Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

Актуелности из домаћег спорта

мај 06, 2013, 12:12:19 поподне
Прочитано 48282 пута

Пијанац

• Moderator

• 3094
    Поруке

• Погледај профил
Актуелности из домаћег спорта
« послато: мај 06, 2013, 12:12:19 поподне »
Ево овако, отварам ову тему у којој ћемо се бавити актуелним дешавањима у домаћем спорту. Тема је замишљена да са Црвеном звездом има само индиректне везе, јер је она неизоставни фактор нашег спорта. Међутим, фокус теме су интересантна дешавања у осталим спортским клубовима и домаћим савезима.

Тему, намерно отварам данас, два дана пред прво финале фудбалског Купа од распада СФРЈ у којем не учествују ни Звезда, ни Партизан. Слободно изнесите своја очекивања пред ову несвакидашњу утакмицу између Јагодине и Војводине.

Познајући наш народ, морам да напоменем да није циљ ове теме да се претвори искључиво у праћење комшијског дворишта и бесомучно блаћење истог. Партизан може да се коментарише, али нека се води рачуна да не буде неукусно и да се што реалније сагледају аргументи који се износе.

мај 06, 2013, 07:17:49 поподне
Одговор #1

Lucioni

• До краја Звезди верни!
  • **

• 737
    Поруке

• Погледај профил
Одг: Актуелности из домаћег спорта
« Одговор #1 послато: мај 06, 2013, 07:17:49 поподне »
Кренимо онда са једном честитком, пријатељи, браћо кумови...

"Partizan poslao čestitku Juventusu"

"Kako to i dolikuje velikim klubovima, koje veže prijateljstvo još od polovine prošlog vekа"

http://sportal.rs/news.php?news=100320

нека живи братство, нек` се рађа дан...  :)

мај 06, 2013, 09:29:37 поподне
Одговор #2

Звездаш

• Moderator

• 2778
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #2 послато: мај 06, 2013, 09:29:37 поподне »
Слободно изнесите своја очекивања пред ову несвакидашњу утакмицу између Јагодине и Војводине.
Мени жао што Јавор није ушао у финале, постали су ми крајње симпатична екипа. Од екипе која није излазила из својих 16, почели су да играју сасвим солидан фудбал за домаће оквире. Имају и пар занимљивих играча, штета што их је пар најбољих играча напустило.

По мени Јагодина је у малог предности јер нема шта да изгуби.
Са друге стране имају екипу са менталитетом малог клуба, под великим притиском да узму коначно неки трофеј. Играчки претходних година Воша није заостајала за вечитима, чак у неким тренутцима по мени били су на истом нивоу, па чак и јачи. Међутим, једноставно немају менталитет победника, зато никако да се умешају у борбу за титулу, можда би их овај трофеј променио мало.

мај 06, 2013, 09:50:06 поподне
Одговор #3

Lucioni

• До краја Звезди верни!
  • **

• 737
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #3 послато: мај 06, 2013, 09:50:06 поподне »
једноставно немају менталитет победника

јесте, мада знају да играју на јна, једино звезду нису победили тамо, ове друге бију редовно  :)

мај 06, 2013, 10:47:47 поподне
Одговор #4

Звездаш

• Moderator

• 2778
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #4 послато: мај 06, 2013, 10:47:47 поподне »
Њима је лакше да играју против нас и тумбаса, јер у тим утакмицама нису фаворити и не треба посебна мотивација, јер те утакмице продају играче. Тад покажу да имају квалитет, али не умеју то да материјализују на "малим" утакмицама.

мај 07, 2013, 11:03:39 пре подне
Одговор #5

Пијанац

• Moderator

• 3094
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #5 послато: мај 07, 2013, 11:03:39 пре подне »
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:432602-Mihajlovic-Dozivotno-za-Toleta

Какав је то човек постао, најежим се на сваку његову изјаву... БРУКО!

Пребацио сам Луцонијев коментар овде! О таквим стварима нека се пише на овој теми!

Постао? Увек био 0 од човека, а добар фудбалер!  ;)

мај 07, 2013, 11:59:19 пре подне
Одговор #6

Eribo

• До краја Звезди верни!
  • **

• 358
    Поруке

• Небо је плаво, а Звезда црвена !!!

• Погледај профил
« Одговор #6 послато: мај 07, 2013, 11:59:19 пре подне »
Уопште не желим да се расправља о овоме. Миху сам готивио страшно као играча. У свему осталом је куртон. Поготово ако се успореди са нпр. Великим Жутим који је људина, био је играчина, а постаће и тренерчина :) !
Уметност је направити немогуће - могућим,  могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

мај 07, 2013, 03:46:58 поподне
Одговор #7

Lucioni

• До краја Звезди верни!
  • **

• 737
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #7 послато: мај 07, 2013, 03:46:58 поподне »
Постао? Увек био 0 од човека, а добар фудбалер!  ;)

ДА, али може бар да се суздржи оваквих изјава, да нас поштеди, мислим да ни сам није свестан колики презир људи имају према њему...

мај 07, 2013, 06:36:16 поподне
Одговор #8

Lucioni

• До краја Звезди верни!
  • **

• 737
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #8 послато: мај 07, 2013, 06:36:16 поподне »
Што се тиче несвакидашње утакмице како си је назвао ја то гледам као дуел два кловна српског спорта и политике... са једне стране имамо панонског циркузанта а са друге стране племенитог љубитеља животиња коме за мало бетовен није свирао на увце, свакако судар два гиганта српске јавности  :) што се саме утакмице тиче мислим да је јагодина самим уласком у финале купа завршила посао и сулудо ми је давати им какве шансе јер ће војводина имати подршку навијача који ће сигурно направити победнички амбијент тако да је из мог угла победник виђен...

мај 09, 2013, 12:25:14 пре подне
Одговор #9

Звездаш

• Moderator

• 2778
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #9 послато: мај 09, 2013, 12:25:14 пре подне »
Као што рекох, Воша је једноставно клуб са паланачким менталитетом, који гине против великих, али не зна да изнесе меч кад је фаворит.
Они су боља екипа од Јагодине, али пуцају под притиском.

мај 09, 2013, 12:11:05 поподне
Одговор #10

Пијанац

• Moderator

• 3094
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #10 послато: мај 09, 2013, 12:11:05 поподне »
ЈАГОДИНЦИ ОСВОЈИЛИ КУП !  :) мени је мило,вама?

Боље да је Воша узела.. већ пар година никако да узму, а не знам како ће играти против нас у задњем колу.

ЈАГОДИНЦИ ОСВОЈИЛИ КУП !  :) мени је мило,вама?

И мени! Драго ми је што Војводина никад клуб неће постати!

У овом нашем фудбалу не знам колико могу да верујем у ту победу, могуће да је продата утакмица.... воша је била велики фаворит на кладионицама, осим тога као трећепласирани ће свакако играти европу тако да су могли да препусте пехар палми за одређену своту.

Пребацио сам овде уписе који ту и припадају. А мог брата Луцонија морам да питам следеће: Па добро јеси ти бре нормалан? :o Јеси свестан колико Војводини треба трофеј да дигне своју причу на виши ниво? Треба јој више него гладном корица 'леба! И какви су вам то резони, вама који у свему видите намештаљку и теорију завере? Мени главом о зид дође да ударам кад видим да навијач једне Црвене звезде тако размишља!

мај 09, 2013, 01:36:16 поподне
Одговор #11

Lucioni

• До краја Звезди верни!
  • **

• 737
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #11 послато: мај 09, 2013, 01:36:16 поподне »
Пребацио сам овде уписе који ту и припадају. А мог брата Луцонија морам да питам следеће: Па добро јеси ти бре нормалан? :o Јеси свестан колико Војводини треба трофеј да дигне своју причу на виши ниво? Треба јој више него гладном корица 'леба! И какви су вам то резони, вама који у свему видите намештаљку и теорију завере? Мени главом о зид дође да ударам кад видим да навијач једне Црвене звезде тако размишља!

Колико треба воши треба и палми ти као да не знаш његову причу у јагодини, он жели да буде број 1 за сва времена у свом крају а и шире, да се прича како је он заслужан за то, да им отвори зоо врт, аква парк, картинг, обезбеди трудницама кинту,  среди стадион, среди путеве и освоји куп, па онда евро утакмице у јагодини по први пут у историји, ситна је риба кан кан за њега бре, не би он ни по коју цену дозволио да испусти трофеј, па сама изјава пре утакмице му је била нећемо давати никакве премије играчима ако освоје куп... А што се фудбала тиче распад утакмица, није се знало ко је гори и нису безвезе Звезда и Партизан ту где јесу, какви год да смо види се разлика !

мај 09, 2013, 02:10:06 поподне
Одговор #12

Red Star Forever

• Administrator

• 4222
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #12 послато: мај 09, 2013, 02:10:06 поподне »
Слажем се са братом Пијанцем... Неко рече, Војводина ионако игра уефа куп као трећа у првенству... Да, али и Јагодина би га играла као четврта јер не може Воша на основу два такмичења да иде у уефа куп... Један на основу купа, други на основу првенства, тако да та констатација нема везе... Друго... Какво бре намештање, сланинари би дупе продали само да освоје неки трофеј... Оно што је синоћ дефинитивно били, јесте да је победио срећнији и мање лош тим... Досадна утакмица, само тако!
Цитат: vasvla
"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

мај 09, 2013, 02:25:05 поподне
Одговор #13

Lucioni

• До краја Звезди верни!
  • **

• 737
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #13 послато: мај 09, 2013, 02:25:05 поподне »
Какво бре намештање, сланинари би дупе продали само да освоје неки трофеј...

Дај Боже да ја грешим и да сте у праву сви, али то из нашег угла изгледа тако, а ако погледаш то из њиховог угла ту су велики интереси у питању врти се огромна лова а неки више воле лову од славе, а та иста воша је не тако давно победила партизан, рад, јавор... Једно је жеља фирмаша а друго је шта је стварно у глави кан кана...

мај 09, 2013, 03:09:36 поподне
Одговор #14

Red Star Forever

• Administrator

• 4222
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #14 послато: мај 09, 2013, 03:09:36 поподне »
Па види... Кад већ причамо о новцу... Ако је као што кажеш у глави кан-кана велика лова, сигурно је није могао добити од Палме... не даје он тек тако паре, распитај се... Него да не машим тему, да се вратимо на кан-кана и велике паре... пошто смо се вероватно сложили да није могао да их добије из Јагодине, онда и теорија о препуштању купа пада у воду... А освајањем једног домаћег трофеја, скочила би и цена његовим играчима па би бар на тај начин могао да дође до новца продајом истих...

Цитат: vasvla
"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

мај 09, 2013, 04:08:25 поподне
Одговор #15

Пијанац

• Moderator

• 3094
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #15 послато: мај 09, 2013, 04:08:25 поподне »
Луцони, до јаја си нереалан саговорник! Ти причаш као да је нешто негативно што је Палма развио локалну самоуправу, што је дао народу Зоо врт, Аква парк, Музеј, запослење, што подстиче наталитет!?

Мени неки дан попујеш да не трошим енергију на нешто, а где иде твоја енергија? На теорије завере!? Неки дан спомињеш намештање ватерпола где добит није ни ћорав динар!? Толета не вадиш из уста (Јој што једва чекам да га мету у 2 са 1, чисто да видим како ћете живети без њега)!? И сад као врхунац спомињање да је финале Купа намештено!?

Срећом твојом, за разлику од мене, немаш информацију колико Бата тражи да Војводина намести утакмицу. Ако је Палма спреман да да те паре за једну фудбалску утакмицу, дај сви пешке да одемо у Јагодину и да га на рукама донесемо да буде председник Звезде.

мај 09, 2013, 04:54:27 поподне
Одговор #16

Lucioni

• До краја Звезди верни!
  • **

• 737
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #16 послато: мај 09, 2013, 04:54:27 поподне »
Луцони, до јаја си нереалан саговорник! Ти причаш као да је нешто негативно што је Палма развио локалну самоуправу, што је дао народу Зоо врт, Аква парк, Музеј, запослење, што подстиче наталитет!?

Мени неки дан попујеш да не трошим енергију на нешто, а где иде твоја енергија? На теорије завере!? Неки дан спомињеш намештање ватерпола где добит није ни ћорав динар!? Толета не вадиш из уста (Јој што једва чекам да га мету у 2 са 1, чисто да видим како ћете живети без њега)!? И сад као врхунац спомињање да је финале Купа намештено!?

Срећом твојом, за разлику од мене, немаш информацију колико Бата тражи да Војводина намести утакмицу. Ако је Палма спреман да да те паре за једну фудбалску утакмицу, дај сви пешке да одемо у Јагодину и да га на рукама донесемо да буде председник Звезде.

Нисам сам ја рекао да је то негативно, ја сам рекао да је спреман на све, а из поузданих извора од раније знам како се играју утакмице код нас, поготову када су такви у питању, не веруј у све што видиш и чујеш на тв-у... и ако би стварно таквог довео у звезду онда не знам што си терао мишковића?  ;)

мај 09, 2013, 05:30:43 поподне
Одговор #17

Пијанац

• Moderator

• 3094
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #17 послато: мај 09, 2013, 05:30:43 поподне »
Ја се информишем из мало другачијих извора од новина и тв-а. Мишковића сам терао зато што уместо да је уложио паре у клуб, он је радио по опробаном рецепту ''уруши и купи за динар''!

И немој да ми скрећеш са теме! Тема који си сам задао је ''колико Бата тражи за продају утакмице''. Веруј ми да се ради о цифри коју нико, па ни Палма, није спреман да издвоји за једну утакмицу. Ако такав постоји, по мени тај први треба да се моли да дође у Звезду.

мај 09, 2013, 08:03:49 поподне
Одговор #18

Lucioni

• До краја Звезди верни!
  • **

• 737
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #18 послато: мај 09, 2013, 08:03:49 поподне »
http://sportal.rs/news.php?news=100551

"KK Crvena zvezda o provokaciji: Partizanu je nekada Gradska čistoća bila sponzor"

:D

мај 09, 2013, 08:49:27 поподне
Одговор #19

Џукац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 1055
    Поруке

• Нешто магично...

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #19 послато: мај 09, 2013, 08:49:27 поподне »
Културно смо им спустили нема шта.

Не знам како гледате на ове прозивке Човића и Вујошевића, али мени је то тотално непотребно са наше стране. Јуче их победимо данас одмах прозивка за ову песму. Додуше, оправдано, али по мени непотребно. Долазимо до тога да као керови скачемо на сваку коску коју нам баце. Не кажем да не треба реаговати на прозивке, али не треба се буквално хватати за сваку реч дебелог. његове форе су давно проваљене и требало би га максимално кулирати. Сачекати мало, да се узме титула, па их онда напушити курцем за целу сезону. Онда нек се жале да је крива циа, биа, ватикан, генерали, Вучић, хепатитис, озонске рупе и несташица воде у Сомалији.
Jeдна је Србија!