Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

ФК Црвена звезда - 2016/17

мај 02, 2017, 01:07:22 поподне
Одговор #320

100%anti crnobeli

• До краја Звезди верни!
  • **

• 508
    Поруке

• Mикипедија

• MSN гласник - pravnik83@hotmail.com

• Погледај профил
Одг: ФК Црвена звезда - 2016/17
« Одговор #320 послато: мај 02, 2017, 01:07:22 поподне »
Наравно да му не треба дати. На крају сезоне, какав год исход био, путуј игумане и не мисли на манастир.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

мај 02, 2017, 04:41:14 поподне
Одговор #321

Звездаш

• Moderator

• 2921
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #321 послато: мај 02, 2017, 04:41:14 поподне »
Уговор требају да му продуже. Да добије шансу у континуитету да ради. Првих година да се одлепимо од стоке, а после да играмо секси фудбал.

мај 02, 2017, 09:55:07 поподне
Одговор #322

100%anti crnobeli

• До краја Звезди верни!
  • **

• 508
    Поруке

• Mикипедија

• MSN гласник - pravnik83@hotmail.com

• Погледај профил
« Одговор #322 послато: мај 02, 2017, 09:55:07 поподне »
Са њим можемо да играмо само антифудбал, јер је најобичнија фудбалска јајара. Приде му је и селекција играча благо речено очајна, а и крајње сумњива.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

мај 02, 2017, 11:23:22 поподне
Одговор #323

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #323 послато: мај 02, 2017, 11:23:22 поподне »
Уговор требају да му продуже. Да добије шансу у континуитету да ради. Првих година да се одлепимо од стоке, а после да играмо секси фудбал.

Превише гледаш кошарку.  :D

мај 04, 2017, 05:52:01 поподне
Одговор #324

Red Star Forever

• Administrator

• 4378
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #324 послато: мај 04, 2017, 05:52:01 поподне »
Брате Звездаш, у много тога се слажем са тобом и гомилу „битака" добисмо сличним размишљањем, али... Овога пута нисам сигуран да си у праву... Кизине приче о годинама играча или могућностима продаје оних у годинама су сада мање битне, али не и неважне, о томе неки други пут... Гроф је чини ми се и сам најавио одлазак на крају и не верујем да ће га било која понуда/уговор задржати у Звезди... Стоји да имамо добру ефикасност, али у просеку јер кад је битно нема је... Стоји да не играмо најлепршавије али углавном нападамо што и јесте циљ ове игре, напасти противника и убацити лопту у гол... Оно што шкрипи већ дуго и где Гроф није нашао решење од доласка у ЦЗ је одбрана...

Пијанац је навео нама најбитније утакмице + европске излете у којима је Гроф сем лоших резултата показао и лошу поставку, кукавичку игру и у неким случајевима тоталну немоћ... Мени је јако драг као човек, али против чињеница се не може... Исправите ме ако грешим, а јел беше ми немамо ни кондиционог тренера јер Гроф сматра да је то непотребно? Да ли је то у савременом фудбалу када је снага и кондиција главна превага добра одлука? Да ли је одмор од два дана пред најбитнију утакмицу такође добра одлука? Играти на свежину у делу сезоне када треба да си најспремнији, не разумем баш те одлуке... Такође, прича са странцима ван карантина, побуна домаћих играча, чему прављење такве (лоше) атмосфере? Мало се занео у свом послу и у покушају да тргне странце давањем повластица направљен раздор у екипи...

Да, ја се слажем да нам треба континуитет, али бојим се да је за то потребан нови играчки кадар, код овог више нема ауторитет... Ипак, лакше се промени тренер него 20 играча, мада нам ни ово друго није страно... оно у чему се сто посто слажем са тобом, тј. желим највише је да  „Првих година да се одлепимо од стоке, а после да играмо секси фудбал."  ;D
Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера!

мај 06, 2017, 07:27:23 поподне
Одговор #325

KizaLion

• Administrator

• 7627
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #325 послато: мај 06, 2017, 07:27:23 поподне »
Виђен секси фудбал данас, с тим да ми нисмо ти који јебемо.
Грбави грбаво играо.
Божовић и даље нејасан. Задржао Доналда и Талека у игри, а увео Полетановића, који исто игра задњег везног, с тим да га је мало истурио. Уместо Плавшића оставио а или Доналда или Талека заменио са Полетановићем. Опет игра Сикимић везара. Опет Руиз непоуздани од почетка. Игра је срање већ годину дана и три месеца. Него истрпећемо ми Божовића до краја, само да узме титулу и одради уговор. Рекао је Терза у интервјуу да "добићемо све до краја". Исто као да ћемо за Јовића добити 6-7 милиона, јер је нови Фалкао. Ајде за почетак, да верујемо том лепо обученом, напарфемисаном и дотераном господину.
« Последња измена: мај 06, 2017, 07:28:54 поподне KizaLion »
ВУЧИЋУ, ПЕДЕРУ, ИЗДАО СИ СРБИЈУ!

