Evo dosta topica smo "apsolvirali",ali nismo uopste diskutovali o igrama.Ja slabo stojim,do pre 2 meseca nisam imao nijednu,sada uglavnom igram FM 2005 i Underground...A vi?

Za ovih 7 godina na PC presao sam puno igrica. Na commodore sam igrao dosta Ghosts 'n goblins :)

Na PC po meni najbolje: Commandos sva tri dela, Dungeon siege, red alert, age of mythology, max payne, desperados, robin hood i jos mnoge neke, ali bih izdvojio diablo 2 lord of destruction to sam igrao bas dugo i imam dobrih likova u nightmare/hell modu.

Ponekad je upalim, umrezim racunare i pozovem ortaka..

QuotePonekad je upalim, umrezim racunare i pozovem ortaka..
Toooooo majstore :ruke
Mada ja vi

Trenutno igram Star Wars: Knights of The Old Republic, a pre toga sam igrao ubedljivo najbolju simulaciju fudbala ISS Pro Evolution - Winning Eleven(nazalost na PCu)...
A u planu je da se iskoristi besplatni 1Mbps besplatni internet na univerzitetu, te da igramo CounterStrike odelenje protiv odelenja ;pljuga ...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Na svom kompu imam CM 03/04 i neke sitne igrice dobijene preko downloada sa neta. S obzirom da imam p2, novije igrice retko mogu pokrenuti, ali desava se. Pokrenuo sam Laru Kroft i jos dve-tri. Medjutim, ne mogu naci nigde FIFA 2001, a to jedino mogu pokrenuti sto se tice fudbala.



5 najboljih igrica po meni:

1.Manager - sve verzije
2.Max Payne
3.Ghost recon
4.NBA live - dok sam bio mladji
5.counter strike - klasika
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Quote from: "Mikelandjelo"Na svom kompu imam CM 03/04 i neke sitne igrice dobijene preko downloada sa neta. S obzirom da imam p2, novije igrice retko mogu pokrenuti, ali desava se. Pokrenuo sam Laru Kroft i jos dve-tri. Medjutim, ne mogu naci nigde FIFA 2001, a to jedino mogu pokrenuti sto se tice fudbala.

Ma kompjuteri su ti cudo. Svake godine moram da menjam po par stvari, da bih mogao da igram najnovije igre. I to nemam jos uvek vrhunsku masinu, nego bas da mogu da igram, a da ne secka.

Ima zabavne flash games igrice na netu. Samo pazi, ima spy ware i slicna sranja te web strane.

Imam divx player. Pa uzivam uz dobre filmove uglavnom. A igrice, sid meyers pirates i gangland.

???????! ?????? ??? ???????? ?? ???? ???? `92-3 ????? ?? ??? ???? ??????? ?????? ???? ??? ??????? ????

???????!!!

???... ????? ??? ????? ??? ?? ?? ???? ??? ???? ?????...  :)

????????: Commandos, Desperados, Age of Empires II, Stronghold, Tropico: Paradise Island...

? ?? ???????... ?? ?? ? ?????? Championship Manager...  :)

http://www.mousebreaker.com/games/blazingsquad/play.php

Solidno uradjena shoot em up flash igra. Bolja od vecine flas igrica.

?? ????????? ????? ????????????? ?????? ???????:

http://www.hattrick.org

?????, ???? ?? ??? ???????

- Medal of Honor- ????????? ???????
- Call Of Duty  - ?5 ????????? ???????
- CS
- Far Cry - ??????? ???? ? 2004
- The Chronicles of Riddick - ???????? ????. ?????? ???? ?????? ?? ???? ???????????, ? ? ??? ???? ???? ?? ??????????? ??? ????? Half Life. ?? ??????????
- ? ??????? FM 2005
????????????? Doom ?? ????? ??????????? ?????

Cula sam, samo cula :) , da je Pro evolution soccer 4 najbolje prilagodjen Winning Eleven pc-u. E sad, da li je to tacno, neka proveri neko drugi.
..baklje gore, pesma cigana...

PES4 sigurno naj naj fudbal!

Jel tako BRDJO!

SAMPION SAMPION!!!!

Quote from: "UK_Nikola"PES4 sigurno naj naj fudbal!

Jel tako BRDJO!

SAMPION SAMPION!!!!

Sretnecemo se kad tad i onda

:megafon VICE-SAMPION,VICE-SAMPION  :megafon

P.S. PS4 jest naj naj naj......  :sampion

???4 ?? ?????, ???? ???!

??? ? ????????? ???????? ?????? ??? ????? ?? ????????? ??????? ???? ????????? ????????...  :(
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Da krenem hronoloski

Na C-64 razvaljivao sam se od operation wolf (ono, imas nisan i saras po nekim kasarnama)

Pa onda na486 igram Cesar (jedna od boljih strategija koje sam ja ikada igrao).

Onda kupujem neki pentijum 2 (krs, zajebo me profesor termodinamika kod cijeg brata sam kupio komp) i tu jedva sta mogu da igram, kacim se za tomb rider i otkacim svih 5 dijelova.

Onda kupujem solidan racunara (koji nadogradjujem i azuriram redovno)........e tu ja pronalazim sebe.

Prvo iz radoznalosti igram resident evil, odusevm se sitnim slagalicama i mozgalicama. Onda dolazi Silent hill, e to je igrica. Znaci ja nikad nisam igrao bolju igricu. Pogotovu 3 dio, znaci bilo mi je zao kada sam je presao. Inace, za one koji ne znaju, igrica je osmisljena tako da u zavisnosti od nacina na koji je igras, mozes doziviti 10 razlicitih krajeva (epiloga).

Trenutno igram lights out, takodje fina mozgalica. Ne igrajte ukoliko nemate nerava za potezne igrice.

Sto se tice FM 2005, ljudi kako mozete igrai igrice u kojima nista od vas ne zavisi??? Mislim nije bas da nista ne zavisi, ali ako kompujter odluci da vas pobijedi, ma pobijedice vas pa sve da ronaldo igra sa zigicem u spicu....

PS izvinjavam se zbog netacno napisanih naziva igrica

Radovane, o ukusima ne vredi raspravljati. Eto, ja ne shvatam kako neko mo



????????? ??? ?? ???????? ???????? ???????? PainKiller!

pain kiler, nikako da roknem onog visokog na groblju. Smorio sam se i klikno na uninstal :jebanje: