жалим се ја, боље да Милоје има већи избор играча, али... Колико год зарадили новца, не значи да треба да се разбацујемо са истим... Само домаћински и без сувишних трошкова...

О томе ко је требао да игра и да ли је тактика требала да буде офанзивнија? То је ок тема... Можда Марин и Чаушић још нису уиграни са осталима, али је Марин толико добар да је просто грех да му се не пружи прилика... Боаћи је већ друга прича, као да није ни одлазио из ове екипе... И за мој укус, морали смо офанзивније и храбрије... Али, да ли би то значило и пораз и "накантавање"? Не знам... Нисам незадовољан са бодом, после свега виђеног немам осећај да смо могли да победимо тек тако екипу која годинама игра заједно врхунски фудбал... Треба и нама времена, озбиљних и великих утакмица... Можда се тада и опустимо, охрабримо, порастемо као екипа и заиграмо офанзивније... Полако, не треба журити, не може све преко ноћи, и ово је дошло брже од очекиваног...

Ајде за почетак да напунимо онај ружни стадион и да победимо у Дербију... Разлика у квалитету је очигледна, али без наше подршке момци који су уморни не могу да пруже максимум... Уз нас ће све то бити лакше, лепше и убедљивије  ;)
Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера!

септембар 20, 2018, 07:23:32 поподне
Одговор #124

Eribo

• До краја Звезди верни!
  • **

• 381
    Поруке

• Небо је плаво, а Звезда црвена !!!

• Погледај профил
« Одговор #124 послато: септембар 20, 2018, 07:23:32 поподне »
Управо тако, мислио сам на то "Имбецилио".
Овде се мешају бабе, жабе и којешта друго. Ебисилио је као промашај после 1,5 месеци, а нпр. Јевтовић и Мелег нису ?!
Ствар је у томе да нисмо имали "мишића" за Боаћија, Чаушу и Марина пре уласка у ЛШ. (Нека се људи мане љубави - она не плаћа рачуне). Али опет су се позиције морале "покрити". Овако када се "банка" отворила морали смо реаговати.

Једна друга ствар коју многи заборављају је да ће мп за мало више од 4,5 месеци одиграти 37-38 утакмица. Тако да ће нам требати 30 играча који у сваком тренутку могу и морају одговорити на захтев о победи и ничему више (не убрајам морање и победе у ЛШ).

Опет ме нервира како сви знају шта и како треба, а Милоје ка да је пао с неба. Ово почиње да ми мало личи на КК и како Радоња није имао појма ни о чему.

РЕСПЕКТ молим према онима који су га заслужили дебело!
Уметност је направити немогуће - могућим,  могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

септембар 21, 2018, 11:35:16 пре подне
Одговор #125

Red Star Forever

• Administrator

• 4333
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #125 послато: септембар 21, 2018, 11:35:16 пре подне »
Aпсолутно тачно! Велики број утакмица захтева и адекватан број играча у ротацији... Првенство је циљ број 1! Само освајање титуле нам омогућава да се опет нађемо у квалификацијама за ЛШ... И да овај пут, надам се, прескочимо неко коло и уђемо у те дуеле као носиоци...

Рано је за доношење било каквих закључака... Ерибо је споменуо и Мелега и Јевтовића, који су најављени као огромна појачања... Али, просто мислим да није проблем у њима... Ротирају се, не стижу ни да покаже шта могу, а за Мелега посебно мислим да је сјајан играч... Јевтовић можда није тај ниво, али за нашу лигу је више него користан... Срнића рецимо нема нигде последњих пар утакмица, а не смемо да заборавимо његове заслуге из прошле сезоне... Није он заборавио да игра, једноставно је Милоје замислио друге на тој позицији и сигурно да могу да пруже више и боље у овом тренутку...

Можда на полусезони падну и неки растанци... Ко зна... Са већим приходима, бољим резултатима и значајно стабилнијим финансијама сигурно да расту и апетити по питању довођења скупљих и бољих играча...
Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера!