Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

Ja te volim Srbijo...

октобар 29, 2017, 04:49:19 поподне
Одговор #820

KizaLion

• Administrator

• 7482
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
Одг: Ja te volim Srbijo...
« Одговор #820 послато: октобар 29, 2017, 04:49:19 поподне »
Размишљало се и о шок терапији пре утакмице у Београду с Грузијом.

Свакако је морао да оде. Сад да већамо хоће ли то бити ћелави Маре из Видеотона, с обзиром да је Сава Мајмун аванзовао у савезу.
ВУЧИЋУ, ПЕДЕРУ, ИЗДАО СИ СРБИЈУ!

октобар 29, 2017, 05:24:37 поподне
Одговор #821

Звездаш

• Moderator

• 2857
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #821 послато: октобар 29, 2017, 05:24:37 поподне »
Што је морао да оде? Одвео је репрезентацију на СП као први у групи.
Није баш да имамо нешто блиставе играче.

октобар 30, 2017, 09:58:08 пре подне
Одговор #822

KizaLion

• Administrator

• 7482
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #822 послато: октобар 30, 2017, 09:58:08 пре подне »
Moрао је да оде због праисторијског модела и поимања фудбала.
То што он игра, с том тактиком, је давно превазиђено.

Имали смо среће јер смо играли с острвским екипама, које воле игру главом и да лопта често лебди у ваздуху.
Чим спустимо лопту, као европски бразилци - наши су.
С Велсом није било тако. Извукосмо се за длаку и кући и тамо. Ипак су полуфиналисти ЕП-а.

Остале текме да не коментаришем. И у Грузији смо губили. Ја заиста не памтим на којој смо то утакмици показали доминацију.

Е сад, слажемо се да је курвински што иде на овакав начин. Међутим, ако желимо да направимо корак више - својеглави рачунџија Муки мора да иде.
Замајавао је Џају у оба наврата, неће ваљда и Славишу, Вучкову десну руку?

Добиће додатну лову за овај успех уз раскид уговора и мирна Бачка.

Време је за нове и младе играче, не за извиканог Банета и Коларова, и 7 одбрамбених у линији.

Не жели Кокеза да српско пучанство за време трајања Мондијала већ у првом или другом колу да баца телевизоре кроз прозор.
Морају апетити мало да порасту и да се учини корак више.
Зашто да не, кад могућности постоје - Свилар, Радоња, Живковић, Баста, Лазовић, Сергеј... и наравно Вујадин Савић  ;D
« Последња измена: октобар 30, 2017, 10:00:25 пре подне KizaLion »

октобар 30, 2017, 05:48:23 поподне
Одговор #823

Звездаш

• Moderator

• 2857
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #823 послато: октобар 30, 2017, 05:48:23 поподне »
То што он игра, је Србију одвело на велико такмичење први пут после 2010.

Није ни да се мени нешто претерано свиђа, али је остварио циљ који је зацртан. Волео бих да чујем од овог говеда на челу ФСС, шта је циљ на овом СП.
Мени је та прича о младим играчима у репрезентацији смешна. Јер нити памтим неку репрезентацију која је са младим тимом остварила запажен резултат, нити ће тим играчима три утакмице у групи да донесу неко преко потребно искуство за будуће циклусе.

И сад долазимо у ситуацију да ће нови селектор имати пар пријатељских утакмица да примени своје замисли, за велико такмичење.
Мени ово више смрди на то да нису могли неким играчима преко репрезентације да набијају цену.

октобар 30, 2017, 08:36:43 поподне
Одговор #824

Пијанац

• Зборничар
  • *

• 3151
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #824 послато: октобар 30, 2017, 08:36:43 поподне »
Човек који је титуле у Србији освајао сваки пут када му је Драган Џајић унапред гарантовао исте не може бити достојан селектор наше земље. Треба пред Грузију одрадити шок терапију у виду смене селектора и постављања привременог решења, да Русија не би остала недосањан сан.

Капа до пода Србину, Марку Арнаутовићу, за одбијање да прослави постигнуте голове!
Колико год сам се у тренутку кад си ово писао, слагао са тобом, сматрам да је педерски ово што сад раде. Нисмо се прославили с игром, група је била лака, али смо отишли на СП. Ако су га истрпели целе квалификације, треба га пустити и тамо да води репку.

Слажем се у потпуности са тобом. Када није смењен у тренутку када сам оно писао, и када се у међувремену пласирао на СП, требало га је оставити да заврши започето.

децембар 02, 2017, 12:11:47 поподне
Одговор #825

KizaLion

• Administrator

• 7482
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #825 послато: децембар 02, 2017, 12:11:47 поподне »
Žreb je završen, Srbija se našla u grupi E zajedno sa Brazilom, Švajcarskom i Kostarikom.

"Orlovi" će svoja krila raširiti po prvi put u Samari, kada se 17. juna naredne godine budu susreli sa selekcijom Kostarike.

Utakmica će biti odigrana na "Kosmos Areni" u Samari, sa početkom od 13h po srednjoevropskom vremenu.

Istog dana, u okviru naše grupe, sastaju se Brazil i Švajcarska, na "Rostov Areni" u Rostovu na Donu od 19h.

Naredni protivnik "Orlova" je selekcija Švajcarske, taj duel će biti odigran na stadionu "Kalinjingrad" u Kalinjingradu, sa početkom od 18h po srednjoevropskom vremenu, 22. juna naredne godine.

Istog dana u okviru naše grupe sastaju se Brazil i Kostarika, njihov meč počinje u 13h (CET), a biće odigran na "Krestovski stadionu" u Sankt Petersburgu.

Poslednji mečevi u okviru grupe E na programu su 27. juna, Srbija će na "Otkritije areni" (stadion Spartaka) u Moskvi odmeriti snage sa Brazilom, taj meč zakazan je za 19h po srednjoevropskom vremenu.

Švajcarska i Kostarika igraju u Nižnjem Novgorodu na istoimenom stadionu, a taj duel će takođe početi u 19h (CET).

Биће лепо гостовање у Калињинграду с Птарима 2, да се нагазимо. Није далеко а ни скупо. Још само да искамчимо улазнице.

децембар 02, 2017, 09:53:56 поподне
Одговор #826

Пијанац

• Зборничар
  • *

• 3151
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #826 послато: децембар 02, 2017, 09:53:56 поподне »
То што Шиптари играју за њих, не значи да ће ићи и да навијају за Швајцарску.  :D Тако да можеш да нагазиш само пијане Федерере.  ;D

фебруар 17, 2018, 06:30:43 поподне
Одговор #827

KizaLion

• Administrator

• 7482
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #827 послато: фебруар 17, 2018, 06:30:43 поподне »

Какво спрдање на рачун Вучићевог пијуна :)

јун 17, 2018, 10:49:18 поподне
Одговор #828

KizaLion

• Administrator

• 7482
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #828 послато: јун 17, 2018, 10:49:18 поподне »
Данас се показало шта СМС зна, и зашто није хтео да плаћа рекет Муслину. Лепа победа, идемо даље надам се.
Шиптари с пребивалиштем у Швици би требало да падну.  ::)

јун 18, 2018, 04:57:07 поподне
Одговор #829

Звездаш

• Moderator

• 2857
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #829 послато: јун 18, 2018, 04:57:07 поподне »
Дај Боже да падну, али више су они показали против Бразила, него ми против Костарике.

јун 21, 2018, 04:21:43 поподне
Одговор #830

KizaLion

• Administrator

• 7482
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #830 послато: јун 21, 2018, 04:21:43 поподне »
http://fudbal.hotsport.rs/2018/06/20/fifa-obelodanila-jedan-od-najboljih-svetskih-sudija-deli-pravdu-na-mecu-srbija-svajcarska/

Kaжу Швајцарци не воле Швабе и обратно, па ајде да видимо какво ће бити суђење, ваљда нама у прилог против Шварцалбаније

јун 21, 2018, 11:26:35 поподне
Одговор #831

Woodoo

• До краја Звезди верни!
  • **

• 700
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #831 послато: јун 21, 2018, 11:26:35 поподне »

јун 22, 2018, 10:32:43 поподне
Одговор #832

Звездаш

• Moderator

• 2857
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #832 послато: јун 22, 2018, 10:32:43 поподне »
Данас се показало шта СМС зна, и зашто није хтео да плаћа рекет Муслину.
И данас се показало шта зна.

јун 22, 2018, 10:33:05 поподне
Одговор #833

KizaLion

• Administrator

• 7482
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #833 послато: јун 22, 2018, 10:33:05 поподне »
Штета, шта да кажем, због ових ШвајцШиптара.
Ово им је четврто узастопно учешће на СП, а на прошлом су једва испали од Аргентине, финалисте.
Ови су јака екипа, али нисмо ни ми пичке.
Нерешено је било реално, али покрадени смо.
Англосаксонска веза је то.

јун 22, 2018, 10:54:46 поподне
Одговор #834

KizaLion

• Administrator

• 7482
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #834 послато: јун 22, 2018, 10:54:46 поподне »
Данас се показало шта СМС зна, и зашто није хтео да плаћа рекет Муслину.
И данас се показало шта зна.

