Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

ФК Црвена звезда 2017-18

август 19, 2017, 11:56:35 пре подне
Одговор #80

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
Одг: ФК Црвена звезда 2017-18
« Одговор #80 послато: август 19, 2017, 11:56:35 пре подне »
Стварно човек да се запита колико има сврхе писати овде било шта више. Ја кажем конкретно где се Терза огрешио о момка, то се комотно прескочи, спомиње се људскост, Плавша и ко зна шта још периферно. Гребе се и рукама и ногама да се задржи право на пљувачину. Али само не дај Боже у задњих 15 година да пљувачина иде у правцу свечане ложе, ко год је све у њој седео. Нека се спреми Гудура.  ;D

август 19, 2017, 02:20:42 поподне
Одговор #81

KizaLion

• Administrator

• 7635
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #81 послато: август 19, 2017, 02:20:42 поподне »
Teрза није крив. Крив је Гроф. Чему импровизације с позицијама?
Терза је крив што је губио време са Грофом. Мада држао се човек о штокове врата и хтео да оде из клуба.
Није нико други хтео да узме врућ кромпир у руке.
Тако да је дотични нужно зло.
Рекао си својевремено да пустимо човека да покаже шта уме. Мислим да тек сад видимо плодове његовог рада. Кад је отишао Тинторето, процветали смо.  ;D
ВУЧИЋУ, ПЕДЕРУ, ИЗДАО СИ СРБИЈУ!

август 19, 2017, 04:38:33 поподне
Одговор #82

Lucioni

• До краја Звезди верни!
  • **

• 742
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #82 послато: август 19, 2017, 04:38:33 поподне »

август 19, 2017, 05:21:41 поподне
Одговор #83

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #83 послато: август 19, 2017, 05:21:41 поподне »
Јел то она људина што је избачена из Ред Кафеа, након што је из далеког Јапана лајао против навијача?  :D

август 19, 2017, 07:46:11 поподне
Одговор #84

Lucioni

• До краја Звезди верни!
  • **

• 742
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #84 послато: август 19, 2017, 07:46:11 поподне »
Знао сам ја да ћеш се одмах позвати на такве ствари, али све то што је радио задњих година нема везе са овим :-[, а мали Ристић тек што се испилио хоће да науди звезди која му је притом била одскочна даска за тај клуб, што не иде-не иде...

август 19, 2017, 09:20:28 поподне
Одговор #85

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #85 послато: август 19, 2017, 09:20:28 поподне »
Пикси и људскост у истој реченици? И ја са људима који састављају такве реченице треба да нешто расправљам.  ??? Ништа, одлучи се да ли је људина који је одбио да пуца пенал или је смрад који је заслужио да буде избачен из кафане. Ако је ово прво, молим те да пронађеш онога који га је избацио из кафане и скренеш му пажњу да је грдно погрешио.  :)

август 19, 2017, 10:01:44 поподне
Одговор #86

Eribo

• До краја Звезди верни!
  • **

• 395
    Поруке

• Небо је плаво, а Звезда црвена !!!

• Погледај профил
« Одговор #86 послато: август 19, 2017, 10:01:44 поподне »
У та времена Звезда је била најбољи и највећи клуб на свету! Друга времена по свим ставкама.
И онда се после питају људи зашто наши бивши играчи нас заобилазе, па зато што пљује"мо" по њима и када не играју, и када играју за нас, када су иностранству и све између. Риле је циган и увек ће остати, па макар нам и дао гол (што је и учинио, само га Литванац зајебо  ;D).
Видим сви "грбавог" Анђелковића плљују како је једини крив за онај један гол, али нико не спомиње како је главни "кривац" што је спасао лопту 20цм од линије гола!
Уметност је направити немогуће - могућим,  могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

август 22, 2017, 12:02:55 поподне
Одговор #87

Red Star Forever

• Administrator

• 4382
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #87 послато: август 22, 2017, 12:02:55 поподне »
Навео сам да ми се не свиђа што је против нас одиграо утакмицу досадашње каријере, али исто тако сам био искрен и навео како смо се као клуб огрешили о његове квалитете (говорим о Ристићу)... Додаћу да ружно делују да плачеш пред трибином а онда после два месеца трпаш вољени клуб, нема то више везе са људскошћу... То су већ холивудске роле, нисам знао да имамо и оскаровце у клубу...

Елем, сви смо ми много више субјективни него објективни када причамо о Звезди и актуелним моментима у клубу... Што рече Пијанац, смрди ту на другим местима, али исто тако и он зна да на тим местима нема оних који би се бавили Звездом и нема нам друге сем да их трпимо... Сложио би се и са Кизом да је Гроф ту много већи кривац... Тврдоглав, лудо и безразложно, а највећи је кривац за изгубљену титулу... Рекао бих да Пијанац спомиње капитена Грбавог, а исти тај нам је тврдоглавим гурањем од стране Грофа и један од главних криваца за изгубљену титулу... Играо је полусезону масјторски а онда је Гроф очекивао да ће кад тад опет да проради... Ма тешко брате... То што је играо играо је... Дај неке друге, млађе, свежије, жељније...

