Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

ФК Црвена звезда - Сезона 2018-19

јул 23, 2018, 10:25:44 пре подне
Одговор #20

KizaLion

• Administrator

• 7640
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
Одг: ФК Црвена звезда - Сезона 2018-19
« Одговор #20 послато: јул 23, 2018, 10:25:44 пре подне »
http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/zreb-nema-vise-lakih-protivnika-astana-bi-bila-premija-salcburg-najgora-opcija/301419

Кукеши би био по мери. Пратим их пар година, нису лоши али с њима може да се игра. Не знам што се толико потцењује Астана.
ВУЧИЋУ, ПЕДЕРУ, ИЗДАО СИ СРБИЈУ!

јул 23, 2018, 01:40:19 поподне
Одговор #21

KizaLion

• Administrator

• 7640
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #21 послато: јул 23, 2018, 01:40:19 поподне »

Биће ово врло чупаво с Пољацима и на терену и на трибинама. Ипак, нисмо без шанси. Боље је него Разград или Аустријанци.

јул 23, 2018, 04:37:52 поподне
Одговор #22

Звездаш

• Moderator

• 2931
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #22 послато: јул 23, 2018, 04:37:52 поподне »
Ко каже да ће бити Пољаци. Тако су требали и Кипрани да буду.

јул 23, 2018, 05:43:44 поподне
Одговор #23

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #23 послато: јул 23, 2018, 05:43:44 поподне »
Пази када се Спатакс опет појављује као опција...
Жријеб добар по нас.
Неђе Србин сакривен у гори,
Страшно чудо измисли и створи.
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

јул 24, 2018, 11:34:03 поподне
Одговор #24

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #24 послато: јул 24, 2018, 11:34:03 поподне »
Словаци,
по приказаном. Губимо могућност да будемо повлашћени.
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

јул 24, 2018, 11:44:49 поподне
Одговор #25

KizaLion

• Administrator

• 7640
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #25 послато: јул 24, 2018, 11:44:49 поподне »
Нема везе, можемо ми с свима.
Боље да играмо са Словацима, мислим да нам више леже.

јул 25, 2018, 04:35:51 пре подне
Одговор #26

Eribo

• До краја Звезди верни!
  • **

• 397
    Поруке

• Небо је плаво, а Звезда црвена !!!

• Погледај профил
« Одговор #26 послато: јул 25, 2018, 04:35:51 пре подне »
Фантастична игра за ово "доба" сезоне. Многе ствари радују. 40 м дуг спринт назад и чисто уклизавање Ебисилија је веома добар показатељ његове жеље и пожртвенованости. Добили смо мањег а технички јачег Доналда :)
Остали су сви били на нивоу.
Уметност је направити немогуће - могућим,  могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

јул 25, 2018, 08:43:46 пре подне
Одговор #27

KizaLion

• Administrator

• 7640
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #27 послато: јул 25, 2018, 08:43:46 пре подне »
Ебесилио не игра на Доналдовој позицији, друже.
Већ Јованчић, који је двапут бољи играч.

Ебесилио је офанзивни везни, док је Канга био бокс то бокс играч. Ко је жељан гледања Канге, ево га у четвртак у Субаји, све с Плавшићем у пакету.  ::) ;)
Такође, он може бар 30% боље од овога јер још није скинуо стомачину.

У осталом се слажем с тобом.

јул 25, 2018, 01:19:52 поподне
Одговор #28

Red Star Forever

• Administrator

• 4389
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #28 послато: јул 25, 2018, 01:19:52 поподне »
Пита ме синоћ другар који је био ван земље и није баш погледао комплетну утакмицу, за утисак... Кажем: "С обзиром да је 4. утакмица у сезони, без изразитог шпица, сасвим пристојно... шта више, добро." И даље то мислим, и наравно слажем се са неким изјавама да је и доста боље него у овом периоду прошле године... А сјајно је што има невероватно много простора за напредовање, и то најбитнијих играча! А још један добар нападач тек треба да дође!

Када сам видео састав пре утакмице, морам да признам да сам опет прокоментарисао: Зашто без класичног нападача, Милоје? Поготово што је Бен на тој позицији против Спартакса био прилично неупотребљив... Али, мајстор свог заната је овом приликом мало промешао карте, Бена вратио на страну а у средину убацио Милића... Овај се сјајно снашао, није баш дао гол, али је био прилично опасан, стално у прилици да добије лопту, да асистира у виду повратне, а након његовог шута и одбитка Радоњић је дао свој први а Звездин други гол... Сад ми је и дефинитивно постала јасна та Милојева "љубав" и опсесија према играчима који могу да играју на више позиција...

Навијачки и фудбалски, ја би на крају убацио и неког од нападача, али зналац какав је Милојевић није ризиковао и свесно је на крају сачувао 3:0 као врло обећавајући резултат за реванш... Жао ми је што је Крстичић због безазлене повреде која није могла да се санира изашао рано, а до тог момента је био веома запажен и борбен на терену... Али ми је драго што је Јованчић и на овој утакмици доказао да је стварно појачање у овом моменту, иако није прва опција на позицијама које покрива... АКо сте добро приметили, Крстичић је добар део игре док није изашао, провео на клупи у санирању расекотине и ми смо и када није био на терену и када јесте имали иницијативу у односу на противника, то је добар знак свакако... Екипа је спремна, кондициони и психолошки, још само мало уигравања и резултати не би смели да изостану...

Што се тиче потенцијалних противника за даље... Рана је ово фаза за све клубове, али нисам сигуран да су могући неки невероватни преокрети, високи резултати... Мање више, пуно је изједначених клубова и нијансе одлучују, боља тактичка поставка, надахнуће појединца итд... Свакако је навијачки изазовније гостовање у Варшави, али ни Спартак Трнава нема баш "неозбиљну" навијачку групу... Елем, тешко да ће Пољаци на гостовању да победе са три гола разлике, колико год да имају по именима бољи тим... Ко би нама више лежао и кога би "лакше" прошли, опет мислим да је питање тренутка и да нема ту баш тако лаких противника, мораш да се презнојиш против свакога... Слажем се у једном, идеална је прилика и моменат да се домогнемо једног од групних такмичења, поклопило се у смислу да противницу нису несавладиви, далеко од тога да нису тешки или да су лаки... Спартак Трнава има тим који годинама игра заједно, шампион је Словачке чији су нас клубови до јуче лагано избацивали из евро квалификација... Хоћу да кажем да треба да буде без "лако ћемо", него хоћемо, желимо и даћемо све од себе!
« Последња измена: јул 25, 2018, 01:21:41 поподне Red Star Forever »
Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера!

јул 29, 2018, 01:18:54 поподне
Одговор #29

KizaLion

• Administrator

• 7640
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл

јул 29, 2018, 06:43:22 поподне
Одговор #30

Eribo

• До краја Звезди верни!
  • **

• 397
    Поруке

• Небо је плаво, а Звезда црвена !!!

• Погледај профил
« Одговор #30 послато: јул 29, 2018, 06:43:22 поподне »
Ебесилио не игра на Доналдовој позицији, друже.
Већ Јованчић, који је двапут бољи играч.

Ебесилио је офанзивни везни, док је Канга био бокс то бокс играч. Ко је жељан гледања Канге, ево га у четвртак у Субаји, све с Плавшићем у пакету.  ::) ;)
Такође, он може бар 30% боље од овога јер још није скинуо стомачину.

У осталом се слажем с тобом.

Нисам мислио на позиције већ на то да је странац, има "штофа" и уз то још хоће да игра и бори се за тим.

Што се тиче Симића, надам се да ће посаветоватио Јовељу и остале младе да не "беже" што пре могу ;)
Уметност је направити немогуће - могућим,  могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

јул 29, 2018, 11:46:57 поподне
Одговор #31

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #31 послато: јул 29, 2018, 11:46:57 поподне »
Мала вагиница... Не би тај мени прешао прага пошто се попишао и отишао.
Није Југовић могао на силу да га одведе у Швицу.
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

јул 30, 2018, 10:03:35 пре подне
Одговор #32

Red Star Forever

• Administrator

• 4389
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #32 послато: јул 30, 2018, 10:03:35 пре подне »
Не бих ја био толико искључив, људски је праштати као и признати грешку... А он је признао грешку, рекао је да је био млад, зелен, неискусан и да сада жели да исправи своју грешку... Оно што је битније у овом моменту, то је да ли он стварно има то нешто што је потребно Звезди и да ли нам је потребан као појачање? Ако Милоје сматра да има и да му је потребан да појача конкуренцију у борби на три фронта, онда му треба веровати... А неће проћи много времена, уверићемо се и сами колико је ово добар или лош потез...

Јуче, иако смо победили Раднички, резултатски лагано, по игри није било баш све лагано и опуштено... На крају крајева, није ово био безвезе дерби овог дела првенства, а и Раднички има прилично озбиљну екипу... Имали су доста лопту у ногама, неке добре шутеве, контре итд. Треба узети у обзир да и ми нисмо играли са најбољих 11, али идеја и јесте да сви буду једнако добри и да је на терену у сваком моменту најбољих 11...

јул 30, 2018, 02:22:43 поподне
Одговор #33

KizaLion

• Administrator

• 7640
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #33 послато: јул 30, 2018, 02:22:43 поподне »
Један Рабио није узео злато на мондијалу јер Дешам није му дао сигурно место у првих 11.
Исто као за Луку Аџића.
Ја бих рекао "Част сваком, вересија ником".
Звезда није кафана да сви имају зацементирано место у првих 11. И то ми се свиђа.
Сви су конкуренција, свака утакмица је доказивање.

Само да оду Срнић и Милић, и Бог да нас види.

јул 30, 2018, 03:22:28 поподне
Одговор #34

Red Star Forever

• Administrator

• 4389
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #34 послато: јул 30, 2018, 03:22:28 поподне »
Само да оду Срнић и Милић, и Бог да нас види.

Што ти сад њих двојица сметају? Вредни и радни момци, кадри да се у свакој улози коју им додели тренер боре до последње капи зноја и крви... Срнић у прошлој сезони веома конкретан, не заборави дуел у Прагу као један од примера... Милић такође веома добар у европским утакмицама, није играч потеза, велики зналац, али јесте опасан "радник"...

Једини ако мислиш да за њих могу да се узму неке велике паре... Али, тешко... 

јул 30, 2018, 04:48:19 поподне
Одговор #35

KizaLion

• Administrator

• 7640
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #35 послато: јул 30, 2018, 04:48:19 поподне »
Oбадвојица су дрва. Борбени, вредни, радни - не спори им се.
За европу то није довољно.
Срнића је увек мало фалило да заливадимо, цена му је негде око 600.000
Нама требају крила која знају шта ће с лоптом, кад је приме, да продају фору, да пробију.
Свестан је тога Милоје, али Терза Мађија још није успео неког да превари у Турској. Чекамо.
Обојица су вишак, а Срнић тек треба да се обезбеди финансијски.
Према Срнићу немам никаквих емоција, пре неколико година је курвински побегао у Чуку, кад смо били јастук пун мољаца и без плата, кад су нас сви живи тужакали, бежали и тражили фрај папире.
« Последња измена: јул 30, 2018, 04:51:06 поподне KizaLion »

јул 30, 2018, 05:24:21 поподне
Одговор #36

Звездаш

• Moderator

• 2931
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #36 послато: јул 30, 2018, 05:24:21 поподне »
Причаш о неком ко је тад имао 17 година, то је завршен други разред средње школе. Реално ко је тада формирана личност, при том се о теби прича у суперлативу, врте се неке озбиљне цифре. Да не причамо у којим околностима је клуб у том тренутку функционисао.
Језивије је, ко је убедио то дете да напусти клуб.

јул 30, 2018, 07:19:37 поподне
Одговор #37

Red Star Forever

• Administrator

• 4389
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #37 послато: јул 30, 2018, 07:19:37 поподне »
Oбадвојица су дрва. Борбени, вредни, радни - не спори им се.
За европу то није довољно.
Срнића је увек мало фалило да заливадимо, цена му је негде око 600.000
Нама требају крила која знају шта ће с лоптом, кад је приме, да продају фору, да пробију.
Свестан је тога Милоје, али Терза Мађија још није успео неког да превари у Турској. Чекамо.
Обојица су вишак, а Срнић тек треба да се обезбеди финансијски.
Према Срнићу немам никаквих емоција, пре неколико година је курвински побегао у Чуку, кад смо били јастук пун мољаца и без плата, кад су нас сви живи тужакали, бежали и тражили фрај папире.

Ау јеботе... да те не познајем помислио би да си „мало ћакнут" што би рекли клинци... Ти бре причаш ко да имамо милионе и можемо да доведемо кога год пожелимо... а не размишљаш да добар део од свих прихода па и од продаје играча иде на покривање дуга од готово 30 милиона!

Друга ствар, сад ћеш још да надуваш дечка који је уместо да буде гурнут у први тим, малтене отеран са Маракане јер су на његову позицију довођене разне фудбалске аналфабете... Ти брате ко да си био у мраку претходних година... Срнић није Роналдо, али је у претходној сезони био један од најбитнијих играча у историјској сезони... толико о томе, па ти и даље причај да је дрво... јбт, јел могуће да смо тол'ки цигани??! Незахвални, без емоција и кратког памћења...

јул 30, 2018, 08:24:47 поподне
Одговор #38

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #38 послато: јул 30, 2018, 08:24:47 поподне »
Причаш о неком ко је тад имао 17 година, то је завршен други разред средње школе. Реално ко је тада формирана личност, при том се о теби прича у суперлативу, врте се неке озбиљне цифре. Да не причамо у којим околностима је клуб у том тренутку функционисао.
Језивије је, ко је убедио то дете да напусти клуб.

Мислим да је био пунолетан тада.
Могу да се сложим око приче да су клинци у тим околностима набјеђени у тоталу. Прича ми бивши играч Вележа колико је и у таквој малој средини, а у оно СФРЈ вријеме било зезнуто по его. Добио мало јачу кинту, стан у Мостару, изађе у чаршију, шаљу се пића...
И то је све што му могу урачунати као олакшицу.
Шта значи то клинац 17, 18 година? Па добар другар ми је погинуо на Мостару тек ушао у 19. Могао је и он запалити гдје је хтјео. Стари му имао њемачку пензију, могао је у најмању руку да клизне у Бг. Остао. То је била добра екипа још са трибине. Добро дружење, српство, звјездаштво... Послиједње гостовање било у Подгорици када је развијено Делије Чапљина. Сада је екипа на све стране. Најактивнији Б. М. који је сада у Бијелој и чију радњу ниједан Делија не може промашити. Поента цијеле приче је да како те дигну у кући и друштво џаба и миље марака.
То са Југовићем је тек посебна прича.
« Последња измена: јул 30, 2018, 08:58:06 поподне херцеговац »
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

јул 30, 2018, 10:25:24 поподне
Одговор #39

Звездаш

• Moderator

• 2931
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #39 послато: јул 30, 2018, 10:25:24 поподне »
Могуће да си у праву, да се чекало да буде пунолетан.

Која је разлика између њега и Филипа Стојковића нпр? При том је овај други својевремено кокетирао са онима преко брда.