Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

ФК Црвена звезда - Сезона 2018-19

јул 30, 2018, 10:36:05 поподне
Одговор #40

Red Star Forever

• Administrator

• 4349
    Поруке

• Погледај профил
Одг: ФК Црвена звезда - Сезона 2018-19
« Одговор #40 послато: јул 30, 2018, 10:36:05 поподне »
Поента цијеле приче је да како те дигну у кући и друштво џаба и миље марака.

Брате херцеговац, цео упис је за цитирање, али ово је кључна реченица! И то си 100% у праву... Не можеш ти да очекујеш да ће Лука Аџић од оца Ивана коцкара и деде који згрће милионе на  ромским свадбама, добити врхунско васпитање, културу и образовање... част изузецима, али испрани мозгови, живот изван реалности, изгубљени у времену и простору... као и већи део омладине у последњих 10-ак година... у сфрј време још је породица била јака и основна ћелија друштва... зато си и имао примере побројаних другара и момка који је нажалост погинуо... сада је све далеко од тог доба и времена, нормално је све оно што никад није било нормално! На нама је да учимо младе нараштаје шта ваља а шта не... али исто тако, не смемо ни заувек да их изгубимо и да их осуђујемо за сваки потез, млади су, не знају, нису имали праве учитеље, поправиће се ваљда... немамо друге него да верујемо у њих.
« Последња измена: јул 30, 2018, 10:44:28 поподне Red Star Forever »
Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера!

јул 30, 2018, 10:41:48 поподне
Одговор #41

Red Star Forever

• Administrator

• 4349
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #41 послато: јул 30, 2018, 10:41:48 поподне »
Могуће да си у праву, да се чекало да буде пунолетан.

Која је разлика између њега и Филипа Стојковића нпр? При том је овај други својевремено кокетирао са онима преко брда.

Све те информације, као и то ко је и зашто отишао из Звезде бих узео са резервом... новинари су говнари који ће зарад продаје свог гласила написати свакакве гадости и измишљотине... ко зна из којих су све разлога млади момци одлазили из Звезде? Није да им се нешто баш и пружала шанса... пустите сад те приче... сере ми се од новинара... Мркела, Милоје и Терза су показали да знају шта раде, а при том су испоштовали све битне навијачке ставове по питању довођења играча...

јул 31, 2018, 08:23:10 поподне
Одговор #42

Звездаш

• Moderator

• 2900
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #42 послато: јул 31, 2018, 08:23:10 поподне »
http://www.telegraf.rs/sport/fudbal/2979554-intervju-koji-svaki-zvezdas-mora-da-procita-upoznajte-coveka-iz-senke-koji-je-doneo-revolucionarne-promene-crveno-belima

Интервју много битног шрафа нашег клуба. Фрајер ког су Терзић и Гроф довели у Звезду, а онда је стицајем околности буквално наметнут да буде од почетка припрема уз Милојевића.
Срећа, Милоје није био сујетан, па га одјебао и поставио неког свог. Већ су се скапирали и задржао га у стручном штабу.

Човек због ког сам се одсекао, када сам прочитао "Косановић у Звезди".  ;D

јул 31, 2018, 08:56:03 поподне
Одговор #43

KizaLion

• Administrator

• 7577
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #43 послато: јул 31, 2018, 08:56:03 поподне »
Moзак операције :)
Има далеко занимљивији интервју од Милоја  ::)
ВУЧИЋУ, ПЕДЕРУ, ИЗДАО СИ СРБИЈУ!

август 01, 2018, 03:04:25 поподне
Одговор #44

Red Star Forever

• Administrator

• 4349
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #44 послато: август 01, 2018, 03:04:25 поподне »
Човек због ког сам се одсекао, када сам прочитао "Косановић у Звезди".  ;D

;D :D ;D

Слично сам се осећао ;) Из свега виђеног у претходној сезони, реченог у овом интервјуу, лако се да закључити да је овај човек веома битан како за Милоја и играче, тако за комплетан клуб... Само нека настави са радом и не сумњам у резултате... Најзад се у Звезди својим пословима баве људи који знају те послове...

