Da , ima i ovde .

Nego , u Maju idem u Budimpeshtu (99%)  pa cu da posetim one prodavnice shto je noko gore postavio njihove adrese .

Zivo me interesuju cene tamo .

P.S. Ako nekom bude neshto trebalo , tu sam ...

pre dva meseca sam nabavio u londonu lonsdale dux sa kapljacom za 11funti(oko 15e) i majicu za 4,99funti(oko7-8e) :o  :o  ;pljuga
imao je lonsdale dux snizen sa 55funti na 19,i to sve zato sto neki lanac prodavnica ide u konkurs...


???? ???? ?????,
????? ?????.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

U petak u busu (51) video sam jednu ekstra ribu u crnoj Ionsdale jakni (sa Union Jack-om na ramenu) i smrzo se.


PS
Kizo,svrati do majstora sa mora na forum i vidi ko kaci (i odakle mu) fotke bez zamucenih faca,uz nasumicno a cini mi se i tacno tipovanje imena,lokacija i navika nekih likova sa Severa.

Kao prvo

Quote from: "ENERGIENYC"http://www.diesel.com/stylebook/index.php  
.

Buahahahhaaaaaa....

Kao drugo

QuoteU petak u busu (51) video sam jednu ekstra ribu u crnoj Ionsdale jakni (sa Union Jack-om na ramenu) i smrzo se.
Ako je to ista riba,ja sam je takodje video i to sa sve burberry kacketom i grobarskim salom... :D
Ekstra je i riba,a takodje i jakna.
Hteo bih da pitam da li neko zna gde se u Bg-u mogu uzeti Lonsdale stvari?Mozda ti Kizo znas.

Hteo bih da pitam da li neko zna gde se u Bg-u mogu uzeti Lonsdale stvari?

Evo divi ovde ovaj lik ima par dobrih stvari:
http://s14.invisionfree.com/casual

Jos da su originali bilo bi dobro...

Quote from: "Giska"Hteo bih da pitam da li neko zna gde se u Bg-u mogu uzeti Lonsdale stvari?

Evo divi ovde ovaj lik ima par dobrih stvari:
http://s14.invisionfree.com/casual

Pa dukseva i nema,ali su zato SI i Prada kacketi bruka.Dugo sam cekao da u Knezu dobiju crni Lacoste kacket i kad su ga dobili pre izvesnog vremena docekalo me je i neprijatno iznenadjenje-4500 dinara... :nene
Sto je mnogo,mnogo je...za kacket.

QuoteJos da su originali bilo bi dobro...
:D

? ?????? ? ????? ???? ??? ????? ?????????? ???? ??????? ???? ???????? (??????? ?? ?????????, ?????, ??????? ? ??????) ?? ??????? ????. ???? ?? ???? ??? ?? ?? ?????. ? ? ???? ?? ?????.

Za sve Vas zaljubljenike u streetwear garderobu , postoji jedan mali ,ali fin butik kod hotela Palace,tacnije u Cubrinoj, butik se zove Fashion Inf...tamo cete naci odlicne Lonsdale duxeve ,Marshalove,Kriminal duxeve, mislim da ce Vam se svideti i bice Te zadovoljni namigivanje

javiTE sta ste uradili...
S

bio sam u burberry-evom butiku u firenzi proshle nedelje
i gledao sam cene su astronomske
kachket 150eura
strashno
amo ti...

Quote from: "Unity PK"bio sam u burberry-evom butiku u firenzi proshle nedelje
i gledao sam cene su astronomske
kachket 150eura
strashno

sacekaj kraj januara... sconti
S

tutto a meta prezzo  :D
mogu li nac negdje u bg fred perry kackete i kolko kostaju?
i neka izbaci neko link ako ima sa nekim dobrim jaknama sa krznom :)
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Quote from: "Red Squad Podgorica"tutto a meta prezzo  :D
mogu li nac negdje u bg fred perry kackete i kolko kostaju?
i neka izbaci neko link ako ima sa nekim dobrim jaknama sa krznom :)

//www.mods69.com
Oni drze Fred Perry.Imas ponudu i na internetu,ali se ne azurira tako cesto pa je moguce,ustvari skoro sigurno da ima vise artikala.Inace,kako sam dobio info,od proleca ce drzati i Lonsdale.
A krzno :D  imas svuda po Bg-u,samo se malo prosetaj.To je sad,kako bih rekao-"IN"... :rofl

http://www.bgizlog.com/

?????? ?? ?????? ?????????? ?? ??????????? ???????, ???? ? ?????????...????? ??????????? ?? ?? ?? ??????? ???????...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

????? ??? ???? ? "?????" (? ?????) ?? ????? ??? ??? ???? ? ??????? ?? ????????? ????????? ???? : "????? ??????? ???? ? ??????????..."  :o

?????? ?? ?? ????? ?????? ?????? ????????? ?? ??????? ?????? ?????????? ????????? ? ?? ?? ?? ???????? ????????.  :finger

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"????? ??? ???? ? "?????" (? ?????) ?? ????? ??? ??? ???? ? ??????? ?? ????????? ????????? ???? : "????? ??????? ???? ? ??????????..."  :o

?????? ?? ?? ????? ?????? ?????? ????????? ?? ??????? ?????? ?????????? ????????? ? ?? ?? ?? ???????? ????????.  :finger
Mnogi dizajneri zavrsavaju svoje stvari u kini, indoneziji, cak je do nedavno bila u opciji turska ali su ih kinezi prevazisli sto se kvalteta i cene tice.. Jedini u blizini koji mogu da im nekako pariraju zbog blizine su Rumuni.. TO je i jedan od nekih razloga za njihovo pripajanje EU sto znaci kada se ukine carina Evropa moze da parira donekle Kini po tom pitanju i pare ne bi odlazile van unije npr.. Informacija iz prve ruke, sto se Engleske tice.. Malo se stvari proizvodi u Evropi, upravo zbog toga jer su mnogi ukapirali zanat i jeftinija radna snaga pored svega ima svoje prednosti, a konacni proizvod nema razlike od onog proizvedenog u Evropi (osim cene).. Tako da, nemojte da vas to vise cudi, i ako se nesto ili bar deo stvari proizvodi u recimo engleskoj, francuskoj, nemackoj, italiji, ta stvarcica automatski ima mnogo visu cenu.
Pa Nike nema ni jednu jedinu (!) fabriku u Americi, Evropi,.. Sve su po Aziji..
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

? ??? ???????? ???????...??? ???? (?????, ????, ???.) ??? ?? ?? ??????? ?????? ?? ??????? ?? ??????????? ?? ??? ????????.