Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

KK Црвена звезда 16-17

април 15, 2017, 02:20:57 поподне
Одговор #140

ДЕЛИЈЕ-ЛИПЉАН

• До краја Звезди верни!
  • **

• За тебе све,од тебе ништа...

• 412
    Поруке

• Драган Џајић

• Погледај профил
    • Имејл
Одг: KK Црвена звезда 16-17
« Одговор #140 послато: април 15, 2017, 02:20:57 поподне »
РСФ, зар не мислиш да постоји неки други, дискретнији начин за тражење спонзора? Зар то не раде посебне групе унутар клуба? Зар се не види колико се константно уплиће актуелна политика у спортска друштва? Јел треба још неко од спортских радника као нпр Џаја, Гуровић и тд да иду по митинзима и промовишу председничке кампање? Можда да и неко од наших опет у медијима изађе и каже : хвала Вућићу за ово и оно?
за све постоји дискретнији начин.
СЕВЕРНИ ОДРЕД-ДЕЛИЈЕ СА КОСОВА-ЛИПЉАН

април 15, 2017, 11:09:40 поподне
Одговор #141

Red Star Forever

• Administrator

• 4395
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #141 послато: април 15, 2017, 11:09:40 поподне »
У потпуности се слажем да постоји дискретнији начин, али од нас двојице то сигурно још боље знају људи који воде клуб... Очигледно на тај начин нису успели па сада јавно позивају у помоћ... Немам друго објашњење... Сетићемо се ове приче за који месец када све буде много актуелније  ;)
Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера!

април 15, 2017, 11:20:43 поподне
Одговор #142

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #142 послато: април 15, 2017, 11:20:43 поподне »
Са парама које ФК рецимо добија од Гаспрома КК би био на коњу за две сезоне минимум...

Даћу себи за право да можда погрешно протумачим ово што је написано, али ми генерално смета то што све више људи би радо извршило трансфер новца од Гаспрома са рачуна фудбалског на рачун кошаркашког клуб. Јер ето ФК две и по деценије ништа значајно није направио, док КК представља клуб и државу у Европи. Људи треба да знају да ФК ове паре од Гаспрома уз ту и тамо неку продају играча буквално клуб одржавају у животу. Тих пара да нема, вероватно не би било ни ФК-а. А није баш да КК није омастио прстиће од тих Гаспромових пара.

април 16, 2017, 12:33:44 пре подне
Одговор #143

KizaLion

• Administrator

• 7651
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #143 послато: април 16, 2017, 12:33:44 пре подне »
Управо тако. Ако је Чово неспособан да нађе паре, нек потражи исте на другу страну. Нпр. Подгорица уместо Загреба, код Драгана Бокана, и рекламу ВОЛИ. И ја ВОЛИм Звезду на дресу, шта би више. Зар су сташе већа браћа од ђетића?  ;D А и Радоња ће се осећати као на своме. Неће сигурно да иде код Мишковића, па да носимо Делта Сити на реклами, као ФК Напредак. Лућони зна зашто.  ;)
ВУЧИЋУ, ПЕДЕРУ, ИЗДАО СИ СРБИЈУ!

април 16, 2017, 03:38:34 поподне
Одговор #144

Lucioni

• До краја Звезди верни!
  • **

• 742
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #144 послато: април 16, 2017, 03:38:34 поподне »
Управо тако. Ако је Чово неспособан да нађе паре, нек потражи исте на другу страну. Нпр. Подгорица уместо Загреба, код Драгана Бокана, и рекламу ВОЛИ. И ја ВОЛИм Звезду на дресу, шта би више. Зар су сташе већа браћа од ђетића?  ;D А и Радоња ће се осећати као на своме. Неће сигурно да иде код Мишковића, па да носимо Делта Сити на реклами, као ФК Напредак. Лућони зна зашто.  ;)
Зато што је он "локал патриота", зато што му је "стало" до Напретка, а не до продаје играча... Мислим "волео" је он и Звезду али му нису дали да је воли како он зна, целим телом-делом(локацијски Аутокомандом)... али треба напоменути да их је узео када су били задњи у другој лиги баш као и ОФК сад, готови су били за катанац, а сада ће како ствари стоји играти неку квалификацију за Лигу Европе, све је то лепо само тренутно, он може преко ноћи да изађе из свега тога и они би експресно пропали као Раднички КГ који као и да не постоји више... Они су били баш у сличној ситуацији са разним бизнисменима...