мај 06, 2017, 09:14:27 поподне
Одговор #326

Звездаш

• Moderator

• 2921
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #326 послато: мај 06, 2017, 09:14:27 поподне »
Два пута је њихов голман скидао лопту са линије у првом, два пута смо дали сами себи гол у првом и ћао, заслужен пораз.
Ајде да мењамо на годину дана и управу и тренере и играче. Има само један човек који вероватно чека као запета пушка да преузме клуб, а тог смо већ терали и из КК и из ФК. Нико други не видим да покушава уопште да се наметне.
Титулу нисмо ни заслужили, јер је нисмо довољно ни желели, то смо показали на оних 1:2 на дербију недавно.

Шта нам је чинити на лето, немам појма. Многи ће да кажу да требамо да пробамо са клинцима, а нисам сигуран да ли би били спремни да жртвују једно 3 титуле зарад тог покушаја. Знам само да други клуб немамо.

мај 06, 2017, 09:19:28 поподне
Одговор #327

Lucioni

• До краја Звезди верни!
  • **

• 742
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #327 послато: мај 06, 2017, 09:19:28 поподне »

!!!

мај 06, 2017, 10:21:25 поподне
Одговор #328

CEBEP

• Зборничар
  • *

• 1892
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #328 послато: мај 06, 2017, 10:21:25 поподне »
Нигде нема тако чврсте одбране.....
Када би Брус Ли, играо за Звезду,
Маракана била би, у змајевом гнезду...

мај 06, 2017, 10:30:51 поподне
Одговор #329

KizaLion

• Administrator

• 7627
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #329 послато: мај 06, 2017, 10:30:51 поподне »
Два пута је њихов голман скидао лопту са линије у првом, два пута смо дали сами себи гол у првом и ћао, заслужен пораз.
Ајде да мењамо на годину дана и управу и тренере и играче. Има само један човек који вероватно чека као запета пушка да преузме клуб, а тог смо већ терали и из КК и из ФК. Нико други не видим да покушава уопште да се наметне.
Титулу нисмо ни заслужили, јер је нисмо довољно ни желели, то смо показали на оних 1:2 на дербију недавно.

Шта нам је чинити на лето, немам појма. Многи ће да кажу да требамо да пробамо са клинцима, а нисам сигуран да ли би били спремни да жртвују једно 3 титуле зарад тог покушаја. Знам само да други клуб немамо.

Kojи су то МИ? Навијачи?
Не играмо ми фудбал. Наше је да навијамо. И даље желим титулу свим срцем.
Али ја се не питам што нам ова незналица, још и дрчна и безобразна води екипу. На клупи смо у историји имали и већих незналица од њега, ал нико овако осоран, пргав... није водио екипу.
Заваравали смо се кад је Партизан испао од Заглебја, пошто их је водила незналица Томић. Човек држао Немању Михајловића и није му ишло, пао у форми. Дође Елмер и направи резове и среди тим и спреми нову тактику из корена. И склони Михајловића пошто му не иде. Има муда човек. Лечени наркоман нам прави децу на Маракани и притом најбољи играч лиге. А ја у јулу добио информацију да су Сточари купили бофл робу из Бразила јер нису знали да се дрогира и да је питање кад ће бити спреман.
Тад помислили да смо прваци и ове сезоне сигурно. Да ми је неко рекао у августу прошле године да ће Партизан бити први мислио бих да је из Лазе изашао.

Нама треба тренер да отера све које мрзи да тренирају и што воле шеве и на два гола, све маторце паразите које нико неће од Перма до Владивостока, све незналице попут Павкова и да спреми тактику и врати кондиционог тренера. Требаће доста времена да се исправи све што је Божовић засрао. Не видим ко би то могао да уради. Не треба нам опет неки полтрон попут Јанковића. Нека остане Божовић да нас јаше још у том случају.

Елем, ми док ходамо, не пратимо знакове који нам се јављају, поред пута. Први знак се појавио кад је дошао Ле Талек. Тад смо изгубили игру с којом смо млели противнике.
Онда се појавио други знак, кад смо једва прошли странце у Малтешким дресовима. Трећи знак се појавио против Лудогореца.
А онда се упалио аларм кад је Божовић причао флоскуле како прави два тима, један за европу а други за домаћу лигу. Правио два тима упоредо, и ниједан није направио. Срамота.

