Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

Ja te volim Srbijo...

јул 13, 2018, 09:56:14 поподне
Одговор #840

Звездаш

• Moderator

• 2857
    Поруке

• Погледај профил
Одг: Ja te volim Srbijo...
« Одговор #840 послато: јул 13, 2018, 09:56:14 поподне »
Један од наших новинара гостујући у некој од емисија на РТС-у, је веома сликовито објаснио кључну ствар. Поздрав Пауновићевих клинаца пред сваку утакмицу, када баце руке, је био "Ко је светски шампион- Србија". Неко је тим клинцима усадио у главу да иду на највиши циљ.
Ми смо на ово првенство отишли да се не обрукамо. Циљ је био да добијемо Костарику, да не примимо 5 комада од Бразила, а против Швајцарске, шта нам Бог да. Створена је атмосфера да је до јаја што смо се квалификовали и тиме смо испунили све. Ако прођемо групу идемо на Немце, па можда боље да је не прођемо, ипак је то актуелни светски шампион.

Кад ти савез води један Кокеза, нема ништа чудно у свему овоме што се дешавало.
Једноставно, ово је земља Србија. Најуре те навијачи, ти за награду добијеш да водиш савез. Навијачи те окарактеришу као сотону и највећу штеточину, постанеш градоначелник Београда из сенке.

јул 16, 2018, 02:01:41 поподне
Одговор #841

Red Star Forever

• Administrator

• 4296
    Поруке

• Погледај профил
Одг: Ja te volim Srbijo...
« Одговор #841 послато: јул 16, 2018, 02:01:41 поподне »
Страшно, управо последњи пасус осликава стање у свим областима... Најгори испливали на површину... Шљам руководи... И после се питамо зашто све иде у qрац... Па ето зато!

И наравно, ово што је Звездаш пренео по питању става и усађивања деци како треба да размишљају... То је поента! А не да их научиш да буду губитници, да трче за лоптом због тога да обезбеде породицу итд. И рече још нешто један паметан човек... Већини наших играча су менаџери разни рамаданији, а већину ндх играча је "образовао" и "укалупио" Мамић... А ипак бих направио велику разлику између шипца и "господина Мамића"...

Иначе, једна инсајдерска информација... Један од наши играча који је био на СП пренео свом другару следеће: стварно је била невероватно добра атмосфера међу играчима, односно најбоља до сада, али све остало од организације и руководства, па до тренера = катастрофа... Нико ништа не зна, не можеш да добијеш одговор на најједноставније питање... нпр. Играчи желели најближима да обезбеде карте, читај да плате, али ови ни то нису били способни да обезбеде... Стога је играч један од оних који се размишља да ли да игра и даље за репрезентацију док су ови на власти у савезу...
Цитат: vasvla
"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "