Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

ФК Црвена звезда 2017-18

август 14, 2017, 03:34:26 поподне
Одговор #60

KizaLion

• Administrator

• 7633
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
Одг: ФК Црвена звезда 2017-18
« Одговор #60 послато: август 14, 2017, 03:34:26 поподне »
Ево, већ те замишљам како си намигнуо свом газди и опростио 4-5 хиљада евра које ти дугује и идеш преко  :D
Једино ако си полудео, до сада сам те знао као нормалног... Да ти кажем пријатељски: немо' да сереш!  Ко бре данас опрашта паре... ми овде причамо о имагинарном кешу, ја теби опростим да би ти мене пустио без обештећења није за поређење са дугом према запосленом раднику у приватној фирми... небо и земља!

Полудео никад нисам, него не размишљам као просечан Србин из Србије. Мени да неко дугује 2, или 3 плате од 500 евра, не бих ни радио. Кратак ми је фитиљ, не бих чекао до толико да се накупи. Ја кад нисам плаћен, губим мотивацију за кратко време, и не волим да ме неко зајебава и завлачи. Наравно, причамо хипотетички.

Е сад, ја сам писао у смислу шта бих радио да сам играч Звезде, а немам где. Знам да то може само код нас, опростиш неколико плата, добијеш чисте папире, а преко зарадиш довољно, да то што си опростио код куће изгледају као мрвице. Притом, играч са две примљене плате може да живи као човек целу годину, а тек од 12 месечних плата да не причамо. Колико узима Грбави месечно? 3000? Шта би онда ти урадио да примиш 6000 еура? И даље би кукао да немаш шта да једеш? Смешно.

Ја сам изнео став, који ти ниси разумео. Поновићу, ако се играч понео као говно према клубу, где је раскинуо уговор и добио чисте папире као Мићко, он је и даље говно. Ако ти кажеш да је играч уцењен, и да су мафијаши около, онда изнесеш име тог мафијаша који је одговоран за то. Ако се он зове Стеван Миковић, онда све његове играче отераш у три лепе, као и дотичног господина. У том случају покажеш зубе онима који су те закинули за кеш. Ту мислим на Терзу.  ;) У том случају, Жуле Стојковић није смео бити доведен у Звезду, а на конто Миковићевих "ранијих заслуга".
ВУЧИЋУ, ПЕДЕРУ, ИЗДАО СИ СРБИЈУ!

август 14, 2017, 09:50:28 поподне
Одговор #61

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #61 послато: август 14, 2017, 09:50:28 поподне »
Теби Кизо у неким коментарима баш мањка реалности. Као да си са Марса пао, па не знаш да је фудбал, не само у Србији, већ и у свету, одавно у канџама менаџера. У реду, отераш Стеву Мајамија са свим његовим пуленима, доћи ће ти Ћаласан са својим. Отераш њега, доћи ће ти онај Несторовић из Јужне Америке па ће ти довести играча са краћом ногом Саласа и Варкоса, највећу фудбалску превару коју су српски медији успели да након одласка из Звезде подигну до небеса не би ли нам га набили на нос. Ено ти га Ергић, играо без менаџера, па је пре тридесете баталио фудбал и побегао у манастир. Оно што је Мино Рајола на светском нивоу, то су ови горе побројани на нашем, сељачком. :) Гледам трансфере по Европи и када видим које десетине милиона евра се дају за неке анонимусе, добро ми није. Ако ћемо да се чистимо у потпуности од сваке штроке која је захватила фудбал, дај да одемо у бетон лигу и да не беремо бригу за резултат на терену. Али ово што ти хоћеш, то је народски речено ''и јаре и паре'', а то у озбиљном бизнису какав је фудбал дефинитивно постао не може.

август 16, 2017, 01:45:51 поподне
Одговор #62

Red Star Forever

• Administrator

• 4381
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #62 послато: август 16, 2017, 01:45:51 поподне »
Пијанац ти је додатно појаснио ствари... Хтели ми то или не, хтео ти то или не, менаџери су реалност... И не можеш ти тебе и мене да стављаш у кожу фудбалера, ми смо брате навијачи, све би дали за Звезду... Није за поређење са неким ко живи од тога, али исто тако када би ти живео од тога и када би знао да то што зарадиш за тих 10-ак година то ти је за цео живот, вероватно би мало другачије размишљао...

Оно у чему те подржавам, ни ја после једне, највише две неисплаћене зараде не би седео у тој фирми, али би као што и јесам урадио својевремено, однео инвентар, рачунаре, све што је вредно док ми не исплате заостале зараде...  Додуше тад сам био млад и помало луд, али сада би таква ситуација у мени произвела само још горе лудило које нисам годинама испољавао  ;D

п.с. Када примаш 3 сома јевреја месечно апетити и потребе ти расту и онда и трошиш тај износ... Ја би вероватно са такве две плате издржао бар 6-9 месеци али фудбалер који је навикао да купује у XYZ и сличним радњама вероватно не... Није све баш црно и бело, ипак је све црвено-бело  :P
Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера!