август 01, 2018, 10:48:44 поподне
Одговор #45

KizaLion

• Administrator

• 7577
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #45 послато: август 01, 2018, 10:48:44 поподне »
Рутински је било ово. Као да играмо у Јагодини или Смедереву. Отприлике тај ниво.  ;D
Субаја, то већ не смем рећи, Спартак ЖК би ове исто лагано прошао.

август 02, 2018, 07:59:50 пре подне
Одговор #46

Звездаш

• Moderator

• 2900
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #46 послато: август 02, 2018, 07:59:50 пре подне »
Како да не. Што их Апоел није лагано прошао?

Апоел, Легија, Лудогорец су испали од на папиру слабијих тимова, БАТЕ једва прошао, што је доказ да "данас сви играју фудбал" није само фраза. Оно јуче није неки литвански тим, већ тим са 5 странаца у првој постави + 2 ушла са клупе.

Иначе, Радоњић пршти од самопоуздања.

август 04, 2018, 05:41:06 поподне
Одговор #47

KizaLion

• Administrator

• 7577
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #47 послато: август 04, 2018, 05:41:06 поподне »
http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/ako-trnava-prode-dalje-zvezda-za-ligu-evrope-protiv-kluza-rozenborga-apoela-ili-helsinkija/302542

Пре него што дође понедељак, мада, ја гледам у правцу да ћемо добити ове Словаке, и већ решити пласман у групе ЛЕ минимум.
Пре него што извучемо Загрепчане или кога год.

август 06, 2018, 02:55:32 поподне
Одговор #48

Red Star Forever

• Administrator

• 4349
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #48 послато: август 06, 2018, 02:55:32 поподне »
Ако прођемо Спартак, чека нас бољи из дуела Салцбурга и шкендије.. Разним теоријама можемо да се бавимо, од оне да су нас сачекале све екипа којима имена почињу на "С", па до тога да су потенцијални противници губили од аутсајдера па не би било ништа чудно ни да идемо у Скопље ;)

У сваком случају, прво ми да прођемо екипу из Трнаве... Не дај Боже, изгубимо ли, чека нас бољи из дуела Олимпија-Хелсинки... Цигани, сви на стадион сутра!!! Само уз хук из 50.000 грла Звезда не треба да се боји за пролаз даље ;)

август 07, 2018, 11:36:52 поподне
Одговор #49

KizaLion

• Administrator

• 7577
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #49 послато: август 07, 2018, 11:36:52 поподне »
Играмо дубинске балоњаре а у нападу Бен? Несхватљива игра данас, одсуство концепта. Биће тврдо и тамо, класични бункераши.

август 08, 2018, 09:22:37 пре подне
Одговор #50

Red Star Forever

• Administrator

• 4349
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #50 послато: август 08, 2018, 09:22:37 пре подне »
Играмо дубинске балоњаре а у нападу Бен? Несхватљива игра данас, одсуство концепта. Биће тврдо и тамо, класични бункераши.

Опасна екипа која зна што хоће, 99% времена у концентрисаном блоку из кога крећу у брзе контре, а кад се не бране нигде не журе и не јуре, чекају своју шансу... Њима је овај гол у гостима као кућа, а нама би добро дошао још један, али људи нису схватили да је последњих 10 минута било пресудно... Тада је хук са трибине требао да утера лопту у гол, а не да запад иде 10-15 минута раније кући и да звижде Стојиљковићу кад је излазио... Слепци, јел се тако воли клуб који до јуче није био на европској мапи?

Милоје је на време видео да је погрешио са Стојиљком, али моје мишљење је да ни Бен није нешто претерано одушевио у европским утакмицама... Срнић је могао на његовом месту много раније да се појави... Ебесилио је био потребнији екипи него Бен... Радоња, од момента када је попустила концентрација Словацима који су га у појединим моментима чували и са три играча, кренуо да солира, да се глупира и прокоцкао је пар добрих ситуација да се припрети... Симић је у оних 10-15 минута показао да ће на њега дефинитивно озбиљно моћи да се рачуна... Да се вратим на Стојиљковића, не сумњам ја да је он добар и да ће његова форма ићи узлазном линијом, али тренутно је ван форме, чак делује и неспремно итд. Не знам какве је природе повреда Милића, али дечко је у 15 минута колико је играо показао колико је спремнији, колико више учествује у игри и да је морао да буде у екипи од почетка...

Понета је да се не сложем да нисмо имали концепт, могу да се сложим да је игра нашег тима била са нешто мање темпа и са мање идеје... Али колико то има везе са нашим тимом, толико има везе и са противником, који је одиграо онако како је желео... Није нам дао да играмо своју игру, а очигледно да план Б није успео код нас... Ако га имамо... Конкретан пример, док су у игри били Стојиљковић и Милић после њега, нисмо имали ниједан употребљив центаршут... Али, чим су они изашли и у шпиц пресељен омалени Бен, Словаци су пустили центаршутеве јер су знали да ће им те лопте бити лак плен, јеби га то је знање и ту нема шта да се дода...

Закључак... Нападач је преко потребан, а сви који су јуче "подбацили", морају да се тргну и да дају 150% у Трнави, што рече Дегенек, ако треба и хитна да их носи са терена  :) Мени би јуче пре играо и мали Јовеља... Умео је Милоје и у прошлосезонској европској епизоди да ризикује, са два нападача, са неким изненађењима у току игре, не знам зашто се сада толико "усро" и не повлачи такве и сличне потезе... Без ризика нема успеха... Мислим да ће Трнава и дефинитивно бити највећи испит ове генерације, већи и од Краснодара и Прага... Ако га успешно положе, можемо да сањамо велике снове ;)

август 08, 2018, 11:44:27 пре подне
Одговор #51

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #51 послато: август 08, 2018, 11:44:27 пре подне »
Кафу на позајмици код нас.
Није ми јасно оно напушавање играча од стране 'гледалишча'.
Изгледа да морам сваки пут пљунути на свој став. Када је долазио Борјан, тако сада и у вези Симића. Момак показује да је озбиљно појачање.
Треба погледати како је Легија одиграла са играчем мање у Трнави.
« Последња измена: август 08, 2018, 12:19:15 поподне херцеговац »
Неђе Србин сакривен у гори,
Страшно чудо измисли и створи.
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

август 10, 2018, 09:42:23 поподне
Одговор #52

Red Star Forever

• Administrator

• 4349
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #52 послато: август 10, 2018, 09:42:23 поподне »
Кафу није класичан нападач, више је крило... и даље ништа од центарфора, разбијача, који ће да „зароби" бар два играча у сваком моменту када се напада... Онај Шпанац из Грчке лиге је по мом скромном мишљењу био идеалан, једно време се спомињао Мбокани, али ништа од обојице...

У Трнави Стојиљковић мора да игра, али мора и Милоје да ризикује и да га пусти да игра против Спартака, иако је разлика између два меча само два дана... и мора још неке играче да форсира јер само кроз утакмице могу да дођу до форме... Ту пре свега мислим на све оне који су до сада минимално показали: Родић, Ебесилио, чак и Бен, и поменути Стојиљковић... Већину осталих из меча са Трнавом може да одмори...

Не знам, биће зајебано, много су тврди и ако их прођемо то ће бити заиста велики корак и успех ове генерације... а уефа ће ваљда да попусти и да нас пусте да лигашки део такмичења играмо у присуству публике...

август 11, 2018, 08:56:06 пре подне
Одговор #53

Звездаш

• Moderator

• 2900
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #53 послато: август 11, 2018, 08:56:06 пре подне »
И даље не капирам зашто се игра у недељу и зашто наши пристају на то.
У уторак играмо у гостима утакмицу, где у случају победе на јесен сигурно играмо у европском такмичењу. Буквално утакмица сезоне.

