Не скрећите са теме. Постојећу тему у вези ФК сајта имате на подфоруму "Црвена звезда".

Форум опет ради...

http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2005-2006/zvezda_borac_cacak&p=3&frpg=1&f=#pic
Бумбарове слике... Наше ће бити постављене вечерас.

Ето данас ни ово лоше време није утицало да север настави са трендом из јесење сезоне... Више хиљада људи у копу и песма од почетка до краја ... у моментима не као што се очекује од толике масе, али уз пар говоранција са шипке све је дошло на своје место... Приметно је да на терену не иде све најбоље али зато смо ми ту да додамо гас кад треба...

У првом делу игре, солидно се певало, стандардне песме, пуно људи и даље касни и фактички коп се формирао тек пред крај првог дела... То је оно, јутарњи термини, јебига...

На полувремену се на трибини дели 5. број информатора са текстом о прослави 61.-ог рођендана Звезде који је 4.-ог марта када будемо играли у Двору, али ћемо га прославити недељу дана касније на нашем стадиону на текми са Радом... И препорука да сви дођу и прославе рођендан у најлепшем могућем амбијенту... Такође дат је и распред утакмица до краја а и представљене су нове ствариз шопа са ценама...

Други део игре почиње бакљадом, пар димова, заставе и црвени балони у рукама већине људи на северу... Песма која се у последње време издваја као најпевљивија и увек добро звучи је Ја сам године прове са тобом... И овог пута је форсирана већи део другог полувремена... Покушано је и са неким другим песмама што рекоше људи да видимо шта иде па да то форсирамо и убудуће... Добро је звучала и песма на мелодију руске Вихадила на берег Катјуша... И Напред Звездо, Црвена Звездо је звучало екстра и у том моменту пада и гол... До краја се лагано одрађује и завршава са Добро знај и морем шалова на трибини...

п.с. шта је то било са форумом? Још у 4 сам покушавао да напишем нешто, али... Саботажа или...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Синоћ је наш амерички сервер имао "апгрејд" па нисам ни видео да постовање не ради... сада је све подешено како треба.

Prvo okupljanje na Marakani posle zimske pauze... Shta reci, i nije bilo kako sam ochekivao da ce biti. Kao shto legenda reche "Ne mozemo da se zezamo kad ljudi pevaju ko po kazni". Vreme i losha igra ne moze da bude izgovor. Kao velika grupa valjda smo takve gluposti prevazishli. Jedini trenutci kad mi je stvarno bilo do jaja, je pochetak drugog poluvremena, dimovi i baloni i pesma. Onda je brzo pao i gol a za to vreme se orila pesma "I napred Zvezdo, Crvena Zvezdo".
Zadnjih 20 minuta- NO COMMENT. Znachi mene je bilo sramota zbog drugih kad je Sh***** drzao govor.

SMRT POZERIMA KOJI NE PEVAJU!!!

По мени ништа лошије од неких текми из јесењег дела само што је овај пут са шипке речено да не може више, јер овај број  људи не сме да се понаша тако летаргично... И није баш толика катастрофа, али да мора боље, уствари пуно боље то је непобитна чињеница...

Опет понављам по стоти пут,добили смо квантитет, али на квалитет смо успут заборавили... Не треба по сваку цену да нас буде све више и више на трибини... Треба да нас буде правих, па макар то била и упола мања бројка од јучерашње... Или да се отеглимо па сви појединачно да радимо и радимо и причамо са сваким појединачно ко дође на север шта и како... Да једноставно мора да пева, да грми и да заборави на све друго сем да је ту због Звезде... Не треба да долазак на утакмицу схвати као саморекламу већ као част и могућност да покаже да вреди и да припада трибини...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Prva tekma na MARAKANI i otvaranje proleca,mislim da je navijanje bilo na nivou(izuzimajuci poslednjih 20ak min) pogodovo u poredjenju sa navijanjem na Vozdovcu.Bas sam prijatno iznenadjen kolko je ljudi bilo,nadam se da je ovo jedan novi talas ljudi koji ce ocekujem nastaviti da dolaze i u nastavku sezone.Da ne bude kao stara prica da je kop pun zato sto je prvo kolo ili otvaranje...Pocetak drugog poluvremena i eto cisto da pokazemo ko smo,kop se crveneo od balona podeljenih na pauzi,upaljeno je 10-ak baklji i zavijorile su se zastave,prava atmosfera pravi stimung...A onda ono sto pocinje da nam biva hronicno,pola ljudi u drugom delu drugog poluvremena ne peva,cuti,i pitaj boga sta drugo radi,NE RAZUMEM.Bar da je rezultat bio neki tipa 5-0 pa da se ljudi malo opuste,ali ne rezultat je bio mrsavih 1-0 i tada kad je potrebna najveca podrska da se ta prednost odrzi i tekma privede kraju,te pickice cute...Pod hitno moramo nesto da uradimo po tom pitanju jer ovako vise ne ide.ZVEZDA je bila u principu losa,ali dobro je dobila je,to je najvaznije.Sledece nedelje opet idemo po selima ko da je ovo neka beton liga,sugava Buducnost iz mozes misliti Banatskog Dvora(SELENDRA NAJGORE VRSTE),ali jebi ga GDE TI IGRAS TU SMO MI...   ;pljuga



...DO SMRTI VERAN ZVEZDI I BEOGRADU...

Quote from: "Red Star Forever"
Опет понављам по стоти пут,добили смо квантитет, али на квалитет смо успут заборавили... Не треба по сваку цену да нас буде све више и више на трибини... Треба да нас буде правих, па макар то била и упола мања бројка од јучерашње...

Slazem se sa ovim da imamo kvantitet i mislim da ce broj ljudi biti jos veci kako krene lepse vreme. Primetio sam gomilu ljudi koji snimaju telefonom,duvaju one balone pre vremena,sve u svemu,boli ih kurac za ono sto im se sa shipke kaze. Takvim pozerima mora da se objasne neke stvari....

Ниси у праву. На овој утакмици су људи са шипке отерали све оне што су се спустили доле са телефонима да сликају. То значи, оно што не ваља је почело да се мења.

Уосталом ево и наших слика... укупно 7 у галерији:



Jesu ih oterali,ali su se ovi samo pomerili kod prolaza za kola. Pogledaj drugu sliku,na kraju transparenta,cini mi se da ono nije dimnjak u ruci?!  :zbunjen
Slazem se sa tobom da je to pocelo da se menja,tako treba i da se nastavi!