август 17, 2017, 10:04:39 пре подне
Одговор #63

KizaLion

• Administrator

• 7633
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #63 послато: август 17, 2017, 10:04:39 пре подне »
Eто, стигао је и тај дан којег сви жељно ишчекујемо. Да нам Бакула игра, био бих оптимиста, овако нисам.
И даље су ми у глави Аршавин и Кержаков. Нећу полетети, да се не бих разочарао. Руси су то.
Биће потпуно другачија утакмица него против Спарте. Они не бунаре, већ играју пас игру, што нашим штоперима не одговара, поготово Савићу.
Сваки минималан пораз уз покоји гол у гостима би био прихватљив. Све друго је пуна капа.
Прижељкујем меч као у Разграду, где нас потцењују, а ми се бранимо цело време а на крају и водимо.

август 17, 2017, 09:07:42 поподне
Одговор #64

KizaLion

• Administrator

• 7633
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #64 послато: август 17, 2017, 09:07:42 поподне »
Mихаило Ристићу, смраде неопевани.
Гризеш против Звезде? Ни близу Звездаш попут Деје, Михе, Пиксија и других, који нису хтели да играју, или нису давали максимум.
Све је код тебе кинта постала. Чист професионалац.

Иначе, задовољан сам резултатом и игром у Русији. Могли смо бити нокаутирани. Имамо активан резултат, али биће веома тешко да прођемо ове ванземаљце.

август 17, 2017, 09:38:26 поподне
Одговор #65

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #65 послато: август 17, 2017, 09:38:26 поподне »
Стоји ми на мобилном за упис отворен прозор већ десет минута, а не могу да дођем себи.
Задовољан резултатом, изнервиран као и сваки прави Балканац Ристићем.
Савићу капа доле за онај гест.
« Последња измена: август 17, 2017, 09:53:24 поподне херцеговац »
Неђе Србин сакривен у гори,
Страшно чудо измисли и створи.
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

август 17, 2017, 10:08:58 поподне
Одговор #66

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #66 послато: август 17, 2017, 10:08:58 поподне »
Mихаило Ристићу, смраде неопевани.

Миодраже Божовићу, смраде неопевани! Оваквог играча си држао на неприродној позицији левог бека....

август 17, 2017, 10:13:31 поподне
Одговор #67

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #67 послато: август 17, 2017, 10:13:31 поподне »
Тренерска школа и цијели ФСС на апаратима - Убацује се Пешић, изводи штопер!
Батађористи шаљу Милоја у 'Аг. Оптужница већ потписана.
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

август 17, 2017, 10:21:02 поподне
Одговор #68

Woodoo

• До краја Звезди верни!
  • **

• 704
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #68 послато: август 17, 2017, 10:21:02 поподне »
Миодраже Божовићу, смраде неопевани! Оваквог играча си држао на неприродној позицији левог бека....
Браво за упис, кад се сетим само...
Не памтим кад се последњи пут ово десило у нашем фудбалу.
« Последња измена: август 17, 2017, 10:22:46 поподне Woodoo »

август 17, 2017, 11:09:16 поподне
Одговор #69

Звездаш

• Moderator

• 2925
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #69 послато: август 17, 2017, 11:09:16 поподне »
Сваког чуда три дана доста. Као што вечерас посвећујете пажњу Ристићу, тако се она пре пар месеци поклањала Бабунском, давних дана Баркосу...
Риле је наш бивши фудбалер и нека му је срећом у будућности, али он у овом тренутку не би имао места у наших 11.
Испао је пичка и то нека он носи на души. Поштујем професионализам, али онда буди доследан. Немој да плачеш пред Севером, а онда да запињеш као никад у животу.

Борјан тотално несигуран, Бабић вечерас канта. Проклет да си Дринчићу, да није било оне повреде Јовичића, ово вечерас би изгледало сасвим друкчије. Имали би тандем Савић-Ле Талек који функционише и испред њих машину. Упркос томе, имамо врло добар резултат пред реванш, бољи него што сам очекивао и како се утакмица одвијала.

Канга, Радоњић и Боаће нису показали све што знају вечерас, нека пршти у Београду.
« Последња измена: август 17, 2017, 11:20:08 поподне Звездаш »

август 17, 2017, 11:35:38 поподне
Одговор #70

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #70 послато: август 17, 2017, 11:35:38 поподне »
Цитат
Jesam, rekao sam mu: 'Alo, indijanac, nisi igrao u Partizanu nego u Zvezdi. Šta si zapeo!?", rekao je sa osmehom na licu Stojković reporterima koji su na dalekom putu pratili crveno-beli tabor.
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

август 18, 2017, 09:35:46 пре подне
Одговор #71

KizaLion

• Administrator

• 7633
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #71 послато: август 18, 2017, 09:35:46 пре подне »
Кад је Риле ушао против Сасуола у Београду, у вези, коначно смо почели да играмо. Зна да предрибла, шутне, прода фору. За играча попут њега иде и другачија тактика или формација. Међутим, гроф Тинторето није знао да уклопи коцкице. Зато смо сигурно изгубили још пар милиона на том играчу. Продаће се он после за веће паре.

август 18, 2017, 09:52:19 пре подне
Одговор #72

Red Star Forever

• Administrator

• 4381
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #72 послато: август 18, 2017, 09:52:19 пре подне »

:D :D ;D :D :D :D

Прво да се насмејем за све паре... Кад завршим са смејањем, постајем тужан јер схватам где је наш фудбал и ко га води... Која багра и скуп незналица!

Рече један мој другар, видиш ли како се игра када те редовно плаћају, наравно односи се на Ристића... Где би нам био крај да сви још имају и редовне плате, вероватно би бар 20% боље играли него што играју сада...

Али да се вратимо на пар битних ствари када причамо о њему и уопште о бившим играчима... Ту се враћам на моју, Кизину и Пијанчеву преписку око пара, праштања, примања, менаџера... Јебига, Руси га плаћају и он ако не изгине за њих добиће прво клупу а онда и шут карту... Али, зар мора баш против нас да одигра најбоље? Морална дилема за оног ко је моралиста... Очигледно да међу млађом генерацијом нема моралисања више као код наведених Михе, Деје, Пиксија итд. Зато ми је и смешно оно плакање пред Севером, а после два месеца играш против вољеног клуба као никад за вољени клуб... Када си уствари био искрен? Тада или сада?

Тамо где ми морамо бити искрени, то је однос нашег клуба и бившег тренера према истом том Ристићу... Својевремено смо са одушевљењем констатовали да најзад добијамо поузданог играча на средини терена, чврстог у дуелу, без падавичарских навика, брзог, спретног, солидног дриблера и са јаким шутом... И за тих 2-3 године колико је стасавао у нашем клубу, ниједном није у континуитету добио озбиљнију прилику да игра на месту које му је природно, као синоћ за свој нови клуб... Одиграо је до 5 утакмица на својој позицији, а онда је кренуло сељакање... Те крило, те бек и ту се и најдуже задржао... Чак и није био лош на тој позицији, али то није било то... То није Михајло Ристић који је могао да буде још бољи и на коме је Звезда могла да заради и још много више... Синоћ нам је само показао како је то могло да буде да је имао шансу да игра оно што је требало да игра...

Него, што рече Звездаш нек му је са срећом, али ће остати упамћено да је у досадашњој каријери одиграо најбољу утакмицу против вољеног клуба...

Што се наших тиче, укратко бих дао своје виђење о појединцима...

Борјан је до сада био један од најсигурнијих, али је синоћ био директан кривац за један гол, а и код другог је могао боље да реагује... Имао и је и пар солидних интервенција... Дешавају се такве грешке и већима од њега, оно што је битно, кредит је потрошен на овој утакмици и не сме да понови ништа слично до краја сезоне...

Бабић је очигледно још неуигран са Савићем који је наше убедљиво највеће појачање у последњих пар година...

Талек ипак бољи позади него на Јовичићевом месту... Жути картон који је добио га је елиминисао из реванша... Мислим да ће на том месту да игра Гобељић... По синоћ приказаном можда и једини који може по чврстоћи, жустрини и брзини да делимично надомести Бранков изостанак...

Грбави је као и увек посебна прича... Али, ајде, спасао је гол и онда му се опрашта оно праћење погледом код другог гола за Краснодар... Капитен, мислите о томе...

Сви остали солидни, али су могли и много  боље... Боаћи је промашио оно што не би смео да маши играч његовог калибра... Радоњић крене као брзи воз и онда да фор у ноге противнику и тако 3-4 пута...Пешић ушао на 20 минута до краја и онда без снаге у пар контри...

Има ту простора за надоградњу, треба много да се ради... Али ја не сумњам да ће овај тим играти све боље и боље, поготово са овим тренером... Да се вратим на почетак уписа, дакле најзад имамо тренера који није та дебилна бата Ђора школа фудбала... Најзад могу нешто да очекујем од Звезде... Најзад смем да кажем да први пут после дуго година верујем да ће овај тренер, ако не ове, а онда сигурно следеће сезоне увести Звезду у неко европско групно такмичење...

