Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

KK Црвена звезда 16-17

јул 31, 2017, 12:25:12 поподне
Одговор #180

Lucioni

• До краја Звезди верни!
  • **

• 737
    Поруке

• Погледај профил
Одг: KK Црвена звезда 16-17
« Одговор #180 послато: јул 31, 2017, 12:25:12 поподне »
У вези Радоњића сам мислио конкретно на људе који на овом форуму ниједан ред нису написали
Радоњић је диван човек  :)  и постао је добар тренер, али као и Вујошевић неће се прославити у Европи... Није он калибар за веће залогаје, дај Боже да грешим, али мислим да је полетео и истриповао да је класа, живи били па виђели...

јул 31, 2017, 12:48:50 поподне
Одговор #181

Red Star Forever

• Administrator

• 4222
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #181 послато: јул 31, 2017, 12:48:50 поподне »
Донекле могу да се сложим са тобом, али поређење по било ком основу са Вујошевићем нема смисла  :P
Уствари, ниси га ти ни поредио са њим, само си га дао као пример... Него, не свиђа ми се да њих двојица буду у истој реченици  ;)
Као што си рекао, диван човек и много мање диван човек...

Штос је у томе што он није тренер тренутка, тј. није тренер који преко ноћи доноси резултат, он је тренер радник, тренер задатка на дуже стазе... Проблем је што је у Европи мало клубова спремних да те сачекају сезону-две, Човић је истрпео критике, истрпео неуспехе у периоду од сезоне и по... Али, као што сви знамо, уродило је плодом  ;)

Не могу 100% да тврдим, али по свему реченом и виђеном, мислим да је више Човић пресекао него Радоња по питању останка/одласка... Разумем Радоњу који није хтео да полази све од почетка, да улази у нову сезону без јасне визије тима и играча са којима ће да ради... Чова вероватно није могао више да чека његову коначну одлуку, а нови тренер ће му бити и добар алиби у случају неуспеха, иако видим да се спомињу озбиљни играчи и сасвим пристојна екипа за следећу сезону...

На крају крајева, можда и није лоше да се у нови циклус крене са новим људима... Радоња ће нам заувек остати у лепој успомени, непоновљив и у стилу оне народне "тиха вода и брег рони"... Ако кажем да би желео да нам се поново укрсте путеви, мислим да је то довољно, неки други комплимент је сувишан...
Цитат: vasvla
"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

јул 31, 2017, 07:55:09 поподне
Одговор #182

Lucioni

• До краја Звезди верни!
  • **

• 737
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #182 послато: јул 31, 2017, 07:55:09 поподне »
али поређење по било ком основу са Вујошевићем нема смисла  :P
Има, обојица су рођена у Титограду и то је оно што им не да мира  :) :)

август 01, 2017, 10:12:29 пре подне
Одговор #183

Red Star Forever

• Administrator

• 4222
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #183 послато: август 01, 2017, 10:12:29 пре подне »
То си 100% у праву, и хтедох да споменем ту Подгорицу/Титоград, али реко' више ми се свиђа да немају додирних тачака  :)

август 01, 2017, 11:10:22 пре подне
Одговор #184

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 786
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #184 послато: август 01, 2017, 11:10:22 пре подне »
Имао прилике да видим обојицу.
Гос'н начитанога на сајму књига. По погледу и причи видиш да нешто дебело није у реду са човјеком. Гестикулација... Ма тада сам престао да имам било шта против њега, једноставно у човјеку буди осјећај сажаљења. Видиш да је сам са собом посвађан и да сам себе мрзи.

Радоња смирен, дингоспо човјек. Осмјех шеретски у причи. Капа доли човјеку.
« Последња измена: август 01, 2017, 11:44:48 пре подне херцеговац »
Неђе Србин сакривен у гори,
Страшно чудо измисли и створи.
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

септембар 11, 2017, 07:29:28 поподне
Одговор #185

Пијанац

• Moderator

• 3094
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #185 послато: септембар 11, 2017, 07:29:28 поподне »
Скини тетоважу, само ти се против нас диже...  :D

септембар 11, 2017, 08:35:07 поподне
Одговор #186

KizaLion

• Administrator

• 7208
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #186 послато: септембар 11, 2017, 08:35:07 поподне »
Борјанов старији брат... док је играо за Фенер, ко га клео, није дангубио! :) Шалу на страну, огромно појачање!
ВУЧИЋУ, ПЕДЕРУ, ИЗДАО СИ СРБИЈУ!

септембар 12, 2017, 01:46:26 поподне
Одговор #187

Red Star Forever

• Administrator

• 4222
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #187 послато: септембар 12, 2017, 01:46:26 поподне »
По именима, сасвим солидна екипа... Ако смем да поредим са прошлогодишњом, нисмо миљама далеко од четвртфинала а тамо је све могуће... Ни прошле године нам нико није давао шансу за првих осам, па нам је мало фалило, а одиграли смо неке антологијске утакмице...

Оно што је наш проблем, да би добијали у лигашком делу морамо да пружимо 120%... Сви остали калкулишу и форму темпирају за завршницу... Ту наравно мислим на најјаче... Ако стручни штаб успе да превазиђе ову ситуацију, тј. реши је, онда ће да дипломирају и зацементирају своје позиције на бар још 3-4 сезоне и наставе тамо где је Радоња стао...

Једва чекам званичне утакмице да видимо како ће тим функционисати... Не искључујем да се неки странци можда неће уклопити, као Скорцијанидис и Мекел својевремено, али ако се по јутру дан познаје, мислим да нећемо имати такве моменте... Наравно, тек треба да видимо Рочестија и Антића, мада ми не делују као "неуклопиви"...