Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

ФК Црвена звезда - 2016/17

мај 08, 2017, 11:36:31 поподне
Одговор #340

KizaLion

• Administrator

• 7640
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
Одг: ФК Црвена звезда - 2016/17
« Одговор #340 послато: мај 08, 2017, 11:36:31 поподне »
Тако је било и пре две и пре четири године када су они узимали титулу и по свему судећи ће тако бити и сада. И зато не желим да ми икада будемо као они. Ја њима све титуле признајем, а што они нама не признају говори да ипак они и ми нисмо од исте сорте.

Добро запажање. С тим да је симптоматично, да ми никако немамо људе који раде за нашу ствар, нити смо имали.
За време Мирка Марјановића и Ивице Дачића, као и Борхана, узели су 13 титула, ако сам добро израчунао. Причам о периоду када се сан о финалу с Барсом на Вемблију распршио као мехур, на овамо.
За време Вучића султана пичкоустог који преузима Сирбистан султанат 2012. године, па до сада, гробари изгледа узимају три, а ми две титуле. Како стоје ствари.
А притом имамо генсека у ФСС  Јоцу Шурбатовића који је такође бивши навијач Звезде.
Имамо селекторе Звездаше - Муслина, Лалатовића и Перицу Огњеновића.

Зато, кад се све подвуче, мени заиста ништа није јасно. Заправо, ми смо велики неспособњаковићи. Титула нам се нудила цело време, а ми уместо да је освојимо, ми дркамо курац.
Шта би на ово све рекао несуђени портпарол Звезде Владимир Ђукановић? Пет титула заредом за Звезду, само да СНС узјаше на власт?
« Последња измена: мај 08, 2017, 11:38:29 поподне KizaLion »
ВУЧИЋУ, ПЕДЕРУ, ИЗДАО СИ СРБИЈУ!

мај 09, 2017, 08:58:43 пре подне
Одговор #341

Red Star Forever

• Administrator

• 4389
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #341 послато: мај 09, 2017, 08:58:43 пре подне »
Пијанац је дао фину мини анализу ситуације... Имали смо "ствари" у својим рукама, али нисмо искористили предност и то је то... Не знам само да ли могу да се сложим са тим да су имали бољег тренера и боље играче... Видећемо по први пут ако се не варам Николића у европским оквирима, српски муљ и није неко мерило за квалитет... Леонарда, бившег наркомана, када су доводили сви су се смејали... Ђурђевић по мом мишљењу није нека сензација од нападача... Али, коцкице се сложиле, кренуло их и то је то... Хемија коју смо ми имали прошле сезоне, сада је присутна у њиховом дворишту, јбг... Да ли је то и знање у питању или само те чувене сложене коцкице, то је питање за стручније од нас  ;)

Хтели ми да признамо или не (њихове титуле), то се пише и памти... Иако цео свет зна како је Обилић освојио титулу, нико никада није покренуо питање ревизије те сезоне и одузимање криминалне титуле која се освајала пиштољима и дугим цевима по свлачионицама... И гробље је учествовало у томе, имају путера на глави и из те сезоне... А сезоне пре и после, Марјановићи, Дачићи, Тадићи... Јбг, мање их је свакако, и то је тај сада већ болесни ген, грешка у коду, и потреба да се праве мученици а иза паравана се ствара ланац људи који раде на томе да будеш најбољи и да престигнеш онога ко има и масу и титуле из много озбиљнијих времена...

Што каже Пијанац, не знамо ми на тај начин да функционишемо као они, Киза је поменуо људе који су Звездаши а у савезу су... Али исти ти људи никада нису нити ће радити у корист Звезде... Зашто? Па зато што не желе да буду на стубу срама, да их пљује стока гробарска чије су руке упрљане до лаката разним говнима и преварама којима се баве... Тај притисак којима су изложени Звездаши који раде за заједничку ствар (савез, репрезентација), то је нешто најстрашније што сам видео...

Многи су се радовали победама Вучића из разлога што су мислили да ће то бити добро за Звезду... Нажалост, и у фудбалу и у баскету ће нам Вучић изгледа доћи главе... Отерани су СНС кадрови, његов брат криминалац, све њихове подгузне муве... Сада следи освета... Њима слатка, а нама болна очигледно... Тешка времена другари, не знам шта нам је чинити... Терза ми и даље није најпожељнија особа на месту челника нашег клуба, али се слажем са Пијанцем да би нас било ко други у овом тренутку одвео у три лепе...
« Последња измена: мај 09, 2017, 09:01:04 пре подне Red Star Forever »
Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера!

мај 09, 2017, 11:04:20 пре подне
Одговор #342

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #342 послато: мај 09, 2017, 11:04:20 пре подне »
Многи су се радовали победама Вучића из разлога што су мислили да ће то бити добро за Звезду... Нажалост, и у фудбалу и у баскету ће нам Вучић изгледа доћи главе... Отерани су СНС кадрови, његов брат криминалац, све њихове подгузне муве... Сада следи освета...

Када си већ споменуо господина брата, градом се прича да би након епизоде у КК Црвена звезда могао да опроба своје способности као руководилац у ФК Партизан. По гробарској логици, он ту долази да се омрси о кинту коју ствара њихова омладинска школа. Иначе, њихова логика по питању политичара је да када исти улазе у Звезду, улазе да јој помогну, а када улазе у Партизан, улазе да га покраду. :o

мај 09, 2017, 11:53:51 пре подне
Одговор #343

Red Star Forever

• Administrator

• 4389
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #343 послато: мај 09, 2017, 11:53:51 пре подне »
Па то је та њихова параноја, болес'  :o Уколико се то и обистини, чека нас дугачак пост... Надам се да ће остати само на причама!

мај 09, 2017, 12:51:48 поподне
Одговор #344

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #344 послато: мај 09, 2017, 12:51:48 поподне »
Ма бре нека иде код њих, само што даље од нас. Ако су нас нешто политичари у Србији научили, то је да иза себе обавезно оставе пустош где год се појаве. Мени је више споран овај део њихове теорије где се тврди да се Звезди, или било коме другом, помаже од стране политичара.

мај 09, 2017, 06:20:57 поподне
Одговор #345

Lucioni

• До краја Звезди верни!
  • **

• 742
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #345 послато: мај 09, 2017, 06:20:57 поподне »
Многи су се радовали победама Вучића из разлога што су мислили да ће то бити добро за Звезду... Нажалост, и у фудбалу и у баскету ће нам Вучић изгледа доћи главе... Отерани су СНС кадрови, његов брат криминалац, све њихове подгузне муве... Сада следи освета...

Када си већ споменуо господина брата, градом се прича да би након епизоде у КК Црвена звезда могао да опроба своје способности као руководилац у ФК Партизан. По гробарској логици, он ту долази да се омрси о кинту коју ствара њихова омладинска школа. Иначе, њихова логика по питању политичара је да када исти улазе у Звезду, улазе да јој помогну, а када улазе у Партизан, улазе да га покраду. :o
Нека се гоне што даље од Звезде обојица!!! Па он сина није успео да изведе на прави пут, побегао му на Бањицу... Далеко им лепа кућа...

мај 14, 2017, 07:34:46 поподне
Одговор #346

Звездаш

• Moderator

• 2931
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #346 послато: мај 14, 2017, 07:34:46 поподне »
Примисмо гол из офсајда и нигде не видех у медијима да се помиње та ситуација, док се неке спорне ситуације објављују на порталима док утакмице још трају. Битно да се даје простор Поледици, који без икаквих санкција може да се фрља ко ће да буде шампион, ко ће да испадне, које квоте су чудне и слично.

Са наше стране фина утакмица, са неколико баш лепих голова. Штета што је Риле већи део сезоне био или повређен или ровит, што му је позиција недефинисана, јер има ту материјала за нешто више. Петковић генијалац у једном тренутку центрира као аматер, у наредном наниже три противничка фудбалера. Канга опет поделио пар генијалних лопти у простор. Доналд наставља да буде највеће разочарење, јер је од најпоузданијег и најстандарднијег фудбалера, постао играч који сваку другу лопту шаље противнику у ноге, а и дефанзива му је видно попустила.

