Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

ФК Црвена звезда - 2013/14

јун 12, 2014, 09:53:32 пре подне
Одговор #800

ORTHODOX.NS

• До краја Звезди верни!
  • **

• 148
    Поруке

• Погледај профил
Одг: ФК Црвена звезда - 2013/14
« Одговор #800 послато: јун 12, 2014, 09:53:32 пре подне »
Све отерати комплетну управу. Преваранти одвратни, уништили клуб ако нас стигне све оно што се спрема ми наредну титулу нећемо видети 10 година. Само знају да причају празне приче све као неки волонтери а уствари сви теки кеш узимају од и овако уништеног клуба. Иде ми на курац Џајић са својим Бари ће увек постојати што се то стално сомиње нормално да ће постојати. Кад год нешто крене наопако спомене Бари мука ми је више од тога. СВИ НАПОЉЕ ЉИГАВИ  ПРЕВАРАНТИ. Треба законом забранити политичаре и страначке вуцибатине у управама клубова и спорту уопште. а оног весића лукића и остале јајаре похапсити шљам обичан.
НИСУ НАС СЛОМИЛЕ ОВЕ ТЕШКЕ ГОДИНЕ ЈОШ НАС САДА ИМА ВИШЕ ЗБОГ ТЕБЕ...

јун 12, 2014, 01:41:36 поподне
Одговор #801

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #801 послато: јун 12, 2014, 01:41:36 поподне »
Само брата СЕВЕР-а да исправим у вези једне техникалије. Не мора обавезно да значи да ће Партизан играти квалификације за ЛШ уместо нас. Ми жалбу имамо форе да уложимо до 16. 06. а жреб за прво и друго коло је 23. 06. Пошто ми жалбу не улажемо евидентно јер се надамо да ће бити усвојена, већ да комшији цркне крава, реално је да ћемо жалбу уложити последњег дана. Од тог дана комисија има 7 дана да је одбије и онда ускаче Партизан. Ако је не одбије у року од тих 7 дана, ми 23. 06. улазимо у жреб и након тога када одбију жалбу само нас избацују, а они остају у Купу УЕФА.

јун 12, 2014, 04:13:07 поподне
Одговор #802

Милош05

• До краја Звезди верни!
  • **

• 79
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #802 послато: јун 12, 2014, 04:13:07 поподне »
Убрзано се ради на склањању Џајића и Човића, па приватизација.

Човић се од 2000е на овамо показао као врхунски демагог, политичар, преварант, криминалац и шиптарски плаћеник а Џаја се одавно дискредитовао сарађујући са таквима што ће имати далекосежне последице по Звездаштво.

Са друге стране, све ове године су показале да је ситуација у којој неко без икакве одговорности и последица може управљати туђим новцем је пречица до потпуног уништења клуба. Приватизација или полуаматеризам су можда једине две опције у ситуацији када Звездаши нису у стању да чланством финансирају свој клуб.

Наравно да нисам одушевљен евентуалном приватизацијом али алтернатива је одржавање постојећег стања у ком крем српског друштвеног талога черупа Звезду.

ПС: Веома ми је жао што је наивни Нинковић опростио дуг јер ће једини ефекти тога бити нешто дебљи новчаници мафије у клубу и евентуално врха владајуће странке. Звезда те новце засигурно неће видети.

јун 12, 2014, 08:50:15 поподне
Одговор #803

KizaLion

• Administrator

• 7633
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #803 послато: јун 12, 2014, 08:50:15 поподне »
ВУЧИЋУ, ПЕДЕРУ, ИЗДАО СИ СРБИЈУ!

јун 12, 2014, 09:46:35 поподне
Одговор #804

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #804 послато: јун 12, 2014, 09:46:35 поподне »
Па Зечевић је на одмору!?

Милоше,
какве везе Човић има са избацивањем? Зечевић је тај који је задужен за те ствари. Човић се послије сукоба повукао са позиција које је у старту имамо.

Наравно,
што пијандура уради није прање за остале.
« Последња измена: јун 12, 2014, 09:55:04 поподне херцеговац »
Неђе Србин сакривен у гори,
Страшно чудо измисли и створи.
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

јун 14, 2014, 01:30:49 поподне
Одговор #805

Милош05

• До краја Звезди верни!
  • **

• 79
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #805 послато: јун 14, 2014, 01:30:49 поподне »
Милоше,
какве везе Човић има са избацивањем? Зечевић је тај који је задужен за те ствари. Човић се послије сукоба повукао са позиција које је у старту имамо.

Има свакакве јер је он очигледно једна од пар највећих глава у клубу (лично сам сигуран и највећа) а не Зечевић. У осталом, он је тај који је преузео одговорност, стао пред медије и пре годину дана кренуо у "спашавање" Звезде и враћање дугова. А онда су довел 16 играча у једном прелазном року. Није Зечевић дао таква обећања. А само упирање прстом у једног човека  ми говори да је он ту заправо и најмање крив и да највећи кривци перу образ. Ни један клуб не функционише тако. Значи ако председник подели радне задатке он је свој посао завршио и јебе му се шта ће "радник" да уради?! Ајде да се не зајебавамо.

Када неко пљује Зечевића а у исто време хвали Човића и Кокезу мој једини коментар је - Јебо вам ја свима заједно матер лоповску.
« Последња измена: јун 14, 2014, 01:33:14 поподне Милош05 »

јун 14, 2014, 02:34:04 поподне
Одговор #806

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #806 послато: јун 14, 2014, 02:34:04 поподне »
Клинац,
више си него смијешан! Гдје ти видиш правдање Човића или прање осталих? Прочитај опет шта сам написао и поведи рачуна како се обраћаш људима. То што пишеш нема везе са везом, превиђаш сукобе и ломљења која су пратила ову управу.

Зашто Зечевић прима око двије миље евра? Да не ради оно што му је у опису радног мијеста?

Треба поћи од њега, јер је он директно везан за ситуацију са УЕФА-ом, а онда по командној.
« Последња измена: јун 14, 2014, 02:40:53 поподне херцеговац »
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

јун 14, 2014, 05:31:03 поподне
Одговор #807

Милош05

• До краја Звезди верни!
  • **

• 79
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #807 послато: јун 14, 2014, 05:31:03 поподне »
Помешао си ме са неким. Нећу да се препуцавам нити је теби било шта ружно било упућено.

За ово су одговорни председник клуба, финансијери и Човић као предводник целе ове булументе. Секретарчићи и наивци који су потурени медијима и звездашкој јавности ме не занимају.

У осталом, само пар дана пре ових срања сви скупа укључујући и Зечевића су се смешкали у уживали на коктелима.

Нећу да се расправљам око тривијалности. Па тај Џајић је пре годину дана признао неким појединцима са трибине да ни сам не зна које играче му доводе у тим. Толико о целокупној управи.

И још нешто, ако смо се већ наивно уздали у систем по ком је на челу клуба  неко ко управља туђим новцем без икакве одговорности онда су Џајић, Човић, Весић... били последњи који би смели да приђу таквој функцији.
« Последња измена: јун 14, 2014, 05:33:59 поподне Милош05 »

јун 14, 2014, 06:41:29 поподне
Одговор #808

Звездаш

• Moderator

• 2925
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #808 послато: јун 14, 2014, 06:41:29 поподне »
Треба поћи од њега, јер је он директно везан за ситуацију са УЕФА-ом, а онда по командној.
Треба поћи од оног ко их је саставио овако неспособне, на поноћној конференцији за штампу.

Када се добијала лиценца онда су преко својих медија пласирали да су лиценцу обезбедили Човић, Кокеза, Пантовић. Када су нам лупили забрану, онда испаде крив само Зачевић. Па неће бити да је тако.

јун 14, 2014, 08:25:53 поподне
Одговор #809

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #809 послато: јун 14, 2014, 08:25:53 поподне »
Кажем, поћи од Зечевића јер је он као генсек први на контакту са УЕФ-ом, па по командој до највише инстанце која је ноћним упадом клуб извргла највећем понижењу и руглу. Свима по заслузи.

Само овај случај око лиценце захтјева кривичну истрагу, за остало типа Ифеани 450 000 јевреја или сукоби, сујете...
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

јун 17, 2014, 01:30:03 пре подне
Одговор #810

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #810 послато: јун 17, 2014, 01:30:03 пре подне »
Нико не спомену да због ових курви из управе нећемо играти ни једну европску, а да су фрањевци ушли у квалификације за ЛШ мијесто нас?
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

јун 17, 2014, 11:05:46 пре подне
Одговор #811

KizaLion

• Administrator

• 7633
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #811 послато: јун 17, 2014, 11:05:46 пре подне »
Нико не спомену да због ових курви из управе нећемо играти ни једну европску, а да су фрањевци ушли у квалификације за ЛШ мијесто нас?

Нужно зло. Не можемо да се жалимо, јер немамо аргументе, јер смо се бавили лагаријама и баронијадом. Свака додатна лагарија, захтева додатно време, и ресурсе, и на крају би попушили још већу казну.
ВУЧИЋУ, ПЕДЕРУ, ИЗДАО СИ СРБИЈУ!

јун 17, 2014, 11:32:04 пре подне
Одговор #812

CEBEP

• Зборничар
  • *

• 1892
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #812 послато: јун 17, 2014, 11:32:04 пре подне »
Ама сви комплетно напоље из клуба на челу са Џајом и Човићем. Доста је било зајебавања са Звездом...
Када би Брус Ли, играо за Звезду,
Маракана била би, у змајевом гнезду...

јун 18, 2014, 01:41:55 пре подне
Одговор #813

Гале Делија

• До краја Звезди верни!
  • **

• 324
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #813 послато: јун 18, 2014, 01:41:55 пре подне »
Ама сви комплетно напоље из клуба на челу са Џајом и Човићем. Доста је било зајебавања са Звездом...

1.Избацивање из Европе због дугова који нису у стању да врате,а више од годину и по  дана су у клубу
2. потписали уговоре са играчима и не могу или неће да их испоштују,иако су ти исти играчи поштено зарадили сваки динар и поштено одрадили свој део посла.Због тога,један по један тражи раскид и уместо продаје тих играча и враћања барем мрвице дугова,играчи одлазе за 0 динара,а није искључено и да нас неки туже кад оду.
3. Кланови,поделе,свако вуче на своју страну,гледа свој интерес,уместо интерес Црвене Звезде и као да већ није довољно покрадемо и разграбљено.
4. БЕЗ ИКАКВОГ ПЛАНА И ПРОГРАМА КАКО ВРАТИТИ ДУГОВЕ
5.Нема транспарентности иако су по доласку у клуб рекли да ће све приказати
6.Није урађено смањење радне заједнице ИАКО ЈЕ ТО БИЛО НАЈАВЉИВАНО КАО ЈЕДНА ОД ПРВИХ ЗАДАТАКА ОВЕ УПРАВЕ!
7. Једино добра ствар утврђен је дуг и тачно се зна ко се колико задужио(ПОКРАО),али против никог није поднета кривична пријава.Можда то није посао управе,можда чекају те неке органе у власти да то покрену.
8. Оно што највише нервира и боли,што сваким даном нама навијачима је све теже јер судбина клуба је неизвесна и нико не зна шта може да се деси,а они(УПРАВА) се праве као да је све нормално,као да се спремају да уђу у лигу шампиона! Једва скупе кворум за седницу УО,генсек на одмору од месец дана... Скупштину не заказују...

Нажалост немам ту моћ да покренем масу,нити сам члан скупштине да окупим део оних чланова(а мислим да их има више од пола) који су за КОРЕНИТЕ ПРОМЕНЕ или можда ипак да још мало сачекамо Министа Удовичића са планом приватизације,па да нас купи неки тајкун,шеик... и да нам крене боље! Знам само као што брат СЕВЕР рече овако више не може,доста иживљавања и силовања Црвене Звезде! Ови су доказали да нису способни да спасу клуб и врате га на стазе старе славе,ајмо онда да тражимо нова решења и нове људе!

јун 18, 2014, 02:01:51 пре подне
Одговор #814

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #814 послато: јун 18, 2014, 02:01:51 пре подне »
Цитат
„Много ми је жао, много… Немам реч да опишем.. Али, морало је овако. После више писама и два управна одбора, нисам успео да се чујем ни са ким из клуба и морао сам на овај начин да мислим и на себе. Ја сам све покушао. Имам 30 година, двоје деце и породицу и морам на њих да мислим. Нико не жели да се растаје од клуба на овај начин, али не постоји ниједан други.“Да ли је могуће да нико из клуба није хтео да вас удостоји одговора?„Искрено, ја сам сам ишао и покушавао да дођем до људи из клуба и жалосно је да не постоји један човек са којим може да се разговара. Једноставно, нисам имао другог избора.“Челни људи нису желели ни да зараде од трансфера?„То је била жеља, да нађемо клуб који би платио обештећење. Ја имам 30 година и није лако наћи клуб који ће испунити услове клуба и моје услове.

Мрђа за М. Црвена Звезда

И Дауда најављује тужбу.
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

јун 18, 2014, 11:12:29 поподне
Одговор #815

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #815 послато: јун 18, 2014, 11:12:29 поподне »
Може ли неко да ми објасни како ја као гласач и неко ко има 'право' на нешто самим тим, а да не рикнем прије тога, ми сви, да дочекам/дочекамо ту скупштину?
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

јун 19, 2014, 12:23:13 пре подне
Одговор #816

Гале Делија

• До краја Звезди верни!
  • **

• 324
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #816 послато: јун 19, 2014, 12:23:13 пре подне »
Може ли неко да ми објасни како ја као гласач и неко ко има 'право' на нешто самим тим, а да не рикнем прије тога, ми сви, да дочекам/дочекамо ту скупштину?

И ја сам члан клуба и редовно обнављам годишњу чланарину и поред сезонске карте сваки пут Купим карту за СЕВЕР,јер можда сам глуп,али ја желим да верујем да те паре иду ЦРВЕНОЈ ЗВЕЗДИ И као члан имам право да бирам,али нисам изашао на изборе,јер како да гласам за било кога кад нико није нити преставио никакав план,програм,.. НИШТА! и шта је још горе годину и по дана касније НИШТА или готово ништа није урађено и даље нико ни један члан управе нити председник клуба као најодговорнији није изашао пред навијаче и јавност са планом. И зато како да ми њих кривимо за нешто кад ништа нису ни обећали?Како да очекујемо да нешто крене на боље,кад они немају ни план ни програм? И зашто се онда чудимо што нико не заказује скупштину нити се било шта ради? Мени делује као да управа НАМЕРНО не ради ништа и млати празну сламу,чекајући тту приватизацију,која ће нам бити понуђена као једино решење спаса Црвене Звезде тј. Српског спорта(јер ту су и комшије,Воша...)

јун 19, 2014, 12:32:13 пре подне
Одговор #817

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #817 послато: јун 19, 2014, 12:32:13 пре подне »
Да, чекају приватизацију типа - за петнаест година фк Црвена Звезда Пећинци, а на мијесту садашњег стадиона молови, к. палци!?
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

јун 19, 2014, 01:09:23 пре подне
Одговор #818

Гале Делија

• До краја Звезди верни!
  • **

• 324
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #818 послато: јун 19, 2014, 01:09:23 пре подне »
Да, чекају приватизацију типа - за петнаест година фк Црвена Звезда Пећинци, а на мијесту садашњег стадиона молови, к. палци!?

Не знам,као што нико од нас не зна шта ће бити.Нити видим да ова управа може овако да настави,а опет довести нове људе у истом систему(без система),плана,програма,одговорности нема смисла! Сигуран сам да ће доћи до приватизације,јер она је неминовност,али се надам,молим Бога као неко ко искрено воли и живи за пре свега фудбалски клуб Црвена Звезда,да ће приватизација спортских клубова бити урађена на другачији начин него приватизације фирми,фабрика,... и да ћемо уместо распродаје земљишта,затварања,...доживети бољитак и кренути ка путу оздрављења и повратку у Европски фудбал. Јер ово сад је тотално аматерски! не причам само о фудбалу,нашем клубу и нашој лиги,већ генерално о спорту у земљи!Лига у кошарци сем престижа нема никакву вредност,ватерполо после сјајних 2 године и освојених титула у свим такмичењима се полако распада,одлазе најбољи и мислим да ћемо опет чекати коју деценију на нове титуле.О рукомету не треба трошити речи,а одбојка БРУКА И СРАМОТА да као ШАМПИОНИ уназад Х година немамо пара да играмо Лигу Шампиона,него учествујемо у Челенџ купу! Приватизација свих спортова,дати не КЛУБ појединачно ,него цело спортско друштво у власништво појединаца, Али не апсолутно,него поделити акције нама ЧЛАНОВИМА КЛУБА,дати нама,спонзорима,легендама клуба 51 проценат,а том неком власнику 49 процената! неко ко ће да уложи здрав капитал,искорени политику и политичаре из клуба,уведе ред управном одбору,радној организацији,омладинској и свим млађим селекцијама! И да се бира на сваких 5 година и да гарантује личном имовином у случају дугова!!!!!! А опет дати му земљиште на коришћење да гради око стадиона молове,хотеле шта год хоће нек врти лову. Јер од оних лимова и корова око Маракане немамо нити ћемо икада имати било шта! Е таква приватизација је добро дошла и свако од нас би дигао обе руке за то!

јун 19, 2014, 01:42:47 поподне
Одговор #819

влада-дс-1989

• Младе Снаге
  • *

• 182
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #819 послато: јун 19, 2014, 01:42:47 поподне »