Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

Актуелности из домаћег спорта

мај 30, 2013, 02:21:49 поподне
Одговор #40

Антигва и Барбуда

• Зборничар
  • *

• 693
    Поруке

• Погледај профил
Одг: Актуелности из домаћег спорта
« Одговор #40 послато: мај 30, 2013, 02:21:49 поподне »
Треба се фокусирати на евро-лиценцу

Да нисмо продали Спајића, вероватно би сад овде била полемика, дал' је добро или није то што не играмо по европИ ове сезоне?

мај 30, 2013, 02:37:16 поподне
Одговор #41

Red Star Forever

• Administrator

• 4389
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #41 послато: мај 30, 2013, 02:37:16 поподне »
Не знам како је креатор ове теме замислио исту, али не морамо и овде о "нашим" актуелностима... Реалније је уоштено причати о продаји младих играча... И комшије имају проблем одласка младих играча и многи други, али сви они раде много паметније од нас... Нама кад оде играч, па чак и јако млад, ми немамо замену ни приближног квалитета, то је проблем... А не продаја, она сама по себи је морала да се деси да би преживели...
Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера!

мај 30, 2013, 03:03:27 поподне
Одговор #42

Гале Делија

• До краја Звезди верни!
  • **

• 324
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #42 послато: мај 30, 2013, 03:03:27 поподне »
Нама кад оде играч, па чак и јако млад, ми немамо замену ни приближног квалитета, то је проблем... А не продаја, она сама по себи је морала да се деси да би преживели...

Управо то! То сам хтео да кажем! Овако и моја баба би знала да послује! Продају оно што иоле ваља! Ја би радије волео да сам видео данас у новинама да је Звезда продала 4,5 играча(Милијаш,Младеновић,Пантић,Миливојевић,Мудрински) за све укупно 2 милиона и да ће од тога платити лиценцу,него ово! Не кажем да Спајић,вреди као ових 5 играча,али сад ће ова управа да се курчи како су обезбедили да Звезда игра Европу у августу!Кажем намерно у августу,јер са оваквим играчима,ни до трећег кола нећемо доћи! О лиги Европе нећу ни да причам! Кога смо ми то продали у последњих 5 година играма у Европи? Можда Лекића само! Сваке године све горе погледамо уназад Бордо,рен,слован,славија,.... Баш су нам се играчи показали у Европи!Нећу више на овој теми да мрачим о нашој тужној садашњости,само кажем овакво пословање не води никуда! Ја би радије и 3 године без Европе ,па би гурао клинце омладинце да играју,па макар још 2,3 године не освајали титулу! Јебе ми се баш! Па кад крену да играју,стасају,па онда освоје титулу и заиграју Европу,па онда сваке године продамо 2,3 играча за 10 милиона,а купимо 3,4 за 3,4 милиона! Е тад ћу да хвалим и управу,и спортског директора,....!

мај 30, 2013, 03:58:15 поподне
Одговор #43

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #43 послато: мај 30, 2013, 03:58:15 поподне »
Не знам како је креатор ове теме замислио исту, али не морамо и овде о "нашим" актуелностима...

Дефинитивно нисам замислио да иде у овом правцу! Има тема о ФКЦЗ, па наставите тамо! ;)

мај 31, 2013, 02:42:48 поподне
Одговор #44

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #44 послато: мај 31, 2013, 02:42:48 поподне »
На питање да ли би ангажовао и неког играча из Црвене звезде, Нађ је рекао:

– Зашто да не, уколико је у питању фудбалер који има квалитет не видим ниједан разлог зашто то не бих урадио, ако је то играч који може да подигне игру, јер је само успех Партизана битан – рекао је Нађ.

http://www.zurnal.rs/2013/05/31/nad-zelim-nastavak-dominacije-doveo-bih-igraca-zvezde/index.html

Још једно добро познато средство не да се унапреди сопствени клуб, већ покушај дестабилизације код противника. Знају они врло добро да код њих не цветају руже и не сумњам да ће се бавити оваквим покушајима да помоћу њих остану на челу колоне. Иначе, ово је опробан рецепт из кошарке где хоће да се представе као највећи клуб који је изнад свих осталих и који свима осталима може да узме играча. Типа као ''када Бајерн може да узме Борусији Гецеа, можемо и ми Звезди...''

