Quote from: "NightMare"Ako se kazne daju za primanje udaraca, mozda nas i kazne. Ja sam ocekivao ( prognozirao ) 1:1, ali nisam ocekivao bas 90 minuta jajarenja. Al ajde, neko nekad rece, pobedi se u zube ne gleda. Mislim da ce u grupama biti tesko, cak bih voleo da odigramo prvu na strani, i da maznemo neki bod kao veceras. Pa bod na praznoj Marakani, tri na punoj i to je prolece. Ima nezgodnih protivnika, recimo Roma, HSV, Stuttgart, Monaco, CSKA, Marseille, Maccabi PT...Mozda je problem sto smo u tzv. trecem sesiru, ali... ko zna. Vazan je ovaj prolaz, i za sada samo to. A vec na zimu, renoviranje tima.
Pa ne vidim gde je problem sto smo u trecem sesiru,znaci da smo treca ekipa po rangu u grupi,i ako i na kraju ostanemo treci to je prezimljavanje! Znaci imacemo 2 dobre ekipe,protiv kojih treba pokusati otkinuti koji bod,i 2 losije,gde trebamo traziti sansu!
Groblje je prosle god. bilo u 4. sesiru pa su prosli!
Mislim da mozemo da od 5 ekipa budemo u prve 3,samo da nam iz zadnjeg sesira ne dodje TIKVA  :lol:

I kada sutra u ogledalu budem opazio prve sede vlasi znacu otkud to...Koliko samo zivaca ode u nepovrat...ali ako...nista zato..

Pozdrav svima, neka mi svi postovi budu na temu kao sto je ova...na koju sam napisao 'prvi'..
..кажу да причам много...

CUDESNI STOJKOVIC!!!!! CUDESNI STOJKOVIC!!!!!
svaka cast momcima na borbenosti...osecaj je bio neopisiv kad je sudija oznacio kraj!!!
hvala im sto su nas usrecili, posle svih razocaranja minulih godina!!!

stojkovic-komentar nije potreban. ovaj momak je davno trebao biti medju stativama.
lukovic-solidno
dudic- miran i stalozen bez greske
joksimovic-moglo je i bolje. panicno odreagovao u par situacija. svaka cast na borbenosti ali ne uliva bas poverenje njegova igra. valjda ce se bisevac oporaviti
basta-malo gresio ali zato i ispravljao svoje greske. basti bolje odgovara vezni red
piksi-odlican, uklizavao borio se nista novo kad je u pitanju kovacevic
mladenovic-takodje odlican. mladja iskusno kao i uvek ne boji se stati na loptu i naci najbolje resenje
mudrinic-dosta slabo
milovanovic-svakako bolje od mudrinica
jankovic-navikli smo i na bolje partije od boleta. trebalo je biti bolje ali to sad nije vazno
purovic-ljepo ga je smestio pomalo srecno. on je svoje uradio, zadatak mu je bio da zabije i zabio ga je.
zigic-dobra asistencija glavom kod gola. ziga im je stvarao pometnju u zadnjoj liniji sve jednu loptu u vazduhu je odneo. sjajno je odreagovao par puta u nasem sesnastercu.
djokaj-sasvim solidan

eto male analize. ovo je sasvim nevazno sada. vazno je da ce se nase ime cuti na zrebu ovaj utorak.

uzdravlje

Quote from: "Verbal Kint"I kada sutra u ogledalu budem opazio prve sede vlasi znacu otkud to...Koliko samo zivaca ode u nepovrat...ali ako...nista zato..

Pozdrav svima, neka mi svi postovi budu na temu kao sto je ova...na koju sam napisao 'prvi'..
Ja sam inace tanak sa zivcima,ali za divno cudo pred ovaj mec nisam uopste bio nervozan,sve dok tekma nije pocela...
Tada je pocelo ono drhtanje na svaki njihov korner i sl,a posle izjednacenja nisam mogao da gledam,prebacio sam na teletext i tu pratio,jer da smo primili 2. gol sad bih bio u bolnici,dokrajcilo bi me!

Napred Zvezdo!!!

Pa, mora se priznati da nas je Zenga poprilicno iznenadio:
Stojkovic na golu - da li treba komentaristati; Kovacevic kao desni spoljni (verovatno zato i nismo mogli nesto ozbiljnije da odigramo u napadu - decko je zaduzen za krljanje, ne za organizaciju - iako u poslednje vreme i to radi). Ocigledno da je taktika bila - zabetonirati sredinu terena - u cemu nismo uspeli. Ne secam se kada je Zvezda bila ovako inferiorna. Mislim da je bolje izgledalo cak i protiv PSV-a i Zenita u gostima. Ali sustina je da smo sada prosli, a protiv spomenutih timova bili ispraseni. Dakle, niko nista ne moze da zameri igracima i treneru iako bih ja volela da se ovakva igra vise ne ponavlja.
Cinjenica je da smo imali pored Stojkovica i dosta srece (promasen sut glavom sa 6 m kada je igrac imado dovoljno vremena da pita Stojkovica u koji ugao zeli), ali... Uostalom, i bilo je vise vreme.
..baklje gore, pesma cigana...

Hvala Vladimiru Stojkovicu do neba, da njega nije bilo na golu sada bi u Bragi kao i u Beogradu smrdila petarda.......
Nismo svjesni koliko smo srece imali sinoc!!!

??? ??? ??????? ? ????? ?? ????? ??????????? ?????(? ?????),???? ????? ???? ????? ?? ??????? ?? ????? ?? ?? ?????????.?? ?????? ?????????? ????? ? ????? ? ??????,??? ????? ?? ?????? ???? ?? ?????????? ??????? ???? ??? ??? ?? ??? ???(????? ????? ??????).?????? ?? ????? ???? ? ?????? ?? ??? ?? ?? ??????? ??????.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

? ?? ????? ???? ?????!!!
??????? ??????: ?????????
?????????? ??????: ??????????

?? ?????? ??? ??? ???? ??? ???! ???????

Ne zaboravite da je Zvezda i u Bariju bila inferiorna ali se na kraju rachuna samo rezultat  :sampion

Najbolji u timu: Stojkovic
Najgori u timu: Joksimovic
Iznenadio: Mladenovic
Razocharao: Jankovic

Quote from: "Maj 25"Ne zaboravite da je Zvezda i u Bariju bila inferiorna ali se na kraju rachuna samo rezultat  :sampion
Da ali ja sam tada bio na tribini i pevao 120 minuta, sto je mnogo lakse od ovog unistavanja nervnog sistema. Ma, ako vec igra bunker neka ga igra na 40 metara od gola kao Benitez, bice bar nama koji gledamo podnosljivije i zdravije.

Lepo je biti uz tebe Partizane,
jer ti igra