април 16, 2017, 09:35:45 поподне
Одговор #145

ЦЗБГ!

• До краја Звезди верни!
  • **

• 2369
    Поруке

• Погледај профил
    • Делијеонлајн
« Одговор #145 послато: април 16, 2017, 09:35:45 поподне »
Трибина се мења, то није добро ! Читао сам скоро новинарски чланак о озбиљним групама у Европи, која група је левица, која десница, која трибина је уз власт а која увек уз опозицију, Делије су увек, али увек била опозиција, у правом смислу те речи, не Јанковић, Јеремић, курта или мурта већ опозиција свакој власти!
Све се то променило, нажалост, од доласка ових мало Меркелова, мало Путин, мало Обама и тд... Од поклон торте Бајковићу у бојама СНС-а и бројем 1(изборна листа те године). Може да причате да то није тако али јесте, нажалост, тако је схваћено.

Сам си себи дао одговор (болдовано) на констатацију да се трибина мења у преводу - тако си ти схватио. Трибина се мења, али не онако како ти мислиш и како си закључио образујући се уз разне часописе. Морао би мало више да познајеш трибину ”изнутра” па да имаш право тако нешто да кажеш. Наводиш случај торте са бројем 1, а не знаш шта се после десило поводом тога. Зар мислиш да би све морало на фејзбуку да се објасни и објави?!

април 16, 2017, 09:40:33 поподне
Одговор #146

ЦЗБГ!

• До краја Звезди верни!
  • **

• 2369
    Поруке

• Погледај профил
    • Делијеонлајн
« Одговор #146 послато: април 16, 2017, 09:40:33 поподне »
Са парама које ФК рецимо добија од Гаспрома КК би био на коњу за две сезоне минимум...

Даћу себи за право да можда погрешно протумачим ово што је написано, али ми генерално смета то што све више људи би радо извршило трансфер новца од Гаспрома са рачуна фудбалског на рачун кошаркашког клуб. Јер ето ФК две и по деценије ништа значајно није направио, док КК представља клуб и државу у Европи. Људи треба да знају да ФК ове паре од Гаспрома уз ту и тамо неку продају играча буквално клуб одржавају у животу. Тих пара да нема, вероватно не би било ни ФК-а. А није баш да КК није омастио прстиће од тих Гаспромових пара.

Једноставно такав је то менталитет, кад је кошарка била у курцу, ником није падало на памет да тако нешто предложи, кад је ватерполо био актуелан биле су исте приче ”ех да је ВК пар стотина хиљада евра од ФК па да видите”... Људи понесени тренутним резултатима и успесима једноставно не могу рационално да сагледају ситуацију...или неће.

Није ово на рачун редстарфоревер  :D да не буде забуне, говорим генерално.

април 17, 2017, 12:44:12 пре подне
Одговор #147

Red Star Forever

• Administrator

• 4395
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #147 послато: април 17, 2017, 12:44:12 пре подне »
Ма опуштено, само наглас размишљамо... Ја, када сам поменуо паре од Гаспрома нисам ни мислио да треба да се преусмере... Далеко било, фудбал је и моја прва и највећа љубав! Само сам констатовао колико је фудбал скупљи спорт... или да окренем причу другачије, за КК треба мање паре за веће успехе... А то мање је у овом тренутку велико ко кућа...

Воли или Идеа? Са становишта „made in" Кизо ти си у праву, али са становишта размишљања Мила и газде ове фирме, исто нам је... И једни и други нас просто „обожавају" и ми смо им само касица прасица... Иако и даље Црну Гору сматрам као своју, исто тако све те велике компаније, привреднике и владауће политичаре сматрам тренутно већом непријатељима од хрвата... Мало мало па нож у леђа! Уосталом, распитај се Кизо како су се спремили и наоштрили пред трећу утакмицу полуфинала... Да је било тесно све је било договорено да оду у финале... Срећа па смо толико јачи и бољи да тесно није била опција!

Да се вратимо на тему пара... Нема их за велика дела, констатовали смо где евентуално могу да се нађу и сходно томе остајем при тврдњи да није превише директно тражена помоћ државе... Ако тамо и даље има иоле паметних да препознају тренутак, ето нам можда сезоне за незаборав... Дакле, стабилност на првом месту, а руководство и стручни штаб ће надам се као и до сада одрадити свој део посла како треба...

април 17, 2017, 05:16:04 поподне
Одговор #148

Red Star Forever

• Administrator

• 4395
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #148 послато: април 17, 2017, 05:16:04 поподне »
Да додам, већ су почели напади истомишљеника...
http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2017&mm=04&dd=17&nav_id=1251163

Гробарско усташка спрега... еј бре, нашли они да нам товаре Вучића... Па да им није било истог, нестали би као клуб... а сташеУ имају спонзора довољно јаког да им обезбеди много јачи буџет од нашег, што и имају... е сад, немају традицију, навијаче, лош избор скупоцених играча, то нема везе са Звездом...

Има један сјајан коментар на овај текст... Сваке године смо продали најбоље, доводили отписане из других екипа, радили, стварали, играли на крилима навијача... толико нам је Вучић помогао да ми једини каснимо са платама... И враћамо се на почетак, апел Човића је дефинитивно упућен онима који нам не помажу! Или помажу недовољно, да не кажем симболично...

април 17, 2017, 11:25:59 поподне
Одговор #149

Звездаш

• Moderator

• 2940
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #149 послато: април 17, 2017, 11:25:59 поподне »
Можда сам и раније анализирао наш тим или сам можда само хтео.

Стефан Јовић- 26 година, а и даље није играо за клуб ван Србије.
Волтерс- исподпросечан странац
Ђенка- најурен из Арманија
Ракићевић- клупа
Гудура- велики таленат од 22 године (Дончић за Реал трпа са 18 година)
Лазић- 27 година, играо само за ФМП и Звезду.
Дангубић- таленат у своје 24 године (Дончић за Реал трпа са 18 година)
Добрић- клупа
Симон - 31 година, врхунац каријере Остенде, Алба и Пау ортез.
Бориша- клупа
Митровић- /
Томпсон- вишак у Галати
Бјелица- 33 године, кука и мотика се дизала кад је долазио
Кузмић- најурен из ПАО.

И онда се неко нађе да се позива на Вучића педера. Ови што имају играче који су играли за Реал и ЦСКА, прозивају нас који имамо играче са врхунцем каријере у Пау Ортезу и Арманију. Значи никаквим милионима се нисмо разбацивали, већ је тренер направио тим, од просечних играча.
Све у свему, могу да пуше курац, пошто су ови момци, са својим тренером хероји.

април 17, 2017, 11:29:31 поподне
Одговор #150

Eribo

• До краја Звезди верни!
  • **

• 400
    Поруке

• Небо је плаво, а Звезда црвена !!!

• Погледај профил
« Одговор #150 послато: април 17, 2017, 11:29:31 поподне »
Можда сам и раније анализирао наш тим или сам можда само хтео.

Стефан Јовић- 26 година, а и даље није играо за клуб ван Србије.
Волтерс- исподпросечан странац
Ђенка- најурен из Арманија
Ракићевић- клупа
Гудура- велики таленат од 22 године (Дончић за Реал трпа са 18 година)
Лазић- 27 година, играо само за ФМП и Звезду.
Дангубић- таленат у своје 24 године (Дончић за Реал трпа са 18 година)
Добрић- клупа
Симон - 31 година, врхунац каријере Остенде, Алба и Пау ортез.
Бориша- клупа
Митровић- /
Томпсон- вишак у Галати
Бјелица- 33 године, кука и мотика се дизала кад је долазио
Кузмић- најурен из ПАО.

И онда се неко нађе да се позива на Вучића педера. Ови што имају играче који су играли за Реал и ЦСКА, прозивају нас који имамо играче са врхунцем каријере у Пау Ортезу и Арманију. Значи никаквим милионима се нисмо разбацивали, већ је тренер направио тим, од просечних играча.
Све у свему, могу да пуше курац, пошто су ови момци, са својим тренером хероји.

Ово треба "уоквирити", и оставити за сва времена!!
Уз јудну допуну - уместо "тренер" да се наведе "Тренерчина Радоњић" !
Уметност је направити немогуће - могућим,  могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

април 20, 2017, 01:24:29 пре подне
Одговор #151

Red Star Forever

• Administrator

• 4395
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #151 послато: април 20, 2017, 01:24:29 пре подне »
Управо тога сам се дотакао у претодном упису, али нисам имао више стрпљења за још детаљнију анализу, браво Звездаш...

За пример српску лигу треба добити без пораза, уколико буде могуће све испратити уз максималну подршку са трибина и а у пм...
« Последња измена: април 20, 2017, 01:27:17 пре подне Red Star Forever »

април 27, 2017, 11:08:41 поподне
Одговор #152

KizaLion

• Administrator

• 7651
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #152 послато: април 27, 2017, 11:08:41 поподне »
Митар је почео да игра боље. Јесте направио пар глупих потеза али се надам да ће вратити стару форму. Мада свима им није лако, само три плате су примили од почетка сезоне.

април 27, 2017, 11:26:00 поподне
Одговор #153

Eribo

• До краја Звезди верни!
  • **

• 400
    Поруке

• Небо је плаво, а Звезда црвена !!!

• Погледај профил
« Одговор #153 послато: април 27, 2017, 11:26:00 поподне »
Митар је почео да игра боље. Јесте направио пар глупих потеза али се надам да ће вратити стару форму. Мада свима им није лако, само три плате су примили од почетка сезоне.

Извор те информације молим ?!
Уметност је направити немогуће - могућим,  могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

април 27, 2017, 11:41:44 поподне
Одговор #154

KizaLion

• Administrator

• 7651
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #154 послато: април 27, 2017, 11:41:44 поподне »
http://www.espreso.rs/sport/kosarka/140699/kosarkasi-zvezde-primili-jedva-tri-i-po-plate-za-celu-sezonu-za-dlaku-izbegnut-strajk

Лавовски смо ми изборили пласман у ЕЛ. Можда би било и топ8, да је било пара на време. Али то је све у домену теорије. Мада, не кукам. Задовољан сам сезоном.

април 29, 2017, 11:10:28 пре подне
Одговор #155

Red Star Forever

• Administrator

• 4395
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #155 послато: април 29, 2017, 11:10:28 пре подне »
Еспресо је баш поуздан извор?  ;D
Прича се већ месецима да плате касне и није то ништа ново... То је само последица „склањања" режимских структура из клуба... Ух да, заборавих да смо ми режимски вучићевски клуб... јебига, зато код гробара ништа не касни... мислите о томе...

април 29, 2017, 12:12:21 поподне
Одговор #156

KizaLion

• Administrator

• 7651
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #156 послато: април 29, 2017, 12:12:21 поподне »
Имаш и у Ало и у Телеграфу, који су као нешто "озбиљнији". Мада сви копирају текстове на исти калуп.

Углавном, изнео бих малу замерку овима из КК. Што не форсирају клинце? Кад већ немају да плате странце. Овако после кукају.
Могли су Боришу уместо Томпсона. Ако је у Мадриду могао да опали банану Ајону, значи да има већа муда. Док су мали, тек ће да гризу, као Дончић. Убиће га седење на клупи у појам.

мај 18, 2017, 09:21:05 поподне
Одговор #157

KizaLion

• Administrator

• 7651
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #157 послато: мај 18, 2017, 09:21:05 поподне »
Сјајан тренер Дејан Радоњић. Држте ту кравицу да се не ритне на крају.

мај 18, 2017, 10:47:50 поподне
Одговор #158

Звездаш

• Moderator

• 2940
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #158 послато: мај 18, 2017, 10:47:50 поподне »
А и да се ритне, шта би било? Главни циљ је остварен.

мај 19, 2017, 12:04:58 пре подне
Одговор #159

KizaLion

• Administrator

• 7651
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #159 послато: мај 19, 2017, 12:04:58 пре подне »
Мани главни циљ. У фудбалу освојили су 7 од могућих 9 поена у дербијима.
Ја хоћу свако гажење у овом споредном спорту. У могућности смо.
Као кад имаш дерби у коме Караџић каже "хоће стока да нас набије 30 разлике".