October 04, 2002, 05:14:19 PM Last Edit: July 15, 2008, 01:04:13 PM by KizaLion
;pivo
Fala ti Nidzo!!!!! Mora se priznati covek je kupio preko deset piva (nama). Nadam se da ti je put kuci brzo prosao, vidimo se opet.

No da krenemo iz pocetka.
Nas dvojica iz Londona (Koventri nov na forumu Delija i ja) stigli smo u Veronu oko 10 ujutro u utorak. Tu smo se nasli sa jos jednim poznanikom iz Srbije, a uvece je stigao i jos jedan iz Bgd-a, mozemo slobodno reci bitan lik na Severu. Do tada mi smo uglavnom jeli i pili u lepoj Veroni. Zaglavili smo uvece u nekom baru gde smo sedeli pored polica sa nanizanim punim flasam vina!!?? To vece pili smo pivo, a vino smo poneli kuci. :)

Prvog dana nismo videli nikog osim jedne devojke sa obelezijima Kijeva. (Svi znamo da su im navijaci smesni, a da navijaci Hellas Verone imaju jednu od najboljih hul. ekipa u Zabariji - ext. desnica)

Sledeceg dana sa igracima Zvezde doslo je i nekoliko starijih likova sa Severa, (popularnih Delija :D ) ali su ih ovi spakovali dosta daleko od grada i nisu dolazili u Veronu (valjda, mozda neko jeste) Nas cetvorica smo seli na voz i uputili se put Milana gde je igrao Inter sa Lionom. U podzemnoj smo videli grupicu od nekoliko klinaca svi sa bar-salovima (sto nije cudno jer gotovo svi samo njih i nose) ali skoro svi su imali po transparent na dve motke. Zakljucili smo da bi mogli da se vratimo u Veronu 'obogaceni'.  Do San Sira smo stigli na gotovo sam pocetak kupili smo karte za Curva Nord gde se okupljaju Interisti. Stadion deluje nestvarno, kao deo grada u buducnosti, zaista impozantno. Trebalo nam je dosta da se popnemo do tribine, a isli smo na drugu. Tako izmoreni upali smo na tribinu i stali na ivicu kopa, ali sasvim slucajno uz interove fasiste.

Navijanje je bilo odlicno sinhronizovano u trenutku bi svi prihvatali pesmu koju bi vodja, koji je bio daleko ispod nas, zapevao. To su uspevali zahvaljujuci rasporedjenim likovima sa megafonima. Jedan takav je bio ispred nas, ali ocigledno nebitan lik koji je imao takvo izoblicenje lica kad bi pocinjao pesmu da smo mi gledali njega vise nego bilo sta drugo. Dobio je nadimak "Vodja" i zdusno smo se trudili da otpevamo po neku pesmicu koju su ukrali od nas. ;) Pevali smo: "Jebati, karati...", kad bi ono pocinjali pesmu sa istom (ukradenom :D ) melodijom od nas. Na Non molare mai smo normalno pevali - Njega vole sve, zene devojke najveci svaler vlada mauzer.!!! Inace "Vodja" je definitivno bio na nekom spidu jer takve promene na licu ni "Maska" ne moze da uradi.

E sad, blizu nas na zemlji bio je jedan veci barjak, a desno od nas bilo je nekoliko malih, dogovorili smo se da bi u slucaju neke guzve isparili sa jednim ili dva. Do guzve je i doslo, ali male. Bilo je nekih cimanja izmedju, reklo bi se unutar, te grupe medju kojima su bili i skinsi i koji tren kasnije dva lika su se pobilana na nekih 6, 7 metara od nas.

Lionci :D su bili ok, bilo ih je oko 700, izgledali su OK imali su bas finu bakljadicu na pocetku, sitniji okrsaj sa redarima, gde nisu totalno ustuknuli, ali je jedan redar kad se frka malo smirila ladno uzeo upaljenu baklju iz ruku jednog od Lionaca.

Eh da, ako ikog zanima Inter je puko 2:1...

Na povratku nista uzbudljivo. Ladno lik sedi u podzemnoj sa barjakom na dve motke i igra igricu na mobilnom, a nije ni svastan nas kojima voda ide na usta...

Povratak u Veronu prosao je brze uz pomoc piva iz McDonaldsa. 

A sutra...

...(nastavljam sutra, sad idem da spavam)

Nikola ocekujem i ti da napises nasto.

Ajde Nikola samo jos tvoj izve

Mrtav sam umoran na poslu sam bio do sada, napisacu izvestaj do kraja sutra ili NAJKASNIJE u ponedeljak.

Kizo da li neko ima snimak tekme? Nismo uzeli nikom zastavu u Milanu. Jebi ga indijanac nije sisao (sishao ne sisao :) ) na istoj stanici, a tekma je bila kasno i morali smo na zadnji voz za Veronu.

? ?? ???? ??? ??? ?????? ?? ?????? ? ??????????! - ???? ?? ??? ??? ????? UL-a?!  :D
???? ?? ????? - ????? ?? ?????? ???????????? - ?????? ?? ???? ????? ?? ??? ??????  :)
Quote from: "UltrasLondon"Na povratku nista uzbudljivo. Ladno lik sedi u podzemnoj sa barjakom na dve motke i igra igricu na mobilnom, a nije ni svastan nas kojima voda ide na usta...
Inace "Vodja" je definitivno bio na nekom spidu jer takve promene na licu ni "Maska" ne moze da uradi.
he,he...
( ????? ?? - ???????? ? ?? ???? ?????! )
;pivo
?.?. - ????? ?????? ?? ??? ?????????? ?? ???? ?? ??????? ?????  :zbunjen
( ??????? ?? ?? ?????? ?????? ?? ?? ????? )  :D
?, ?? ??? ???? ?? ??? ???? ?? ?????????? ?????? ?? ?????? - ??? "???? ?????????", ??? "??? ???? ????????" - ??,?? ????...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

nadam se da neces zaboraviti da pomenesh sta ste ti i taj sa Severa (bitna faca sto ti kazes) radili posle tekme?! (po vec dogovorenom planu ) :boks


kad vec zelish da nam isprichas sve kako je bilo ....  :D  :D  :D
 samo da sve bude u redu, i svaki dan siguran...

:nene
Neke stvari ipak nisu za javnost. :D

Na dan tekme oko keca smo se nasli na trgu sa Z. i Poljakom nevidjenim Zvezdasem. U potrazi za jeftinijim pivom naleteli smo i na prvu grupu nasih navijaca - Ultra Klan iz Nemacke. Pre toga smo naleteli na Dzaju koji nas je sam startovao kao odakle smo itd. mnogo je bio opusten i pozitivan. (uopste cinilo se da je citava atmosfera pozitivna).

Zabili smo se u neki skotski pab gde sam pio neko pivo od 9% alkohola (ono 12% na BIP-u je ekstrakt, a BIP ima nekih 4,5% alkohola) odatle opet na trg gde smo lokali. Ubrzo su poceli da dolaze i likovi iz Bgd-a koji su zapalili muriji u Bresci. Tu se pojavio i Nikola UK sa ekipom i castio vopsom. Jos jednom hvala. I svaka cast za akciju. Zatim se cuo navijacki huk i samo na sekund pomislili smo da cemo videti zuto-plave, medjutim, ispred kolone navijaca u crveno-belom nosili su transparent Delije Knin. Navijaci iz inostranstva su dosli na trg i poceli da pevaju pesme. Nekada nisu bili organizovani i izgledali su katastrofalno, sada je situacija drugcija, duksevi i majce Ultra Klan su odlicni. Ipak ne ide mi iz vangle onaj lik sa 4 sala i srpskom zastavom u dresu...

Krenuli smo ka stadionu. Odjednom ispred nas se pojavi lik skockan, u odelu, stariji, sed i neki mladji takodje u odelu, i kaze na srpskom - Ne moze dalje morate na pivo i sendvice ja castim. Ok. zabili smo u kafic, najeli i napili, lik je rodjen u Bgd a zivi i "radi" duze vreme u Zabariji. Jebi ga Nikola niste sacekali sendvice. :D Lik je na kraju sam ustao i pozele srecu. Nismo morali ni da ga eskiviramo.

Na stadionu odlicna atmosfera. Puno malih barjaka, i zastava na dva koplja, jedan transparent AVANTI STELLA ROSSA je spusten na samom pocetku kad je pocela i bakljada. Videli smo neke drage nam njuske koje i ovom prilikom pozdravljamo. North Side imbecili prave neku debilnu koreo a transparenti su im ocajni. Pocetkom drugog dize se setalica RSFC Ljubljane i navija se bolje, forsira se Marsh on River Drina :)

Delirijum zbog pobede.

Nakon tekme, kafic. Umor.  :D

Pa ajd i ja nesto da napisem.

Sve je pocelo u cetvrtak oko 6 sati ujutro kad me prvi put digao zvuk mobilnog (melodija spremte se spremte) iz kreveta. Moj buraz i ja se skockali i zapalili prema cirihu da se nadjemo sa ekipicom (ZH.Hool i njegov burazer I). Plan je bio da krenemo u 8.  E pa posto smo mi tek oko 9 stigli u Cirih :)  i I. :)  zaboravjo njegov  passeporto krenuli smo nas  4, 12 piva, 20 baklji, 4 stila i municija sad pazi 1 PISTOLJ :zbunjen  :o  plus lovacki NOZ u pola 11!!!!

Nista posto nam je I. za utoku rekao tek na pola puta morali smo i to da sakrijemo zajedno sa ostalim nelegalnim stvarima u gepek nase mecke. Treab da vam kazem da je pistolj vazdusni ali izgleda orginal nebi primetio razliku. Ipak nas je pre grane hvatala "mala" nervoza. :)  I kad nam je zabar na carini rekao da parkiramo auto sa strane i da cekamo vec smo mislili ari viderci verona. Ali sem pasosa nisu nista vise hteli da vidu. HVALA BOGU!

Na autoputu do verone smoooor. Sve dok nismo naisli na neki kamion hr tablice. Tu je pocelo malo cimanje. Standard mi njemu tri prsta on nama pokaze jedan prst I. mu pokaze pistolj on nama nista vise.  :finger  Nista palimo mi dalje i mozda 5 min. kasnije opet hrvat iz pule. Mi njemu tri prsta ali ovaj put i on nama! BICE PULA SRCE SRBIJE! Jedno dva kilometra pre Verone auto sa BG tablicama. Tu smo odmah blokirali autoput pustili prozor da opicimo jedan mali small talk. Ali momci nisu hteli na tekmu vec u Sloveniju na cugu. Mora da su bili neki grobari.

Tako da smo negde oko 4 stigli kod stadiona bente... neznam ni ja vise. Posle jedno dva kruga oko stadiona mislili smo da se ovde neigra tekma veceras nigde nikog! Ajd mi parkiramo auto da obidjemo to ponovo pesaka.  Tu smo sreli prva tri cigana koji studiraju u italiji i koj su nam rekli de mozemo da nabavimo karte. Na ovom mestu Grazie Raggazzi.
Posto nismo odavno pili resili smo da se uvalimo u neki pub odmah kod stadiona. Brate pravi pub Heineken od litre u flasi! :D  Posle  pola sata i dalje nigde nikog pa sam se setio ULa:D . On nam je preporucijo strogi centar. Krenemo mi a nemamo pojma gde je centar. Sreca pokupi nas neki nas gastos sto zivi u veroni (gastos inace slusa isti stil muzike ko UL :D ) i odbaci nas do koloseuma gde smo naisli na UL i ekipu. Sad cu jedan deo da preskocim UL je vec napisao tu sve. Treba samo reci da smo se setali po gradu sa salovima
dresovima itd i niko ali niko nam je rekao ni a. Sem jedne zene koja nas je pozdravila i rekla da voli Srbe i da treba shiptarima jebati mater. Ocigledno imaju mnogo govana u Italiji.

The Sandwich story

Posto smo zurili da podelimo baklje izpred stadiona, popusili smo za sandwiche jebiga ali i taj matori je davijo sa njegovim pricama ipak hvala na pivo! :D  Tu smo se ugurali sa nasima iz nemacke u autobus da ne pesacimo do stadiona. Odmah kod stadiona hteli smo po baklje i sve bi bilo ok. Kad ono jebote pratnja murije ko da je Mr. Bus stigao. Znali smo da ce biti kordon do stadiona i da nema nista od odlazka do auta. Zato smo cim je autobus stao izkocili i probali negde da se probijemo. Jedini put je bio preko neke zidurine od 2 metara. To smo i lako preskocili ali opa sa druge strane su to bili jedno 5 metara. Ajd i to smo preziveli kad ono mi upali u neki privatni prostor okolo sve ograde. Vec sam imao u glavi sad kad izlete jedno 10 rota ima da nas pokidaju. Ipak i to smo preskocili sem mene mentola. Ja sam fino pocepao pantalone odmah izpod bulje poludeo sam. :D  Ipak akcija nam uspela i stigli smo do auta. Tu na brzaka sve spakujemo u ranac i trk na stadion. Podelimo baklje i to je to.

Navijanje je bilo super ali sam bio malo razocaran kad sam gledao snimak na ESu. Mislio sam da cemo se bolje  cuti. Ali zato je bakljada uspela. Bila je neka mala tuca ali medjusobno jedan lik je jedva spaso glavu. O tekmi nemam sta da kazem sem SKANDAL! Jebali smo im Kjevu. :finger  :ruke

Posle tekme smo cekali kod auta dali stvarno nema ni jedne ekipe koja hoce da se shiba. Ali nista sem jednog matorca koji je hteo da menja salove i neke ribe koje su vikale avanti stella rossa sa motora. Umorni smo krenuli ka cirihu u koji smo jedva stigli oko 5 ujutru. A i ja sam sad umoran nevidim vise ni sta pisem a i dosta je vise izvinjavem se na greske.

Ipak odlazak se izplatio i jedva cekam drugo kolo! Daj boze u Stuttgartu ili u Englandu!

ICH LIEBE ICH LIEBE ICH LIEBE ROTER STERN!

Quote from: "UK_Nikola"krenuli smo nas  4, 12 piva, 20 baklji, 4 stila i municija sad pazi 1 PISTOLJ :zbunjen  :o  plus lovacki NOZ ...

;pljuga CARAMBA!  :lol:

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Nikola brate uci to preskakanje zidova i ograda  :D  :D  :D Nikola-Spiderman
ooligan 4 life

www.spiderman.com  nikola pogledaj mozda nesto naucis malo  :keez  :keez  :keez
ooligan 4 life

kao prvo pozdrav kizi! ima  sledeci put nadoknadimo onu zurbu ok?  ;pivo

haha nikola care, mogo si jos i haubicu u gepeku stekovati, ko da si krenuo bio u beirut a ne u veronu :-)  nego UL, reci ti nama tacno kakva je to ekipa iz ipsvica, ako bi slucajno njih izvukli. nesta mi englezi leze u zadnje vreme...  :jebanje

...Krenuo je Bus sa 50 ljudi + kombi(preko Mannheim-a,Heilbrona,itd..).Okupila se fina ekipa(pozdrav Ultra Klan),ne racunajuci par likova(tog sa zastavom i 4 sala i jos par slicnih).Alkohol,duvka ;pljuga ,pesma sve do Italije(trebalo bi svi da znaju repertoar,ali nema veze,naucice se).U Veronu stizemo dosta kasno,oko 18.00 i krecemo odmah ka centru grada.Pocinje pesma,dranje oko 70 ljudi je do jaja zvucalo,provocirali smo usput sve,medjutim bez odgovora :( Treba napomenuti da je bilo baklji u izobilju,neke su pale na ulazima,ali je proslo bar jedno 15).Stizemo na glavni trg Bra,i tu srecemo B.,T.,Z.,i jos par momaka kaci se zastava Delije Knin na glavni gradski trg,stizu i Carabinieri :finger ...
  Saznajem od B. da je gro ekipe zadrzan na aerodromu u Bresci,nista od nalazenja sa ekipom iz BG.Krecemo ka stadionu Busem i dobijamo policijsku pratnju 4 vozila.Kordoni postavljeni,mozes samo direktno na tribinu.Tu nalecemo na P..... koji nije uspeo da probije kordon sa najboljima,pa ulazimo na tribinu.Palo je dosta baklji na ulazu,sigurno 10-15(i posle dozvoljena pirotehnika u Italiji + pretres do jaja.Provalio sam da su vise cimali likove bez obelezja(provalili Zabari Casual),mom burazeru pronasli nemoguce stekovanu baklju...
  Na tribini srecem poznate face iz U.B.,krece ludilo navijanje stvarno odlicno.Onaj lik sa zastavom i salovima nije zeleo da shvati da nema transparenata na ogradi osim Avanti Stella Rossa,pa je malo dobio po nosu,ucinio je alkohol svoje.Jos je i covek koji je organizovao putovanje dobio batine,ne znam zbog cega,i jos dva lika(jednom smo ja i R... spasili zivot).no dosta o tome.Bakljada odlicna,stvarno,mali barjaci i zastave na kopljima,odlicna glasnost,pobeda :sampion .Posle tekme nas drze na tribini(mnogo,stvarno mnogo murije,usrali su se Zabari),posle pola sata pustaju ali do parkinga gde se rastajemo sa BG ekipom i uz policijsku pratnju(4 marice ispred + 4 marice iza) odlazimo u pravcu Nemacke(pubovi nas napustili posle 30-tak kilometara).Umor je ucinio svoje pa je vecina ljudi utonula u san do FFM.Sta reci jos...Odlicno gostovanje,organizacija cista 10(samo soferi :megafon ),ocekujem izvlacenje sutra pa se vidimo na sledecem gostovanju. ;pivo  ;pivo  ;pivo

Kizo zaboravio sam password pa sam zatrazio novi,ali ignorisi,setio sam se u medjuvremenu.
 P.S.Voleo bih da dobijemo Stuttgart pa da napravimo ludilo.

i nije ti neki izvjestaj..ispustio si one najbitnije stvari :)

Najpre pozdrav svima!

Malo pre sam se cuo sa ortakom iz Bgd koji je bio takodje u Veroni, i objasnio sledecu pricu da je neki iz Ultra klana popusio batine od Ultra boysa?!? Posto znam celu ekipu odma sam krenuo u istragu..
Nekoliko clanova Uk islo je autobusom koji je bio organizovan od strane Aleksandra Ilica - gastrosa iz frankfurta koji uvek organizuje putovanja na svakojake tekme preko nekog folklornog drustva.

I sta se desilo Aleksandar Ilic je od T.me je dobio neke Ultras dukseve da valja, po nekoj nenormalnoj ceni. Na tekmi je bio takodje aktivan, dok ga nisu za stvari pitali Ultra boys-i i tu je odma zaradio samar. Debil je, misleci verovatno posto su neki nasi clanovi putovali preko njega, poceo da poziva Ultra klan da mu pomogne. I naravno posto idiot nema veze sa nama niko nije hteo da mu pomogne, sta vise jos u busu Uk su hteli da ga lincuju kada je izjavio da je ustvari grobar ali da ide na sve tekme yu klubova (?!? Neke stvari mu ocigledno nisu jasne). Tako da je debilcina dobio finu porciju batina,.. A dobice ih jos (garantovano)...

Zasto? Zato jer je malo falilo da se zbog tog debila Ultra boysi zakace sa Ultra klanom.

Ultra klan Hamburg

Brate to su ti ovi gastrosi ovde, koji ono nemaju ni IQ -cvecha. Uzas.. Nesto slicno je bilo na jednoj tekmi koja mi se zgadila do jajca.. Zvezda : Lester.. Bio sam i na prvoj u Engleskoj gde su dosli na tekmu normalni ljudi - fine ekipice cigana iz Engleske (doduse oni su uglavnom ziveli ranije ili u Bgd ili Knin - oni sa kojima sam stupio u kontakt) brate o.k. likovi. I na tribinama je bilo sve fenomenalno.. Ali Bech mi se toliko zgadio zbog onih gastosa - uzas.. Realno, vise volim da igramo sto dalje od tih nekih krajeva, pa da dodje mala ali odabrana ekipica, nego pun kurac debila, nazovi grobara-"patriota", jugoslovena (dokle?),.. Druga stvar je mozda je dobro da oni dolaze, da se opustimo malo na poluvremenu :boks  a mogli bi i oni smekeri svoje ribe da povedu :jebanje .

Partizan je Beogradska nevera..

Quote from: "BBB"i nije ti neki izvjestaj..ispustio si one najbitnije stvari :)

slazem se :D

Jebo te gde si ovo izvukao??????