Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

ФК Црвена звезда - 2013/14

мај 31, 2013, 12:53:43 поподне
Прочитано 105195 пута

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
ФК Црвена звезда - 2013/14
« послато: мај 31, 2013, 12:53:43 поподне »
У не баш најбољем расположењу отварам тему посвећену новој фудбалској сезони. УЕФА нам је дала рок до поноћи да измиримо све обавезе да себи обезбедимо лиценцу. Тамо негде после поноћи ћемо и дефинитивно знати да ли Црвена звезда игра Европу.

http://www.redstarbelgrade.info/fudbal-srb-2/stampa/3980-uefa-cekamo-vas-do-ponoci1.html

мај 31, 2013, 07:17:47 поподне
Одговор #1

Сале90

• До краја Звезди верни!
  • **

• 463
    Поруке

• ЗВЕЗДА СРБИЈА КОСОВО МЕТОХИЈА

• Погледај профил
Одг: ФК Црвена звезда - 2013/14
« Одговор #1 послато: мај 31, 2013, 07:17:47 поподне »

јун 03, 2013, 11:45:11 поподне
Одговор #2

Звездаш

• Moderator

• 2916
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #2 послато: јун 03, 2013, 11:45:11 поподне »
http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/234276/Upravni-odbor-Zvezde-pet-sati-zasedao-nikakvu-odluku-nije-doneo

Настављамо да будемо спрдња од клуба. Из авиона се види да се у клубу нешто не штима, да има проблема и у међуљудским односима, али су очигледно неспособни да секу.

јун 04, 2013, 12:10:31 пре подне
Одговор #3

Војник_севера

• До краја Звезди верни!
  • **

• 198
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #3 послато: јун 04, 2013, 12:10:31 пре подне »
Помаже бог браћо,

нама Србима непријатељи не требају,сами ћемо међусобно да се поубијамо.Место да се уразумимо,ми настављамо по старом.Сада када су пркатично кључни моменти за клуб,ми се гложимо,свађамо и на крају тамо негде с почетка августа ће бити пропала сезона.

Оставимо по страни Лукића,Весића,конобара,Топлицу и друге.Били су прошли су....Ја просто за ових 6 месеци сем установљења износа дуга нисам видео неки помак.

У сваком случају "Игра престола" у ФК Црвена Звезда се наставља...

јун 04, 2013, 09:10:49 пре подне
Одговор #4

Red Star Forever

• Administrator

• 4372
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #4 послато: јун 04, 2013, 09:10:49 пре подне »
Сада када су пркатично кључни моменти за клуб,ми се гложимо,свађамо и на крају тамо негде с почетка августа ће бити пропала сезона.

Ово треба сви да запамтимо, па кад будемо поново причали на тему шта и како даље да се подсетимо овог периода! Мора да се пресече под хитно! Стојадиновић се није показао, тј. показао је да није радио за џабе и у корист Звезде, већ у своју корист, доводећи играче који нам нису потребни и који су уназадили младе и талнетоване играче којима он није менаџер... Дакле, јасно као дан, марш из Звезде! Што се тиче тренера, без обзира што га је довео СД, опет да покаже како само он зна ко може да ради одређене послове у Звезди, њега би можда и задржао, али уз смањење плате, једноставно нема услова и пара за више... Па ако му се свиђа ок, ако не, за те паре има у најмању руку истог квалитета као и он... 
Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера!

јун 04, 2013, 09:54:07 пре подне
Одговор #5

V O J V O D A

• До краја Звезди верни!
  • **

• 90
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #5 послато: јун 04, 2013, 09:54:07 пре подне »
Чекај !
 Када сам ја галамио током зимског прелазног рока, зашто смо довели нападача и задњег везног (Дауда,Гаридо) када смо на тим позицијама покривени и то младим играчима које треба форсирати (Мудрински, Касалица, Ожеговић,Михајловић ,Мијаиловић)  , да непотребно  гомиламо играче на неким позицијама и да за све неће бити места да у пролећном делу сезоне (15 утакмица)  играју, а да на месту штопера ( централни бек) после одстрањивања из екипе Јовановића и Максимовића немамо играче и да нам ту требају појачања , говорили сте да је све уреду, да ми реално немамо вишак играча,да  уз ротацију и неизбежне повреде игрће сви.
Које су последице .
-Мудрински изгубљен јер је преседео на клупи због Дауде ( Дауда јесте  донео својим головима на неким утакмицама бодове али на крају титулу нисмо узели и опет је иста бодовна разлика од -11 остала , значи ништа, а питање да ли можемо да га задржимо и колико дуго)
-Ожеговић из истог разлога  (Дауда) није  имао места , а најбољи стрелац на зимским припремама Михајловић револтиран што се и не помишља на њега прави проблем на тренингу ( не причајте ми како је он сувише зелен да се буса што није добио прилику у првом тиму , јер заборављамо брзо колико остали немају појма а опет  играју, и свако од вас би тако одлепио)
-Мијаиловић преседео на клупи због Гарида
- Уз Спајића (кога више немамо) , цело пролеће другог централног бека глуме леви бек Петковић, десни бекови Микић и Пантић, и на крају из тотално неразумљивих разлога Максимовић >:(

РАСПАДАМО СЕ !!!

јун 04, 2013, 10:54:41 пре подне
Одговор #6

Антигва и Барбуда

• Зборничар
  • *

• 693
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #6 послато: јун 04, 2013, 10:54:41 пре подне »
Човић: Имамо много проблема, Стојадиновић остаје

БЕОГРАД, 3. јуна 2013. (Бета) - Потпредседник Црвене звезде Небојша Човић рекао је да Управни одбор тог клуба није у понедељак увече расправљао о поверењу у спортског директора јер, како је казао, тај фудбалски клуб има много других проблема, због чега је седница на стадиону у Београду трајала неколико сати.

"Није било ни речи о поверењу у спортског директора, он остаје на функцији. Имамо толико других проблема... Цело вече причамо о томе шта и како даље. Финансије не радимо на дуже од седам дана јер не знам шта све може да дође из прошлости. Средили смо лиценцу 'за длаку', али опет - имамо контролу (УЕФА) 30. јуна и у том делу не смемо да се брукамо", рекао је Човић новинарима пред поноћ испред стадиона Црвене звезде.

Фудбалска јавност нагађала је протеклих дана да ће се на седници УО расправљати о поверењу у спортског директора Зорана Стојадиновића, али је Човић казао да су финансије и даље прва брига.

Сам Стојадиновић је новинарима, пре било каквог питања рекао: "Шта год каже потпредседник (Човић), ја се слажем с њим".

http://www.beta.rs/?tip=article&kategorija=sport&ida=2894792&id=&ime=

јун 04, 2013, 11:05:28 пре подне
Одговор #7

Red Star Forever

• Administrator

• 4372
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #7 послато: јун 04, 2013, 11:05:28 пре подне »
Не сећам се да је било ко био толико равнодушан и говорио да ће баш све бити у реду... Свима је било јасно да нам фале играчи на поменутим позицијама, а да ови доведени и нису преко потребни... Нико није знао квалитете доведених, реално и један и други су солидно одиграли, Гаридо до дербија без грешке, па и на самом дербију, али он није играч који доноси превагу, није неопходан, на крају крајева човек играо на позајмици код нас... Тотално безвезе...

А те таленте које смо наводно сјебали... Први сам за то да им је много више требало дати шансу, али од побројаних, већ сам 100х о томе писао, ниједан сем евентуално Мићка не зна основе фудбалске игре, а то су пријем, пас, шут, кретање без лопте... Ко ми докаже да је другачије, има пиво... Проблем се решава тако што се доводе играчи који су за две класе бољи, а не они који су слични побројанима, евентуално за нијансу бољи... Е зато је Стојадиновић заслужио да оде!

Играчки, ако се неке ствари промене, а то је долазак СД који ће радити за плату и за интересе Звезде, а не за свој џеп, гарантујем да ћемо имати бољи тим, макар без свих овогодишњих "звезда"... Тако да смо далеко од тога да се распадамо... Распали смо се, прошли смо ту фазу... Сад смо у фази састављања  ;)
« Последња измена: јун 04, 2013, 11:07:07 пре подне Red Star Forever »
Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера!

јун 04, 2013, 02:11:12 поподне
Одговор #8

ЈеленаРС

• Гост
« Одговор #8 послато: јун 04, 2013, 02:11:12 поподне »
Пума нови спонзор

http://www.crvenazvezdafk.com/vesti/najvaznije/7398/Puma%2C+i+zvanično.html

ваљда неће бити скроз уски педерски дресови,карактеристични за Пуму(http://www.selectism.com/news/wp-content/uploads/2011/11/puma-2012-africa-kits-1.jpg)

јун 04, 2013, 02:29:39 поподне
Одговор #9

Звездаш

• Moderator

• 2916
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #9 послато: јун 04, 2013, 02:29:39 поподне »
Младеновићу би и овај уски био широк  ;D А Мудринском гузица не би могла да стане.
Ти уски су планирани за африканце, нису за наше.

Наши могу да добију нешто на фазон Дортмунда, Њукасла...

јун 04, 2013, 03:40:17 поподне
Одговор #10

100%anti crnobeli

• До краја Звезди верни!
  • **

• 507
    Поруке

• Mикипедија

• MSN гласник - pravnik83@hotmail.com

• Погледај профил
« Одговор #10 послато: јун 04, 2013, 03:40:17 поподне »
Док критиковање Стојадиновића због довођења Гарида на уштруб Мићка могу да разумем, с обзиром да су обојица добри у дефанзиви и куртони у офанзиви, дотле критиковање довођења Дауде заиста не разумем, поготово критиковање на уштруб Мудринског, једног осведеченог ЈСЛ дрвета. Људи који стављају знак једнакости између Дауде и Мудринског или чак овог другог сматрају бољим треба да се запитају да ли се у фудбал уопште разумеју!!!
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

јун 04, 2013, 04:52:52 поподне
Одговор #11

Звездаш

• Moderator

• 2916
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #11 послато: јун 04, 2013, 04:52:52 поподне »
Где је неко написао да је Мудрински бољи.
У овом случају је проблем гомилање играча на тој позицији, док нам на другим фале играчи. Ако је одлучено да дође Дауда, Мудринског смо морали да продамо у том тренутку као најбољег стрелца лиге.
Или да га исфорсирамо још једну полусезону да набије статистику па да га продамо.
Да смо ми играли са два шпица то би била друга прича, али пошто играмо са једним, направили смо претерану гужву, која нас је коштала новца.

јун 04, 2013, 05:38:33 поподне
Одговор #12

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #12 послато: јун 04, 2013, 05:38:33 поподне »
Ја тврдим да је Мудрински био кадар да да два гола Кули, један Крагујевцу и један Смедереву. А то је уједно и голгетерски биланс црнца који је задужио број 9 и на себе узео одговорност да ће да даје голове.

Спортски директор поред спортског мора добро да процени и финансијски моменат. А ту је Стојадиновић доживео дебакл. Ако је неко дрво, на 13 голова тог дрва на јесен, требало га је пустити да игра пролеће, а он би са 4-5 евентуалних голова постигао сасвим солидну цену. Овако је он склоњен у страну и сад не може за њега да се узме жута банка.

А није планиран нападач да буде доведен, већ је доведен у минут до 12 као дај шта даш варијанта. И што је најгоре од будућег трансфера црнца, велико је питање који ће клуб имати профит, јер и Стојадин мора да стави себи нешто у џеп.

Е то је наш СД који је јуче преживео још једну седницу УО-а! Чекамо следећи понедељак...

јун 04, 2013, 08:38:50 поподне
Одговор #13

mauzer

• До краја Звезди верни!
  • **

• 173
    Поруке

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #13 послато: јун 04, 2013, 08:38:50 поподне »
Стојадиновић је довео 2 играача Дауду солидан и гаридо нажалост најбољи код нас на тој позицији јер је Мићко кренуо као бек па наставио да крпи рупе па најодговорнија позиција у одбрани не иде то тако Будимосрећни ако га РП одведе
Нама треба тим а не крило игра бека бек халфа нема скока У крајњој линији није проблем никог променити а ли пре Стојадиновића радио је Аџић а једини озбиљан тренер је птишао у Кину

јун 04, 2013, 08:55:28 поподне
Одговор #14

100%anti crnobeli

• До краја Звезди верни!
  • **

• 507
    Поруке

• Mикипедија

• Погледај профил
« Одговор #14 послато: јун 04, 2013, 08:55:28 поподне »
Ја тврдим да је Мудрински био кадар да да два гола Кули, један Крагујевцу и један Смедереву. А то је уједно и голгетерски биланс црнца који је задужио број 9 и на себе узео одговорност да ће да даје голове.

Спортски директор поред спортског мора добро да процени и финансијски моменат. А ту је Стојадиновић доживео дебакл. Ако је неко дрво, на 13 голова тог дрва на јесен, требало га је пустити да игра пролеће, а он би са 4-5 евентуалних голова постигао сасвим солидну цену. Овако је он склоњен у страну и сад не може за њега да се узме жута банка.

А није планиран нападач да буде доведен, већ је доведен у минут до 12 као дај шта даш варијанта. И што је најгоре од будућег трансфера црнца, велико је питање који ће клуб имати профит, јер и Стојадин мора да стави себи нешто у џеп.

Е то је наш СД који је јуче преживео још једну седницу УО-а! Чекамо следећи понедељак...

Имао је и Калуђеровић светлу јесен у првој полусезони па је после показао своје право лице - дрво. Играо је и Мудрински почетком пролећа све док је онај демагог био тренер Звезде па није могао вола да убоде, против Рада нпр. је немогуће промашивао. Мудрински је спор, нема технику, нема шут, док је Дауда јак к'о бик (на дербију је једини код нас добијао ваздушне дуеле), има солидну брзину (сети се како је са наше половине претрчао ону двојицу из Спартака), има технику, има добар шут из даљине (сети се оне пречке). Уз пристојан везни ред и редовно плаћање он ће постати машина, а Мудрински ће и даље остати играч за Јагодину, Хајдук Кулу и сличне клубове.

Да је Мудрински требало да буде продат зимус требало је (у ствари он, као ни Милијаш није требало ни да буде довођен - хвала великом демагогу звездашу Јанкели на томе), али то и даље не мења на ствари да је довођење Дауде добар потез, а све ове играче које сте навели на његовој позицији којима он наводно заузима место, уз дужно поштовање оних који тек треба да се докажу ( нпр. Михајловић и Ожеговић) могу само копачке да му чисте.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

јун 05, 2013, 12:22:16 пре подне
Одговор #15

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #15 послато: јун 05, 2013, 12:22:16 пре подне »
Од голгетера се очекују голови! А не да му ја памтим пречке, ваздушне дуеле и како је вукао двојицу бизгова из Спартака од центра на леђима. А 4 гола би ти дали сви горе набројани нападачи, као и Касалица, Асамоа и Милуновић да су играли цело пролеће као најистуренији испред противничког гола.

Мени нису толико битна имена свих ових играча, ни квалитети, а приближно су исти, колико промашаји СД-а. Неуспех у довођењу свих оних играча које је спомињао у току прелазног рока је покрио финансијским проблемима. То би било коректно да пре уласка у клуб није изјавио да је за довођење квалитетног појачања много битнији нос да се нађе играч, него финансијски моменат. А Дауду је довео у последњи час да, иако нам нападач поред 6-7 имена који фигурирају за ту позицију није био ни најмање потребан, да му прелазни рок не би остао само на Гариду. Тог дана да је нашао голмана, он би голмана и довео.

јун 05, 2013, 12:36:15 поподне
Одговор #16

Најтмер

• До краја Звезди верни!
  • **

• Ноћна мора

• 303
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #16 послато: јун 05, 2013, 12:36:15 поподне »
Слажем се да Стојадиновић треба да оде иако немам идеју ко би то могао да ради. Јбг, слажем се и са тим да је Дауда бољи нападач од свих које имамо. Ништа посебно али тренутно наш најбољи. А као и сваки странац, док је добијао кинту давао је голове и играо, чим је престала исплата, почео да додаје противничким голманима. А супер би било да нам је то једини проблем.

јун 05, 2013, 02:56:55 поподне
Одговор #17

Звездаш

• Moderator

• 2916
    Поруке

• Погледај профил

јун 05, 2013, 04:40:15 поподне
Одговор #18

100%anti crnobeli

• До краја Звезди верни!
  • **

• 507
    Поруке

• Mикипедија

• Погледај профил
« Одговор #18 послато: јун 05, 2013, 04:40:15 поподне »
Да, да, сигурно је то резултат искључиво Стојадиновићевог рада.  :o

Пијанац, наравно да се очекују голови, али си према Дауди из неког разлога престрог, иако знам да ни сам не верујеш у пола од тога што опричаш о њему  ;D. Што се мене тиче, он је показао потенцијал и уз правилан рад и пристојан тим и нормалну управу, убеђен сам да ће показати много. Сад на страну што све побрајано, с обзиром на тренутну ситуацију делује као научна фантастика.
У крајњој линији ако не код нас, код других хоће (ко је рекао Баркос).

С друге стране, Мудрински је био и остаће ЈСЛ дрво и може да успе само у неким клубовима без амбиција типа Хајдук Кула, Јагодина и слично или у неким азербејџанско-казахстанским лигама. Мада и тамо тешко, с обзиром да су они кренули силне паре да улажу фудбал.

јун 05, 2013, 04:45:36 поподне
Одговор #19

Eribo

• До краја Звезди верни!
  • **

• 390
    Поруке

• Небо је плаво, а Звезда црвена !!!

• Погледај профил
« Одговор #19 послато: јун 05, 2013, 04:45:36 поподне »
Што се тиче раскида уговора, само ме занима који ће нам од њих стварно сасути сол у рану преласком на другу страну брда ?!
Уметност је направити немогуће - могућим,  могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !