И мене занима како је било на том концерту.  :)

Вероватно сте сви до сада чули бар неку од песама Владике Николаја у извођењу домаћих рок музичара? ( 357 - Знаш ли ко те љуби силно, Darwood D. - Mолитва благом Христу, Партибрејкерси - Кога ћу да хвалим...)
Музички ЦД "Песме изнад истока и запада" је објављен на Васкрс 2001. у издању ПГП РТС-а...

http://www.mitropolija.cg.yu/ustrojstvo/radio/vladika/projekat/index.html
http://www.pravoslavlje.org.yu/broj/939/tekst/kultura-rokenrola-i-droga/

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Британски хеви метал састав Iron Maiden наступиће 14. марта у Београду на Београдском сајму. Продукцијска кућа Авалон из Скопља, балкански промотер групе, одлучила је да Iron Maiden једини концерт у региону одрже баш у Београду, саопштио је организатор београдског концерта. Карте за концерт појавиће се у продаји 24. јануара док ће њихова цена бити накнадно објављена. Iron Maiden основани су 1976. године у Лондону. Познати по хитовима ,,Two Minutes To Midnight" и ,,The Trooper", Iron Maiden су даље један од најутицајнијих бендова хеви метал сцене. Бенд су по оснивању чинили басиста Стив Харис (Steve Harris), гитариста Тони Парсонс (Tony Parsons), бубњар Даг Самсон (Doug Sampson) и певач Пол Ди Ано (Paul DiAnno) који је услед проблема са алкохолом морао да напусти бенд. Након турнеје 1991. године, бенд напушта и Брус Дикинсон (Bruce Dickinson) кога на албуму ,,The X Factor" замењује Блејз Бејли (Blaze Bayley). Iron Maiden из себе имају преко 25 албума од којих су најпознатији ,,The Number Of The Beast", ,,No Prayer For Dying" и ,,Fear Of The Dark". Бенд је свој последњи албум ,,A Matter of Life and Death", издао 2006.године.
http://www.ironmaiden.com

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!


- ZZ Top, 21. јун, Београдска Арена   ;pljuga

- Red Hot Chili Peppers, 26 јун, Инђија
Нема карата...  :(

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

"Red Hot Chili Peppers"

Uzivo, na otvorenom, zvucase ocajno - pre nekih 5/6 godina.

Недеља, 20. мај, 18ч, Хала 3 Београдског сајма
Хуманитарни концерт за Косовску Митровицу
 

Учествују: Партибрејкерс, Београдски синдикат, Eyesburn, Sunshine, Директори и Алогиа.
Цена карата биће 300 динара, а комплетан приход од продатих улазница и пиаа намењен је помоћи Народној кухињи у Косовској Митровици. Кухиња у Косовској Митровици функционисала је уз помоћ међународне хуманитарне организације ЦАВ из Италије до марта ове године, од када ради захваљујуаи доброј вољи појединаца и компанија. Најављени концерт послужиће за прикупљање средстава за наставак рада те кухиње, али и за скретање пажње српске јавности на овај проблем, који је део шире акције прикупљања помоћи под слоганом И мало је довољно.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Чуо сам да Баја Мали Книнџа наступа у неком шатору сутра у Батајници? Мора да се овери!

П.с. "концерт" почиње преко дана  :flasa

Quote from: "KizaLion"Чуо сам да Баја Мали Книнџа наступа у неком шатору сутра у Батајници? Мора да се овери!

Јел то неко приватно славље или може да упадне у тај шатор ко хоће?
:flasa

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Синоћ смо се ја и РСК и још 2 момка добро нациркали под шатором, место се зове Бусије код Батајнице, наступао је Баја. Ал је цена пива била за шамарање, 250 кинти пола литре... Маму им јебем. Атмосфера у селу права сељачка, вашар, нема ни тоалет па смо пишали иза шатора ко права стока... Мало нам је било досадно кад смо стигли око поподнева па смо ударали у "крушку" у луна парку да видимо ко има јачи ударац....
:boks
Ал нема везе било је сасвим ОК, дигао је Баја атмосферу песмом "Морем плови једна мала барка"...  :ruke  :flasa

Quote from: "UrbanBaby"
Quote from: "KizaLion"Чуо сам да Баја Мали Книнџа наступа у неком шатору сутра у Батајници? Мора да се овери!

Јел то неко приватно славље или може да упадне у тај шатор ко хоће?
:flasa

У питању је била сеоска слава....иначе,то село је настањено претежно Крајишницима,ал има и људи из Босне...имају и лепу цркву,село је у изградњи,ал се и лагано шири...било је око 10ак шатора,Бајин је наравно био највећи....наступали су и Бора Дрљача,Ћана :) ....и друге ''Прелџије''....
Мислим да још данас траје фешта,ал нисам сигуран...
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Ритам нереда,петак 1.јун,башта СКЦ-а
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

ПЕТАК 1. јун.

357 - Петровац на Млави
Отварање локала КГБ

:flasa  :ruke
Тврд је орах воћка чудновата,
не сломи га, ал' зубе поломи!

Quote from: "Danilo89"ПЕТАК 1. јун.

357 - Петровац на Млави
Отварање локала КГБ

:flasa  :ruke
Који је последњи албум групе 357 и шта се дешава са њима? Ако се не варам, албума није било годинама. И где се може пронаћи више о њима - чак је и Гугл нем.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Е стварно не бих знао јесу ли издали албум. И мени се чини да нису дуже време ништа издавали. Скупиће се добра екипица за свирку  :) .

Ах, да... Долази у Петровац у петак и Сања Илић и Балканика... Данас су кренули да намештају бину.

Знате како је то у малим местима... 5 година нема ничега, и онда се у једном дану наређају 2 добра извођача... :D
Тврд је орах воћка чудновата,
не сломи га, ал' зубе поломи!

Quote from: "Milos_cz"
Quote from: "Danilo89"ПЕТАК 1. јун.

357 - Петровац на Млави
Отварање локала КГБ

:flasa  :ruke
Који је последњи албум групе 357 и шта се дешава са њима? Ако се не варам, албума није било годинама. И где се може пронаћи више о њима - чак је и Гугл нем.

Милоше, синоћ ми је Никола рекао да ће је нови албум у припреми и треба да изађе у септембру. Премијерно су одсвиране 2-3 ствари са новог албума и много добро звуче. У једној од њих рефрен иде одприлике ,, Србија је само једна, а курви је много''. Шутке су нормално биле саставни део скоро сваке песме осим ,,Христе Боже'' на којој смо договорили да сви у глас певају. Trip At What, Знаш ли ко те љуби силно, Спремте се спремте, HC Brothers, Цигане... Не треба издвајати ни једну, стварно су одлично одсвирали. За крај сам питао Николу да одсвира ,,Добро знај'' што је прихватио речима: ,,Видим да овде има много цигана, ово је за вас!''. Нас 20-так смо је отпевали пуним гласом! :flasa

Никола и басиста су краљеви :)

Извињавам се ако сам вас удавио коментаром! Поздрав!  namigivanje
Тврд је орах воћка чудновата,
не сломи га, ал' зубе поломи!

Quote from: "bojana"27-28. juli 2007. godine Krupa na Vrbasu, pored Banjaluke

Ucesnici jos uvijek nisu svi potvrdjeni ali definitivno dolaze Six Pack, Majke, Dubiza kolketiv, Slovenian Ska, Kal...Konacan spisak dolazi u srijedu. Odrzace se i in memoriam program Goran Kovacevic kog je usmrtio pijani vozac, ovo je 4. godina da se odrzava in memoriam, u tom programu nastupace 15-ak bendova iz BL i RS. Ako neko moze neka dodje ulaz i kamp su besplatni, bice dobar provod.
Pozdrav

Quote from: "bojana"vise inforamacija ce biti uskoro postavljeno na www.pop.ba

Пренешено са нове теме која је сувишна, овде може о томе...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

www.exyurocks.info

sve informacije mozete naci ovde
:flasa  ;pivo

*** 3 5 7 ***

Популарна рок група 357 промовисала је јуче у ресторану "Шуматовац" у Београду нови албум "Најбоље од 357", који је заправо скуп њихових најслушанијих синглова од почетка постојања бенда до данас, укључујући и нову песму "Једна је Србија". На пријатном коктелу са групом, којем су присуствовале и неке њихове колеге попут Аце Селтика из Ортодокс Келтса и Владе Јанковића Џета...

Певач 357 Никола Хаџи Николић истакао је да овај састав после 11 година мора да се врати на исто место на којем су и започели каријеру како би "заокружили круг".

- Овим "бест оф" издањем 357 ставља тачку на једно поглавље и на истом месту започиње с новим. Верујем да ће и нова плоча бити веселија у односу на наше почетке, кад смо свирали у једној намрштеној, депресивној Србији. Међутим, та атмосфера у којој смо годинама живели била је идеална за креативни набој и питање је како би песме звучале да је све било другачије. Драго ми је што данас на улици видим насмејана лица пуна вере у боље сутра - рекао је популарни Џони, изневши и готово невероватан податак да је за последњих 11 година рада кроз групу прошао 31 члан.
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

15.09.2007., СКЦ, 20.00, Промоција новог албума групе 357, уфур : 500,00 динџи.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!