Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

ФК Црвена Звезда - сезона 2019/2020

август 27, 2019, 11:09:16 поподне
Одговор #20

Eribo

• До краја Звезди верни!
  • **

• 396
    Поруке

• Небо је плаво, а Звезда црвена !!!

• Погледај профил
Одг: ФК Црвена Звезда - сезона 2019/2020
« Одговор #20 послато: август 27, 2019, 11:09:16 поподне »
Срам све који су у уста узимали све и једног од наших играча. Ту је Родић предњачио, уз Боаћија, а исто и Милоје ДОКТОР!!!

Све године само једно тражимо од тима, а то је да се БОРИ. Звезда од јуна 2017 се бори као лав, опет ДОКТОР МИЛОЈЕ!

Тотална контрола целу утакмицу - усрано, не заслужено и не срећно скрену Бен лопту!

3 године ЛЕ, ЛШ, ЛШ - МАТУРА; ДОКТОРАТ; ПРОФЕСОРАТ= ВЛАДАН МИЛОЈЕВИЋ!!!
Уметност је направити немогуће - могућим,  могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

август 28, 2019, 12:43:26 пре подне
Одговор #21

Звездаш

• Moderator

• 2926
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #21 послато: август 28, 2019, 12:43:26 пре подне »
То је то.
Тврдо, неизвесно... Потпис Владана Милојевића. Ако узмемо само регуларних 90 минута: Трнава, Салзбург прошле и Копенхаген, Јанг Бојс ове године, укупно 8 ремија.

Опет мушка утакмица, упркос што су сви осим Родића у одбрани добили жуте у првих пола сата. Вукановић му је изгледа нови Милић/Срнић.

Ај да нас усере жреб, па да се боримо за то треће место.

септембар 01, 2019, 12:57:31 поподне
Одговор #22

Звездаш

• Moderator

• 2926
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #22 послато: септембар 01, 2019, 12:57:31 поподне »
Каква шамарчина са ценама карата за ЛШ.
Дилетанти из управе се превише заиграли. Заборавили сте да је Звезда народни клуб. Мој ћале рецимо, са попустом на сезонску треба да се опрости са половином своје плате, да би узео пакет за исток.

септембар 02, 2019, 10:39:04 пре подне
Одговор #23

Parazit

• Зборничар
  • *

• 914
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #23 послато: септембар 02, 2019, 10:39:04 пре подне »
Надам се да ће макар дозволити сезонцима са истока и запада да узму југ са 50% попуста, да се макар мало одуже тим људима који су ту из викенда у викенд, а немају 250-300e да дају за себе и једно дете (ко има двоје или више мора да одлучи које највише воли).

септембар 02, 2019, 10:50:24 пре подне
Одговор #24

KizaLion

• Administrator

• 7635
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #24 послато: септембар 02, 2019, 10:50:24 пре подне »
Уместо тога да одлучим, које дете највише волим, дођем до ситуације: "Или сви, или нико".

::)
ВУЧИЋУ, ПЕДЕРУ, ИЗДАО СИ СРБИЈУ!

септембар 04, 2019, 08:32:35 поподне
Одговор #25

Parazit

• Зборничар
  • *

• 914
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #25 послато: септембар 04, 2019, 08:32:35 поподне »
Донели одлуку да деца сезонци имају бесплатан улаз, тако да је клуб на крају ипак имао слуха.
Браво.

септембар 04, 2019, 09:06:39 поподне
Одговор #26

KizaLion

• Administrator

• 7635
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #26 послато: септембар 04, 2019, 09:06:39 поподне »
http://www.crvenazvezdafk.com/scc/vest/8937/Popust-na-cene-paketa-karata-za-LS-i-za-clanove

Одлична вест, слажем се с Паразитом.

септембар 09, 2019, 09:19:46 пре подне
Одговор #27

Red Star Forever

• Administrator

• 4382
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #27 послато: септембар 09, 2019, 09:19:46 пре подне »
Да не додајем много, сви се слажемо... Уопште ме не боле ове цене због оних који нису редовни, оних који долазе да се сликају за друштвене мреже, оних који воле Звезду само против великих противника... Али, ми редовни са сезонским улазницама смо морали да добијемо још неке бенефиције... Ако није могло још који проценат ниже са ценама, а оно бар још један пакет за 50%...
Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера!

септембар 13, 2019, 12:38:49 поподне
Одговор #28

100%anti crnobeli

• До краја Звезди верни!
  • **

• 509
    Поруке

• Mикипедија

• MSN гласник - pravnik83@hotmail.com

• Погледај профил
« Одговор #28 послато: септембар 13, 2019, 12:38:49 поподне »
Што рече РСФ, оних који нису сезонци ми уопште није жао, али је зато чист безобразлук управе цена карата за власнике сезонских карата за запад и исток. Чак и са попустом од 50%, исте су и даље прескупе.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

септембар 15, 2019, 06:37:57 поподне
Одговор #29

Eribo

• До краја Звезди верни!
  • **

• 396
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #29 послато: септембар 15, 2019, 06:37:57 поподне »
Јучерашња утакмица је била катастрофа - не залагање, мучење лопте, себичност, безидејност, сви за редом. Заслужили смо шамар, па да бриди.
Једини који заслужује похвале је Вулић - директан и конкретан, када год игра. Наши су мислили да ће Инђија да скине гаће само што ми играмо у ЛШ. Судија је био веома лош са 2 грешке (како је већ и дисутовано на теми за суђење). Најгоре у целој овој причи је да су гамад с друге стране брда почели још више да уједају. У све се убацују и кометаришу, чак и Звездине евро утакмице. Поготово се ово тиче на оно њихово ђубре са "(б)весника" - као променили име ТВ Пакистан па да могу да слободно да серу по нама. Јели има ико да их "шутне" како керови луталице (дебеле) заслужују? То могу само играчи на следећем дербију у њиховом керећем тањиру.

Уметност је направити немогуће - могућим,  могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

септембар 15, 2019, 08:12:48 поподне
Одговор #30

Звездаш

• Moderator

• 2926
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #30 послато: септембар 15, 2019, 08:12:48 поподне »
За недељу дана они и ми излазимо на терен.
Они који су "пасторчад" и доводе Садика, Асана, Лазара Марковића, овог Израелца из ЦСКА.
Ми који док смо били пасторчад, доводили браћу Савиа и Кадуа из Зете, Обру Кобру из Мађарске, Леку Тонија из трећелигашког Земуна...
Они којима је држава платила да не изгубе лиценцу.
Ми који смо изгубили лиценцу док је на челу клуба био актуелни председник ФСС.
Они који су вртели барјак са Толетом док су крали. Пола управе им било на водећим функцијама у другим клубовима, Кули, Металцу...
Ми којима се врти барјак нека победи бољи. Који као нарикаче кукамо што је судија погрешио у нашу корист.
Они чији потпредседник, иначе уживалац малолетних дечака, нас цинкари УЕФИ.
Ми чији директор каже, јесте, није био пенал, зато нам треба ВАР.

Усраћу се јер полако текст почиње да ми личи на Ацу Стојановића, средом увече.

Све у свему. Цигани, не падајте под пропаганду оног педера са Правног и Јеховиног сведока Пантића. Немојте као сви Срби да имате кратко памћење. Сетите се кроз шта смо прошли да би играли ЛШ данас. Сетите се да смо пишали крв да добијемо Јавор, док су други играли пријатељске утакмице.
Милоје, волимо те, али нећеш бити икона док не растргнеш оне преко пута. Најбољи си, али ће увек стајати оно "али" због дербија. Имаш знање, квалитет на терену, нас да вам чувамо леђа. Јебите им матер!

септембар 17, 2019, 09:14:31 поподне
Одговор #31

Red Star Forever

• Administrator

• 4382
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #31 послато: септембар 17, 2019, 09:14:31 поподне »
Зведаш, бриљантан упис, све што сам икад помислио на задату тему, ти си написао у горњим редовима

септембар 22, 2019, 09:02:11 поподне
Одговор #32

Звездаш

• Moderator

• 2926
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #32 послато: септембар 22, 2019, 09:02:11 поподне »
Волим те Милоје, али пуши курац!
Кад би могли једног тренера да имамо за дерби, а другог за остало...
Ајде, као покушао је нешто да промени. И ајде као можда је био индирект на Милуну и није био фаул на Мустафи. Али јебем му матер, па ја бих случајно добио више дербија.
Разумем, фали Родић, па мора да игра онај Жандер. Али не мора Јованчић који је истриповао да је Инијеста, одмори га мало.
Сад стисните муда, крвав период је пред нама. Није смак света, али је последња опомена.

данас у 09:58:20 пре подне
Одговор #33

KizaLion

• Administrator

• 7635
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #33 послато: данас у 09:58:20 пре подне »
Нема шансе друже, ово је било очекивано, ми већ дуже време играмо овако. Издвојићу ти упис са РСБ форума који сам проследио брату Рођи пре неколико дана, а при мом повратку из Минхена:
http://redstarbelgrade.rs/forum/index.php?topic=11024.375

Љуба73:
Ali to je Bajern, ovo, ono....
Prvo, ovaj Bajern od onog Hejnkesovog od pre 3 -4 godine je slabiji upola, a od prosečnog istorijskog Bajerna jedno 30%, i to sam ih častio lepo...
Drugo, 3:0 nije objektivan rezultat, uravnotežen bi bio recimo 5:0, da nije ni mnogo ni malo shodno viđenoj igri...
Treće, aj neka je i Bajern, ali mi ovako isto izgledamo i protiv Kopenhagena, i protiv Young Boysa, i protiv Partizana, pitanje je samo koliko ko od protivnika ima kvaliteta da nas natovari ovako vazda nagužene i uredno lubricirane. Mi nemamo mere u bunkerštini, nama svi izgledaju veći nego što jesu, mi pred svakog kao da je Bajern, nama svako Bajern !?!
Četvrto, napredak u odnosu na PSG od prošle sezone je u tome što u PSGu igraju Neimar, Mbape, Di Maria i Kavani pa je teško očekivati da prođeš ispod 6, taman kako je sinoć bilo teško očekivati da prođeš ispod 3. Eto, napredovali smo tako što smo imali protivnika niže sposobnosti da nas natrpa, mi smo u celoj jednačini konstanta.
Peto, a vezano je usko za četvrto, sve se više nosim mišlju da najzaslužniji za renesansu rezultata (ne igre, samo rezulatata) kluba nije Milojević, nego Borjan sam. Stavite umesto njega - ne lošeg, evo prosečnog golmana, pa vidite gde bismo mi u stvari bili. I to da ne računam ONO protiv Krasnodara, ONO protiv Kopenhagena, ONO protiv Salcburga, ONO protiv Trnave, ONO protiv YB, samo ga računam u ovim utakmicama u Parizu, Liverpulu i Mihnenu: 20+ bi izbrojali rutinski, a čovek nas je maskirao do te mere da i ovde ljudi koji nemaju ništa protiv postavke igre. Eto, filozofija igre nam je odbrana pa smo primili samo 3. Pa da nema njega na golu mogli bi svi za uši pa da filozofiramo do 7 - 8, nego on unosi kakav takav mir u onu opštu paniku na terenu.
Šesto, a usko vezano za peto, suprotno uvreženom mišljenju, mi nismo ekipa koja ima filozofiju igre zasnovanu na čvrstoj odbrani. Nama se u petom minutu utakmice ili ranije raspada arhitektura formacije i izgledamo ili kao amorfna masa u kojoj svi nešto kao trče da bi stigli da uklizaju i blokiraju ili se pretvorimo u jednu liniju pred golmanom koja tvori živi zid koji se moli da protivnik pogodi u meso, promaši gol ili Borjan skine. Mi smo imali filozofiju igre zasnovanu na čvrstoj obrani samo prve Milojeve godine.
Ima sedmo, osmo... mrzi me.

Ova Liga šampiona nama ništa ne donosi. Pare se sisaju i prosleđuju centrali, standardni igrači poklanjaju, tržišno orijentisana uprava ne može da proda nijednog igrača, od kluba onakvog stava sa cenama za karte otklanjaju se i okreću mnogi davno zakleti u njega. Nikakav rejting mi ne osvajamo ovakvim nedostojnim partijama. Pobedili smo Liverpul odjeknulo je, svaka čast, ali svi imaju televizore, gledaju se sve utakmice, svi vide da smo zalutali na teren u svim ostalim. Zalutali gore nego neki BATEi, MAribori, Astane, Karabatci. Tešite se koliko hoćete, milimetar mi nismo napredovali.

Evo, sedmo, serem vam se u struku vašu svima redom, dovodite ova sumnjiva krila, bacate onolike pare, a igra vam Jovančić sredinu terena, a od čoveka sam i ja brži - a uzevši moje performanse u obzir ovo je uvreda igraču Zvezde za ban 3 meseca najmanje.... Bolje da ste Ivanića ostavili na krilu za iste pare umesto ovog La Pare (sve se bojim nedostatka njegovog sinoćnjeg učinka) a uložili u nekog koliko toliko krštenog centralnog veznog....
« Последња измена: данас у 10:00:19 пре подне KizaLion »

данас у 10:39:02 пре подне
Одговор #34

Red Star Forever

• Administrator

• 4382
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #34 послато: данас у 10:39:02 пре подне »
хммм... У неком ужем друштву већ дуже времена причам да је можда један од разлога недоласка публике на стадион управо та "ружна" игра нашег тима... ми ни против малих екипа не бриљирамо... Наравно да то није оправдање јер клуб игра европска такмичења трећу годину за редом, па како год да их игра срамота је не испратити и не наградити их у домаћем првенству... Али, ово је вероватно најразмаженија публика у Европи и најразмаженији навијачи свих времена... Каже ми другар, Реалови су још гори, али не могу да причам о нечему што нисам пратио...

Даље, атмосфера... Изгледа да нису Гардисти највећи проблем? А? Ах, да, ономад их прогласише за реметилачки фактор и до тог момента најбоље играче пребацише на клупу и продадоше за нула динара/евра обештећења... Па то нема нигде у читавом фудбалском свету... Такво опхођење према капитену, одузимање капитенске траке, без речи објашњења ширим масама, то је мало је рећи безобразлук... А није да су се и Савић и Стојковић вратили у сређену Звезду која је имала врхунске резултате... Не, вратили су се у Звезду која је довела Милоја за кога већи део људи није имао појма ни ко је ни шта да очекује од њега... Па су се десиле те квалификације где нисмо сјајно кренули и где су момци искрварили за сваки гол... Али уђосмо некако у ЛЕ, уз пуно среће и мало судијског слепила у Краснодару...

Летошња појачања? Ево тврдим и даље да су то играчи које не доносе неку претерану разлику на терену... Кањас? Ок, али имали смо домаћег играча истих ако не и бољих карактеристика, за исте паре, а то је Крстичић... Ла Парла, мало бржи и спретнији од Вукановића, али за сада ништа... Гарсија? Имамо таквих колико хоћеш, мали, брзи, помало и знају са лоптом... Ето тај Ранђеловић нпр. о коме се доста причало... Жандер је у офанзиви сигурно бољи од Родића и то је стварно појачање ако се гледа само тај сегмент игре, али је у одбрани рупетина само таква... Сви остали упали у сивило, чак и Марин који је несумњиво мајстор ове игре, промашује две шансе (у Минхену и синоћ) које је вероватно у 99% својих наступа претварао у гол...

Милоје... Хвала му на свему, али ево сада се по ко зна који пут потврђује правило да не треба продужавати уговор ако ниси 100% сигуран, ако се моли, куми, преговара, убеђује... Изгледа да му је много тешко да се пребаци у мод нападачког фудбала који морамо да играмо у нашој лиги из мода одбрамбеног који форсира у ЛШ... Иако мислим да то што форсира уз причу да ми једино тако можемо, то је свирање qрцу... Играје бре храбро, изгини на терену, па и ако примиш 5 комада, шта има везе... Овако свакако примиш 5 комада а играо си ко чкаПи... Мене плаши још нешто... Постоји ли тренер кога ми можемо реално да платимо а да нешто ваља? Да од њега можеш да очекујеш резултате, успехе, победе?

Синоћ ми рече другар, боље да смо изгубили од Инђије, другачији би био приступ, све би било другачије... Можда... Можда и после тог гола, да је признат, можда би ови кренули на све или ништа, па би из неке контре било још голова за нас... Али, два шута ка голу за 90 минута ми не дају за право да размишљам на тај начин... А и боље да се ово десило, да се мало преиспитају сви, погледају у очи, кажу шта не ваља, промени филозофија размишљања... Доста више тог дефанзивног приступа... Мада, знајући Милоја тешко да ће одустати... А бојим се и да га они који ће платити превисоке цене улазница за ЛШ и не отерају... Север неће сигурно, јер није терао ни Џају ни остале... То је посао за који су задужени неки други... 

данас у 08:11:24 поподне
Одговор #35

Eribo

• До краја Звезди верни!
  • **

• 396
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #35 послато: данас у 08:11:24 поподне »
Сада правити судове, резове итд не помаже ни у коме смислу. Желео бих да дам "решење" (знам звучи препотентно, као да ово нико није помислио  ;D тј. да сам ја открио топлу воду :D).

Оно што је очигледно је да су играчи у "каналу", тј. изгубили свако самопоуздање и веру у себе "да могу". Уз то треба додати да су их резултати "уљуљкали", у смислу, "ми иммао квалитет и због тога треба да побеђујемо". Када немаш САМОПОУЗДАЊЕ - реч коју је тако лако, а уједно, исто не могуће описати на адекватан начин (као реч ЉУБАВ).

Да би неко могао да реши било какав проблем, прво мора да буде искрен према себи и да онда тај проблем идентификује. То је ОНО; "Да се погледамо у очи". Значи, ако немаш самопоуздање, или ако ти је мало нарушено, а ти настављаш да пробајеш нешто што је на граници твојих тренутних могућности бити ћеш изложен већем ризику не успеха или грешака. То смо видели јучер много пута у многим ситуацијама током утакмице, а и у задњих неколико.
Свака нова грешка ти смањује самопоуздање и маргине ти постају све мање и мање, да на крају и једноставне ствари које су рађене "жмурећи" пре 10 месеци данас не пале како год да окренеш.

Шта радити у таким ситуацијама?
1. Као што горе наведох - "погледати се у очи", бити искрен и признати самом себи да ниси бољи него што ситуација показује.
2. Идентификуј где је била граница твојих могућности када је све ишло k'о по "лоју", геде је сада.
3. Када извршиш задатак под "2", окрећеш се базичним стварима које су у зони твојих садашњих могућности.

-->У фудбалу су то 3 ствари, 1) хтење да се поправиш се тј. усавршиш, 2) да "изгинеш" физички на сваком тренингу и утакмици. Пошто, трка и жеља не овисе о САМОПОУЗДАЊУ. 3) Да не тражиш грешке у другима (тимске колеге) већ само и искључиво самом себи.

4. Морају сви да се "збију" и да раде ЈЕДАН ЗА ДРУГОГА и да се врате "на земљу" без принудног слетања, док још има времена.
5. Базом, тј. оним с чиме имаш веће шансе за успех, у свакој ситуацији у току утакмице ће да им постепено врати самопоуздање, и самим тиме да помери границе "шта и колико можемо".