Драги коцкари, сутра почиње нова лига. Надам се да сте се сви одморили и вратили са летовања. Капо ће поставити нове парове. Идемо....!  8)

Капо, обрати пажњу на задњу двојицу који су се кладили са закашњењем!

Где су сви парови од прошлог кола ???

Крађа бодова! Мафијооо! Ајде благо мени прерачунај ти тај мој скор још једном, три бода ми откиде брат, није то лепо није није, треба да буде 16.8 а не 13.7  :D :D :D

Брате, па теби и треба сваки пут да одузму бодове пошто си у старту у предности-радиш у кладионици.
Дојаве ово, оно  :D

ко ради тај и греши  ;D

исправљено, али због наступа имаш јавну опомену пре жути  :D

мора да сам погрешно унео твоје типове у таблицу која сама израчунава број поена...надам се да се неће поновити...

поздрав!

Капо баш сам хтео да причам с тобом у вези таблице, тј. формира се у Excelu нека таблица, која израчунава тачно све бодове, и наравно ТОТАЛ на крају. С обзиром да си се већ снашао онда супер.




STELLA ROSA   1,6
a ubo sam 5 od 8,pa dobro... :o

#8 September 16, 2008, 10:35:10 PM Last Edit: September 16, 2008, 10:38:05 PM by capocrimi
каснио си са типовањем :( чекајте док се мало уиграм...6,6 је твој скор ;)

#9 September 17, 2008, 01:03:20 PM Last Edit: September 17, 2008, 01:07:56 PM by STELLA ROSA
није него 11,9 ;)

Ај нек неко постави парове!!! 8)

Кладионица ће бити затворена док се не смири ситуација. Тако да знате да не очекујете постављање парова!

У четвртак увече или у петак ће Капо поставити нове парове за треће коло.

Ајмо 8) Чека нас треће коло,морамо се сконцентрисати 8) ::)

Кад будете рачунали поене урачунајте и 2.коло! ;)
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: ОртоДелија on October 27, 2008, 05:11:36 AM
Кад будете рачунали поене урачунајте и 2.коло! ;)

И још плус испитати неке измене које су вршене на пар места...

По члану 4, "Злоупотрбе и кршење правила кладионице Ми коцкари сви умемо", стоји да се за неовлашћену употребу опције "Едит" добија опомена и број освојених бодова је 0, а за следећи исти такав прекршај се добија трајна дисквалификација!  ;D  :-\

Ако се будете жалили на регуларност, играћете 5 утакмица без присуства публике  :)

Quote from: Игор on October 27, 2008, 07:04:06 PM
Ако се будете жалили на регуларност, играћете 5 утакмица без присуства публике  :)
hahaha :D

Не мојте мислити да сам ја нешто мењао. Односно јесам али копенхаген. Ја ставио Х и цуо од неких ортака да ће доћи 1 сигурно,и ја им поверовао и ЗАЈ***ЛИ ме :( Тако да ништа друго нисам дирао

Ko prizna pola mu se prasta!

Ako to budes opet radio preti ti diskvalifikacija!

Quote from: KizaLion on October 27, 2008, 07:36:32 PM
Ko prizna pola mu se prasta!

Ako to budes opet radio preti ti diskvalifikacija!
Нећу више :) Јбг. они ме зајебали. Због њих сам могао да изгубим главу :D
Кад ћете сабрати бодове ???