Verovatno ste vec culi da je na

Da, da stvarno je legenda  :ruke  :ruke  :ruke
jebiga da zna voziti kao sta je igrao...



Dejo Srbne Srbija je uz tebe!

Dvostruki prelom obe ruke i nagnjechenje karlice... Da nije nosio kacigu sad bi bio pokojni.

Legenda je kao igrach, ali je i veoma losh chovek.

Moja saznanja o Deji govore da je ba

I ja sam ga obozavao,i sad ga obozavam jer FUDBALER Dejan Savicevic to zasluzuje,ali Dejan Savicevic-to mi je sumnjiv tip,neka se oporavi,nije lepo smejati se tudjoj nesreci namigivanje ali da sam nesto pogodjen i nisam-aj da je fudbaler pa da kazes slomio je zlatnu nogu...

Quote from: "Pjer"Verovatno ste vec culi da je na
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

ma od kada mu je, ne znam koji, italijanski fudbaler karao zenu dok je on bio sa reprezentacijom nije normalan, kazu da ga je to skroz izbacilo iz sina.... i postao je nasilan.

sve su zene kurve oprosti majko i ti si zena.

drz' se GENIJE.

Deeeeeeejo, Deeeeeejo, Dejo majstore pa ti si BOG!

Uvek sam ga gotivio, ali u zadnje vreme je zasrao sa Azerbejd



procitao sam na uefa sajtu da je fk crvena zvezda pobedu (prolaz) protiv Brage posvetila Dejanu Savicevicu i da mu zeli bez oporavak.

Quote from: "dzicKara"ma od kada mu je, ne znam koji, italijanski fudbaler karao zenu dok je on bio sa reprezentacijom nije normalan, kazu da ga je to skroz izbacilo iz sina.... .

Marko Simone je u pitanju koliko ja znam,a i svakog normalnog bi to izbacilo iz sina.Zelim mu brz oporavak i da se mane vise tog glupiranja sa motorima,i izigravanja opasnog momka.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Dejo je, po meni, najbolji igrac/talenat Jugoslavije svih vremena (a, i sire). Da nije imao tolikih pehova sa povredama, gde bi mu bio kraj. Dejo GENIJE !!!
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

"Genija za voznju" mora da je osetio malo peckanje u zadnju lozu, obe podlaktice i karlicnom pojasu kada su ga skupljali sa asfalta...

Bez zezanja, covek je bio legenda Crvene Zvezde, i umalo sesta Zvezdina Zvezda; veliki igrac, a da li je takav bio i kao covek, to me ne interesuje, niti me zanima...

Zato, sva podrska Deji za brzi oporavak, i neka se mane mopeta...

Kakav je Dejo covek? O tome ne treba trositi reci. Citav kraj u PG iz koga Dejo potice i u kojem njegovi roditelji jos uvek zive preziveo je sankcije zahvaljujuci njegovim donacijama. Svako dete, u tom periodu, koje bi ga pri povratku iz inostranstva sacekalo ispred zgrade dobijalo je 100DM. O tome koliko je covek cenjen govori i informacija da je na intezivnoj nezi samo da brojni posetioci ne bi preplavili bolnicu u kojoj se oporavlja. Treba istaci i to da je Dejo dosao na kraju u Zvezdu i odigrao poslednje utakmice za nju! Ko jos moze time da se pohvali, neko od Zvezdine dece?!

BRZ OPORAVAK MAJSTORE

Ako ????? ????????? ?????, ????? ?? ?? ????? ???? ? ????????.

?.?. ???? ? ????? ???? ??? ??