Quote from: "Pjer"Ni Strasbur nije daleko,blizu je granice sa Nemackom pa se mo
S

Teshko je obavestiti gastose koji nemaju veze sa navijachkim svetom i koji samo znaju da u grad dolazi Zvezda. Da smo gostovali Bazelu u najavi bi bile petokrake i fush dresovi... :batine

Quote from: "warsaw"
Quote from: "Pjer"Ni Strasbur nije daleko,blizu je granice sa Nemackom pa se mo
S

nEMA VISE FOLDERA, NEMA VISE CIMANJA LJUDI,NEMA VISE MOLJAKANJA LJUDI OD oDENZEA PA DO cIRIHA, NEMA VISE DAVANJA PARA/VREMENA SAMO ZATO DA STOKA neDOLAZI U RAZNIM DRESOVIMA/SALOVIMA, TOGA VISE NECE BITI!

kADA JEDNOM STOKA DOBIJE DOBRE BATINE,KADA JEDNOM IM SE IZLOME RUKE I NOGE, TADA CE SVI SHVATITI DA NE TREBA ICI ILI UOPSTE DOLAZITI KADA ZVEZDA IGRA PO JEBENOJ nEMACKOJ/sVAJCARSKOJ/dANSKOJ!!!
S

Koliko je bilo nepovoljno da gostujemo Baselu zbog velike i neocekivane navale neobrazovanih gastosa i kojekakvih patriotsko-jugoslovenskih indijanaca (naravno ne svih,cast izuzecima! ),tako je bilo i primamljivo zbog tamosnjeg moguceg susreta sa njihovom Bandom...ovako doci nece,Romanisti po "difoltu" ne idu na ino-gostovanja(enentualno njih 40-50-ak),bitno da ce ovde biti i kurta i murta,10 indijanaca po glavi stanovnika na severu...,Tromso totalno Ultra neatraktivan,i jedino ostaje Strazbur.Nema ni on neke bogzna kakve navijace,ali bar malo unosi neke nove momente od ovih ostalih.

Sve u svemu,navijacki gledano,sranje...tresla se gora,rodio se shmi.

Bedak je zbog Bazela ali nema veze   :zbunjen  Ali u Francuskoj ce biti extra gostovanje, samo sam cuo da su Francuzi tj. amasada Francuska  vrlo rigorozna i traze sve i svasta za dobijanje jebenih  viza ali valjda cemo imati srece ovog puta  ;pljuga



Samo nasi momci da ostave SRCE na terenu i da znaju koji dres nose i mislim da imamo velike sanse za prolazak jer mi ovi klinci za sada ulivaju nadu i to kao ni jedna ekipa Zvezde do sad mislim u zadnjih nekoliko godina!

Pozdrav! Ajmo Zvezdo  :ruke

Molim vas ko Boga da mi kazete oceli se tekma igrati u tom gradu iz Tromsoa,ili ne gde drugde i sve :)

hvala

Zao mi je zbog vas u SCG jer je gostovanje u Norveskoj bas zajebano ici :(

Ali ja zivim tu blizu pa su mi potrebne informacije tipa-Dali ce se igrati na tom stadionu,rezervisanje karata i ta sranja

Low cost avio kompanija koja leti za Tromso

www.norwegian.no

Pa ko ima kesa srecno :sampion

Evo Svajcarci se bune! FcBasel nece igrati pred praznom Marakanom i pregovaraju za Uefom da makar njihovi navijaci dobiju pravo da gledaju Utakmicu na Mari!

" Tromso je grad na samoj ivici polarnog kruga...",znaci ovo je opis grada gde bi trebalo da se igra,kraj sveta otprilike.Eto prilike da se pored svih mogucih sredstava prevoza koje su Delije koristile da bi stizale na razna gostovanja u niz ukljuce i motorne sanke,skije ... :lol: .Ozbiljno to ce biti put bez kraja za svakog ko se odluci da odavde krene u pohod na eskime.Ali eto nadam se da ce barem nesto da preduzmu da zamene to gostovanje za neko atraktivnije,sto neko rece,da zamene za Rim,i svi srecni i zadovoljni  :) .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "MIKI"Evo Svajcarci se bune! FcBasel nece igrati pred praznom Marakanom i pregovaraju za Uefom da makar njihovi navijaci dobiju pravo da gledaju Utakmicu na Mari!
neka im dozvole.. onda ocekujte show od lionca.. :D  :D
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

jbg.a bas sam danas bio zadovoljan,sad sam se smorio.

A sto Piksi ne ulozi zalbu na to sto smo kaznjeni. Ovako bismo razvalili i taj Bazel na prepunoj Mari. Bas sam se izbedacio, a ocekivao sam da nam daju da igramo sa Tromsom na praznoj Marakani... jebem te zivote.

Quote from: "Gigac_FCRS"Molim vas ko Boga da mi kazete oceli se tekma igrati u tom gradu iz Tromsoa,ili ne gde drugde i sve :)

hvala

Ja mislim da ce se ipak igrati
Bio sam na njihovom sajtu i pise da imaju vestacku travu,a ispod grejanje  namigivanje

Mozes procitati na klubskom sajtu www.til.no

Ne znam norveski ali hvala u svakom slucaju....dali me to oci varaju ili su oni skoro u zoni ispadanja :o  c c c

U zoni ispadanja a ovamo izbacili Galatasaray :zbunjen , takodje je Rosenborg pobedio Olympiakos kod kuce.

izvinjavam se za off.

Za rezultate, igru itd. postoji topic Crvena Zvezda

Evo jedan predlog za koreografiju na tekmi protiv Rome. Pera Kojot (super genije) u crveno-belom dresu kara rimsku vucicu...  :finger
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Roma u Beogradu. Koja ludnica. Pasce Roma kao PSV...

Napred Zvezda!
upla kruna '06

Na Romi ce biti sranje osecam,doci ce verovatno izmesan tim,a bice gomila debila,danas neki likovi pricaju da hoce da idu da kupuje digitalne aparate da slikaju Totija jebo ih on ! :bes  :bes  :bes
Radije bih gledao Bazel,jer osecam da ce to biti zanimjivija tekma!
Bila bi i navijacki,a bice verovatno i sportski,s obzirom da ce se sastati 2 katanaca  ;pljuga   :D  sa Romom!