Што се тиче наше управе, боље би им било да ћуте и раде, мало да размисле пре ових саопштења. Није проблем да се диже глас на неправду, али одјебите више са помињањем утакмице са Вождовцем и како смо ту покрадени, јер везе са мозгом нема. Никакве пенале судија није пропустио да нам свира, изгубили смо заслужено. Зато боље господо да се до краја сезоне позабавите својим двориштем, а онда да поднесете извештај шта сте урадили у досадашњем мандату.
А и наши навијачи би могли мало да се присете случајева Николић, Влаховић, Леонардо, Евертон, па сад и овог гледања утакмице испред стадиона, пре него што помисле опет да изговоре да је Кокеза наш човек и да имамо некакву наклоност ФСС-а.
« Последња измена: мај 14, 2017, 07:36:27 поподне Звездаш »

мај 14, 2017, 10:20:52 поподне
Одговор #347

Антиполитика

• До краја Звезди верни!
  • **

• 539
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #347 послато: мај 14, 2017, 10:20:52 поподне »
                     Не помиње се гол из офсајда нигде, али се зато било каква грешка на њихов рачун коментарише на све стране... Морамо да схватимо, да нема било какве наклоности нити фсс-а, нити нило кога у овом друштву, у односу на њих... То је заблуда која нас је пратила последњих 5 година... Неко је и поменуо оно обећање како ћемо кад "они" дођу, бити минимум 5 година неприкосновени... Само нек "они" држе подаље руке од Звезде, јел чега год су се ухватили, то су уништили до темеља...

мај 15, 2017, 09:43:40 пре подне
Одговор #348

Red Star Forever

• Administrator

• 4389
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #348 послато: мај 15, 2017, 09:43:40 пре подне »
Само је маска да су људи у фсс у овом мандату у већини Звездаши... Они који су то некад и били, неславно су завршили са Звездом... Од таквих не очекујем помоћ, шта више само могу да одмогну и да помогну противницима...

Него, превише бре кукамо... Слажем се да и партизаи намешта, али имали смо јебених 9 па 6 бодова предности... Ајде да кажем и три у плејофу... Дозволили смо пораз у дербију, пораз на крову... Испаштамо због својих грешака... Овај рат саопштењима је толико смешан да не знам да ли више да се смејем нама или њима... Ја се слажем и први сам овде реаговао да је Леонардо требао да добије црвени картон и да су требали да им затворе стадион одмах после утакмице са Војводином... Али о томе се прича одмах и истог момента смо требали да реагујемо као клуб, а не сада када смо на путу да изгубимо титулу! Мало се касно палимо...

Кад сам већ споменуо саопштења... Најсвежије гробарско говори и о њиховом образу... Замисли клуб који је 10 година убедљиво освајао намештена првенства а редовно губио дербије нашао нама да спочитава како смо ми сада у тој ситуацији... Да ли је могуће? Изгледа да јесте...

Зато и због милион других разлога, из ината браћо Цигани, МОЛИМ ВАС, дај бре да напунимо стадион 21.05. и посеремо се на ту њихову титулу (Дај Боже да славимо нашу) и покажемо чији је ово град, ко су најбољи навијачи и ко је највећи клуб у Србији и овом граду!!!

мај 15, 2017, 11:13:40 пре подне
Одговор #349

Red Star Forever

• Administrator

• 4389
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #349 послато: мај 15, 2017, 11:13:40 пре подне »
Да не заборавим... Да ли постоји ико нормалан у савезу или заједници прволигаша, не знам ко је од њих задужен за куп такмичење? Куп дерби у Новом Саду је у најави крвопролиће... Како мисле да раздвоје навијаче који ће се и у путу сретати у свим превозним средствима, а да не причам да у самом граду постоји још једна иако расформирана, али веома заинтересована група за овај дуел... Боже ме сачувај!

мај 15, 2017, 11:17:48 пре подне
Одговор #350

KizaLion

• Administrator

• 7640
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #350 послато: мај 15, 2017, 11:17:48 пре подне »
Oни то вероватно и прижељкују. Нема шта да скрене пажњу народу од реалних проблема. Спорта нема, јер Ђоковић је отишао у пензију.

мај 17, 2017, 10:20:21 пре подне
Одговор #351

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #351 послато: мај 17, 2017, 10:20:21 пре подне »
http://www.espreso.rs/sport/fudbal/146665/sprema-se-velika-namestaljka-partizan-99-gubi-u-nisu-zvezda-uzima-titulu-video?utm_source=sa&utm_medium=referral&utm_campaign=sa

Значи, ако се деси оних 1%, онда су они јачи од државе, савеза, судија, па и сопствене Управе која је наклоњена Циганима. :o Колико год се изнервирам када видим и прочитам овако нешто, толико када ми се мало охлади глава морам да скинем капа за доследност. Они су почели и пискарала да ангажују да терају 24/7 њихову причу по којој је једино регуларно ако они побеђују и бивају прваци. И боли их сасвим уво да ли је та логика утемељена у реалности и шта ће ко да мисли. Као што већ рекох изнад, никако не бих волео да смо као они, али они терају своје и терају до краја. Јебо им пас матер!

мај 17, 2017, 11:43:30 поподне
Одговор #352

KizaLion

• Administrator

• 7640
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #352 послато: мај 17, 2017, 11:43:30 поподне »
Финале купа ће бити у Београду, а жреб ће одредити домаћина. Свесно су спречили потоке крви на аутопуту. Што је по мени добро.

мај 19, 2017, 12:02:57 пре подне
Одговор #353

KizaLion

• Administrator

• 7640
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #353 послато: мај 19, 2017, 12:02:57 пре подне »

Небојша, пардон, Елмер из Београда.  ;D

мај 19, 2017, 09:54:06 пре подне
Одговор #354

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #354 послато: мај 19, 2017, 09:54:06 пре подне »
Претпостављам да овом сликом желиш да кажеш да се финале Купа игра на ЈНА. С обзиром да је жреб био регуларан, другачији исход се није могао ни очекивати.  :D

Јел проверио неко да ли је у куглици која није извучена писало " Стадион Рајко Митић"? ;D

мај 19, 2017, 10:01:23 пре подне
Одговор #355

KizaLion

• Administrator

• 7640
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #355 послато: мај 19, 2017, 10:01:23 пре подне »
Хтедох рећи сликом да извукоше куглицу "Стадион Стјепана Бобека".   ;D
Него, шта ти мислиш о свему овоме? Да су и гробари гласачи, па мора и њима мало да се удовољи?

мај 19, 2017, 12:06:08 поподне
Одговор #356

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #356 послато: мај 19, 2017, 12:06:08 поподне »
Него, шта ти мислиш о свему овоме? Да су и гробари гласачи, па мора и њима мало да се удовољи?

То је теорија оних који су насели на гробарску пропаганду, па сада не знају шта друго да кажу. Ја сам се више уздао да ће као стари фудбалски махер посао да заврши Звездан Терзић, а не владајућа странка. Свеједно испадох и ја наиван.

мај 20, 2017, 12:12:53 пре подне
Одговор #357

Red Star Forever

• Administrator

• 4389
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #357 послато: мај 20, 2017, 12:12:53 пре подне »
Изгледа да је држава, читај: болесни Вучићев режим, решила да покаже да нико није јачи од ње, па ни Терза... Спавачи у виду уредника и осталих новинарских гована су одлично обавили задатак обмањивања јавности и гурања „гробарске приче"... У праву је Пијанац, нећу бре да будем као они, стока... Јебо им пас матер! Из ината пун Рајко у недељу!

Куп? Последња утакмица у сезони... Задњи атом снаге потрошити на стадиону који је кум Киза крстио као Бобек и да се запева Хоп Цуп Звездин куп  ;)

мај 20, 2017, 09:55:56 поподне
Одговор #358

Darko

• До краја Звезди верни!
  • **

• Звездин Фанатик

• 719
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #358 послато: мај 20, 2017, 09:55:56 поподне »

Небојша, пардон, Елмер из Београда.  ;D

Јел ово прстима Елмер показује број титула Партизана за време шестогодишње владавине Снс странке ?
« Последња измена: мај 20, 2017, 09:57:55 поподне Darko »

мај 21, 2017, 02:29:17 пре подне
Одговор #359

KizaLion

• Administrator

• 7640
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #359 послато: мај 21, 2017, 02:29:17 пре подне »
Баш тако.
Ваљда број четири такође означава број дербија у овој години, у којој Елмер прижељкује да ће изаћи непоражен. Ђуровски игра зихерашки, ништа значајно није мењао у овом тиму. Можда нешто промени кад и званично останемо без титуле. Играчи треба да прођу комплетне летње припреме с Радаковићем да би коначно почели да играмо фудбал. Не знам колике су нам шансе да добијемо дерби на Бобеку.