Quote from: "Mauzer Casuals"Taj sa salvetom je zajeban igrac. Zamislite: coveku se prijebalo, navatao je ravu, nema kurton i stavi salvetu umesto toga...Da li je dobio dusi ili nije- ne zna se jos uvek (mada deluje kao da je zaradio neku zarazu!) :rofl  :rofl  :rofl
Ma nek brzo resi problem nozicem, da se bolest ne prosiri...

The Napkin Crew

Quote from: "Casual"A najdeblja legenda Severa...Pedja Najgori ??  :D Bio je redovan do negde '95-'96,kada je izbegao iz Krajine,posle toga da nisam vidjao.
Moguce da je zapalio negde preko,inace bio bi taj tu.

Ja nesto ne vidjam i ne primecujem ni Kopru vise,a bio je standardan do pre nekoliko godina.
Ijao kad se setim jedne anegdote sa njim :lol:  Bilo je to negde 95/96, bilo nas je 200-300,Savija vodi navijanje,dole iz prvog reda,i pocinje "Djorovic Goran",a ono svi: "DJOROVIC GORAN",taman prestanemo,kad Savija ponovo: "Ajmo i za brata...Djorovic Zoran",mi svi "DJOROVIC ZORAN"...kad samo odjednom cujes Kopru,koji bleji negde sa strane "Savija brate,idi u kurac,ajde kad si vec kreno,da mu skandiramo i dedi,koliko ih ima jebote",i vristi od smeha. :rofl  :D


Najgori je bio vidjen i kasnije ,mislim oko '99 e sad,mozda se napijo.. :D
Za K...u Sam vec napisao,posle 100 gostovanja je prestao,vreme CZ-Lazio...
S

Quote from: "James J. Bulger"da sa tim momkom sa salvetom sam se skoro video i jeste aktivan.
bas sa njim sam evocirao uspomene na mnoge likov koji su obelezili proslu epohu severa na ovaj ili onaj nacin.

ova tema jeste lepa i interesanta meni i onima koji su u tim godinama prolazili severom, ali isto tako ljudi koji citaju ovo a nisu prosli to mogu da dobiju iskrivljenu sliku o nekim ljudima na osnovu nasih prica.A isto tako imena ne zelim da pominjem, inicijali su mi glupi, a mozda se neko do njih i vrati.

Ti si se vec iskrivio od svega :rofl , vrati ce se ,samo Mi znati ko...? :nene ,nazalost...
S

...pokojni Ciga{laka mu crna zemlja} obelezio je dug perio Severa do tragicne '03...
Irac je bio takodje jedno vreme redovan'93/4-'99...
P...a Brigate, druga polovina '90-tih,dodje s vremena na vreme...

...
S

Quote from: "Mauzer Casuals"Taj sa salvetom je zajeban igrac. Zamislite: coveku se prijebalo, navatao je ravu, nema kurton i stavi salvetu umesto toga...Da li je dobio dusi ili nije- ne zna se jos uvek (mada deluje kao da je zaradio neku zarazu!) :rofl  :rofl  :rofl

Ko ce ga znaTi,nadam se da nije,jer bi mozda nekima od Nas preneo,u to bi bilo jebeno :rofl
S

Bulidza je jedan od jacih likova sa severa.Vidim svi ga pominju,pa ajde i ja malo.Narocito u dobrom secanju ce ostati svima sa gostovanja u zrenjaninu kada je trcao za sinobusom.
Inace za prijatelja on se danas zove BULA.


Mislim da je On bio nesto kao fotograf,u 80-tim ,pa do '96, bumbar se ucio polako na pocetku'90-te i nasledio Duleta...
S

Pokojni Dule je bio novinar revije mada je s vremena na vreme slikao i navijace i neke antologijske njegovo su delo.
Bumbar je prvi zvanicni fotograf, pre njega slikao je ko je stigao od nasih- nije postojao zvanicni fotograf
ada Granicar postane zakon, Irac je tvoja duznost
(kradja autorskih prava!)

A,jel zna neko gde je Pirke?Valjda se bio zaposlio u Bgd.Na gostovanje u Atinu,sa Peristerijem,posao je stopom iz Pirota,isao preko Bugarske,pokupili ga busom neki Vijetnamci koji su hteli ilegalno u Grcku,pa je Pirke nekoliko sati proveo sa njima u zatvoru.Ipak je stigo na tekmu...A u Leverkuzen je isao i bez vize i bez pasosa...

Pirke se pre 2 godine ozenio, dobio sina,  preselio u Beograd i zaposlio- naplacuje parking   :D
Jedan od nezaobilaznih likova... :sampion
ada Granicar postane zakon, Irac je tvoja duznost
(kradja autorskih prava!)

JEL ZNA NEKO STA JE SA RENEOM CILEANCEM :megafon

Ex, bas steta za Slavisu p.c. mlad covek u p.m. nek mu je laka zemlja.
Ja bas kuci nisam bio dugo bez obzira ja sam mu pevao neku moju pesmu na engleskom ispred kafica kod njix a igrao se samnom i sa mojim sinom. Kazem iako ga nisam nesto dugo znao itd. Bas dobar decko. Greota.

p.s. sta je mladix ljudi zavrsilo tragicno... neverovatno
VEZDA JE RELIGIJA !!!

Da li neko od vas zna za ekipu julinog brda polovina osamdesetix pa na dalje? Ja sam za njix mlad pa tako i pitam a ja sam 76-to. Mislim bio mlad ali pricam iz tog vremena.
VEZDA JE RELIGIJA !!!

Quote from: "ile84"JEL ZNA NEKO STA JE SA RENEOM CILEANCEM :megafon

Uglavnom je u Cileu
ada Granicar postane zakon, Irac je tvoja duznost
(kradja autorskih prava!)


Molio bih neko od Nislija da mi odgovori sta ja sa legendama iz Nisa, Curetom i Bracom.
EGENDA - ZORZ

Cure drzi RS shop u Nisu i jos uvek ide na tekme. U stvari on je prakticno glavni organizator za navijace odavde.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Quote from: "zorz"Molio bih neko od Nislija da mi odgovori sta ja sa legendama iz Nisa, Curetom i Bracom.

 Braca je ubijen '96. godine u Nisu...,a Cure je i dan danas aktivan.

...tu je...,bez imena i prezimena aktivnih,koliko-toliko... namigivanje
S