мај 31, 2013, 03:02:05 поподне
Одговор #45

Антигва и Барбуда

• Зборничар
  • *

• 693
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #45 послато: мај 31, 2013, 03:02:05 поподне »
Комшија мали...Алберт Нађ  ;D

мај 31, 2013, 03:12:35 поподне
Одговор #46

KizaLion

• Administrator

• 7640
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #46 послато: мај 31, 2013, 03:12:35 поподне »
Комшија мали...Алберт Нађ  ;D

Још лечи сломљену кичму...   ;D

A oвај наш доле, кичмоломац,  бар има здраву кичму, може да носи клинца на леђима :)  :D шалу на страну, виђао сам сво троје пре пар месеци на Ташу
ВУЧИЋУ, ПЕДЕРУ, ИЗДАО СИ СРБИЈУ!

мај 31, 2013, 03:39:28 поподне
Одговор #47

Звездаш

• Moderator

• 2931
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #47 послато: мај 31, 2013, 03:39:28 поподне »
http://www.mondo.rs/s292089/Sport/Fudbal/SNS_preuzima_Radnicki_iz_Nisa.html

Искористити ово да се направи добра комуникација са Радничким. Далеко од тога да треба да нам се склањају или нешто, али да можемо ту и тамо неког играча тамо на позајмицу, да будемо у добрим односима и сарађујемо на питањима у заједници и савезу. А само да се кољемо са свим клубовима као у прошлости.

јун 08, 2013, 04:02:13 поподне
Одговор #48

петарда

• До краја Звезди верни!
  • **

• 182
    Поруке

• Никад не заборави ко су ти били ђедови!

• Погледај профил
« Одговор #48 послато: јун 08, 2013, 04:02:13 поподне »
http://sportal.rs/news.php?news=102788
Ратко Бутуровић нађен мртав у хотелу "Парк"...
NO CADÚ-NO FOOTBALL !

јун 08, 2013, 04:39:06 поподне
Одговор #49

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #49 послато: јун 08, 2013, 04:39:06 поподне »
Шта год ко мислио, мени је био симпатичан и стварно ми је жао што је прерано отишао. Сматрам такође да је био добар спортски радник, уложио је кинту, подигао је Војводину на један виши ниво, приближио је ''вечитима'' и имао је максимално коректан однос са нашим клубом.

СЛАВА МУ!

јун 08, 2013, 04:44:24 поподне
Одговор #50

KizaLion

• Administrator

• 7640
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #50 послато: јун 08, 2013, 04:44:24 поподне »
Слава му! штета стварно. видећемо хоће ли и даље остати пракса непрелазака вошиних играче ка "бг близанцима", како нас ти "Пречани" зову...
ВУЧИЋУ, ПЕДЕРУ, ИЗДАО СИ СРБИЈУ!

јун 08, 2013, 06:04:54 поподне
Одговор #51

Lucioni

• До краја Звезди верни!
  • **

• 742
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #51 послато: јун 08, 2013, 06:04:54 поподне »
Искрено и мени је жао и ако сам га доста пута исмејавао због стајлинга и појаве, био је неко ко је искрено волео клуб и део себе је оставио на карађорђу, Слава му!

јун 08, 2013, 07:25:48 поподне
Одговор #52

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #52 послато: јун 08, 2013, 07:25:48 поподне »
видећемо хоће ли и даље остати пракса непрелазака вошиних играче ка "бг близанцима", како нас ти "Пречани" зову...

Свакако није моменат да разглабамо о овоме, али када си већ потегао ајде. Сличну политику је најавио и Терза:

http://www.zurnal.rs/2013/06/07/terzic-bez-prodaje-igraca-zvezdi-i-partizanu/index.html

А Ранко Стојић изјављује ово:

http://www.kurir-info.rs/ranko-stojic-muka-mi-je-od-ljudi-iz-zvezde-clanak-831083

Сасвим је јасно да ће већина клубова избегавати да продају играче код нас и у комшилук. А и самим играчима је, веровали или не, драже да оду у Кину или Кореју где ће да их плаћају редовно, него да дођу у Звезду или Партизан где немају за кафу.

јун 09, 2013, 12:30:23 пре подне
Одговор #53

Red Star Forever

• Administrator

• 4389
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #53 послато: јун 09, 2013, 12:30:23 пре подне »
Бата је био један од ретких људи са "сумњивом прошлошћу" који се "дрзнуо" да уложи у клуб ван Београда и ако ништа друго, због тога је имао моје велико поштовање... Сви су улагали у сеоске клубове из Београда, прали паре, јебали але и зајебавали народ... Надам се да ће Војводина наставити стазом коју је он замислио, да направи првенство још занимљивијим, да добије стадион на којем може да игра европске утакмице и сл. ...

А што се тиче Ранка, Терзе и остале бораније... Кад ми од таквих људи зависимо и од њихових играча, па ваљда нам је јасно свима где се реално налазимо... Ни Рад ни Офк нису биле средине из којих су у Звезду долазили врхунски играчи који су представљали права појачања, евентуално да попуне неке рупе... Мада се дешавало да неки наши играчи иду тамо на каљење, а тек понеки играч дође да буде носилац игре... Рецимо Пјановић је изузетак који потврђује правило...

јун 09, 2013, 10:41:08 пре подне
Одговор #54

Lucioni

• До краја Звезди верни!
  • **

• 742
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #54 послато: јун 09, 2013, 10:41:08 пре подне »
http://www.kurir-info.rs/bilo-je-dosta-sinisa-odlazi-odmah-clanak-831861

Нема сад да бежиш, има да сачекаш хрвате, немој да идеш још...  :)

јун 09, 2013, 03:39:53 поподне
Одговор #55

100%anti crnobeli

• До краја Звезди верни!
  • **

• 509
    Поруке

• Mикипедија

• MSN гласник - pravnik83@hotmail.com

• Погледај профил
« Одговор #55 послато: јун 09, 2013, 03:39:53 поподне »
Таман да им ''поклони'' победу која им је потребна.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

јун 09, 2013, 03:57:10 поподне
Одговор #56

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #56 послато: јун 09, 2013, 03:57:10 поподне »
Таман да им ''поклони'' победу која им је потребна.

То ће већ бата Толе да им среди за пристојну суму!  ;D

јун 09, 2013, 10:14:00 поподне
Одговор #57

Red Star Forever

• Administrator

• 4389
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #57 послато: јун 09, 2013, 10:14:00 поподне »
Пре годину и по дана, радовао сам се овој утакмици и прилици да сви заједно, као никад, загрмимо и да натерамо усташе да се усеру у гаће... А сад, не знам шта да мислим и да ли да се смејем, плачем или њачем (пошто нас фсс, толе и миха праве магарцима)?

јун 11, 2013, 04:51:34 поподне
Одговор #58

Lucioni

• До краја Звезди верни!
  • **

• 742
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #58 послато: јун 11, 2013, 04:51:34 поподне »
http://www.pressonline.rs/sport/fudbal/276014/sinisa-mihajlovic-nije-nam-cilj-da-odemo-na-svetsko-prvenstvo-u-brazil.html

“Nikada u životu nisam podneo ostavku, niti ću je ikada podneti."

Човече...

јун 14, 2013, 01:02:24 поподне
Одговор #59

Антигва и Барбуда

• Зборничар
  • *

• 693
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #59 послато: јун 14, 2013, 01:02:24 поподне »
Цитат
Fudbal: Omladinci sa Francuskom, Turskom i Gruzijom

KAUNAS - Omladinska fudbalska reprezentacija Srbije (igrači do 19 godina), koju predvodi selektor Ljubinko Drulović, na šampionatu Evrope u Litvaniji igraće u B grupi sa selekcijama Francuske, Turske i Gruzije, odlučeno je danas žrebom u Kaunasu.

U grupi A biće branilac trofeja Španija, Holandija, Portugalija i Litvanija. Prvenstvo Evrope za omladince biće održano od 20. jula do 1. avgusta u Litvaniji.

Видим на овој слици Ожеговића, а у селекцији је мислим и Вукан Савићевић