Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

ФК Црвена звезда - Сезона 2018-19

новембар 29, 2018, 10:32:50 пре подне
Одговор #180

Звездаш

• Moderator

• 2900
    Поруке

• Погледај профил
Одг: ФК Црвена звезда - Сезона 2018-19
« Одговор #180 послато: новембар 29, 2018, 10:32:50 пре подне »
С обзиром на бројне повреде и квалитет противника, резултат одличан, мушка игра.
Игра у другом прилично добра, баш се видело колико фали линија Савић-Јованчић-Павков.
Једини жал је што смо примили онако глупе голове.

новембар 29, 2018, 11:12:26 пре подне
Одговор #181

Red Star Forever

• Administrator

• 4349
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #181 послато: новембар 29, 2018, 11:12:26 пре подне »
Одиграно са "мудима", али друго полувреме... Прво полувреме, далеко од лошег, али са доста грешака које касније нису могле да се исправе...

Управо ово што каже Звездаш, фалио је Савић, Бабић се није видео за разлику од Дегенека који је почистио све што је могао да почисти... Стандардни двојац у пару сигурно не би направио онолико грешака које су резултирале примањем голова... Можда је фалио и Стојковић, мада је Гобеља био одличан, сем грешке код првог гола...

Било је и шанси за још који гол, штета баш... Оно што сам писао се нажалост и обистињује... Стојиљковић је тренутно миљама далеко од онога што нама треба, са Павковим или чак и Боаћеом би то била сасвим друга прича... Чак је и мали Јовељић имао више осећаја за простор, за постављање, али је имао грешке приликом додавања, исправиће се то, у питању је чисто неискуство...

Што се тиче средине... Неочекивано, повреда Јовичића је донела састав који вероватно никад није играо у овој поставци... Али, Срнић се сасвим солидно снашао иако нема ту оштрину и жустрину коју поседује Бакула... За разлику од њега има игру напред и показао је да се и на овој позицији фино сналази... Симић је одиграо најбољу европску утакмицу од доласка... Не би се сложио са Кизом, једва чека да не гледа Крстичића? Брате, он је мозак овог тима, одлично је играо и синоћ уз додуше 1-2 грешке... И слажем се да није исти играч од прошле сезоне, али полако али сигурно се враћа... Биће најбољи када буде најпотребније... И на крају Јованчић за кога сам већ писао да је доведен да "попуни број"... Дечко је показао да мора да почне у 11 сваку битну утакмицу! Његов улазак је растеретио и Марина и почели смо да играмо и лепо и корисно, штета што није могао да игра од почетка...

Жао ми је што су шансе за ЛЕ сведене на минимум, мора Ливерпул да изгуби кући од Наполија а ми да победимо ПСЖ у Београду... Мислим, није неоствариво, али је тешко... Нека ми победимо на Рајку, а после шта нам Бог да... Битно је да наша кућа остане непобедива, а награда ће доћи, бар новчана  ;)
Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера!

данас у 01:17:23 пре подне
Одговор #182

KizaLion

• Administrator

• 7574
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #182 послато: данас у 01:17:23 пре подне »
Достојно смо се опростили од Европе.
Друго полувреме одлично и играчки и навијачки.
Родићу и Чаушићу дати исписнице. Први не зна да маркира играча, као и да се врати на време на одбрану. Увек каска, никад трчање.
С фином надоградњом, имамо се чему надати следеће године.
ВУЧИЋУ, ПЕДЕРУ, ИЗДАО СИ СРБИЈУ!