Zagor pre 1 minuta

Ma nismo imali presing. Ali to mora da se uvezbava na treningu. Ocigledno trener to nije uradio. Mi smo takticki izgubili utakmicu. Nas jedan, maksimalno dva igraca idu u presing, a ostali stoje daleko od igraca, i naravno Svajcarci uvek lako iznose loptu. Matic-Milivojevic jednostavno nemogu da uspostave pas igru na sredini jer su obojica razbijaci, a ne kreatori. Umesto da je na mestu Milivojevica igrao Sergej. Krstajic drzi Sergeja u spicu gde je ovaj totalno neprimetan. Najkvalitetniji nas igrac sredine terena Sergej, cami u odsecen u spicu celu utakmicu. Totalno neiskoriscen resurs, a Luka Milivojevic organizuje nase napade, naravno katastrofalno lose. Sve lopte koje su dobili napadaci dobili su dugim loptama bunarusama, koje je Mitrovic zahvaljujuci neverovatnoj fizickoj snazi uspevao da prihvati. Kroz sredinu po zemlji nista. Matic je danas bio losiji u predaji lopte, trcao je mnogo na sredini kao i svi igraci. 80 minuta su nas setali Svajcarci, sine igraci su nam pocrkali na terenu. Uzrok toga je veoma losa igra tandema zadnjih veznih Milivojevic-Matic. I na prosloj utakmici je ta linija bil;a najlosija.Umesto da je tu igrao Sergej, al sta ces Krstajic drzi Milivojevica, i mi pocrkali 80 minuta suvog trcanje bez lopte. A oni se dodaju i odmaraju.

Oвај коментар сам нашао на Моцартспорту.
Дакле, Миливојевић напоље, а Адем Љајић иза Митровића.
СМС на Миливојевићевом месту.
Мени није јасно шта је с Максимовићем, што не игра штопера, откуд Карлеуша има предност

јун 22, 2018, 10:56:22 поподне
Одговор #835

Звездаш

• Moderator

• 2857
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #835 послато: јун 22, 2018, 10:56:22 поподне »
Покрадени смо, али покрали смо сами себе. Оног тренутка кад смо сменили човека који нас је коначно одвео на велико такмичење, а заменили га аматером који самостално ни петлиће није водио. Е тад смо брутално покрадени.
Жртвована је цела репрезентација, да би се набила цена Сергеју Милинковићу Савићу.

"Nije tim jedanaest najboljih, već jedanaest onih koji mogu da pruže najviše u mojoj koncepciji".
« Последња измена: јун 22, 2018, 11:05:55 поподне Звездаш »

јун 23, 2018, 09:57:24 поподне
Одговор #836

KizaLion

• Administrator

• 7482
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #836 послато: јун 23, 2018, 09:57:24 поподне »
Швеђани скинули фору од нас и попушили на крају утакмице. Није ми жао Гранквиста, ал Швеђанки јесте.
Поента је да будеш способан да удараш целу ноћ, а не да превремено свршиш на почетку утакмице.  ;D

Нешто им је фалило у средини, као Матићу Погба. Или Нголо Канте.  ;)

јун 24, 2018, 10:25:30 поподне
Одговор #837

KizaLion

• Administrator

• 7482
    Поруке

• Established 2002.

• Погледај профил
    • Имејл
« Одговор #837 послато: јун 24, 2018, 10:25:30 поподне »

Није поклич "Убиј Хрвата да Шиптар нема брата" безвезе настао

јун 28, 2018, 10:01:48 пре подне
Одговор #838

Звездаш

• Moderator

• 2857
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #838 послато: јун 28, 2018, 10:01:48 пре подне »
Цитат
A šta on sam kaže za svoje igre u Rusiji?
“Mislim da sam igrao za 7,5. Falilo je da postignem gol. Bio sam ipak dobar u prvoj utakmici. U drugoj i ne baš. Danas sam se borio”, odgovara Milinković Savić.

Ovo su samo počeci. Budućnost je pred njim i većim delom ove generacije. Sve skupa…
“Bilo je lepo. Jedva čekam novo okupljanje”.

Još jedan igrač koji je u ovim poslednjim nedeljama napravio prve korake u seniorskom timu - više nego sigurne ako smemo da dodamo - bio je Nikola Milenković...
"Možemo da budemo ponosni na sve što smo uradili, od prvog dana je bila dobra atmosfera u timu. Samo ostaje žal za propuštenim protiv Švajcarske".
https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/sergej-prvenstvo-sam-odigrao-za-7-5/299196

То је тај губитнички менталитет.
Битно да је вама било лепо и да можемо да будемо поносни.

