Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

ФК Црвена звезда - 2016/17

август 03, 2016, 03:19:59 пре подне
Одговор #40

Eribo

• До краја Звезди верни!
  • **

• 365
    Поруке

• Небо је плаво, а Звезда црвена !!!

• Погледај профил
Одг: ФК Црвена звезда - 2016/17
« Одговор #40 послато: август 03, 2016, 03:19:59 пре подне »
Ле Талек најобичнији просјек. Лик каска или корача скоро читаву утакмицу.

Кахриман каналише у каналу...

Без добре одбране, без голмана... нисмо још зрели...

Колико је нас до сада Кахри спасио и шта све брани. Рећи да је лош је не озбиљно у нај мању руку! Судити Ле Талеку на основу неколико минута је опет не озбиљно!

Канга је направио глупост и одбрана није уиграна још увек - два главна разлога за испадање у play off ЛЕ.
Уметност је направити немогуће - могућим,  могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

август 03, 2016, 08:49:33 пре подне
Одговор #41

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 789
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #41 послато: август 03, 2016, 08:49:33 пре подне »
На крају си потврдио оно што сам написао, да се без јаке одбране не може даље.

Нисам написао да је лош, него да је у каналу. Није у форми. Играли смо утакмицу без голмана. Одиграти утакмицу без уигране одбране и у овој утакмици, када морам да наглашавам, без голмана значи пролаз на мишиће.

Неколико минута!?
Па ти минути су се отегли на полувремена... човјек се вукао по терену.

Причамо о синоћној утакмици. Да ли ће он против Слободе из Бачког Доброг Поља разбити, ме не интересује у овом тренутку. Има ту и оне око почетка лиге и још много чега.

Слажем се за два разлога, али су ти да нисмо имали одбрану и голмана и не Канга, него њихова игра. У овом тренутку су Бугари зрелија и курвињски намазанија екипа. До те мјери да ти се згаде. Тачно су знали кога провоцирати.
« Последња измена: август 03, 2016, 09:47:05 пре подне херцеговац »
Неђе Србин сакривен у гори,
Страшно чудо измисли и створи.
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

август 03, 2016, 10:05:21 пре подне
Одговор #42

KizaLion

• Administrator

• 7263
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #42 послато: август 03, 2016, 10:05:21 пре подне »
Нажалост, не кривим играче превише. За Кахрија се знало да је лимитиран голман, с обзиром да су га прочитали још у Коњаспору где се кратко задржао. Остале су епизоде по Вождовцу и мањим клубовима. Када смо продали Рајковића, требало је да полако тражимо млађег и бољег. Ништа нисмо урадили.

Утакмицу је изгубио Гроф. Једини и директан кривац. Тактика иста - исти играчи - не може се два пута добити на исту фору. Смучило ми се кад на почетку утакмице видим да Полетановић није у протоколу. Централни везни или бокс-то-бокс играч. Срамота. Ко је гледао Полетановића против Бурсе пре 2-3 године зна се да је одличан и продоран играч.

Када су нам искључили Кангу, више није имао ко да повуче лопту напред. Прво, нема Полетановића у протоколу, а друго, неће да да шансу Плавшићу. Ле Талека држао цело време, а убацио Рилета када је већ практично све решено. Играли смо са два задња везна што ретко ко озбиљан практикује у Европи... уместо да смо Талека одмах заменили 20 мин. пре регуларног дела утакмице.

Оно што је лоше, ми у овој нашој ЈСЛ немамо с ким да се уигравамо за Европу следеће године. Огроман је то канал. Зато је пласман у ЛЕ бити или не бити. А биће ужасно тешко јер нисмо повлашћени на жребу.
ВУЧИЋУ, ПЕДЕРУ, ИЗДАО СИ СРБИЈУ!

август 03, 2016, 10:39:03 пре подне
Одговор #43

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 789
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #43 послато: август 03, 2016, 10:39:03 пре подне »
Нису у стручном Лудогореца дилетанти да други пут попуше на исту фору. Много зрелија екипа од нас.
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

август 03, 2016, 10:44:54 пре подне
Одговор #44

Red Star Forever

• Administrator

• 4235
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #44 послато: август 03, 2016, 10:44:54 пре подне »
Нажалост, теже је ући у ЛЕ него у ЛШ, али као по правилу ми добијамо најтеже противнике и тамо где је најлакше  >:(

Нема сад кукања, предстоји нам бар још једна европска рунда, ако буде среће, памети и знања, можда и на јесен одиграмо још три утакмице на Маракани, тј. Рајку... Значило би то много!

У овом тренутку су Бугари зрелија и курвињски намазанија екипа. До те мјери да ти се згаде. Тачно су знали кога провоцирати.

Ово је по мом мишљењу кључно... Ми не треба много да се вадимо, али они су тренутно спремнији, искуснији и уигранији, основна ствар! Да ли је Гроф погрешио Кизо? Можда и јесте, можда су фалили бржи играчи типа Ристића и Плавшића, али резон је био добар, превише су млади и неискусни да би против аждаја имали шансе да одраде задатке које је Гроф поставио пред екипу... Сви ћемо се сетити Декија Станковића, који је на сличној утакмици и дефинитивно постао играч, и то са 17 година ако се не варам! Морају то тренери да схвате, није битно само јурити резултат по сваку цену, мораш и да ризикујеш са појединим играчима, тактикама итд. Гроф није био спреман за ризик, ишао је на сигурицу, на проверену варијанту, која као што рече Киза тешко два пута пролази код озбиљних екипа...

Оно што такође знамо и што смо поновили безброј пута, Гроф спрема екипу за целу сезону... Потребно је играти добро у континуитету... Потребно је побеђивати и за месец, два три... Бугари сада пуцају од снаге, али гледаћемо ЛШ па ћемо да видимо како ће проћи тамо, иако сада делују да могу да играју скоро са свима колико су добри... Ту је сад дилема, да ли спремити екипу као они, узети 20 милиона па ладити јаја у сезони... Или заиграти добро после месец-два али не доћи у прилику да се узму велике паре... Ја би се први мењао за ово прво, али да ли има знања у клубу за тако нешто, да ли је Гроф прави тренер за такав начин рада? Ево, не знам...

Лако је сад рећи овај није трчао, овај није у форми, овај ово, онај оно... Па очигледно је да већи део екипе не може да се састави... То видимо и на утакмици против Металца коју лагано добијемо 3:1, без икакве игре... Виеира када је стигао прошле године није умео лопту да прими како треба, тј. није могао... Касније сви знамо како је заиграо и да је постао један од миљеника звездашке публике... Већи део новопридошлих странаца ми делује тако... Руиз као да је залутао у појединим моментима... Рендула синоћ можда и најбољи! Доналд има тренутке када ми могао да га прогласим и најбољим задњим везним на свету, али има и оне друге када пролазе поред њега као брзи возови, а он окреће главу за њима ко успорен филм... Тело иде још спорије од тога... Кахриман ми никад није деловао сигурно, али је имао неке утакмице у којима нас је спашавао и уливао поверење одбрани... Међутим, ми 20 година имамо голмане линијаше! Дај бре више да нађемо неког ко ће да излети на лопту, ко неће да срља, ко ће тачно знати да одмери кад шта сме и може... Нама не требају голамни који бране чуда а онда примају смешне голове... Треба нам голман који брани оно што може и треба да се брани...

Да резимирам... Ово је био максимум у датом тренутку, надајмо се бољем и верујмо да можемо да извучемо најзад неког са ким можемо да играмо и да победимо... Уздравље...
Цитат: vasvla
"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

август 03, 2016, 11:24:56 пре подне
Одговор #45

KizaLion

• Administrator

• 7263
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #45 послато: август 03, 2016, 11:24:56 пре подне »
Знали смо да ништа не може преко ноћи, ал мало је фалило... треба погледати све ове голове, и видети да нас је Лучо Ибањез такође скупо коштао. Играч не брани простор, не покрива, једном речју рупа. За први гол директан кривац, само он је могао Кафуа да заустави, није посао штопера:

(сви голови)

Али као такав био је одличан за ЈСЛ. За ово се ипак тражи нешто више. У Загребу су годинама покушавали да га се отарасе, па је прешао код нас. Добро је што ћемо добити немали новац од Турака. Питање је шта ће бити после - хоће ли остати оно што ваља, а да продамо лоше играче. Кахримана оставити као резервног голмана, Супића поклонити некоме... Талека продати (или вратити у Мордовију из Саранска) па видети кога довести.
« Последња измена: август 03, 2016, 11:27:47 пре подне KizaLion »

август 03, 2016, 12:06:32 поподне
Одговор #46

MACAK

• До краја Звезди верни!
  • **

• 773
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #46 послато: август 03, 2016, 12:06:32 поподне »
Бранимо се кући и почињемо без нападача  :-[.Момци нису у форми ал за месец дана улазимо ал јбг касно.Плавшић је требао да игра...

август 03, 2016, 03:48:45 поподне
Одговор #47

Звездаш

• Moderator

• 2810
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #47 послато: август 03, 2016, 03:48:45 поподне »
Две одличне утакмице, борбене, за атрактивним головима. Имало је шта да се види. Да Канга није добио кретенски црвени, сад би сви дизали Грофа у небо и хвалили тактику. Али шта би било, кад би било.
Лако је сад просеравати се како је требало овако или онако. Бугари су једноставно више заслужили пролаз даље. Када је Звезда уопште последњи пут играла квалификације за ЛШ? Они су за то време успели да учествују у групама ЛШ, да прођу групе ЛЕ. Само што смо ми и даље у трипу како су то тамо неки Бугари, како је Маракана и даље неосвојива тврђава, а још много крви имамо да пропишамо како би се вратили тамо где нам је место.
Кућа је била урушена и мора да се гради од темеља. До краја сезоне ћемо видети да ли су људи из клуба почели да је граде на климавим или чврстим темељима. Видећемо да ли је Терзић ишао на блеф, на све или ништа, па ако прође одлично, ако не прође потоп. Или реално имамо финансијско покриће за посао који радимо.

Биће јебено у борби за ЛЕ, али ништа није готово. Тек је почело.

август 03, 2016, 11:02:49 поподне
Одговор #48

KizaLion

• Administrator

• 7263
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #48 послато: август 03, 2016, 11:02:49 поподне »
Помало лупам главу. Олимпијакос испао сад од Хапоела Бер-Шеве. Викторија јуче у 85. минуту дала изједначујући гол за пролаз даље.
Ко зна, ти Чеси... можда су нам они одговарали. Да не испадне да тражим алиби, проблем је у нама, видело се то још против Валете.

август 04, 2016, 09:05:19 пре подне
Одговор #49

Red Star Forever

• Administrator

• 4235
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #49 послато: август 04, 2016, 09:05:19 пре подне »
Помало лупам главу. Олимпијакос испао сад од Хапоела Бер-Шеве. Викторија јуче у 85. минуту дала изједначујући гол за пролаз даље.
Ко зна, ти Чеси... можда су нам они одговарали. Да не испадне да тражим алиби, проблем је у нама, видело се то још против Валете.

Нешто друго ћу да кажем, али ме је твој упис асоцирао на то... Односно, да поновим... Лудогорец је 100% био најтежи могући противник у овом колу... Видите да су многе екипе које важе за озбиљне, испале, пре свега због неспремности, мање због (не)квалитета... А неке које су прошле су се добро помучиле...  Имамо још две недеље уигравања, две домаће утакмице... Ако у петак будемо имали бар мало среће са жребом и извучемо неког са ким може да се игра, имамо и добре шансе за пролаз у ЛЕ... Људи, са овим играчима, ми реално можемо и морамо много боље... Видна је неуиграност и неспремност... 

август 04, 2016, 07:57:14 поподне
Одговор #50

Пијанац

• Moderator

• 3115
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #50 послато: август 04, 2016, 07:57:14 поподне »
У тренутку када је Канга добио црвени помислио сам: ''То је то, проклети смо и нема даље''. Заиста 4 ситуације у овом двомечу су ме наводиле на то. Други њихов гол у Разграду, прва два гола овде и тај црвени су помешали осећања са неиграњем Европе због кинте, Бордоом, Ренџерсом, Стразбуром, Селтом Виго, Димамом из Кијева, Екереном... Једноставно сам помислио да радимо нешто погрешно као клуб, навијачи, људи и да не заслужујемо барем трачак један да се радујемо. И то ме је држало и после утакице. Ево два дана касније рационалније гледам на ствари. Сви ти детаљи из двомеча са Бугарима су одраз нашег неискуства и то се јеби га дешава. Сада ми је највише жао што их после другог нашег гола нисмо напали из свих оружја и покушали да решимо ствари у 90 минута. Не би имали шта да изгубимо, а требало је знати да нисмо ни физички ни ментално јаки за продужетке. Поготово што је један њихов гол нама вукао два да би прошли, а за један наш је њима био потребан само један да би они прошли. Играти сат времена, од Ибањезовог гола до краја продужета, под тим притиском је за нас био превелик ментални залогај.

Стоји и да Гроф темпира форма да она што дуже траје. И сигуран сам де ће је достићи. Волео бих да ту форму ипак будемо имали прилике да презентујемо у Европи, а не само на домаћим ливадама. Видим да неки са трибине величају Лудогорец као Бог зна какав тим. Постоји теоретска могућност да се сретнемо у групној фази Купа УЕФА и верујем да би их са овим искуством и са формом која се очекује у октобру и новембру добили, тј. да би освојили најмање 4 бода против њих. Сутра је тај жреб, надајмо се да неће бити превише суров према нама.

август 04, 2016, 11:45:44 поподне
Одговор #51

Звездаш

• Moderator

• 2810
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #51 послато: август 04, 2016, 11:45:44 поподне »
Гледам сад потенцијалне ривале и за око ми западне језива ствар. Воша тренутно има већи коефицијент од нас. Много ми имамо да радимо да стигнемо до већег нивоа.

август 05, 2016, 09:20:35 пре подне
Одговор #52

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 789
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #52 послато: август 05, 2016, 09:20:35 пре подне »
Цитат
Group 4:

Seeded

1 Shakhtar Donetsk* (UKR)
2 Sparta Praha* (CZE)
3 Maccabi Tel-Aviv (ISR)
4 Gent (BEL)
5 Sassuolo (ITA)
6 Qarabağ* (AZE)

Unseeded

7 Shkëndija (MKD)
8 İstanbul Başakşehir (TUR)
9 IFK Göteborg (SWE)
10 Crvena zvezda* (SRB)
11 SønderjyskE (DEN)
12 Hajduk Split (CRO)

Шахтјор никако, па Гент помало да се избјегне.
Италијани са формом вјероватно у већем каналу од нас.
« Последња измена: август 05, 2016, 09:38:44 пре подне херцеговац »
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

август 05, 2016, 09:22:46 пре подне
Одговор #53

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 789
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #53 послато: август 05, 2016, 09:22:46 пре подне »
Само нек се ова комбинација избјегла!

Group 3:
Seeded
1 Anderlecht* (BEL)
2 West Ham United (ENG)
3 Krasnodar (RUS)
4 Maribor (SVN)
5 Fenerbahçe* (TUR)
6 Panathinaikos (GRE)
« Последња измена: август 05, 2016, 09:28:35 пре подне херцеговац »
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

август 05, 2016, 09:47:00 пре подне
Одговор #54

KizaLion

• Administrator

• 7263
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #54 послато: август 05, 2016, 09:47:00 пре подне »
Слажем се с Херцеговцем. Шахтјор никако, а са свима осталима можемо играти. Можда нам и Спарта легне ко будали шамар, иако нам Чеси традиционално не одговарају. Карабаг је тешко назвати премијом, поготово кад су могли избацити Викторију Плзењ.

август 05, 2016, 09:56:10 пре подне
Одговор #55

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 789
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #55 послато: август 05, 2016, 09:56:10 пре подне »
Пренос извлачења у један на Евроспорту 1.
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

август 05, 2016, 09:57:34 пре подне
Одговор #56

KizaLion

• Administrator

• 7263
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #56 послато: август 05, 2016, 09:57:34 пре подне »
Гледам сад потенцијалне ривале и за око ми западне језива ствар. Воша тренутно има већи коефицијент од нас. Много ми имамо да радимо да стигнемо до већег нивоа.

Имају континуитет. Шериф из Тираспоља односно Викторија их избацили пре уласка у групе. Чини ми се да ће овог пута да упадну, поготово што имају много лепши жреб него наш:

AZ Alkmar, PAOK, Slovan, Sent Etjen, Austrija Beč

Морам признати, баш ми криво што нисмо у тој групи.

август 05, 2016, 10:03:24 пре подне
Одговор #57

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 789
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #57 послато: август 05, 2016, 10:03:24 пре подне »
Да одиграмо са ПАОК-ом једну...

Моја тазбина би се попишманила, јебао их ПАОК!

Јесам нервозан, к'о у оном филму ИД кад изведу жене у град... пишају и причају о противнику па креће пјесма...

Читам и гледам опште расуло и кукњава на форуму 'о хортикултури и другим хобијима'. Нису ми јасни ови људи данас.
« Последња измена: август 05, 2016, 10:11:04 пре подне херцеговац »
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

август 05, 2016, 10:11:24 пре подне
Одговор #58

KizaLion

• Administrator

• 7263
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #58 послато: август 05, 2016, 10:11:24 пре подне »
Ако извучемо Шахтјор то је фактички опроштај од Европе.

Спарта  и Сасуоло - то би била одлична гостовања и уверен сам да бисмо их прошли. Сасуолу би се смешила судбина Кјева, или Сампдорије као против Војводине. Погледао сам играчки кадар, нико мени познат.
Осећам да спортски директор Спарте зазире од нас. :)

Гент ми је непознат, док за Генк знам да су замало испали од подгоричке Будућности.

Карабаг и Тел Авив... предалеко.

август 05, 2016, 10:24:07 пре подне
Одговор #59

Red Star Forever

• Administrator

• 4235
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #59 послато: август 05, 2016, 10:24:07 пре подне »
Не бих смео да се кладим за било ког противника да можемо тако лако да прођемо... Али, можда је боље да то буде нека "јача" екипа... Озбиљно ћемо схватити противника, јавност неће притискати за пролаз, циганска популација ће у целу причу ући трезвеније, па из свега можда и може да се изроди неки позитиван резултат... Сваког лакшег противника би унапред прошли, а на терену ко зна шта нас чека...