Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

ФК Црвена звезда 2017-18

јул 13, 2017, 10:54:52 поподне
Прочитано 4241 пута

KizaLion

• Administrator

• 7263
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
ФК Црвена звезда 2017-18
« послато: јул 13, 2017, 10:54:52 поподне »
Извињавам се браћо цигани што домен није радио неколико дана, био сам на мору, и нисам имао приступ интернету како треба. Неуобичајено је да не ради домен.

Елем, гледао сам добар део утакмице данас, почев од 35. минута до краја. Радује ме што играмо на прву, без много дављења лопте и сл. Види се помак, а надам се биће још боље с Родићем, Пешићем и Бабићем, и свакако креатором који фали. Импровизација са штоперима (Ле Талек уместо Фримпонга) је уродила плодом, с обзиром да Иртиш углавном бунари, а ту требају високи чистачи, а не окретни и нижи штопери.

Срнић, Руиз и Милић, једва чекам да оду. Поготово ће овај први да оде, надам се. Да због тога и уопште игра.
Кангу ма колико га не волео, морао је играти данас. Нико ни да измисли шансе за нападаче. Некреативна крила, а Рикардињо преплаћен.
Могли смо да играмо до прекосутра, гола не би видели.
Јовичић радује.

Што се тиче краја утакмице. Несхватљиво. Грбави је коректно играо већим делом утакмице и на крају засрао. Вероватно би био бољи играч кад би му неко поломио обе руке. Ситуација као на дербију 96. кад је Сакић скочио а рука му остала у ваздуху.

Хитно га проследити у Арсенал из Туле, јебо га Гроф Божовић. Кретену малоумни.
Кажу да је идиот онај ко се опече двапут на ринглу. Прва опекотина још боли са пластичног стадиона. Улог је био титула. Надам се да овај улог звани Европа неће бити проћердан.
Мада постоји изрека од Валтазара Богишића још из 1888. године: Што се грбо роди, ни вријеме не исправи.
« Последња измена: јул 13, 2017, 10:57:50 поподне KizaLion »
ВУЧИЋУ, ПЕДЕРУ, ИЗДАО СИ СРБИЈУ!

јул 14, 2017, 11:27:40 пре подне
Одговор #1

KizaLion

• Administrator

• 7263
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
Одг: ФК Црвена звезда 2017-18
« Одговор #1 послато: јул 14, 2017, 11:27:40 пре подне »
UEFA je skratila spisak potencijalnih rivala Crvene zvezde u trećem kolu kvalifikacija Lige Evrope, a to su Gent, Sparta, Everton, Astra (ukoliko izbaci Ziru), Maritimo i Apolon (ukoliko eliminiše Zariju).

Ако желимо даље онда Астра Ђурђу.
Ако желимо да напунимо стадион од продаје карата, одмах Рунија и компанију. Које смо курате среће, увек извлачимо најјаче.
Само да неко не мисли да прашка Спарта с Атомским Мравом може да се прође. Чехе никад нисмо пролазили, у протеклих 20 година. Мислим на Србију.

јул 14, 2017, 05:17:53 поподне
Одговор #2

Звездаш

• Moderator

• 2810
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #2 послато: јул 14, 2017, 05:17:53 поподне »
Контролишемо целу текму и онда направимо пиздарију на крају, по милионити пут. Постаје правило да ћемо дерби или евро утакмицу да засеремо након 85. минута.
У каналу смо са бодовима за евро такмичења, па је свака победа много битна, а ми смо већ две добијене утакмице поклонили ове сезоне.
Али ако се узму у обзир све околности, да им је првенство у току, временска разлика, далек пут, вештачка трава, дркање око виза за странце... и није ово тако лоше изгледало, с обзиром да смо опет променили комплетан тим.
С те стране ће нам значити у домаћем првенству, што смо раније ушли у квалификације.

Да добијемо прво ми ове, па ћемо полако даље. Имамо шансе да се кидамо са Спартом.

јул 15, 2017, 07:12:12 поподне
Одговор #3

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 789
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #3 послато: јул 15, 2017, 07:12:12 поподне »
Каква небулоза око довођења Борјана!
Имаш фрајера, што би рекао Велики Жути, који може експлодирати у нашој ливада лиги. Наше дијете. Имаш Кахримана да изгура квалификације. Ми доводимо ону фукару што нас је псовала и као мајмун скочила са клупе да се обрачунава.
« Последња измена: јул 15, 2017, 07:21:46 поподне херцеговац »
Неђе Србин сакривен у гори,
Страшно чудо измисли и створи.
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

јул 16, 2017, 12:16:05 пре подне
Одговор #4

KizaLion

• Administrator

• 7263
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #4 послато: јул 16, 2017, 12:16:05 пре подне »
Срамно шта раде у клубу. Постали смо вашар. Одвлаче добре играче за мале паре (Манојло вреди 2 милиона а иде за само 1,2) а уваљују половњаке зреле за рестарт каријере. По чему је Борјан добар голман?
На страну то што су му жену сви живи УО ФК ракари пунили парама и спермом.
Ми имамо спремну замену у виду Станковића који је такође добар голман и није линијаш (остале су последице од Максе). Али је прерано да буде бачен у ватру.

Дакле, продати Манојла за 2 милиона и довести неког другог. Не ово говно гробарско.

Једва чекам крај августа и дерби на Маракани. Тад нек се сви терају у три лепе ако изгубимо или ако гробље направи бодовну разлику. Сви ће играти бункер против нас, а ми немамо креатора још. Ни Евандро, ни Катаи, ни Печник... ништа.

јул 16, 2017, 06:56:27 пре подне
Одговор #5

KizaLion

• Administrator

• 7263
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #5 послато: јул 16, 2017, 06:56:27 пре подне »
Имаш Кахримана да изгура квалификације.

Кaхри је киксара, коштао нас против Лудогореца. Капацитет је само за нашу лигу.
Добар је само у дуелима изблиза, а кад му неко распали с дистанце на његову леву страну, свака му малтене у гол упадне.

јул 16, 2017, 12:40:23 поподне
Одговор #6

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 789
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #6 послато: јул 16, 2017, 12:40:23 поподне »
Изгледа и Мустафу ћемо контактирати како је кренуло.

Ма прима нерезонске голове, али дајгле ликова?

Ово за браћу Илић могу и да сварим. Треба кинта за затварање кредита и отпис камата.

Али спуцати у таквој ситуацији око два милиона на половњаке!?

Још нам се поткрала једна будалаштина, потписивање новог уговора и дизање плате Доналду.
« Последња измена: јул 16, 2017, 01:22:31 поподне херцеговац »
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

јул 16, 2017, 07:59:30 поподне
Одговор #7

Рођак са Севера

• Global Moderator

• 1078
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #7 послато: јул 16, 2017, 07:59:30 поподне »
Манојло - одлична продаја, једва су чекали а везано за њега и "оцрњеног" Анђелка - код оба кардинална гола на "вештацима" део кривице сноси и Манојло.

јул 20, 2017, 03:21:42 поподне
Одговор #8

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 789
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #8 послато: јул 20, 2017, 03:21:42 поподне »
Моји Цигани, ено Мустафу одјебали па да га контактирамо?

Исти ниво приче.
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

јул 24, 2017, 10:54:06 поподне
Одговор #9

KizaLion

• Administrator

• 7263
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #9 послато: јул 24, 2017, 10:54:06 поподне »
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:677260-Borjan-Nije-sve-u-finansijama-moj-zivotni-san-je-da-branim-za-Zvezdu

Јавио се Борјан. Чуди ме да овако није причао прошле године? Сурови професионалац.
Довољно је да му жена не потпише да ради у маркетингу ФК.  ;D Сви би је живи из Управе пунили, а тек Борјана у Прагу, ако не измалеришу ова два штопера која нису довољно окретна. Ко Психољуб и Тутора.
« Последња измена: јул 24, 2017, 10:57:09 поподне KizaLion »

јул 26, 2017, 10:43:14 пре подне
Одговор #10

Red Star Forever

• Administrator

• 4235
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #10 послато: јул 26, 2017, 10:43:14 пре подне »
Слажем се са Рођом за Манојловића... Добар је у један на један дуелима, али имао је доста киксева, што на оба вештачка терена што на дербију... Линијаш такође... Не волим линијаше и за мене то нису добри голмани... Можда и грешим, али ако голман остане на линији током сваког центаршута, то је већ пола гола за противника...

Такође, није ми драго ни што смо довели Борјана... Али, ајде да не судимо унапред... Нисам га гледао и не знам какав је голман... Кахриман, какав је такав је, бољег нажалост немамо...

Што се осталих тиче, Срнића је Киза узео на зуб, ни мени се прошле сезоне није допало како је играо... Али, у ове 4-5 утакмица он је међу најбољим играчима... Грбави је својим киксевима уништио све добро из прошле сезоне, тј. већег дела сезоне... И даље он добро шпарта по тој левој страни, има солидан центаршут, али киксеви које прави су невероватни... Фримпонг је када је стигао деловао сигурно и самоуверено, добијао је сваки дуел... Што више времена пролази, показује све више слабости... Вујадин је солидан, али му треба још један који је минимум као и он... Ле Талек дефинитивно није одбрамбени, али од ових које упарују са Савићем, најбољи је...

И да, фали нам креативац... Канга мнооого дави, држи лопту предуго, има пуно нетачних пасова... Волео би на том месту да видим неко наше младо дете, ако уоште имамо таквих...
Цитат: vasvla
"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

јул 28, 2017, 02:11:25 пре подне
Одговор #11

Eribo

• До краја Звезди верни!
  • **

• 365
    Поруке

• Небо је плаво, а Звезда црвена !!!