Него, шта је било било је... Дај да се ми сви скупимо и да ко један изгрмимо па шта нам Бог да у четвртак увече... Ако дамо све од себе, шта год да буде бићу задовољан...
Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера!

август 22, 2017, 10:48:30 поподне
Одговор #88

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #88 послато: август 22, 2017, 10:48:30 поподне »

Како ствари стоје, сви срећни и задовољни ће бити. Нек се спреми Гудурић...

август 25, 2017, 12:09:27 пре подне
Одговор #89

Звездаш

• Moderator

• 2926
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #89 послато: август 25, 2017, 12:09:27 пре подне »
ВОЛИМ ТЕ МИЛОЈЕ!

август 25, 2017, 08:42:16 пре подне
Одговор #90

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #90 послато: август 25, 2017, 08:42:16 пре подне »
Миодраг Божовић, ако икада сврати на кафу, да се избаци из кафане...

август 25, 2017, 09:31:54 пре подне
Одговор #91

Red Star Forever

• Administrator

• 4382
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #91 послато: август 25, 2017, 09:31:54 пре подне »

:D :D ;D :D :D

ВОЛИМ ТЕ МИЛОЈЕ!

;D ;D ;D

Браћо Цигани!!! Ја сам и даље под утиском, емоције ме да извинете је.у толико да би час да цмиздрим ко нека девојчица, а час би се смејао и играо у трансу... Мало и ми претерујемо, у најмању руку ко да смо опет освојили КЕШ, али с обзиром на сушни период који смо имали у Европи, ово је за нас велики и значајан успех... Проблем је кад доживиш неке лепе ствари, највеће домете клуба, гледаш уживо најбоље играче на свету, а онда видиш и тамну страну, пропадање, неуспехе, лоше играче, квази тренере итд... Након тога, поновићу, ово је у рангу највећих клупских успеха... Посебно ми је драго што смо и поред очигледних судијских грешака били бољи и успели да прођемо даље... То је права Црвена Звезда!

Синоћ на терену као да сам гледао војску на бојном пољу... Тактички перфектно, Милоје за 10, ово му је био дипломски рад... Верујем да спрема и магистарски и докторат  ;) Мислим, то би било добро за нас ;) У моменту када би многи чували резултат, он уводи другог нападача, као у Краснодару... Рекао сам истог трена: "овај човек због овог потеза заслужује пролаз" и прошао је! Многи су се питали зашто Анђелковић није бар на клупи, шта ћемо ако Родић не буде издржао... И тај сценарио смо видели, па је Милоје и за то имао решење... Желим му да ускоро ове претходно наведене радове такође положи са десетком и да остане доследан, модеран и да не полети превише... Треба нам на дуже стазе ако је расположен, ми за сада јесмо  :)

Играчи... Војници који после ове битке сви до једног заслужују по неки "чварак" на раменима... Додуше, неки ће добити подофицирске чинове, а појединци су показали да високо пуцају па им се спремају у будућности и генералске одоре... Било је ту и несигурности и могућности да се боље реагује у појединим моментима, али то нек им пренесе Милоје... Има простора за још боље и ефикасније партије... Знаће то Милоје да им објасни и пренесе, да не давим превише...

Звездаши, Делије... Сви ко један од почетка... Срећом, на време су падали голови, атмосфера се усијала у једном моменту... Али управо су нас период суше и период разочарења одвикли од свега лепог што смо претходних деценија доживљавали са нашим клубом... Од 60-ог минута сви смо се усрали, навијање утихнуло, једва да смо успевали да испустимо глас из напаћене циганске душе... Разбудио нас је тај пенал и лоше судијске одлуке, тако да смо последњих 15 минута опет сви ко један, схвативши да смо надомак циља, кренули јако у највећи успех у последњих 10 година...

Чекамо противнике, па ко год да буде нек нас се плаши... Ред је да се ми више никог не плашимо, поготово на Рајку...
Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера!

август 25, 2017, 10:33:42 пре подне
Одговор #92

Звездаш

• Moderator

• 2926
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #92 послато: август 25, 2017, 10:33:42 пре подне »
:-[
Од мене има пиво, пошто је довео оног болесног Кангу.

август 25, 2017, 11:13:00 пре подне
Одговор #93

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #93 послато: август 25, 2017, 11:13:00 пре подне »

август 25, 2017, 01:53:15 поподне
Одговор #94

KizaLion

• Administrator

• 7635
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #94 послато: август 25, 2017, 01:53:15 поподне »
Fudbaleri Crvene zvezde sastaće se sa Arsenalom, BATE Borisovim i Kelnom u grupnoj fazi Lige Evrope, dok su rivali Partizana kijevski Dinamo, Jang Bojs i Skenderbeg, odlučeno je danas žrebom u Monaku.

Grupna faza Lige Evrope počinje 14. septembra i završava se 7. decembra, dok je finale u Lionu 16. maja naredne godine.

-----------------------

Прижељкивао сам Арсенал. Коначно острво. :)
Дуле Савић је утишао Хајбери, сада ће Вујадин главом :)

А Келн је само бонус. Памти па врати.

август 25, 2017, 01:55:07 поподне
Одговор #95

KizaLion

• Administrator

• 7635
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #95 послато: август 25, 2017, 01:55:07 поподне »
ВОЛИМ ТЕ МИЛОЈЕ!

Нећемо тако, пријатељу.
Лажном грофу Тинторету да се дају одрешене руке 2 године, да као Радоња направи систем.  ;D
Хвала Грбавом опет што нам је избио титулу. То нам је отерало Грофа, довело тренерчину Милоја.
Сад ће Терза да нас јаше годинама, има резултат. С правом.  ;)

август 25, 2017, 08:22:45 поподне
Одговор #96

Eribo

• До краја Звезди верни!
  • **

• 395
    Поруке

• Небо је плаво, а Звезда црвена !!!

• Погледај профил
« Одговор #96 послато: август 25, 2017, 08:22:45 поподне »
Једна невероватна утакмица, што се тиче нашег.....свега! После 10 година посртања коначно и нас срећа погледа, али како се оно каже: "Срећа прати хравбре". Ми смо је јучер дефинитивно заслужили, тј. од почетка сезоне у којој смо већ одиграли 13 мечева, а није ни спетембар дош"о  :o

Шта још рећи о сузама Срне или Боаћија :)
« Последња измена: август 25, 2017, 09:41:45 поподне Eribo »
Уметност је направити немогуће - могућим,  могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

август 26, 2017, 01:00:54 пре подне
Одговор #97

Звездаш

• Moderator

• 2926
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #97 послато: август 26, 2017, 01:00:54 пре подне »
ВОЛИМ ТЕ МИЛОЈЕ!

Нећемо тако, пријатељу.
Лажном грофу Тинторету да се дају одрешене руке 2 године, да као Радоња направи систем.  ;D
Хвала Грбавом опет што нам је избио титулу. То нам је отерало Грофа, довело тренерчину Милоја.
Сад ће Терза да нас јаше годинама, има резултат. С правом.  ;)
Зајеби буразеру те труле надимке, ипак је то човек који ти је донео најубедљивију титулу. Мало бар поштовања.
Као што сам тад био за то да се Грофу или било ком тренеру пружи шанса да у континуитету води екипу, тако ћу и иза Милоја да станем ако крене лоше. Ти и већина цигана ћете да га терате, ако дође до тог, јер јелте, најлакше је терати.
Можете да га мажете говнима, али са Доналдом, Кангом и Боаћеом, Гроф је ударио темељ ове Звезде, Милојевић је то надоградио. А тај "грбави" је скинуо лопту са гол линије у Русији, што се већ заборавило.

Ако ћемо о одрешеним рукама, довољно је рећи да је на инсистирање тренера, резервни шпиц плаћен 750 000.
Овим ће коначно бити исплаћен Ћаласан и надам се Друлић, па и да ми нешто зарадимо.

Занимљиво да када добијамо, ником не смета што смо довели преко 10 играча за прелазни рок.

август 26, 2017, 10:08:04 поподне
Одговор #98

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #98 послато: август 26, 2017, 10:08:04 поподне »
Та прича о Миодрагу Божовићу као ствараоцу костура овог тима је мало манипулација за наивне народне масе. Од 11 садашњих првотимаца је код њега играо само горе споменути тројац. Један од васкрслих ове сезоне, Срнић, код њега се на пример није наиграо. А од горе споменуте тројице су под његовом палицом Доналд и Канга имали баш индиспонирану сезону. Понављам, није био доведен за скаута, него за тренера. А та 32 бода предности, којима је очигледно многе купио, су враћена Партизану у прошлој сезони када су везали петнаестак победа. Док је Звезда у првој Божовићевој сезони јурила неки небитан рекорд, Паертизан је очигледно правио залихе за следећу. Што се оног пива тиче, ко год је рад да га са њим попије, по мени је најприкладније да то уради у ресторану стадиона ЈНА, јер их је маестрално погурао до групне фазе европског такмичења, тако што им је максимално олакшао пут тиме што им је поклонио прошлогодишњу титулу.

А тај "грбави" је скинуо лопту са гол линије у Русији, што се већ заборавило.

Заборавило се јер је тим витешким подвигом избацио лопту у корнер након кога је уследио гол. Тако да се тај историјски подухват резултатски уопште није осетио.

Што се Милојевића тиче, ја га нећу рушити како год да крене. Највише зато што верујем да је буквално последњи крштени тренер који је спреман да ради у овом клубу. Њега ако потрошимо, што нам није страно, остаће нам да се врте Достанићи, Јанковићи, Лалатовићи и слични...

август 27, 2017, 12:38:49 пре подне
Одговор #99

Звездаш

• Moderator

• 2926
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #99 послато: август 27, 2017, 12:38:49 пре подне »
Јесте, ја манипулишем наивним народним масама  :D