« Последња измена: август 18, 2017, 09:55:53 пре подне Red Star Forever »

август 18, 2017, 12:25:02 поподне
Одговор #73

KizaLion

• Administrator

• 7633
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #73 послато: август 18, 2017, 12:25:02 поподне »
У реваншу Руси ће бити јачи за 30%, враћају се Каборе (репрезентативац Буркине Фасо) и Переира. А ми смо још слабији због картона ЛеТалека.
Прижељкујем да их нападнемо од почетка без икаквог зихерашења. Да се не понови јајарење као против Лудогореца.
Ми другачије и не можемо. Значи тешка офанзива уз много голова.

август 18, 2017, 02:00:32 поподне
Одговор #74

Red Star Forever

• Administrator

• 4381
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #74 послато: август 18, 2017, 02:00:32 поподне »
У реваншу Руси ће бити јачи за 30%, враћају се Каборе (репрезентативац Буркине Фасо) и Переира. А ми смо још слабији због картона ЛеТалека.
Прижељкујем да их нападнемо од почетка без икаквог зихерашења. Да се не понови јајарење као против Лудогореца.
Ми другачије и не можемо. Значи тешка офанзива уз много голова.

Илити што би се рекло: напад је најбоља одбрана!

август 18, 2017, 02:44:55 поподне
Одговор #75

Lucioni

• До краја Звезди верни!
  • **

• 742
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #75 послато: август 18, 2017, 02:44:55 поподне »
Руси га плаћају и он ако не изгине за њих добиће прво клупу а онда и шут карту... Али, зар мора баш против нас да одигра најбоље? Морална дилема за оног ко је моралиста... Очигледно да међу млађом генерацијом нема моралисања више као код наведених Михе, Деје, Пиксија итд. Зато ми је и смешно оно плакање пред Севером, а после два месеца играш против вољеног клуба као никад за вољени клуб... Када си уствари био искрен? Тада или сада?
Зато што је смрад један мали, видело се да је баш имао жељу да нам да гол, али гледа онај одозго и не даде му! Измислили смо га, а он као по најгорем непријатељу... `рани куче да те уједе!  >:(

август 18, 2017, 08:37:25 поподне
Одговор #76

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #76 послато: август 18, 2017, 08:37:25 поподне »
Мени су људи који вређају Ристића на нивоу оних који су из партера Пионира вређали децу Пери Антићу и тражили да скине тетоважу јер му се јелте "само против нас диже". Дечко је имао сво право да синоћ да 100% својих могућности. Члан је Краснодара и има право да се доказује тренеру не би ли задржао место у тиму. Има право да се доказује на међународној сцени пред многобројним скаутима. Има право да се докаже селектору Србије да претендује на репрезентативни позив. На крају крајева, има право да покаже колико смо се огрешили о њега. Брзо се овде заборављају неке ствари, па и то да је Терзић колико пролетос обећавао да ће Ристић бито окосница тима са све капитенском траком на руци. А онда га је продао за сићу, а капитенска трака је дата ономе. Мислим да колективно хистеришете поново на погрешну адресу.

август 18, 2017, 09:41:53 поподне
Одговор #77

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #77 послато: август 18, 2017, 09:41:53 поподне »
Србине, имао је право, али да ли је људски?
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

август 18, 2017, 11:07:46 поподне
Одговор #78

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #78 послато: август 18, 2017, 11:07:46 поподне »
Већ сам писао о томе, не видим никакву везу бизниса какав је модеран фудбал у 21. веку и људскости. Поновићу, хоћете људскост? Дајте бетон лигу без резултатског императива и то је то.

Ти си, Херцеговац, окачио изјаву Жуће Стојковића. Тај исти Жућа, док је играо за Чукарички, је у тунелу Маракане пред излазак на терен са браћом Срнић певао циганске песме, па онда дао 100% на терену за свој тадашњи клуб. То су све наша деца, и по мени су последњи у реду за етикетирање и вређање. Како Жућа тада, тако Риле сада.

Добар сам прогнозер за глупости. :) Мој тип да вам је следећи на тапету је Марко Гудурић. Када веже за Турке две тројке, асистенцију и полагање, биће "што је трчао под коп након тројке Гробарима о таблу". :P
« Последња измена: август 18, 2017, 11:15:33 поподне Пијанац »

август 19, 2017, 11:03:39 пре подне
Одговор #79

KizaLion

• Administrator

• 7633
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #79 послато: август 19, 2017, 11:03:39 пре подне »
 ;D ;D ;D ;D

И Плавша је професионалац, па је отаљао и отишао до наше свлачионице да честита.  ;)