• Погледај профил
« Одговор #11 послато: јул 28, 2017, 02:11:25 пре подне »
Најбоља игра што се тиче Европе, задњих 4-5 година, ако ме памћење не вара. Имали су Чеси среће што нису попило још 1-2 комада. Канга ме је невероватно нервиро већину прошле сезоне, а у ових 4 задње напротив. Хадам се да ће остати и после 31.8. Нема шта да се замери никоме.
Исто за, сада што се тиче тренера, Киза је био у праву. Тј. да је се Божовић "изгубио" у 2. сезони.
Уметност је направити немогуће - могућим,  могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

јул 28, 2017, 12:54:10 поподне
Одговор #12

KizaLion

• Administrator

• 7263
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #12 послато: јул 28, 2017, 12:54:10 поподне »
Знаш како је, без тренинга нема ни резултата.
Божовић је прву сезону урадио сасвим коректно. На руку му ишло распало гробље, које је играло групе ЛЕ, остварило три победе (што ми никад нисмо) у групи и замало да презиме у Европи. Док су кидали у Европи, нису имали снаге за првенство. Разлика од +32 нам је психолошки само одмогла. Боље да се то никад није десило. Боље да је била мања разлика, уз мноштво младих играча који би добили шансу.

Ми смо имали петарду кући од чачанског Борца. Озбиљан тренер то прихвати и прогута, а Божовић се понашао као сточар и добио искључење.

Да смо имали бољег тактичара, који би довео само штопера и два бека, и још једног играча напред, прошли бисмо Лудогорец. Видело се тад да не штима, ал му се дало још форе на конто "старих заслуга".

Штета, што се нисмо тргнули на време. Нисмо имали поштене припреме и нисмо тренирали зимус. Већ би сад кидали с Олимпијакосом.  ;D Шта је, ту је.

Срце ми је пуно јер смо добили клуб који има 9 пута већи коефицијент од нас. Знао сам да је тренер Страмаћони наша шанса. Неће он дуго остати у Спарти, можда само да узме титулу и оправда милионе. Још су и неуиграни. Ипак, бићу опрезан и нећу рећи да смо сигурно у четвртом колу. Како год, ово обећава. Вратиће се захтевна и размажена публика, верујем.
« Последња измена: јул 28, 2017, 12:59:21 поподне KizaLion »

јул 28, 2017, 01:29:30 поподне
Одговор #13

KizaLion

• Administrator

• 7263
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #13 послато: јул 28, 2017, 01:29:30 поподне »
E сад, можда је и гол Грбавог на крову добра ствар која нам се десила. Тај губитак титуле. Ма колико болан био.
И даље би се заваравали с Грофом и испали од луксембуржанске Фоле Еш. Ил неког клуба којег нико није чуо.
Ја искрено за Флоријану и Иртиш никад нисам чуо.  ;D

Чисто сумњам да би Гроф био најурен, да смо освојили титулу с њим. То су ипак хипотезе.
Лепо је што се Луне опростио, још да му се Грбави кум придружи, па да окренемо вола идући петак, ако извучемо Партизан (тренутно други испод црте неповлашћених, с тим да Астра Ђурђу и Спарта могу да испадну као повлашћени, а сточари ускоче)  ;D Три дербија у августу... хаос  ;D

јул 28, 2017, 01:53:38 поподне
Одговор #14

Пијанац

• Moderator

• 3115
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #14 послато: јул 28, 2017, 01:53:38 поподне »
Још када би изван твојих фантазија могли да се састану два клуба из исте државе...

јул 28, 2017, 02:46:42 поподне
Одговор #15

KizaLion

• Administrator

• 7263
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #15 послато: јул 28, 2017, 02:46:42 поподне »
Још када би изван твојих фантазија могли да се састану два клуба из исте државе...

Волим да фантазирам. Мени је највећа жеља да Партизан испадне.  8)
Нисам био те среће кад су гостовали Под Горицом.

јул 28, 2017, 05:32:54 поподне
Одговор #16

Пијанац

• Moderator

• 3115
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #16 послато: јул 28, 2017, 05:32:54 поподне »
Када се твоје фантазије оставе по страни, правилник УЕФА каже да клубови из исте државе могу да се састану тек у другом колу након такмичења по групама, тј. у четвртфиналу ЛШ, односно осмини финала ЛЕ.  ;) Чисто да знају људи да се не замајавају твојим фантазијама...

јул 28, 2017, 07:05:59 поподне
Одговор #17

Звездаш

• Moderator

• 2810
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #17 послато: јул 28, 2017, 07:05:59 поподне »
Јел ће сад Кокеза напрасно да промени одлуку о дозвољеном броју странаца, јер су јелте доказали да могу да донесу превагу?

јул 31, 2017, 01:30:37 поподне
Одговор #18

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 789
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #18 послато: јул 31, 2017, 01:30:37 поподне »
Б. Хаим им се опоравио, срећом има снаге само за једно полувријеме. Зезнут играч.

У одбрани Штета опет игра против нас. Проћи ће Штетник ко во у купусу и овај пут, ако Бог да.

Да ли је ико примјетио колико је Спартин голман несигуран?
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

август 03, 2017, 10:53:45 поподне
Одговор #19

Звездаш

• Moderator

• 2810
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #19 послато: август 03, 2017, 10:53:45 поподне »

Само да неко не мисли да прашка Спарта с Атомским Мравом може да се прође. Чехе никад нисмо пролазили, у протеклих 20 година. Мислим на Србију.

;D

Јебаћемо Рен!