Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

Из угла Владе Маузера

април 04, 2013, 08:28:38 поподне
Одговор #40

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
Одг: Из угла Владе Маузера
« Одговор #40 послато: април 04, 2013, 08:28:38 поподне »
Тај Ниш нас већ сада кошта озбиљне борбе за титулу.
Неђе Србин сакривен у гори,
Страшно чудо измисли и створи.
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

април 04, 2013, 08:42:39 поподне
Одговор #41

KizaLion

• Administrator

• 7627
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #41 послато: април 04, 2013, 08:42:39 поподне »
Значи сад смо на минус 7. Још  у недељу та предност може бити још мања. Да смо на време спровели чистку, и довели Са Пинтуу у јануару, Рад и продат Ниш се не би десили, већ би било неизвесно до краја у овој усраној лиги..
ВУЧИЋУ, ПЕДЕРУ, ИЗДАО СИ СРБИЈУ!

април 04, 2013, 09:21:54 поподне
Одговор #42

Eribo

• До краја Звезди верни!
  • **

• 392
    Поруке

• Небо је плаво, а Звезда црвена !!!

• Погледај профил
« Одговор #42 послато: април 04, 2013, 09:21:54 поподне »
Нешти нисам у току. Продат Ниш !? Коме, шта, где, зашто ?
Уметност је направити немогуће - могућим,  могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

април 04, 2013, 09:54:43 поподне
Одговор #43

Звездаш

• Moderator

• 2920
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #43 послато: април 04, 2013, 09:54:43 поподне »
Значи сад смо на минус 7. Још  у недељу та предност може бити још мања. Да смо на време спровели чистку, и довели Са Пинтуу у јануару, Рад и продат Ниш се не би десили, већ би било неизвесно до краја у овој усраној лиги..
Да је Пинто доведен у јануару, они никад не би пукли бодове овде. Сад ћеш да видиш како добијају кад смо им се опет мало приближили.

април 04, 2013, 10:44:25 поподне
Одговор #44

CEBEP

• Зборничар
  • *

• 1892
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #44 послато: април 04, 2013, 10:44:25 поподне »
Приче о титули су јако не озбиљне и излишно је даље причати на ту тему. Ми требамо да добијемо све наредне утакмице због уигравања тима за Куп Европе.
Када би Брус Ли, играо за Звезду,
Маракана била би, у змајевом гнезду...

април 04, 2013, 10:46:46 поподне
Одговор #45

Lucioni

• До краја Звезди верни!
  • **

• 742
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #45 послато: април 04, 2013, 10:46:46 поподне »
Да је Пинто доведен у јануару, они никад не би пукли бодове овде. Сад ћеш да видиш како добијају кад смо им се опет мало приближили.

Ех, да је... Да је баба знала да ће пасти она би села... Било је шта је било, дај да видимо шта ће да буде, од прошлости се не живи, настављамо даље!

април 04, 2013, 11:10:00 поподне
Одговор #46

Red Star Forever

• Administrator

• 4378
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #46 послато: април 04, 2013, 11:10:00 поподне »
Кизо није Ниш намештен, него је пуштен да би се низ воду пустио и Јанковић... Али није само Ниш проблем... Ми смо због немања пара и "гладних" играча изгубили три бода и у последњем колу од Војводине на сред Маракане... Али, као што рече неко, не би они губили ове бодове да није оволика предност... Лагано ће да отресу Вошу за викенд а онда без пораза до титуле... Дај Боже да буде другачије, али тешко... Нама је битно да тренер уигра екипу за следећу сезону, која, без ообзира што прича Човић да смо на самрти, реално јесте пресудна и МОРА да нам донесе трофеј!
Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера!

април 05, 2013, 12:05:15 пре подне
Одговор #47

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #47 послато: април 05, 2013, 12:05:15 пре подне »
Јеби га, ако се будемо водили том логиком ''да смо ми добили, они не би изгубили'' можемо да се поздравимо са титулом наредних 20 година. Јер док смо ми дупетом затварали сва врата, они су бар за толики временски период себи обезбедили да буду у бољој преговарачкој позицији. Направили су себи имиџ поузданијег партнера, више им се верује, не циганишу се око динамике исплата обештећења, процената, још на сваку европску утакмицу поведу и по неког главешину, па ту падне шампањац, крканлук, курве неке. Све оно што ми рече једном Рођак са Севера да Мамић лети ради у Ниону, они раде у домаћим оквирима. Тако се ради посао, свидело се то неком или не!

