Da li neko zna gde bih mogao da nadjem vunene kape,naravno sa zvezdnim obelezjima?

Bice samo kapa od Srbije, sa providnim rezovima za oci i usta na tribina.co.yu

Kakve ti tacno kape trebaju, platno, vuna ?
I jel sesirce?

Ma trzim klasicne zimske kape,bilo sa motivim Zvezde bilo Srbije.

poz

Hmmm...Vecc duzze vreme sam i ja ima0 slichan pr0blem ttrazzi0 sam kapu i 0dusstta0 sam...Bi0 sa na Marakani i 0ne kape ttam0 su smessne, istt0 je i sa ssal0vima
pa bih p0sttavi0 pittanje k0 daje predl0ge za tte arttikle u sh0pu..
Mislim da nam ned0sttaju ssal0vi i kape sa nekim 0belezzijma ali a tt0 bude 0nak0 0pasn0
seccatte se majci k0je sm0 imali d0k je kappa bi0 sp0nz0r fudbalsk0g kluba...
i 0ve majce sada su sam0 sa nattpisima....
sstta je sa Zvezdin0m masktt0tt0m?!?!
tt0 bi bil0 lepp0 da se sttavi na ssal...i da se 0dradi a valja....
najb0lje bi bil0 da se napravi neki faz0n ka0 k0nkurs i da se ssalju slike sa nekim ka0 amblemima i da se 0nda glasa i izaberu najb0lje 0radjeni amblemi i da se 0nda naprave kape i ssal0vi...

p0zrav!

E i ja trazim da kupim kapu (ali ne zimsku) sa nekim obezezjem Zvezde i Srbije. Oni "ribarski" sesiri nisu losi ali nisam ja za taj fazon. Jel imamo mi neke kackete odradjene?

cap0crimi 0opet tti sa tIm trrp0vima 0d sl0va  :lol:
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

ma Lovac to je post od pre ko zna kad....a kape su nam katastofa breeeee...ocu neku kapu da e bruka dobra...lepo sam ja rekao organizujte neki konkurs i da saljemo modele kapa kakve zelimo i onda da se to napravi nedje i eto super bi bilo....
Imas kacket crven sa grbom ali to je meni kao da sam otisao na ovaj buvljak i kupio kachket, kad bi neko smislio neki autentichniji kachket ili kapu...

Zimska kapa, crvene boje, napred ima znak kappa a sa strane pise Beobanka, dobijena od jednog prvotimca naseg kluba pre par sezona... Nema grb i tako nesto, ali se vidi iz kombinacije boja da je nasa. :) Koga zanima neka se javi na private, stvarno lepo izgleda. :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!