Четврти знак је кад је остао Божовић у јануару, а комбинације се наставиле (Павков). Пети знак је што су нас отресли као канту на Маракани.

Да ли ће бити шестог знака у Новом Саду на финалу купа, видећемо. Стално се пали лампица, жмирка, у разним бојама, а ми не реагујемо.
Постоји могућност да се Сточари смилују па пусте Војводину да игра у финалу, пошто је сад малтене решено.
Или желе да нас опет згазе у фазону "јеби магаре док је још у блату", па да се наоштре опет на нас и узму дуплу круну.
Најгоре је кад знаш да можеш боље од овога, али са овом незналицом Божовићем никад не знаш шта можеш да очекујеш.
Ил ћемо да дељемо од почетка с правим играчима, ил ћемо да се мучимо до осамдесетог минута. Стално мења позиције играчима, а Плавшић испашта. Данас је на левој, а сутра на десној страни. Џошуа Паркер, нападач Антигве и Барбуде замало да нам заигра бека пре годину дана.
Оваквог тренера склоног импровизацијама, Звезда никад није имала.
« Последња измена: мај 06, 2017, 10:42:50 поподне KizaLion »

мај 07, 2017, 01:52:47 пре подне
Одговор #330

Red Star Forever

• Administrator

• 4378
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #330 послато: мај 07, 2017, 01:52:47 пре подне »
Мислим да нисмо далеко од промена на свим нивоима... Слажем се да не ваља опет од почетка, али је проблем што ми никако да мрднемо од почетка, већ дуго времена... Извесно је да се са Грофом више нећемо дружити... Терза и управа су посебна прича, не видим ко може да га замени, али да је преварант и лажов јасно је ко дан... А то место може да доведе истог или горег... Поштене и нормалне сигурно не интересује клуб са 30-40 милиона минуса...

Хоћемо титулу на крају данашње утакмице је звучало толико тужно и немогуће да сам летимичним погледом на играче уместо суза на своје лице изазвао кисели осмех... Са ким? Које године? Кад се добро пробере у овом тиму има до 5 играча који могу и заслужују дрес ФКЦЗ! Има и оних чије заслуге од раније све више потиру овосезонска бледа и лоша издања... Не враћајте се у клуб због љубави и жеље да каријеру завршите овде ако нисте сигурни да још увек можете да играте као некад... Све испод тог нивоа је брукање!

Можда је фалило и среће данас... Промашено је пар сјајних прилика... Али, каже наш народ да срећа прати храбре... Ниси храбар кад играш са два задња везна и без два нападача против најгоре екипе у лиги... И то на најмањем терену где ти не треба гужва у средини, нема ни простора за тако нешто... Самим тим ни не заслужујеш срећу...

Посебна прича смо ми цигани... Размажени до бесвести, попадали на гробарску медијску хајку и чекамо титулу из фотеље... Е па нисмо је ни заслужили... На благајни без гужве, карата пред почетак утакмице колио хоћеш! Ко нас бре јебе... Сад можемо да певамо: имаш много мање исто освојених титула... ТУГА!
« Последња измена: мај 07, 2017, 01:54:41 пре подне Red Star Forever »

мај 07, 2017, 09:30:13 пре подне
Одговор #331

Звездаш

• Moderator

• 2921
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #331 послато: мај 07, 2017, 09:30:13 пре подне »
Да Кизо и ми навијачи. Не играмо фудбал, али се за титулу нисмо ни борили као што је било неопходно.

И не знам шта се питаш зашто нам овај тренер води екипу кад и сам знаш. Прошле године је направио +30 и донео титулу, тиме је заслужио да изгура и ову сезону, па све и да му ништа не полази за руком. И ове сезоне је био први до 4 кола пред крај. Једном смо најурили тренера који је био првопласиран и након тога ником више неће пасти на памет да уради нешто слично.
Као што је заслужан за претходну, тако је главни кривац за губљење ове титуле, али зајеби то сваљивање кривице само на тренера.

Одговорност је на свима, од Скупштине, преко УО, Терзића, Раосављевића, Божовића, играча. Значи морамо да најуримо све Црногорце из клуба  ;D Да се подвуче црта, па да видимо да ли је неко заслужио од њих још једну шансу. Лично бих пружио шансу још једну Терзићу и Младеновићу да остану на функцијама, осталима се захвалити на сарадњи.
Рекао си да навијачи не играју фудбал, то је тачно, али имају своје представнике у Скупштини клуба. Дај да се једном уведе ред у наш клуб. Да се од управе клуба траже краткорочни и дугорочни планови, за које ће председник, генерални секретар, спортски директор, директор омладинске школе и директор маркетинга, на сваких 6 месеци да подносе извештај Скупштини клуба.

мај 07, 2017, 02:18:43 поподне
Одговор #332

KizaLion

• Administrator

• 7627
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #332 послато: мај 07, 2017, 02:18:43 поподне »
http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/47765/zvezda-ostala-bez-trenera-miodrag-bozovic-podneo-ostavku

Е тако. Сад без Јанкосана молим. Што даље од наше куће.

мај 07, 2017, 06:45:50 поподне
Одговор #333

Звездаш

• Moderator

• 2921
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #333 послато: мај 07, 2017, 06:45:50 поподне »
Хвала за титулу и оних +30!

мај 07, 2017, 06:48:58 поподне
Одговор #334

Red Star Forever

• Administrator

• 4378
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #334 послато: мај 07, 2017, 06:48:58 поподне »
Искрено, ово је јајарски потез, нисам очекивао... Ако једеш говна онда их до краја из'еди! Шта је постигао овим, као раздрмаће играче, освојиће све трофеје? Смешно... Хвала му за све што је направио у претходној сезони (+32), али у овој се баш обрукао...

мај 07, 2017, 07:06:22 поподне
Одговор #335

MACAK

• До краја Звезди верни!
  • **

• 773
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #335 послато: мај 07, 2017, 07:06:22 поподне »
Дао је оставку тренер који није добио ни једну већу утакмицу.Колко знам ми немамо управу већ 2г а заказујемо изборну скупштину и колко је та скупштина заседала за задњих г.две.

мај 08, 2017, 01:41:25 пре подне
Одговор #336

Red Star Forever

• Administrator

• 4378
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #336 послато: мај 08, 2017, 01:41:25 пре подне »
Бошко Ђуровски? Можда у овом тренутку и најбоље решење...

мај 08, 2017, 05:14:41 поподне
Одговор #337

Woodoo

• До краја Звезди верни!
  • **

• 704
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #337 послато: мај 08, 2017, 05:14:41 поподне »
Најбоље само да изгура ову сезону до краја. Кад се сетим само Левадије 2007...

мај 08, 2017, 09:32:20 поподне
Одговор #338

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #338 послато: мај 08, 2017, 09:32:20 поподне »
Тешко је било шта рећи чак и два дана касније, али ћу пробати. Прво о комшијама. Њихова клупска политика је да се Звездин сваки трофеј унапред обезвреди, јер је ето Звезда државни пројекат који гурају и политичари и судије и остали клубови. А ако којим случајем трофеј узме Партизан, онда за Звезду све ове етикете и даље важе, али су они били ем јачи од државе, савеза, судија, ем миљеници неке космичке правде. Тако је било и пре две и пре четири године када су они узимали титулу и по свему судећи ће тако бити и сада. И зато не желим да ми икада будемо као они. Ја њима све титуле признајем, а што они нама не признају говори да ипак они и ми нисмо од исте сорте.

Ми смо ову титулу градили на залихи од 10 бодова из августа месеца. Они су од тада променили тренера и довели квалитетнијег од нашег. Временом се испоставило и да су имали бољу селекцију појачања, превасходно мислим на Леонарда и Ђурђевића и од тада су почели да играју боље од нас. И то су показали и у дербијима и у мањим утакмицама.

Лично сам очекивао после последњег дербија да ће Терзић бити кадар да изгура првенство до краја са 6 победа, али то није био случај. Ја га још не бих дирао, јер су нам алтернативе политичари које смо већ терали из клуба и у томе се слажем са Звездашем. Он какав год да је, бар је у домаћем фудбалском блату вичнији од разних Кокеза, Точнева и других који би испливали само да се укаже празно место у клубу.

мај 08, 2017, 11:31:01 поподне
Одговор #339

KizaLion

• Administrator

• 7627
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #339 послато: мај 08, 2017, 11:31:01 поподне »
Најбоље само да изгура ову сезону до краја. Кад се сетим само Левадије 2007...

Jeл то оно кад је Шмуци рупчага примила гол са 40 метара или колико год?

У сваком случају, нит се радујем нит тугујем због Ђуровског. Ионако је само прелазно решење. Надам се да неће постати и трајно решење. Било би неозбиљно.

Свиђа ми се што је промењен тренер. Да неко тргне оне пацере. Ту је и Милан Косановић који зна знање, али нека остане помоћник. Да он буде главни тренер, не би имао ауторитет.