А ти ако све то добро знаш и опет одеш доле у Ниш да из овог или оног разлога изгубиш 3 бода, онда фигуративно ћу се изразити, није Толе крив, онда смо ми говна!
« Последња измена: април 05, 2013, 12:07:08 пре подне Пијанац »

април 05, 2013, 12:13:04 пре подне
Одговор #48

KizaLion

• Administrator

• 7627
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #48 послато: април 05, 2013, 12:13:04 пре подне »
Управо тако! Јел Ниш мора да се пусти (прода), како год, поента је иста, да би неко скупио муда да отера Јанковића? Јел Ниш морао да буде алиби на нашу штету? И то није само Ниш.. неко мора да одговара за то што смо трпели дотичну персону.

април 05, 2013, 12:35:22 пре подне
Одговор #49

mauzer

• До краја Звезди верни!
  • **

• 173
    Поруке

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #49 послато: април 05, 2013, 12:35:22 пре подне »
Дао сам анализу Јанковића и наравно није позитивна али човек је 2 пута потписивао оставку комплетна заврзлама пко његовог одласка је отужна.
Од кад је тим оформљен стојим на становошту да смо требали да будемо први а по мени нисмо јер
опљачкани смо од јагодине
у тоталном хаосу смо ушли у меч са офк-ом на карабурми
јанковић макар био у праву али све што је рекао пред војводини морао је да сачека да се текма заврши овако играши су били тотално десконцентрисани 2 пута смо промашили празан гол бајко апсолутно крив за први гол колико и како год то звучало са војводином је дерби а то у дербијима је недозвољено
полусезону смо почели са 4 бека без халфова  а јанковић ко и сви домаћо не воли странце изменио је гарида а види се колико је дауда у бољој форми од мудринског цех је плаћен на врачару
шта мислим о Нишу знате сви само из љубави према звезди и поштовања њене величоне нећу о тој текми даље
Што се титуле тиче не верујем али имам 2 захтева за управу да пусти Пинта да по њему играју најбољи као и да омогућо помоћнику да седи на клупи и да се сви у клубу потруде а нису ни немоћни ни сиромашни ни наивни да Партзан одигра такмичарске утакмице па докле стигнемо
« Последња измена: април 05, 2013, 12:50:52 пре подне mauzer »

април 05, 2013, 01:35:08 поподне
Одговор #50

Пијанац

• Moderator

• 3154
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #50 послато: април 05, 2013, 01:35:08 поподне »
Што се титуле тиче не верујем али имам 2 захтева за управу да пусти Пинта да по њему играју најбољи као и да омогућо помоћнику да седи на клупи и да се сви у клубу потруде а нису ни немоћни ни сиромашни ни наивни да Партзан одигра такмичарске утакмице па докле стигнемо

Нисам превелики оптимиста по овом питању! Положај у фудбалским клубовима се не ствара преко ноћи. Гробари последњих пар сезона ''убирају плодове'' свог дводеценијског дејства у фудбалским круговима. Ми смо, са друге стране, данас у таквом положају да један Џаја није у позицији да каже свом пулену, Терзи: ''Ало синовац, изведи најјачи састав против Партизана''!

Што се титуле тиче, из ове перспективе једини начин на који видим да ми дођемо до ње је да се држава најактивније укључи о одлуци о истој. Не бих ником на основу овога да подгревам (лажну) наду, али не би ме изненадило да се сете да тако нечим замажу очи већинском делу становништва и најбројнијем бунтовном покрету у региону услед политичких посртања, најактуелнијих у Бриселу ових дана. Кад год је нека озбиљнија политичка фрка у држави, обавезно се деси нешто што ће шокирати јавност.  :)

април 05, 2013, 09:59:20 поподне
Одговор #51

ултра сепаре

• До краја Звезди верни!
  • **

• 375
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #51 послато: април 05, 2013, 09:59:20 поподне »
Сад ћеш да видиш како добијају кад смо им се опет мало приближили.
Слажем се са овом реченицом,одприлике му дође да су ове 2 утакмице формално изгубљене само да народу замажу очи да је и лига иоле регуларна како не би све било предодређено НК Партизану.Иначе ево Лале најављују како ће ударити на Партизан и ићи на победу,не знам како то ни сам више да разумем ???Хоћу да кажем да је ова година по прилично луда,и пуна неких преокрета,ја сам сањао пре 2 недеље како ћемо на крају стићи Партизан и освојити титулу,и стварно већ је почела да се осипа предност,Углавном ово треба утувити у главу:"Ако Партизан одигра са Вошом нерешено или изгуби наде за нас има,јел опет предност ће бити у тренду топљења,а ако Партизан сада победи Вошу,треба честитати Толу на његовом политичком умећу и секташком демагогијом којом ће народу замазати очи.
Браћо Срби,шта да вам кажем све је могуће,сетите се само за време Пижона пре 3 године да смо имали велику предност и на крају узеше титулу,а исто је тада председник био Толе.
Не знам више ни како да мислим ни како да зборим времена су из дана у дан све луђа,све је могуће можемо и титулу узети 8)
Иначе ако нам до краја буде свест да пораз није опција,има наде за наш клуб!
Рецимо да су шансе 50-50.
П.С.Ово је чудна и луда година,све је могуће.
Нек нам Бог помогне и нек нашу Звезду чува!
« Последња измена: април 05, 2013, 10:01:24 поподне ултра сепаре »
Четници Север

април 05, 2013, 10:41:07 поподне
Одговор #52

Lucioni

• До краја Звезди верни!
  • **

• 742
    Поруке

• Погледај профил
Одг: Одг: Из угла Владе Маузера
« Одговор #52 послато: април 05, 2013, 10:41:07 поподне »
Сад ћеш да видиш како добијају кад смо им се опет мало приближили.
Слажем се са овом реченицом,одприлике му дође да су ове 2 утакмице формално изгубљене само да народу замажу очи да је и лига иоле регуларна како не би све било предодређено НК Партизану.Иначе ево Лале најављују како ће ударити на Партизан и ићи на победу,не знам како то ни сам више да разумем ???Хоћу да кажем да је ова година по прилично луда,и пуна неких преокрета,ја сам сањао пре 2 недеље како ћемо на крају стићи Партизан и освојити титулу,и стварно већ је почела да се осипа предност,Углавном ово треба утувити у главу:"Ако Партизан одигра са Вошом нерешено или изгуби наде за нас има,јел опет предност ће бити у тренду топљења,а ако Партизан сада победи Вошу,треба честитати Толу на његовом политичком умећу и секташком демагогијом којом ће народу замазати очи.
Браћо Срби,шта да вам кажем све је могуће,сетите се само за време Пижона пре 3 године да смо имали велику предност и на крају узеше титулу,а исто је тада председник био Толе.
Не знам више ни како да мислим ни како да зборим времена су из дана у дан све луђа,све је могуће можемо и титулу узети 8)
Иначе ако нам до краја буде свест да пораз није опција,има наде за наш клуб!
Рецимо да су шансе 50-50.
П.С.Ово је чудна и луда година,све је могуће.
Нек нам Бог помогне и нек нашу Звезду чува!

Како год, морају да се боре до краја, нема предаје, боље да јуначки изгубимо титулу него као пичке, ако их воша добије, а врло је могуће јер су пали са формом и усрали су се пред тај меч јер знају да после иде дерби и да би смо евентуалном победом били на корак до изненађења... дакле ништа још није изгубљено немој да ширимо негативну енергију, отишао је "доктор" јанковић и ајде да Са Пинту дамо подршку у недељу какву никада имао није, СВИ У СМЕДЕРЕВО!!!

април 07, 2013, 08:59:35 поподне
Одговор #53

KizaLion

• Administrator

• 7627
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #53 послато: април 07, 2013, 08:59:35 поподне »

У среду пре утакмице рекао сам ти шта сам имао :) ти си тврдио да ће гробље данас да победи.. ја знам да је Слобода дала све од себе, + њихов газда је добар са нама јер нам продају играче, + џибер Младеновић што игра код нас.. па су морали мало да гризу. А Воша традиционално добро игра на ЈНА + Абубакар је са нама  ;D

Сад смо се реално опет умешали у борбу за титулу

април 07, 2013, 09:02:36 поподне
Одговор #54

Звездаш

• Moderator

• 2920
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #54 послато: април 07, 2013, 09:02:36 поподне »
За мене је ово велико изненађење. Воша ми је била крајње сумњива против тумбаса након оне лакрдије у купу.
Али сам и даље скептичан и сматрам да се не треба ложити причама о титули. Ми треба да градимо тим за наредну сезону, да ћутимо и радимо. Не могу да замислим да се боримо за титулу са оваквом игром током целе сезоне. Ми данас једва добисмо последњи тим са играчем више.

април 07, 2013, 09:07:55 поподне
Одговор #55

херцеговац

• До краја Звезди верни!
  • **

• 838
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #55 послато: април 07, 2013, 09:07:55 поподне »
И мени тај куп стално испада када год требају да играју са фрањевцима.

Пинто још манта, далеко је ово од оног правог, далеко је и немогуће да буде у овом тренутку оно право послије свега што смо прошли са 'тренером' прије њега.

Голман Смедерева је човјек за неповјеровати. Чујем да му је основа за преживљавање гаража, човјек механичар - ни ријечи о лађењу муда и неким парама од фудбала. Свака му част, данас је чуда одбранио.

Стадион само треба истањирати и припремити за сјетву.
« Последња измена: април 07, 2013, 09:09:43 поподне херцеговац »
Неђе Србин сакривен у гори,
Страшно чудо измисли и створи.
Научи га Сила са Небеса,
Јаворово дрво те отеса!

април 07, 2013, 09:10:34 поподне
Одговор #56

CEBEP

• Зборничар
  • *

• 1892
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #56 послато: април 07, 2013, 09:10:34 поподне »
Ма каква црна титула. Ми идемо у Нови Сад и идему гробљу... нема шансе да извучемо 6 бодова из те две утакмице. Поента је да смо ми ти који смо лоши а други ме не занимају шта ће и како ће. То су две утакмице а има још да се игра. Ми можемо реално на било којој утакмици да изгубимо бодове до краја. Па ми рађамо мечку са последњепласираним тимом у лиги. Када се још на све то дода да немамо никакав утицај у ФСС, нема ту онда много да се прича.....
Када би Брус Ли, играо за Звезду,
Маракана била би, у змајевом гнезду...

април 08, 2013, 12:09:33 пре подне
Одговор #57

V O J V O D A

• До краја Звезди верни!
  • **

• 90
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #57 послато: април 08, 2013, 12:09:33 пре подне »
У последње три утакмице нисмо примили гол .
У четвртој утакмици  смо домаћини.
Највећи ривал  у последње три утакмице не зна за победу.
Највећи ривал у четвртој утакмици гостује .

Прошлог викенда било - 11   а сада је - 4

Препознајмо тренутак , изађимо напоље , огрејаће нас пролећно сунце, заједно до титуле !

април 08, 2013, 01:06:30 пре подне
Одговор #58

mauzer

• До краја Звезди верни!
  • **

• 173
    Поруке

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #58 послато: април 08, 2013, 01:06:30 пре подне »
Можда је клуб заслиуоп титулу мало више играчи али навијачи сигурно јесу. Дивно је и фрапантно за мене као старијег навијача укупан ефекат мобилизације -наша трибина у Смедереву одушевљавајуће пуна .У самом навијању било је празног хода али кад имаш трибину имаш и позитивну варијабилност Сама текма динела је више негативних ствари тренер је негативно експериментисао са Мијаиловићем који није за клупу а не за тим ужасавајућу форму Мудринског који је потврдио да му је место нажалост на клупи и сви морају да му помогну да се врати у форму неипходан нам је а као човек то жаслужује, упорнист свих која је и резултовала победим Најтеже је добити унапред добијене утакмице.
Управа је добила нови ветар у леђа резултатом дербија да натера партизанове "супер клинце " на оно на штаа нису навикли такмичарске утакмице
Прилично усенци пролази нешто друго промена кондиционог тренера и појачан интензитет тренинга Пинта довео је до нечег што одавно нисмо видели Звезда је и поред лоше игре јача и бржа од противника
Збијање главе ко ној у песак нас је довело довде имамо одличног менаџера послушајмо га и изборимо се за укидање лимита странаца убедђњен сам да уз Дауду нпр Михајловић може напредовати  а не играњем уништавањем конкуренције

април 08, 2013, 10:21:04 пре подне
Одговор #59

Red Star Forever

• Administrator

• 4378
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #59 послато: април 08, 2013, 10:21:04 пре подне »
Прво да се и ја извиним за моју прогнозу... Нисам очекивао -4, најискреније... Али као и сви, потајно сам се надао... Чак сам и разочаран кренуо са стадиона јуче, па на капији видео гол... Као што песма каже, са нама се може све што се пожели, па у том смислу ми треба да наставимо тамо где смо стали, да пунимо стадионе и бодримо клуб, а њима преостаје да победе све до краја и да се надамо сви заједно још неком киксу комшија што није немогуће...

Оно што сви примећују је то што Са Пинту још увек испробава и ниједну утакмицу није почео са истих 11 играча... Конкретно, не слажем се са Владом да је јуче Мијаиловић био толико лош колико мислим да он, Милијаш и Гаридо немају шта да траже заједно у истом тренутку на терену... Са Цигом је то већ друга прича на средини... И на крају крајева, кога се ми то плашимо па од почетка против најгоре екипе у лиги играмо са два задња везна... Безвезе тотално... То су ствари које се лаички примећују, а за нешто више морао би неко време да проведем са играчима па евентуално да ме упосле као новог тренера  ;D
Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера!