Уместо да се извине свом народу што се сликала са човеком који је одговран за смрт више од 2000 Срба,што је то поставила на свој сајт и изјавила ''да јој је велика част што је упознала овог мајмуна'' >:(,она и њен пиар тим нам дају нека кретенска објашњења,да не мешамо политику и спорт,море терај се у три пичке материне...Јелена вероватно свесна глупости какву је направила не жели ништа да изјављује док се све не заборави,мада нек се и она тера у три пичке материне,и свако ко их буде ословљавао са ''српске принцезе'' и сличне глупости...
ПРАВДА=ИСТИНА за УРОША!
САМО ЗДРАВИ У ГЛАВИ-ПРОТИВ СИСТЕМА!

Quote from: KizaLion on March 09, 2009, 11:18:45 AM
Нек се стиде гузице кад образа немају! А пошто је клића познат по секс аферама, не би ме чудило да се кресну с њим, пошто ионако се прцају са стренџерима.

Стрејнџерс ин д најт,аидс ин д морнинг... ;D
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Све ово нажалост показује колико је наш народ свестан, и колико заборавља неке ствари...

Велика победа у Констанци, како на трибинама тако и на терену! Остало је још да се одради гостовање у Каунасу или Виљнусу :)






СРБИЈА У НАПАД!!!

Ако има неко слику са заставом Крушевац, коју је неко држао синоћ нека објави!


Јел се ова парола на првој слици односи на Трајковића?

Не знам да ли постоји слика, али на текми је била и застава Правда за Уроша

Quote from: zvezdinsin on March 29, 2009, 03:09:39 PM
Јел се ова парола на првој слици односи на Трајковића?
Да,за смрада пандурског.А на другој пароли пише "Респект навијачима за солидарност".Честитке вим српским екипама које су одрадиле текму !!!

Свима који су били у Констанци једно велико ХВАЛА!
Свака част, значи тако ми је срце било пуно кад сам видио више наших група како заједно једни крај других навијају и боре се за Србију !
Ипак смо ми прије свега СРБИ, па тек онда Делије, Гробари и остали, то треба да нам је увијек на памети, поготово у оваквим временима!

Лијепо нам је рекао свети Сава САМО СЛОГА СРБИНА СПАШАВА!

поздрав браћо
А СРБИЈУ  ЖИВОТ ДАЋУ, 3А 3ВЕ3ДУ ВЈЕЧНО НАВИЈАЋУ!

www.freesrpska.org

Све честитке играчима и навијачима! Коначно можемо бити поносни на српски национални фудбалски тим!