јул 12, 2018, 01:41:58 поподне
Одговор #839

Red Star Forever

• Administrator

• 4296
    Поруке

• Погледај профил
« Одговор #839 послато: јул 12, 2018, 01:41:58 поподне »
Пуно прошло, касним по питању приче о нашој репрезентацији, али... Никад није касно да се каже истина коју сви медији, новинари, тренери и менаџери прећуткују... Зарад мира у кући? Каквог мира? Па оног у ком су сви намирени, свима лепо, пријатно, добијају плате за незнање и "подгузност"... Пичка вам материна свима!!!

Руска бајка на РТС-у, гост Виктор Савић и пита лепо момак зашто наши против Бразила нису игали на живот или смрт када је ситуација таква? Зашто се крећу ко бабе? Зашто играју са курцобољом? А Ранко Стојић одговара: па није баш тако, знате треба ствари погледати из другог, петог, седамдесет петог угла??? Па јел треба глумац боље да капира фудбал од човека који је међу првих 5-10 људи у нашем фудбалу? Е зато смо ту где јесмо, распад, без култа репрезентације, без воље и жеље истинских љубитеља фудбала и навијача да пруже подршку менаџерско-мафијашкој репрезентацији... Тек понеки "фудбалски стручњак" се усудио да каже да то није било баш најбоље издање наших у Русији... Зато се већина истих, а и новинара утркивала да их похвали за труд, да су дали све од себе итд... Ако је оно труд и давање све од себе, онда сам ја Балетан Балетановић... Пичке једне, уместо да сте одмах после Костарике рекли да је оно била очајна игра и да Коларов није дао гол не би га дали још три дана... Уместо да сте их после швајцарске пљували на сва уста за брука игру и тактику... Уместо... Уместо много тога ви сте сви изабрали да будете пичке и подгузне муве!

Играчи, па ти исти играчи дају подршку својим понашањем незналицама које воде српски фудбал... Пристају да буду то што јесу... ГОВНА! Бане, чим је смењен са места капитена, је морао да одустане од Србије и да каже све што зна, него и он ћути због тих пар утакмица које су га направиле рекордером... Па који ће ми курац такав рекордер?! Остали нису вредни помена, све балван до балвана... Знало се то и пре првенства, али су новинари и назови стручњаци подизали цену разним СМС-овима, Митро головима, Коларовима и осталим "великим играчима"... Па наш Радоња када је ушао против швајцарске, волим га, али се погубио, није знао на коју страну треба да трчи, ко мува без главе баш! Битно је да ће кежман и говедо кокеза да се обогате продајом њиховог пуленчића... Ух што ми је драго што му је пала цена и што им се планови покварише... Ако вам је, запамтите да се срећа не прави преко туђе несреће, говна једна...

Образ код Крстајића? Он ту реч не познаје... Сменили су човека којем си био 7-ми помоћни тренер... Цела екипа из стручног штаба одлази, а ти остајеш? И то да радиш тако одговоран посао? Бруко једна... А тек помоћници, да си имао бар једног школованог, нормалног, да ти да савет за неке ствари које не знаш... Нема тога код тебе, битно је да је атмосфера била сјајна... Видим, баш је та атмосфера утицала да постигнете овако добар резултат!

И на крају кратко о шиптарима, усташама и осталим гамадима... У земљу сам пропао после оног пораза од тзв.швајцарске... Уместо да поломе ноге оној двојици, наши ко бабе... Али бабе не умеју и не знају боље... ндх тим и њихови успеси ме не занимају и не желим ни да мислим о њима, али ако ништа друго путоказ су за оно како се игра за репрезентацију вољене земље... Е сад друга је ствар што многи тамо више ни не знају која им је вољена земља... До јуче су били Срби, а сада ни сами не знају шта су и ко су... Елем, имају 5-6 врхунских играча из клубова о којима тренутна наша гарнитура играча може само да сања... А тек што им се наместило и отворило до финала... Ниједна озбиљна утакмица, и поред тога све на гузове добијено... Кад кажем озбиљна утакмица, мислим на репрезентације које ни саме ништа не значе у светском фудбалу... Аргентина се распала, тренер избацивац и Меси тренер... Данску добише на мишиће, пеналима, Русе исто, а о енглезима не бих да трошим речи... Залутали у полуфинале...

Ако се под хитно нешто не промени у савезу, целој организацији, међу тренерима, играчима, одосмо у још већи мрак...
« Последња измена: јул 12, 2018, 01:44:54 поподне Red Star Forever »
Цитат: vasvla
"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "