Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

КК Црвена Звезда 2013/2014

април 03, 2014, 01:47:36 пре подне
Одговор #260

KizaLion

• Administrator

• 7651
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
Одг: КК Црвена Звезда 2013/2014
« Одговор #260 послато: април 03, 2014, 01:47:36 пре подне »
http://www.kls.rs/raspored.php

Изашао распоред суперлиге. Интересантно да Мега игра своје утакмице у Хали Спортова, а не у Смедереву, обзиром да тако налажу правила Јадранске. Прве две утакмие смо домаћини а онда 15.4. гостујемо Меги
ВУЧИЋУ, ПЕДЕРУ, ИЗДАО СИ СРБИЈУ!

април 04, 2014, 08:20:53 поподне
Одговор #261

Red Star Forever

• Administrator

• 4396
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #261 послато: април 04, 2014, 08:20:53 поподне »
Слагаћу ако не кажем да су и мене нервирали појединци током ове сезоне, слагаћу ако не кажем да сам у почетку пожелео Радоњићу бар 10 пута да видим леђа, слагаћу... Али јавно сам давао подршку и играчима и тренеру и веровао да само стрпљивим и преданим радом са њихове стране а безусловном подршком са наше, могу доћи резултати...

Иако је још увек далеко крај сезоне, за мене је велики успех улазак у 4 у Улеб купу... Шта год да ураде у Казању, мене су утакмицом у Арени, како овом, тако и оном против Украјинаца убедили да могу и умеју пуно и да тек треба да очекујемо добре ствари од КК... Реално, ових +11 нико није очекивао, тако да им је што се мене тиче тамо све дозвољено...

У АБА лиги морамо због Евро лиге да остваримо бар још једну победу, а у финалу ми је реално свеједно... Због престижа и евентуално онога што се пише и памти не би било лоше да се окитимо и тим нама омраженим трофејом...

Српска лига је нажалост обесмишљена, али због силних година у којима су се неки шетали овом лигом, највећи успех за мене би било освајање трофеја и прекид доминације дебеле свиње која је дојадила више и Богу и народу...

Елем, хтедох рећи, где сте бре пљувачи? Кизо?  :P
Слабо се пише кад смо добри, није то само у баскету, тако је и за фудбал и за остале спортове... Ал кад треба да пљунемо, ту смо први  ::)
Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера!

април 09, 2014, 08:50:56 поподне
Одговор #262

Гале Делија

• До краја Звезди верни!
  • **

• 324
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #262 послато: април 09, 2014, 08:50:56 поподне »
Некад бол, никад страх, некад мук.....
Слагао би ако би рекао да нисам љут,јер пропустили смо историјску шансу да у Арени одлучујемо о титули првака Европе,а таква шанса тешко да ће нам се скоро поновити.Ипак треба бити реалан,треба све сагледати са дистанце и рећи да је и ово огроман успех.Да обезбеде Евролигу и следеће сезоне и да освоје нашу лигу после 17 година и за мене ће ово бити савршена сезона. Захваљујући баскету ове сезоне доживели смо неке јако лепе тренутке( Будивљеник,Уникс у Арени, пао,макаби у Пиониру)  хвала им на томе.Пре 2 године скоро да нисмо ни постојали,урађена је комплетна реорганизација клуба и на добром смо путу опоравка.Титула првака државе би само дошла као награда за све урађено у последњих 2 године. Треба бити захвалан играчима они су до сад показали својој борбеношћу,понашањем и игром да заслужују да се боре за те боје две и само храбро наредних 2 месеца!Немамо чега да се стидимо,али остаће недосањан сан финале у арени.

април 09, 2014, 09:01:35 поподне
Одговор #263

Звездаш

• Moderator

• 2940
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #263 послато: април 09, 2014, 09:01:35 поподне »
Једноставно нас добила квалитетнија и искуснија екипа.
Још после првог меча се знало да нам +11 ништа не гарантује, јер ови праше кући.
Они имају неколико играча који су играли за евролигашке екипе, узимали евролигу, јака првенства. Код нас осим Рашка не знам дал је неко узео више од купа. И то искуство уз нашу кратку ротацију је пресудило. Раденовић ћопао, Рашко се повредио на самом почетку и јебига, више није могло.

Позитивна ствар из вечерашњег меча је повратак Луке Митровића, фалила нам је често та енергија.

април 09, 2014, 09:08:01 поподне
Одговор #264

KizaLion

• Administrator

• 7651
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #264 послато: април 09, 2014, 09:08:01 поподне »
Да не спомињемо како Јака, Нелсон и Рашко промашују зицере.. Бобија одлично крене прва четвртина, тад имамо и вођство, али Рашко мора да "одради" своју минутажу. Изем ти таквог тренера. Направи 3-4 срања у нападу заредом и Радоња га још држи у игри. Иду акције на њега а он срља и срља. Прилично смо танки на тој петој позицији, док са Митровићем можемо нешто да очекујемо.

Мени је и даље нејасан Нелсон, опет исти зицер као против Макабија у финалу.. не знам за шта су они плаћени

април 09, 2014, 09:19:52 поподне
Одговор #265

Звездаш

• Moderator

• 2940
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #265 послато: април 09, 2014, 09:19:52 поподне »
Јел си свестан Кизо против кога смо играли?
Да тамо игра један играч Лејкерса. Да имају два кошаркаша која су са Грчком репрезентацијом узимали злато. Да су та двојица наступала за ЦСКА, ПАО, имају у својој биографији освајање Евролиге.
Да имају и кошаркаше који су наступали за Барсу, Монтепаски, ЦСКА, Макаби...

И сад ти очекујеш да Рашко, Јака и Нелсон доминирају поред таквих играча. Мало нереално, пошто ми немамо кошаркаше са озбиљном кошаркашком биографијом, немамо кошаркаше који имају озбиљне трофеје иза себе.

Баш бих волео да чујем којим би то центарским паром био задовољан, пошто овај по теби не ваља. А најбољи је у окружењу.
« Последња измена: април 09, 2014, 09:24:31 поподне Звездаш »

април 09, 2014, 09:53:55 поподне
Одговор #266

KizaLion

• Administrator

• 7651
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #266 послато: април 09, 2014, 09:53:55 поподне »
Сурова реалност је да ово што ми имамо, ову двојицу, можемо да користимо само за домаће оквире. Док за европу, немају шта да траже. Против било ког тима осим Лијетувоса који ни нема петицу

Човић се зајебао прошле године кад је спрцо велику кинту за типичног баскеташа Шилба, најбољег стрелца еврокупа тада, уз то што ни не игра одбрану. Могао је центра довести.

Што се тиче Бобија, нек ме само људи поштеде тога како он има снаге само на кратко, кад то није тачно. Прошле године у Меги је играо увек 30+ минута

Сад имамо гомилу играча на четворци (Митровић, Тадија, Раденовић, Тејић), један отпада. логично је за следећу сезону буду отпуштени Симоновић, Рашко, Раденовић и евентуално Лазић, и да буде доведена квалитетна тројка, и петица наравно

Џаба евролига ако ћемо да се брукамо..

април 09, 2014, 11:10:13 поподне
Одговор #267

Звездаш

• Moderator

• 2940
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #267 послато: април 09, 2014, 11:10:13 поподне »
Сурова реалност је "колико пара толико музике".

У ком такмичењу је Боби играо 30+ минута? Евролиги, Еврокупу или у КЛС?

Заборављаш да сто година нисмо узели домаћу лигу, да никад нисмо узели јадранску, а очекујеш не знам какав тим и центре. Полако, све иде постепено, не може ништа на силу.
Нама је ова прва Евролига после ко зна колико година, где смо били далеко од брукања + смо стигли до 1/2 финала Еврокупа који је никад јачи, јер су се у њега пласирале и тимови из Евролиге. То је озбиљан резултат, само смо ми незахвални као народ.

Човић се није зајебао кад је довео Шилба, зајебали смо се кад нисмо нашли адекватну замену. Али опет имамо озбиљан тим за наше оквире и финансије. Ми немамо као Уникс 15 милиона да спрцамо на тим, а опет смо се кидали са њима до самог краја. И нанели им један од 3 пораза за целу сезону.
« Последња измена: април 09, 2014, 11:12:09 поподне Звездаш »

април 10, 2014, 02:17:22 поподне
Одговор #268

Red Star Forever

• Administrator

• 4396
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #268 послато: април 10, 2014, 02:17:22 поподне »
Колико год да сам синоћ био љут, далеко од тога да сам незадовољан... Глупо је да се понављам и да кажем где смо били пре пар сезона, а где сад... Ипак, жао ми је због пропуштене прилике, поготово што смо видели да сви ти скупо плаћени белосветски играчи нису ништа сензационално бољи од наших... Реално... Е сад, нијансе су у питању и те нијансе + искуство играња великих утакмица дају велику предност ономе ко то поседује...

За синоћњу представу један велики аплауз заслужује Марјановић и штета што нема снаге за већу минутажу, у нападу их је разбуцао, у одбрани се види да касни и не може да постигне све, али зато не смеју остала четворица да дозволе да он мора да изађе ниско или да касни у блокадама и сл. Његово место је испод коша и мора да брани сваки покушај полагања, шута са два метра и сл... Сложићу се да је безвезе форсиран Катић који је играо са једном ногом и то јако лоше, за разлику од Раденовића који је са једном ногом био врло добар... Некоме то буде мотив више па буде још бољи, а некоме просто смета и не може да пружи максимум... Ту замерам Радоњићу јер очигледно није довољно упознао своје играче, Катић повређен пружа минимум!

Остале не бих нешто посебно хвалио или кудио... Лазић је промашио пар шутева које никад не маши, он је за мене до сада био неко коме би поверио и последњи напад јер је показивао сигурност у гомили ситуација у којима се од њега ништа не очекује... Симоновић је показао са пар везаних тројки да није само играч за мале утакмице, Лука Митровић је одиграо своју ролу као да никад није био повређен... Нелсон и Ђенка солидни али опет у неким ситуацијама кад треба да преломе, они преломе али не у нашу корист  :(

Све у свему, сви су показали оно што већ знамо, нико није одиграо толико моћно и довољно добро да искусну и скупу екипу Уникса доведе у незавидан положај... А није да није било прилике и шансе за то... Само мало више храбрости и одлучности је фалило... Опомена за изазове који тек следе...

Дакле, главе горе и сви заједно идемо у нове победе...
Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера!

април 10, 2014, 06:26:04 поподне
Одговор #269

CEBEP

• Зборничар
  • *

• 1892
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #269 послато: април 10, 2014, 06:26:04 поподне »
Лично сам поносан на кошаркаше и на све што су направили. Треба и знати како изгубити а они од почетка ове сезоне нису осрамотили ни клуб ни навијаче. Тачно је да се можда могло више али то увек може да се закључи после сваког такмичења. Сада у напад на домаће трофеје...
Када би Брус Ли, играо за Звезду,
Маракана била би, у змајевом гнезду...

април 10, 2014, 11:39:33 поподне
Одговор #270

Darko

• До краја Звезди верни!
  • **

• Звездин Фанатик

• 719
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #270 послато: април 10, 2014, 11:39:33 поподне »
Не треба кривити момке и Дејана, сигурно је да је њима највише жао због испадања ... Ово је ипак, на крају крајева, наш највећи европски резлутат још од 1998 , и оног чувеног финала КрК против Меш Вероне. Хвала им на свим спектаклима који су нам приредили ове сезоне у Европи. Неке од Европских мечева (Локомотива Кубан , Пао , Ритас, Макаби ) , Билбао, Будивелник Киев, Уникс ... остаће ми заувек урезани у сећању по атмосфери која је владала на овим мечевима ! Растемо као клуб и то је више него јасно. Нека се повређени опораве и идемо даље - у нове победе и титуле !

април 17, 2014, 09:06:49 поподне
Одговор #271

CEBEP

• Зборничар
  • *

• 1892
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #271 послато: април 17, 2014, 09:06:49 поподне »
А јел’ знате да је првенство Србије на којем игра КК већ увелико у јеку? А јел’ знате да Звезда има стопроцентни учинак и да је већ победила 3 утакмице у тој лиги? Баш ме чуди што нема никаквих коментара у вези тога мада за мало да заборавим да се чека први пораз (ако га уопште буде било) па да ова тема добије на наглој популарности и да почне општа пљувачина по старом добром опробаном рецепту у вези КК... (част изузецима)

април 17, 2014, 11:49:50 поподне
Одговор #272

KizaLion

• Administrator

• 7651
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #272 послато: април 17, 2014, 11:49:50 поподне »

Eво и слика са јучерашње утакмице у Хали Спортова. Види се кад нема Катића, како Боби много боље игра, најбољи нам је играч био. Да је форсирао Бобија у Казању, сад би већ играли у финалу

април 20, 2014, 05:00:26 поподне
Одговор #273

CEBEP

• Зборничар
  • *

• 1892
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #273 послато: април 20, 2014, 05:00:26 поподне »
Јуче је рашрафљен Раднички са 20 разлике и то без Катића и Раденовића. У четвртак је вероватно утакмица сезоне против Цедевите....

април 20, 2014, 08:03:57 поподне
Одговор #274

Џукац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 1055
    Поруке

• Нешто магично...

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #274 послато: април 20, 2014, 08:03:57 поподне »
Да, буквално све стаје у то полуфинале. Обојица центара би требали да буду спремни, тако да ћемо бити у пуном саставу. Мислим да смо квалитетнија екипа од Цедевите и најквалитетнија у такмичењу уопште, међутим, то треба показати на паркету. Само да се играчи не укоче, као нпр прошле године против Радничког у Лакташима, једва добисмо. У све веће и битније утакмице улазимо са неким грчем од почетка, па се кобељамо и у већини случајева преокрећемо резултат. Волео бих у овој утакмици да сабијемо противника од почетка, да се разлика направи што пре, како би се ушло у мирнију завршницу. Ово у домаћој лиги су били тренинзи, иако противници нису били наивни, али полуфинале је нешто друго. Свом снагом до финала!
Jeдна је Србија!

април 21, 2014, 01:02:01 пре подне
Одговор #275

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #275 послато: април 21, 2014, 01:02:01 пре подне »
Јел ја који не пратим кошарку треба вас експерте да учим да не играмо са Цедевитом, него са Цибоном?  ;D

април 21, 2014, 03:39:16 пре подне
Одговор #276

CEBEP

• Зборничар
  • *

• 1892
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #276 послато: април 21, 2014, 03:39:16 пре подне »
Јел ја који не пратим кошарку треба вас експерте да учим да не играмо са Цедевитом, него са Цибоном?  ;D

У јеботе лапсус. Пишем Цедевита а у глави ми Цибона  ;D
На крају крајева, исто срање.....  ;)

април 21, 2014, 11:19:22 пре подне
Одговор #277

KizaLion

• Administrator

• 7651
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #277 послато: април 21, 2014, 11:19:22 пре подне »
Јесте исто срање ал другачије паковање. Цедевита има пара, има да гризу против сточара, велика је кинта у игри.

Цибона ће скинути гаће, Шарић им одлази, штрајк, немају шта да једу. Није реално да нас добију (ко ми у Казању, превелика кинта у игри уложена од Руса)

април 21, 2014, 06:19:24 поподне
Одговор #278

CEBEP

• Зборничар
  • *

• 1892
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #278 послато: април 21, 2014, 06:19:24 поподне »
Јесте исто срање ал другачије паковање. Цедевита има пара, има да гризу против сточара, велика је кинта у игри.

Цибона ће скинути гаће, Шарић им одлази, штрајк, немају шта да једу. Није реално да нас добију (ко ми у Казању, превелика кинта у игри уложена од Руса)

Не бих ја баш на такав начин размишљао а још мање приступио утакмици. Чињеница је да је Цедевита много јача од Цибоне али Звезда треба да их по могућству рашрафи у прве две четвртине и да их психолошки убије још на почетку утакмице тако да им не падне на памет да помисле да могу да се врате у меч. Стока ме не занима осим пред дерби...

април 24, 2014, 10:08:55 поподне
Одговор #279

100%anti crnobeli

• До краја Звезди верни!
  • **

• 509
    Поруке

• Mикипедија

• MSN гласник - pravnik83@hotmail.com

• Погледај профил
« Одговор #279 послато: април 24, 2014, 10:08:55 поподне »
Можда је Пијанац после свега био у праву када је КК у питању  >:(
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!