Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

ФК Црвена звезда - Сезона 2018-19

август 15, 2018, 12:02:41 поподне
Одговор #60

Red Star Forever

• Administrator

• 4346
    Поруке

• Погледај профил
Одг: ФК Црвена звезда - Сезона 2018-19
« Одговор #60 послато: август 15, 2018, 12:02:41 поподне »
Да се надовежем на претходне уписе... Браво момци! Не може вам ништа ни судија, ни ови рвачи, боксери шта ли су... Јбт који анти фудбал!? Мада, морамо бити искрени и рећи да је и Звезда против јачих противника у Европи примењивала сличну тактику, али смо ми бар имали неке играче који знају нешто и да ураде са лоптом и да направе неки потез за публику... Од Словака ништа слично не видех ни синоћ ни пре 7 дана...

Све неки стручњаци, тзв. новинари се баве анализама, оцењују играче и углавном су то сличне оцене, мада ми изгледа ретардирано да један портал каже да је Савић киксирао а Дегенек није, а други портал пише обрнуто... Једни хвале Стојковића, други кажу да је Родић могао боље, други обрнуто... Очигледно не гледамо фудбалс сви истим очима, а некима и помањка знања да би коментарисали... Оно у чему се сви слажу, то је сјајна игра Бена и Радоњића... Звездаш и ја се можда не би претерано сложили са констатацијом за Бена, али памте се потези који су донели победу, а грешке сви заборављају и нерадо их се сећају...

Ја би само укратко прокоментарисао учеснике још једног историјског меча за наш клуб:
Борјан - скоро па без посла, једна сјајна интервенција, пар истрчавања, али и пар несигурности када је требао да истрчи а није... Чини ми се да није у прошлогодишњој форми, јер би иако није крив за гол онај Борјан од прошле године можда и ову лопту изблокирао...
Бекови, Стојковић и Родић -  сасвим коректни, пар непотребно изгубљених лопти, али генерално позитиван утисак, претрчали су огромне километраже... Родић мало покварио утисак непотребним прављењем пенала...
Централни бекови - Савић и Дегенек, као да се још увек уигравају... Греши се, срећом ништа није било фатално, али постављање код примљеног гола није било добро...
Јованчић - Милоје је изненадио противника и деловало је као да је то потез који може да донесе превагу... У дефанзиви Јованчић коректан, а у нападу свакако може више од Јовичића... Али је пуно грешио, таман пресече лопту, направи дрблинг и онда упути погрешан пас... И тако 4-5 пута...
Крстичић - професор, о њему толико...
Симић - у првом делу добар, продоран, повремено правио проблем противнику, али то је све... Има потенцијал и надам се да ће тек да га покаже и одигра много европских утакмица у црвено-белом дресу...
Радоња - трудио се, губио лопте, слао погрешне пасове, дриблао, гризао, али увек био близу лопте...  Мада су га и саиграчи прилично форсирали... На крају се исплатило, једним потезом решио утакмицу... Играо под инекцијама!
Бен - одлично испратио центаршут приликом постизања гола, више случајно него намерно (ако смо искрени) онако асистирао Радоњи, неколико добрих потеза, али гомилу пута ме изнервирао погрешним пасом, падањем при сваком контакту итд... Јесу га тукли, јесте и остао без свести у једном моменту, и то је морао бити бар жути картон... Али, сада сви памте само најбоље потезе...
Нападачи - Стојиљковић и Павков... Сем оног центаршута за гол, ништа од нападача који је почео... Генерално, већ знамо, није у форми и само Милоје зна што га толико форсира... Павков директно "крив" за победнички гол, одвукао 1-2 играча, окрзнуо лопту ка Бену и још из једне сличне ситуације спојио Гобељу са голом, али овај нит је шутирао нит је додао Бену...
Резервисти - Гобеља борбен, али то је све, Јовичић 200% погођена измена, сигуран, недодирљив, недостижан... Бабић скоро неприметан, Павков како што рекох, много потребнији овом тиму и штета што га не користимо... Ако ништа друго и ако га не планирамо за даље, треба искористити ову форму и набити му максималну могућу цену!

Сад, да ме неко не схвати погрешно, никад у животу нисам пљувао играча на стадиону, а камоли звиждао нашим играчима, али ово је само један осврт и реалан поглед на оно са чиме располажемо и шта можемо да поправимо  ;) Да се не истрипујемо сад да смо Реал... Далеко смо од тога, али борбеношћу, срчаношћу, страшћу могу да се надокнаде ствари које недостају... Много ми је жао због казне, али нема кукања сада... Чека нас Крушевац па Салцбург
« Последња измена: август 15, 2018, 12:08:28 поподне Red Star Forever »
Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера!

август 17, 2018, 10:03:05 пре подне
Одговор #61

KizaLion

• Administrator

• 7571
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #61 послато: август 17, 2018, 10:03:05 пре подне »
http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/kako-se-deli-kolac-od-transfera-radonjica-zvezdi-5-300-000-evra-nemanja-dobija-2-000-000-roma-dobro-prosla-partizanu-170-000/303636

Maло је неукусно кад видим "Лолу" поред Радоње, али ми је и драже кад се сетим да су својевремено од нас хтели да праве гробарску филијалу.
ВУЧИЋУ, ПЕДЕРУ, ИЗДАО СИ СРБИЈУ!

август 17, 2018, 01:49:37 поподне
Одговор #62

Red Star Forever

• Administrator

• 4346
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #62 послато: август 17, 2018, 01:49:37 поподне »
Ја и даље мислим да Радоњић не треба да оде сада...
Прво, има та клаузула да од следеће године постаје 100% или нешто мање од тога наш играч... Нема дељења процената као сада...
Друго, које год европско такмичење да играмо, он је тренутно у сјајној форми и то ће свакако и дуплирати његову цену...
Корист у играчком смислу, корист у финансијском смислу...

Мада, довођење Кафуа, Јевтовића... Звучи као план за одлазак Радоњића... Иако мислим да ће овом првом требати бар полусезона да га видимо у правој форми, а Јевтовић је други тип играча, радник, упоран, без потеза који плене и привлаче публику на стадионе... Ту је и Милић, такође радник, играч задатка...

И даље немамо сигурног нападача, Израелац о коме се писало претходних дана, ипак не долази, наводно се опет окрећемо Боаћију... За играче из Европе остаје још јако мало времена...

Можда смо се ми и мало размазили... Највећи део ових играча и носилаца игре, доведен је прошлог лета, неки су ту и полусезону/сезону дуже... Очекују се чуда, а могућности су такве да се покалапају са оном статром "колико пара, толико и музике"... Мада, ја се надам некој бољој музици, јер нам ова евро такмичења свакако омогућавају више пара...

август 17, 2018, 02:26:19 поподне
Одговор #63

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #63 послато: август 17, 2018, 02:26:19 поподне »
Не постоји то.
Постоји само да се од слиједеће године Рома ништа не пита око трансфера.
Неђе Србин сакривен у гори,
Страшно чудо измисли и створи.
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

август 17, 2018, 03:30:09 поподне
Одговор #64

Red Star Forever

• Administrator

• 4346
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #64 послато: август 17, 2018, 03:30:09 поподне »
Не постоји то.
Постоји само да се од слиједеће године Рома ништа не пита око трансфера.

На коју фору се сад питају, а следеће године се не питају, а проценат им остаје исти? Јеси сигуран да је тако?
Нисам ни ја сигуран да је онако како сам ја написао, али тако се прича...
Да ли неко има комплетну и праву информацију око овог уговора и процената?

август 17, 2018, 07:40:08 поподне
Одговор #65

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #65 послато: август 17, 2018, 07:40:08 поподне »
Зато што је јавна тајна да тих 40% иде менаџерима, а води се на Рому и Радоњића.
Не знам колико тачно добија Рома.
Србине мој добри, ово је да водиш књиговођу са собом плус правника приде када читаш уговор.
« Последња измена: август 18, 2018, 12:20:36 пре подне херцеговац »
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

август 17, 2018, 10:14:24 поподне
Одговор #66

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

август 18, 2018, 01:44:43 поподне
Одговор #67

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #67 послато: август 18, 2018, 01:44:43 поподне »
http://mondo.rs/a1126173/Sport/Fudbal/Nemanja-Radonjic-prelazi-u-Olimpik-Marsej-transfer-vredan-12-miliona-evra.html?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=mondofb

Док се намире лешинари нама иде 53% од цифре.

Мислим да је ово лош тренутак за продају.
Рома је тражила фиксно 2 500 000 да би одобрила продају. То је њихов услов да се оствари трансфер.
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

август 18, 2018, 02:41:43 поподне
Одговор #68

Звездаш

• Moderator

• 2897
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #68 послато: август 18, 2018, 02:41:43 поподне »
Лош тренутак једино у смислу, колико ће он сад моћи да среди главу за Салзбург.
Ако је истина да ми приходујемо мало више од 7 милиона, онда је ово врхунски посао.
Можемо да кукамо на проценте, али да нисмо пристали на њих, сад не би имали овај новац у каси.
После Европе и продаја, немој сад људи да се ложе да ће дуг да падне на 15 милиона, од тога нема ништа. Битно је да се намире повериоци који могу да ти ставе омчу око врата и да се обезбеди стабилно пословање.
Мора да се настави улагање у омладинску школу, да се плански ради са клинцима, резултат тога може да буде 30+ милиона за рецимо Ераковића, Николића и Јовељића. Али пре свега титула и да играмо групе европских такмичења што чешће.

август 18, 2018, 03:46:41 поподне
Одговор #69

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #69 послато: август 18, 2018, 03:46:41 поподне »
Боли једино што су нам га прије тога нудили малте не џабе, али је послије морало на проценте.

Дуг је око 40 000 000, мада је у оптицају и цифра од око 32 000 000. То више нико не може похватати како се шта књижи и води па је много ако буде биће... Зато је реалнија цифра око 40 000 000. Још није одрађен договор око 12 000 000, о коме је причао Терзић. Паре од трансфера легле, али нису пребачене за отплату дуга Агробанци. Наши не поштују. Контају могу извући боље услове од лапо, лапо или шта год друго да мисле или раде.
Тамо и даље стоји тих 12 000 000 дуга.

У овој години узето је 34 000 000 евра. Нешто ће лећи на клубски рачун кроз рате, као на примјер кинта од УЕФЕ.
« Последња измена: август 18, 2018, 05:08:49 поподне херцеговац »
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

август 19, 2018, 10:10:01 поподне
Одговор #70

Eribo

• До краја Звезди верни!
  • **

• 384
    Поруке

• Небо је плаво, а Звезда црвена !!!

• Погледај профил
« Одговор #70 послато: август 19, 2018, 10:10:01 поподне »
Ми за оволике паре нисмо продали играча још од Друлића. За годину дана смо пазарили преко 7 мил. еура на Радоњићу. Неко ће рећи "мало", али само се сетите за колико смоп их продавали пре 3-4 године, или за једва пола милиона или нас још туже и напусте клуб за џабе.

Ово је изванредан посао. Она стара иде "не може и јаре и паре", а ми смо добили и паре и јаре (европа) на којем ће мо опет моћи зарадити друге паре.

Само бих воле да неко постави Терзићу питање око тачног дуга. Нормално је да неће сићи на нулу. И ја имам дуг који морам одплаћивати следећих 20 година. Оно што је битно је да се ради и "обрће" и да ти дуг не "гуши" свакодневно постојање.

У једну руку и не знам сам дали смо сремни за ЛШ - много пара би ту "нестало", а овако са ЛЕ имаш довољно уз да не би били топовска храна никоме.
Уметност је направити немогуће - могућим,  могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

август 24, 2018, 02:37:18 поподне
Одговор #71

KizaLion

• Administrator

• 7571
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #71 послато: август 24, 2018, 02:37:18 поподне »

Момци брзо, правац Поточари... пардон, Салцбург! :)

август 25, 2018, 10:15:22 пре подне
Одговор #72

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #72 послато: август 25, 2018, 10:15:22 пре подне »
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

август 26, 2018, 02:01:19 поподне
Одговор #73

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #73 послато: август 26, 2018, 02:01:19 поподне »
Добили смо новог нападача.

« Последња измена: август 26, 2018, 02:04:41 поподне херцеговац »
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

август 26, 2018, 03:08:53 поподне
Одговор #74

Red Star Forever

• Administrator

• 4346
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #74 послато: август 26, 2018, 03:08:53 поподне »
Уз све што сам видео и чуо, ово је и боље решење од свих који су се спомињали... мада, ништа то не мора да значи, треба пуно тога да се подудари да би неки играч показао све што зна и може... надам се да ће догтични бити прави .

август 26, 2018, 09:41:34 поподне
Одговор #75

Звездаш

• Moderator

• 2897
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #75 послато: август 26, 2018, 09:41:34 поподне »
Само нека потпише, да не буде као са Боћком.

У европско такмичење не можемо само са Стојиљковићем у шпицу. Титула јесте приоритет, али треба што бољи резултат направити и у групи. Сваки бод, свака победа се плаћа.

август 26, 2018, 10:40:32 поподне
Одговор #76

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #76 послато: август 26, 2018, 10:40:32 поподне »
Данас је ваљда сређено, али док не буде и званично ни ја нисам миран.
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

август 27, 2018, 11:49:45 поподне
Одговор #77

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #77 послато: август 27, 2018, 11:49:45 поподне »
Цитат
Ekipu Vladana Milojevića zadesio peh večeras na poslednjem treningu pred sutrašnji put u Austriju pošto se, kako saznaje HotSport, povredio Nikola Stojiljković.

Pozajmljeni napadač iz Brage igrao je prvi meč na stadionu ‘Rajko Mitić’ i preskočio je megdan sa svojim bivšim klubom Čukaričkim, ali je posle jednog poteza obnovio povredu mišića.

Не можемо се поуздати да ће његова игра у скорије вријеме бити на нивоу који је нама потребан.

Занима ме ко ће у ватру мјесто њега?
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

август 28, 2018, 08:41:47 пре подне
Одговор #78

Звездаш

• Moderator

• 2897
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #78 послато: август 28, 2018, 08:41:47 пре подне »
Бен у шпицу, иза Радоњић, Кафу, Симић/Срнић.

То највише личи на Милоја. Играо би Милић, али не знам колико је спреман.

август 28, 2018, 10:44:21 пре подне
Одговор #79

KizaLion

• Administrator

• 7571
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #79 послато: август 28, 2018, 10:44:21 пре подне »
Срнић никако.
Играча чији менаџери криминалци га држе у процепу, и који жели високу плату и већ ко зна коју годину не можемо да га се отарасимо?
Надам се да неће ни у резервних 7.