Стојиљковић не може да одигра 60 минута, а камоли две текме у три дана. У уторак ударити из свих расположивих оружја, што значи Радоњић, Ебисилио, Симић.

август 13, 2018, 11:09:17 пре подне
Одговор #54

Red Star Forever

• Administrator

• 4349
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #54 послато: август 13, 2018, 11:09:17 пре подне »
Колико год се ми спрдали са Павковом, човек је прошле сезоне дао 20 и кусур голова, каква год да нам је лига... Јуче је показао још једном да има тај голгетерски "њух" и да иде ка голу у сваком моменту... Одвлачио је противничку одбрану за собом, а на тај начин отварао простор за убацивања Срнића у пар наврата и осталих саиграча из средине и напада...

Слажем се са Звездашем да Стојиљковић не би имао снаге, али (опет само моје мишљење), у овом моменту би пре убацио Павкова против Спарте него Стојиљковића... Мислим да Јовељић није физички дорастао високим и снажним играчима из Трнаве и да са њим не би ништа урадили...

Само би волео да ми Звездаш мало приближи идеју са тројицом поменутих играча... Уместо кога би увео Симића? Да ли би имао класичног шпица или...? Просто, развијамо све теорије... И мени би Симић играо, али делује ми да више може да пружи на Ебесилиовом месту, а Бен, као што сам већ писао, не улива ми поверења превише... Дао је гол из пенала и онај у Литванији, али сем тога једно велико НИШТА...

август 13, 2018, 12:14:33 поподне
Одговор #55

Звездаш

• Moderator

• 2900
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #55 послато: август 13, 2018, 12:14:33 поподне »
Да се ја питам  ;D Бен би био на клупи.
У шпицу Павков, Радоњић лево, Ебесилио иза шпица, Симић десно. С тим што могу да се ротирају током меча. Тако би имао и сидраша и иза њега три играча где не знаш од кога прети већа опасност и што се тиче шута и што се тиче брзине.

август 14, 2018, 10:06:23 пре подне
Одговор #56

Red Star Forever

• Administrator

• 4349
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #56 послато: август 14, 2018, 10:06:23 пре подне »
Да се ја питам  ;D Бен би био на клупи.
У шпицу Павков, Радоњић лево, Ебесилио иза шпица, Симић десно. С тим што могу да се ротирају током меча. Тако би имао и сидраша и иза њега три играча где не знаш од кога прети већа опасност и што се тиче шута и што се тиче брзине.

Oнда се у потпуности слажемо  ;D

август 14, 2018, 11:26:17 поподне
Одговор #57

Eribo

• До краја Звезди верни!
  • **

• 384
    Поруке

• Небо је плаво, а Звезда црвена !!!

• Погледај профил
« Одговор #57 послато: август 14, 2018, 11:26:17 поподне »
Живци као струне. Фудбал је победио анти-фудбал. Милоје као и увек на висини задатка. Али не можемо ми да не усеремо нешто, као на нпр. пенал. Зашто се скида дрес после гола ? То је све идиотизам и оно "лако ће мо" - тотална не професиалност.

Јовичић и Гобеља су мрави атомски - обожавам играче који имају енергију као атомска бомба.

Свака част на резултату момци. Сада како буде на празном Рајкану против "аустријанаца". Само се надам да ће се казна смањити за групе, па које буду :). Надам се и желим оне најскупље групе.

Ону пичку, зализану турску не треба ни спомињати. Кучкин син!
« Последња измена: август 14, 2018, 11:43:24 поподне Eribo »
Уметност је направити немогуће - могућим,  могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

август 14, 2018, 11:31:20 поподне
Одговор #58

Звездаш

• Moderator

• 2900
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #58 послато: август 14, 2018, 11:31:20 поподне »
Дудлај га судија, дудлајте анти-фудбалери!
Звезда је вечерас обезбедила групе у Европи.

август 14, 2018, 11:50:02 поподне
Одговор #59

KizaLion

• Administrator

• 7577
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #59 послато: август 14, 2018, 11:50:02 поподне »
Бакула брат наш! :)